Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta Norbi Update-tel fórum

Diéta Norbi Update-tel (beszélgetős fórum)


28. Androméda72 (válaszként erre: 26. - 4196c07be0)
2015. jan. 5. 21:28
Igen, én is most kezdem :D
2015. jan. 5. 21:28
Én itt vagyok :) Új vagyok itt és 3 napja kezdtem az update-et (újra) :D Hajrá
2014. nov. 20. 00:36
Sziasztok! Szeretném elkezdeni az Update1-es diétát, valaki velem tart? Tényleg hatásos? 15 kilótól szabadulnék meg körülbelül. (Lehetőleg minél rövidebb időn belül.) :)
25. vaczila (válaszként erre: 23. - Zsuzso25)
2009. febr. 28. 07:26
Itt a hoxán is rengeteg Update receptet találsz.
24. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 23. - Zsuzso25)
2009. febr. 27. 08:53

Szia!

Én is megvettem ezt a konyvet, és nekem is megvannak ezek a dvd-k. Szerintem a legjobb azoknak -mint nekem, akik utalnak ugralni!!! :)) Nekem össz. 18 kg kene lenyomni, most abbol mar lement 5,5. Látom, mennyivel nehezebben megy most le, mint 10 évvel ezelott, raadasul én meg nem is szultem. Na abba bele sem merek gondolni, utana mi valik belolem:DD

Reggeli: norbis kenyer valami felvagottal, melegszendvics, tejbezabi gyumolccel, natur joghurt zabpehellyel, túró tejföllel meg gyümölccsel (főleg tavasszal meg nyaron mázsa szamra birom ezt enni, és neha elmegyek az update shop-ba és veszek ott péksutit reggelire. Vacsi: akár norbis pizza, melegszendvics, valamilyen rántotta, tükörtojás, tejbezabi, ubi-paradicsom-főtt tojas-sajt - felvágott kombinacio, szoval igazabol mindig mast, csak figyelek, hogy olyat egyem, ami 1-es kódú. Néha csak kiwit meg pl. grapefruitot eszem, de akkor koran lefkeszem aludni, mert utana hamar ehes leszek:)))

Én drukkolok neked, én is elkeseredtem sokszor, hogy azt hittem 8 kg-t leadok 2 honap alatt, erre csak 5,5 sikerult. Igaz nem éheztem, bár majdnem mindennap tornaztam is. Viszont párom észre vette, hogy sokkal feszesebb a bőröm, szoval van atornanak elonye, igy legalabb nem lesz petyhudt a bőröd. Szoval csak hajráááá!!!!!!!!!!!

2009. febr. 26. 17:42

Sziasztok!

Úgy örültem, hogy írtatok!!!! Nekem kb 25 kilótól kellene megszabadulnom, és ismerőseim között volt rá példa, hogy valaki 30 kg-t fogyott ezzel a módszerrel, szintén szülés után, és ő 1,5 év alatt érte ezt el. Szerintem ez az 5 kg is nagyoin jó eredmény, főleg úgy, hogy nem kell éhezni, és gyakorlatilag bármit megehetsz, csak épp más alapanyagokból elkészítve. Persze attól is függ a fogyás mértéke, hogy mennyi a súlyfelesleged: ha több, akkor több megy le... eleinte legalábbis.Én is most kaptam meg A karcsúság receptjei c. könyvet, és lelkes vagyok, mert nagyon jó kis receptek vannak benne + a Duci tréning összes dvd-t. Kiváncsi vagyok, hogy haladok majd, remélem, lesz elég kitartásom! De úgy érzem, ha mások is csinálják velem együtt, akikkel tudjuk egymást biztatni, beszélgetni, akkor könnyebb lesz átvészelni a nehezebb pillanatokat.


Ti reggelire és vacsorára mit szoktatok enni?

2009. febr. 26. 12:21

Sziasztok!

Én jan. elején kezdtem, azota 5 kg ment le, nekem keves, én tobbet gondoltam, igaz nem éhezem, nem érzem azt, hogy uristen muszaj ennem valami édeset. Ugy hiszem, az édesség utani vagy nalam pszihikai lehet, mert most, hogy tudom lehet sutni nagyon finom update 1-es sutiket, szoval nem tilos enni, mar nem vagyok megveszve édesség nelkul. Megvettem a fogyj sutivel c. konyvet, hetvegen kiprobalok belole valamit:). Én 5 éve ezzel a modszerrel tartottam a sulyomat, aztan az evek alatt feljott 18 kg rám, ettol probalok most megszabadulni. Nem hittem volna hogy ilyen nehez lesz. Most orulok, hogy 5 kg ugy ment le, hogy szinte eszre sem vettem. Most a beallós stádium van. Igyekszem nem feladni, de jo lenne meg mondjuk majusig meg 5-öt leadni...Mar elkezdtem fogyasztóteákat is inni (szuztea meg ginseng tea), de ezt sem lehet a vegtelensegig. És persze heti 5-6 alaklommal tornazom!! Lehet mostmar nem a duci treningre kene, hanem valamelyik masik norbis tornat kene csinalnom, ami nagyobb intenzitasu. No majd kov.honaptol atallok erre.

Zsuzso, csatlakozom a táborhoz!!! :))))

21. mse79
2009. febr. 25. 11:44
1 hónap alatt szerintem nagyon jó ez a 3-4 kiló, főleg úgy hogy nem éhezik az ember:-)
20. vaczila (válaszként erre: 19. - Zsuzso25)
2009. febr. 25. 07:11
Én egy hónapja kezdtem, eddig 3-4 kg ment le. De nem csak 1-es kóduakat eszem, hanem mindegyiket a megfelelő időben. Nem sanyargatom magam, de próbálok azért odafigyelni és tornázni is. Nem vagyok híve a túl gyors fogyásnak mert az a tapasztalatom, hogy az hamar visszajön. Inkább most valóban az életmódváltásra koncentrálok.
2009. febr. 24. 18:07
Sziasztok! Látom, már két hete senki nem járt erre., pedig szeretnék társakat toborozni az update módszerhez, március 1-től. Ha valaki olvassa, akit érdekel, annak várom a jelentkezését!
2009. febr. 7. 06:15
Nekem az a nehéz, hogy nappal dolgozom, így viszek magammal egy kis ebédet, de nem komplett főételt, s mivel mindenki este van otthon nálunk én vacsorára főzök. Tudom hogy ez nem igazán jó, de erre van lehetőségünk. S mivel a család többi tagja sovány, nem etethetem őket folyamatosan U1-es kajával. Na de meló után még kétfélét főzni?! Inkább sokszor nem is eszek, ettől viszont kezd kikészülni a gyomrom.
2009. febr. 5. 12:52
kihalt a fórum??
16. ninuka55 (válaszként erre: 13. - Csutkababa)
2008. nov. 14. 17:14
okés benézek
15. ninuka55 (válaszként erre: 14. - A9338a7669)
2008. nov. 14. 17:14
köszike megnézem
14. a9338a7669 (válaszként erre: 12. - Ninuka55)
2008. nov. 14. 13:59
Majonézt nézd meg Coop boltban. Én több ilyen boltban is láttam. Tescoban viszont én sem kaptam.
13. csutkababa (válaszként erre: 12. - Ninuka55)
2008. nov. 14. 13:57

nezz be a forumba ahol en is vagyok,es ott meglatod milyen az a szamolos :))

a kajak pontokra vannak osztva,es megvan hatarozva, hogy ki mennyit ehet pont szerint a sulyhoz kepest..

12. ninuka55 (válaszként erre: 9. - Csutkababa)
2008. nov. 14. 10:03

Szia!


Hát nem tudom én ezzel eddig kétszer tudtam lefogyni. Nekem az a legnagyobb gondom hogy egyszerűen nem kapok Norbis termékeket itt sehol. Tegnap elmentünk a Tescoba állítólag ott vannak ilyenek. Se tészta nem volt se majonéz. Én imádom a majonézt nem tudok nélküle meglenni és sehol nem kapok.

Zsemlét sem. Semmit szinte!!!!!

Kenyér és puding amit itt lehet venni a Sparba!

Én nem tornázok mert a kettő egyszerre nekem sajnos nem megy.

Semmi erőm nincs ilyenkor és ha még futnom kellene meghalnék.

Hétfőn kezdtem és ma álltam rá a mérlegre 72 kg vagyok.


Milyen az a számolgatós?


Hát nem tudom én amiket ilyenkor szoktam enni az 2 éve is 1-es kódú volt meg most is!

Mikre gondolsz?


Neked is eredményes fogyást!

2008. nov. 14. 09:52
Köszike most már én is látom!
10. 2577cdcc12 (válaszként erre: 8. - Ninuka55)
2008. nov. 13. 12:35
Odaírta a fórumcímet :"Ide jöjön, aki most kezdett el Norbizni!"
2008. nov. 13. 12:28

szia ,en is eppen annyi kilo vagyok mint te, es annyi centi is.

en most ezzel a pont szamolgatos dietaval probalkozom, a norbi updatet is csinalta, en nem fogytam oylan rohamosan mint masok.

nem tudom nalam miert nem mukodik ugy, de egyszeruen nem.

igaz, amig tornaztam jobban ment,es amikor beteg lettem,abba maradt a torna es vissza jott 4 kilo.

most megint az kene leolvasztani magamrol

a norbinal meg egy kicist kiakadtam ettol a kod valltoztatasokon,

ami azelot 1-es volt, az most mar nem az...nem is ertek sok mindent..

nem mondom,hogy rossz,csak biztos en nem jol csinaltam valamit..

de kitartast neked!!

2008. nov. 13. 12:21

Hello!

Köszike a válaszokat!

Megpróbálok most válaszolni mindenre!


dancingqueen:Eddig kétszer próbálkoztam ezzel a módszerrel és sikerült vele lefogynom. Először az eljegyzésemre akkor sajnos visszajött utána 5 kg utána pedig az esküvőmre sikerült lefogynom. Utána nem sokkal teherbe estem és abba a 9 hónapba nem tagadtam meg magamtól semmit. Mit ahogy ez lenni szokott.


dindin 19: Nem írtál forum címet! Azt kérném mert akkor társulnék hozzátok! :)


yargan: igen 10 kg kellene. Miért az sok? És akinek 30-at kell?


norci78: ne add fel egy-két nap és újra beindul

2008. nov. 12. 20:20

sziasztok,


engem is érdekelne ez a kis csapat! :)

Én is Norbival próbálkozom, eddig már lement 6 kg, de v.hogy most megállt,=> kellenne egy kis biztatás :)

2008. nov. 12. 14:24
csak kb 10 kilót kéne ledobni. ^^
5. yargan (válaszként erre: 4. - Dindin19)
2008. nov. 12. 14:23

Szia dindin19 :))


Nekem is lenne kedvem kipróbálni, de akkor meg amiből lehet abból ennék nagyon sokat, mert haspók vagyok. ^^

2008. nov. 12. 14:03

Szia!


Én szombattól próbálkozom sokadjára, sokféleképp, s újra a norbival

gyere erre a fórumra:


Ide jöjön, aki most kezdett el Norbizni!

3. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Ninuka55)
2008. nov. 12. 14:02

a "többször sikerült lefogynom ezzel" azt jelenti,hogy visszajöttek a kilók?:(


ui: egyébként meg gratula:)!

2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Ninuka55)
2008. nov. 12. 13:59
Sok ilyen fórum van, miért nem mész oda, jó csapatok vannak fent :o)
2008. nov. 12. 13:51

Sziasztok!


Én hétfőn kezdtem el fogyizni az Update módszerrel. Már többször sikerült lefogynom ezzel, remélem most sem hagy cserben.

Karácsonyig szeretnék 10 kg-t ledobni. Vagyis orvosi utasításra muszály.

Heti 2 kg a célom. Az orvos azt mondta hogy ez teljesen reális és hogy hajrá.

73,7 kg-val kezdtem.


Mindenkit várok aki hasonló cipőben jár.

Jó lenne ha kialakulna egy csapat. Többen talán jobban átvészeljük az éhséget.


Mindenkinek eredményes fogyizást kívánok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook