Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok fórum

Ilcsi kozmetikumok - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. szept. 1. 17:25

Sziasztok!


Szeretném kérni a segítségeteket, hogy valaki ajánljon olyan kozmetikum családot, amely hidratál is, viszont tartósítószer és káros anyag mentes. Nagyon sok helyen kerestem és kutattam eddig, de sajnos nem találtam rá megoldást, pedig számomra ez hatalmas probléma, hiszen allergiás vagyok a kőolaj származékokra, illetve a tartósítószerre is. Sajnos az Ilcsiben is lépten nyomon benne találtam a tartósítószert... :/

Köszönöm szépen és további szép napot nektek! :)

1602. tamaris (válaszként erre: 1600. - Angelso)
2016. febr. 29. 10:01
De a vízelvonó tulajdonság egyaránt sajátja a növényi és a mesterséges glicerinnek. Egyébként az nem kőolajszármazék...
1601. Angelso
2016. febr. 27. 07:29
Sziasztok! Jelenleg 9 hetes terhes vagyok.Az ilcsis referencia kozmetikusom szerint nyugodtan lehet terhessèg alatt AHA gyümölccsavas hàlmlasztó kúràt és oxigénes pakolàst csinàlni. Több véleményre is kívàncsi vagyok.
1600. Angelso (válaszként erre: 1598. - Tamaris)
2016. febr. 27. 07:25
Úgy tudom az ilcsi termékekben csak növényi eredetű glicerin van. Tehàt kőolaj szàrmazék mentes.
1599. Angelso (válaszként erre: 1596. - Keresztes Tünde)
2016. febr. 27. 07:23
Szia! Sokat hasznàlom a pigmentfoltok miatt. Nagyon jó, én meg vagyok vele elégedve. Kicsit ragad és mattítja az arcomat. Dràgànak tartom csak 30 ml-es kiszerelésben kapható.
1598. tamaris (válaszként erre: 1587. - Judit, Ilcsi kozmetikus)
2016. febr. 17. 11:31
Most ismerkedek az Ilcsi kozmetikumokkal, nagyon bejönnek, de van egy zavaró momentum: az alkotórészek között nagyon elől áll a glicerin, ami képes a bőr mélyebb rétegeiből magábaszívni a vizet, szárítva azt. Eddig nem is vettem olyan kozmetikumot, amiben sok van... Te hogyan érvelnél a glicerin mellett? Köszönöm: DM
1597. michelle.r (válaszként erre: 1596. - Keresztes Tünde)
2014. nov. 25. 10:33
Igen, minden nyáron.
2014. nov. 25. 10:23
Tudom, hogy nincs igazán szezonja, de azt a paradicsomos napozós krémét kipróbálta már valaki az Ilcsinek?
1595. cornflower (válaszként erre: 1587. - Judit, Ilcsi kozmetikus)
2014. aug. 1. 11:37

Szia Judit!


Nagyon köszönöm a tippet, 2 hónapja használom a krémet és vettem pakolást is azt a bzseléset. Nagyon meg vagyok elégedve, tökéletesen hidratált lett a bőröm, végre nincs a felszíne kiszáradva és nem feszül.

Következőleg a szemránckrémjét is megveszem.

Köszi a tippet!

1594. vera27
2014. júl. 20. 12:01
Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani egy jó "Ilcsis" kozmetikust Esztergom környékén? :)
1593. Maryke8773 (válaszként erre: 1592. - D2d5bb5db4)
2014. máj. 21. 14:12
Köszönöm!!!Igazad van abban,hogy jobb lenne ha kozmetikus ajánlására venném meg a terméket.Igen én is beírtam és dobot is ki kozmetikust :) Még egyszer köszönöm a tanácsod!!!További szép napot!!!
1592. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1591. - Maryke8773)
2014. máj. 21. 13:58

Én azon nem nagyon tudtam elmenni, meg lehet jobb is, ha látja kozmetikus, hogy milyen bőrre, és jobban el tudja dönteni, mi kell.

Nekem írta valaki, hogy 30 ml. szokott a kozm. -tól, 2000-ért venni, de jó, mert kevés kell belőle.

Én beütöttem, hogy Ilcsi termékek x városban, úgy dobott ki 3 kozmetikust :))

1591. Maryke8773 (válaszként erre: 1590. - D2d5bb5db4)
2014. máj. 21. 13:55
Komárom-Esztergom megye!Igen azt olvastam,hogy kozmetikusnál lehet.De bíztam benne,hogy neten is lehet rendelni :)
2014. máj. 21. 13:50
Melyik megye? Általában kozmetikusnál lehet, én pár napja kerestem.
2014. máj. 21. 13:45
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Szeretném meg tudni,hogy hol lehet neten rendelni Ilcsi termékeket???Mert kerestem de nem találok.Ha valaki tudna segíteni az nagyszerű lenne!!! :) További szép napot!!!
1588. Judit, Ilcsi kozmetikus (válaszként erre: 1586. - Adry1992)
2014. ápr. 27. 20:34

Szia!

Nézd meg az Ilcsi honlapján a lakóhelyedhez legközelebb eső Ilcsi referencia kozmetikát és ott biztosan tudnak segíteni neked személyesen is!

1587. Judit, Ilcsi kozmetikus (válaszként erre: 1585. - Cornflower)
2014. ápr. 27. 20:33

Szia!

Az új Hyaluron & Anti-Aging temékcsaládnak nagyon kellemes, lágy az illata, és az állaga is :)

Bátran ajánlom!

1586. adry1992
2014. ápr. 25. 21:34
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van itt olyan kozmetikus, aki tudna nekem Ilcsi kozmetikumokat szerezni és postán keresztül eljuttatni őket?
2014. ápr. 17. 12:40

Az új hialuronos Ilcsi családról tud valaki valamit?

Milyen az illata? Olyan, mint az Anti ageing volt vagy jobb??mert az nem igazán tetszett illatilag :D

1584. cornflower (válaszként erre: 1583. - A1f4b553ae)
2014. márc. 17. 10:00

Jaj, közben rájöttem ám én is, hogy mire gondoltál! :D Auzt híttem valami újdonság.

Én is használtam ezt, tegyél malá az arcodra valamilyen Ilcsis olajat, ami megfelel a bőrödre (nekem Cickafark volt és alfa béta) és még valami jó hidratáló krémet vastagon. Így sokkal könnyebben lejön a maszk. Kozmetikus mutatta a trükköt, amikor ő kente fel rám.

1583. a1f4b553ae (válaszként erre: 1582. - Cornflower)
2014. márc. 15. 19:36
Ilyen fekete lehúzhatós maszk. Tápláló. de annyira húzza a képem,mikor lehúznám.
2014. márc. 15. 19:05
Mi az a mágneses ninja maszk??
2014. márc. 9. 08:03
Sziasztok.Ilcsi esemény előtti krém alá nem csak AHA-t lehet pakolni. Hanem elméletileg bármit. AZ esemény csak beviszi a bőrbe. Jó az ichtiolos pakolása is,és a mágneses ninja maszk is:)De ezek csak úgy magában:)
1580. Angelso
2014. febr. 11. 10:23

Szia!

Igen a májfoltokat szeretém halványítani.Már régóta használok termékeket a májfoltra(oxigénes fehérítő krémet és a kövirózsa habkrémet) éjszakára, és tavasztól, ahogy elbúj a nap kenem az arcomat napfényvédő krémmel.Használtam a paradicsomos napozó gélt, de nem vált be, mert nagyon mattíotta az arcomat és ragadt, így az Flp termékét használom. Hogy látványosabb és eredményesebb legyen a hatása erre szerettem volna rásegíteni a gyümölcssavas kezeléssel,kúrával.Ugye télen egyébként is elhalványulnak a pigmentfoltok, mert nem süt olyan intenzíven a nap vagy egyátalán nem :-)És tavasztól nyárig nem ajánlott ez a kezelés, mert napallergiát is okozhat. Nem napozom, nem járok szoláriumba és tavasztól őszig minden nap bekenem az arcomat napfényvédővel, ha süt a nap, estére meg az oxigénes krém és rá a kövirózsa habkrém.Ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok. :-)Viszont erről az uborkás-petrezselymes oxigénes pakolásról még nem halottam.

Mindenképpen felkeresek egy ilcsis referencia kozmetikust.

Mégegyszer köszönöm!

1579. Hmv. (válaszként erre: 1578. - Angelso)
2014. febr. 11. 08:12

Értek én félszavakból is...:))))


Természetesen ér. De ennyi nem elég, mivel Te a foltoktól akarsz megszabadulni, ha jól emlékszem?

Szükség van arra, hogy állandó jelleggel használj erre szolgáló készítményeket és főleg kerüld a közvetlen napsütést, szoláriumot.

Ilcsinek van többek közt oxinénes fehérítő krémje, a kövirózsa család, a paradicsomos napozók, köztük a paradicsomos napozógél, amit nyáron állandó jelleggel használnod kellene, ha kiteszed a lábad a lakásból.

A tegnapi lehetőségek közül kimaradt az uborkás-petrezselymes oxigénes pakolás használata a kozmetikában, azt is szoktuk kombinálni az eseményelőttivel, úgy mint az AHA-t. Előbb a pakolás, rá az eseményelőtti, ez halványító.

De nem AHA-gyümölcssavas kezelés, azért felejtődött el, mert a kérdés az AHA-ra vonatkozott.


Ismételten felhívom a figyelmed, hogy a foltok tavaszi megjelenését és a későbbi erősödését csak úgy tudod kordában tartani, ha teljes mértékben véded az arcbőröd a napfénytől és a szoláriumtól, különben veszett fejsze...

Napozni csak árnyékban, nagy szélű kalapban,stb, a célirányos kozmetikumok használatával.


Szívesen élnék és dolgoznék felétek, de sajnos ellenkező irányban leledzem.

1578. Angelso
2014. febr. 11. 07:26
Valamit ér a sima esemény előtti pakolás kúra lett volna a mondat eleje
1577. Angelso
2014. febr. 11. 07:25
Nem, vagy véletlenül Sopronban kozmetikus? :-)
1576. Angelso
2014. febr. 11. 07:24

Köszönöm a választ!

Nagyon sokat segítettél. Még egy kérdésem lenne.

Valamit és legalább a 6 alkalmas sima esemény előtti pakolás kúra, ha már sok pénzt kifizettem érte?

1575. Hmv. (válaszként erre: 1574. - Angelso)
2014. febr. 10. 13:21

Önmagában az eseményelőtti nem!

Az AHA-pakolás fejti ki a hámlasztó hatást, aminek következtében halványulnak a foltok.


Meg tudod csinálni magadnak is, ha ad a kozmetikusod otthoni használatra hozzávalókat. Én úgy szoktam, hogy előbb nálam megtanulják, amikor látom, hogy biztonságosan tudja használni a termékeket, akkor már vihet belőle haza.


Fura, hogy előbb az eseményelőttit tették föl neked, utána az AHA-t, így semmi értelme.


Azt viszont el tudom képzelni, hogy amit említettél /petrezselyem illatú, ha jól emlékszem/, az a "7 gyógyfüves" pakolás lehetett.

Abban van kövirózsa, aminek van halványító tulajdonsága, de inkább szeborreás bőrre, fertőtlenítő, pórusösszehúzó pakolásként alkalmazzuk, nem a halványító tulajdonsága miatt, mert az elenyésző.


Viszont ha előbb kövirózsa krémet vagy kövizselét használ, úgy teszi rá az eseményelőttit, akkor mondhatja, hogy halványító kezelést végzett, de nem gyümölcssavkezelést.

Hisz pontosan a gyümölcssavtartalmú AHA pakolás marad ki a sorból.


Nem tudom, érthetően írtam-e?

Tehát nem mindegy, hogy mit mivel és milyen sorrendben, és mi célból?!

1574. Angelso
2014. febr. 10. 07:37

Kedves Hmv. hozzászóló!

Meg tudod nekem azt is mondani, hogy a sima esemény előtti pakolás jó májfolt, pigmentfolt halványítására is? Mert konkrétan ezért járok/jártam elméletileg gyümölcssavas kúrára.Szerintem az új kozmetikus nincs tisztában ezzel,meg alapból az ilcsi termékekkel, mert még ki is hangsúlyoztam neki, hogy gyümölcssavas klezelést szeretnék.

Köszi!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook