Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UPC-nek a digitális szolgáltatásáról mit tudtok, akinek van, bevált? fórum

UPC-nek a digitális szolgáltatásáról mit tudtok, akinek van, bevált? (beszélgetős fórum)


11. 6451523b1a (válaszként erre: 10. - Zsófyc)
2011. márc. 2. 16:31
Nekem volt velük dolgom,alig bírtam megszabadulni tőlük! Soha többet UPC, fujjjjjjjjjjjjjjjjj
10. zsófyc (válaszként erre: 8. - Kalmár Edit)
2009. ápr. 23. 18:06
Hát igazából kérdezd + a UPC-t, mert attól is függ h milyen csomagban szeretnéd(hány csatorna, stb.) ill. h pl. náluk fizeted-e az internetet, telefont is, milyen rég óta vagy ügyfél (vagy nem:)
2009. ápr. 23. 18:05

Egy "kütyüt" hoznak, azzal egy Tv-n lehet nézni a digitális adást, a többin a sima hagyományosat. Ez kb annyit jelent, h amelyiket a kütyüvel nézed az megállítható, visszatekerhető, tudod rögzíteni, és sokkal jobb minőségű a képe. Tényleg előfordul h kicsit előlrébb vannak hanggal mint képpel, de olyankor elég egy pillanatra megállítani, és ha újra elindítod már jó lesz. Ez egyébként ritkán fordul elő, főként az esti órákban (híradótól esti filmig, mikor sokan TV-znek).

Amúgy alapvetően én szeretem, nincs vele probléma, és a kütyüt is egyszerű kezelni:)

8. Kalmár Edit (válaszként erre: 2. - Martian)
2008. dec. 25. 22:57

Szia!

Tudsz nekem segíteni, abban h analóg adás volt eddig, de vettem egy LCD-Tv és digitálisra kell állítani, mert nem jó a kép. 2 tv van a másik az sima tv. mennyit kell fizetni a digitálisra?

7. Martian (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 15. 21:23

ha nem ugyanazt nézitek a két tévén akkor nem zavaró :DD


az zavaróbb lenne, hogy tévénként kellene xezret kifizetnem

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Martian)
2008. nov. 15. 18:01
Igen??
5. Martian (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 15. 17:50
a hang csúszik
4. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Martian)
2008. nov. 15. 17:42
Ezekszerint ha több TVnk van nem kell mindegyikhez olyan kütyüre. Mert nekünk azt mondták ha mindre kérünk akkor az plussz pénzbe kerül. Meg olyanokat halottam rola hogy csúszik a kép és a hang...
2008. nov. 14. 03:32
Megbízható, jó és viszonylag olcsó megoldást kínáló cég. Nekem van, és elégedett vagyok vele.
2008. nov. 13. 23:44

nekem már van egy jó ideje, ha egyre gondolunk akkor ez nem a parabolás, hanem hoznak egy videó nagyságú cuccot, és onnan jön az adás


a másik nagy előnye, hogy akinek több tévéje van annak a többi készüléken jön a "sima" adás, és egyen a digitális, és ezért nem kérnek plusz összeget


én szeretem azóta nem vettem műsorújságot mert tök felesleges mindent látok a saját műsorújságjából, be lehet állítani a kedvenc csatornákat, beállíthatod, hogy mit akarsz nézni, és akkor jelez előre, hogy kezdődik

2008. nov. 13. 23:36
Érdemes ezt a szolgáltatást választani? Pozitív, és negatív véleményeket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook