Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Munkavállalás külföldön, külföldi munkák, munkalehetőségek fórum

Munkavállalás külföldön, külföldi munkák, munkalehetőségek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2012. jan. 26. 11:24
2012. jan. 26. 11:22
2012. jan. 23. 13:15
Szakképzett nővéreket és képzettség nélküli gyakorlattal rendelkező idősgondozókat keresnek háziápoláshoz Németországba /Bayern/ német nyelvtudással.A munkavégzés csak hivatalosan lehetséges, havi turnusváltással.Fizetés: 1200 - 1500 Euro/hó netto + utazási költség.Érdeklődni: Magyarországi ügyintéző tel.száma: 06 70/ 261 6862 Email:hausaltenpflege@gmail.com vagy Póka Mária Németország tel.sz.: 0049 178 1375 536
2012. jan. 22. 23:21
2012. jan. 20. 21:15

[link]


Hollandiai állások!!

2012. jan. 20. 21:13

Magyar szolgáltatók és információk az Egyesült királyságban!

Általános információk:

[link]

-

Könyvelés:

[link]

-

Magyar élelmiszerek:

[link]

-

Utazás:

[link]

-

Egyesületek:

Bristol:

[link]

.

Eastbourne:

[link]

-

Kozmetika, Manikűr, Masszázs

[link]

2012. jan. 20. 21:10

Tamás Veres Hirdetése!


Krakkói multinacionális céghez keresek hollandul nagyon jól, és angolul kummunikativ szinten beszélő embereket irodai munkára.

Jelentkezni lehet nálam a tamas.veres@invidiahr.pl email cimen.

278. Veronika27 (válaszként erre: 277. - Sybrrill)
2012. jan. 19. 13:03

Az EURES-nél érdeklődj, illetve itt:

[link]


[link]


[link]

2012. jan. 19. 12:47
Sziasztok!Osztrákok munkában jártas valaki?ill. van itt valaki aki tudja hol kell érdeklődni,h magyar szocpedes dimplomával+2. eü. okj-s végzetséggel mit lehet kezdeni Ausztriában ill. hol lehet ennek utánajárni?Köszi!szép napot!
2012. jan. 19. 11:45

Álláshirdetések száma a mai napon, országok szerinti bontásban


Ausztria

42799


Belgium

2479


Bulgária

49


Svájc

11918


Ciprus

2624


Cseh Köztársaság

26129


Németország

419


Dánia

28819


Észtország

42


Spanyolország

2171


Finnország

39043


Franciaország

41101


Görögország

988


Magyarország

6966


Írország

3923


Izland

66


Olaszország

32109


Liechtenstein

216


Litvánia

11


Luxemburg

374


Lettország

153


Málta

251


Hollandia

5741


Norvégia

8402


Lengyelország

21548


Portugália

43


Románia

109


Svédország

52909


Szlovénia

2225


Szlovákia

1907


Egyesült Királyság

2386

2012. jan. 17. 12:41

Állások Hollandiában:

Nővér intenzív osztályra


Pozicíó: Nővér


Munkaidő: teljes munkaidőben

Feladatok: Betegek felügyelete, felkészítése a beavatkozásokra.

Elvárások: A sürgősségi osztályon 14 műtő van, ezekben mindenféle sürgősségi beavatkozásokat végeznek. Jelentős része a betegeknek szív és/vagy mellkasi sebészeti kezelést kapnak, vagy érsebészeti beavatkozásokon esnek át.

Előnyök: Az ideális jelölt ambiciózus egészségügyi szakember, innovatív gondolkodásmódú,, kiváló szociális készséggel és a beteg-központú szemlélettel rendelkezik.

Szakmai tapasztalat: 0-1 év tapasztalattal

Végzettség: Diplomás nővér

Nyelvtudás: angol

Munkavégzés helye: Netherlands, Central Netherlands


Kit keresünk?

A PACU a kórház azon része, ahol a betegek a helyi érzéstelenítésből vagy az altatásból térnek magukhoz. A nővérek feladata a vitális és mentális paraméterek felügyelete. Az ellátás 7/24 rendszerben történik, a lábadozás után a betegek másik osztályra kerülnek. IC nővérként a betegek gondozása és felkészítése is feladat az aneszteziológia számára. Néha a megfigyelő szobában is kell dolgozni. Hétvégi műszakokat is vállalni kell.

Mit kínálunk?

A bérezés maximum €3,495 bruttó/hó, 36 órás munkahéttel. Legkevesebb 24 óra/hét szerződést kínálunk. A munka során lehetőség van tanfolyamok elvégzésére és a fejlődésre egy kihívásokkal teli kórházban.

Jelentkezni és regisztrálni az alábbi linken lehet:

[link]


Szocális ápoló



Pozicíó: Szociális ápoló


Munkaidő: megbeszélés szerint


Feladatok: Idősek otthonába keresünk szakképzett ápolót. Az otthon élete gondosan megtervezett.


Elvárások: Szakképzett, diplomás ápoló végzettség, korábbi munkatapasztalattal idősekkel. Az idősek otthona a keresztény értékrendet követi.


Előnyök:


Szakmai tapasztalat: 1-3 év tapasztalattal


Végzettség: Felsőfokú (egyetem), Felsőfokú (főiskola), Szociális ápoló diploma


Nyelvtudás: angol


Munkavégzés helye: Netherlands, Central Netherlands


Kiket keresünk?


Szakképzett, diplomás ápolókat, akik képesek az önálló munkára és tiszteletben tartják az idősek igényeit. Az idősek otthona a keresztény értékrendet követi.


Bérezés

A munkának megfelelően, rugalmas munkaidőben. Az állás egy éves szerződést kínál, az év letelte után lehetőség van státuszt kapni az intézménynél.

Jelentkezni és regisztrálni az alábbi linken lehet:

[link]



Sofőr B+C+E jogosítvánnyal



Pozicíó: Sofőr


Munkaidő: teljes munkaidőben


Feladatok: Nemzeti áruk forgalmazása, beleértve a be-és kirakodást.


Elvárások: Független és felelősségteljes munka. Ügyfél kapcsolattartás.


Előnyök:


Szakmai tapasztalat: 0-1 év tapasztalattal


Végzettség:


Nyelvtudás: angol, német


Munkavégzés helye: Netherlands,


Kiket keresünk?


•Férfiakat vagy nőket


•Minimális életkor 20 év


•B+C+E jogosítvány (mindegyik megléte követelmény!)


•Legalább egy év teherautó vezetési tapasztalat


•Nyitott a holland nyelv alapszintű elsajátítására


•Ügyfélközpontú beállítottság


•Rugalmas hozzáállás


•Jó terhelhetőség


Mit kínálunk?


•Két hét intenzív képzés Hollandiában, “zsebpénz” támogatással


•Ingyenes NT2 Holland nyelvtanfolyam


•Egy éves szerződés, maximum 2x1 év hosszabítási lehetőséggel


•Nettó jövedelem (költségtérítéssel) € 1 400 – 1 500 havonta, életkortól és tapasztalattól függően (40 órás munkahetet alapul véve )


•Túlóra felár, hétköznaponként +30% (körülbelül 7-10 óra hetente)


•Hétvégi túlóra felár +50%


•24 nap fizetett szabadság


•8% nyaralási hozzájárulás


•Lakhatás költsége (gáz, víz, villany költségével) kb € 200 / hó


•Betegségbiztosítás kb € 100 / hó


•Ingázás támogatás € 0,19 / km


Feladatok


•Nemzeti áruk forgalmazása, beleértve a be-és kirakodást


•Független és felelősségteljes munka


•Ügyfél kapcsolattartás



Jelentkezni és regisztrálni az alábbi linken lehet:


[link]



-----------------------------------------------------------


Sertés csülök és lapocka csontozó



Pozicíó: Csontozó


Munkaidő: teljes munkaidőben


Feladatok: Csülök és lapocka csontozás ipari módon.


Elvárások: Korábbi munkatapasztalat. Terhelhetőség.


Előnyök:


Szakmai tapasztalat: 3-5 év tapasztalattal


Végzettség: szaikrányú végzettség előny, vagy több éves szakmai tapasztalat


Nyelvtudás: angol, német


Munkavégzés helye: Netherlands,


Kiket keresünk?


Tapasztalattal rendelkező csontozókat keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távú munkára holland sertésvágóba. A munka betöltéséhez alapfokú nyelvtudás elegendő.


Csülök csontozó: a húst többféle módon kell kicsontozni. A megrendelők az ipar és a kereskedelmi szektorból érkeznek.


Lapocka csontozás: 2D-7D csontozás.

Mit ajánlunk?

Életkortól és tapasztalattól függően átlag €9 - €10 bruttó órabért, teljes munkaidőben (minimum 36 óra / hét).

Jelentkezni és regisztrálni az alábbi linken lehet:

[link]

274. Veronika27 (válaszként erre: 273. - Tomka1)
2012. jan. 16. 22:39
Tölts le netről angol könyveket hanganyagokkal, egy csomó van!
273. tomka1 (válaszként erre: 270. - Ujlany)
2012. jan. 16. 20:48
Köszike a válaszod! Igen ha válság van kint akkor is jobb a fizu bár az élet néhol drágább. Igazából a nyelvet lenne jó profin megtanulni, mert itt valahogy nem tudom. Már régóta járok tanfolyamokra aztán abbamarad valami miatt és nem jutok egyről a kettőre. ott meg rá lennék knyszerítve és egy kis plusz pénz meg más ország kultúrájának a megismerése is jól jönne! :)
272. tomka1 (válaszként erre: 268. - 1c92396beb)
2012. jan. 16. 20:46

Szió Köszi a választ! Angolból elvileg alapfok de inkább értek mint beszélek. Olvasni egy szerződést? Háát nem hiszem :(( Csak sok olyat hallottam hogy vannak kint olyan állások ahova nem nagyon kell nyelvtudás, mondjuk nem egy álommelók de a fizu háromszorosa az itteninek. Kezdetnek az se lenne rossz. Az ismerőseid milyen munkára mennek és hogy intézézték?


Köszi:Zsu

271. ujlany
2012. jan. 16. 17:15

itt van pl. egy allashirdeteses oldal Hollandiaba.

http://www. hellonl. nl/hirdetesek/1


(szokozoket vedd ki belole, ha erdekel, mentsd el, mert nem tudm hogy ilyen linket szabad-e betenni, ugyhogy lehet, hogy torlik)

270. ujlany
2012. jan. 16. 17:12

Hat attol hogy valsag van kulfoldon is, azert meg dolgozunk. :-)


Szerintem ne legyenek nagy remenyeid komoly iskolai vegzettseg es nagyon jo nyelvtudas nelkul. Vallalj el barmit ami akad, 1-2 ev mulva aztan valogathatsz.

Szerintem felesleges mas kontinensre menned (pusztan a munka miatt). Hiaba van valsag Nyugat - Europaban a fizikai munka mar sok "oshonosnak" buzlik, ugyhogy nagyon is szivesen veszik, ha a Kelet-europaiak elvegzik helyettuk.

Facobbokon vannak mindenfele kozossegek, ott tudnak tanacsot adni hogy melyik munkakozvetito megbizhato.

269. Ami.
2012. jan. 16. 16:54
Basszus már mindenhol válság van.Hova menjen az ember dolgozni?
2012. jan. 16. 16:40

Mit jelent, hogy az alapok megvannak?

El tudsz-e olvasni egy szerződést angolul?

Legalább hétköznapi társalgási szinten tudsz-e beszélni?

Angliában és Írországban tényleg válság van. Írországból sokan mentek Ausztráliába.

Nekem most két ismerösöm is megy Ausztráliába, és Új Zélandra. Ez utóbbit ajánlom a legjobban. Egy l benzin 120 ft-ba kerül.

A fizud 80%-át megkapod, csak 20%-ot vonnak le belőle.

267. tomka1
2012. jan. 16. 16:32

Sziasztok!


Nagyon szeretnék külföldön dolgozni, tudtok megbízható közvetítőket ajánlani? Sajnos sok kamu van, mire kimegy az ember már nincs meg az útlevele stb. Sajnos angolul még nem beszélek rendesen de az alapok megvannak és úgy gondolom hogy angol nyelvterületen könnyebben megtanulható elsajátítható az angol. Ausztráliáról is jókat hallottam de oda nehéz kijutni és elég messze van inkább valami közelebbi kéne. Anglia háát, azt hallottam ott is válság van nincs sok munka. Máltát is néztem de ott sincs sok lehetőség és a fizu se valami jó. Jó lenne valami meleg helyre menni mert itt lassan már kimarad a tavasz és a nyár is. Nem szeretnék örökre kimenni csak egy darabig amíg megtanulom normálisan a nyelvet és világot látni egy kicsit. Bébiszitterkedés nem igazán érdekel, igazából kutyás munka lenne jó mert ott legalább van állatvédelem talán ott ellehetne helyezkedni valamilyen kutyás állásban.


Előre is köszi!!

Zsu

266. Tavasz51 (válaszként erre: 263. - Evike6565)
2012. jan. 8. 18:23
Hát igen, tényleg szomorú, hogy 40 felett külföldre kell menni dolgozni, de még így is a szerencsésebbekhez tartozunk szerintem, mert egy mertünk menni és van melónk is. Hiába van sok fiatal, lehet a hozzá állással is baj van, de nagyon sokan vannak akik nem találnak kint sem munkát, vagy teljesen más volt az elképzelésük, vagy nem találták meg a számításukat.
2012. jan. 7. 11:41

Flottabővítés miatt keresünk alapfokú angol nyelvtudással nemzetközi gépkocsivezetőket dán fuvarozó céghez. Ügyfelünk Dánia egyik legnagyobb fuvarozó vállalata aki több, mint 600 alkalmazottal, 300 kamionnal és 320 pótkocsival rendelkezik.


Elvárások:

C+E jogosítvány,

digitális sofőrkártya,

ADR küldeménydarabos igazolvány,

alapfokú angol nyelvtudás,

nyerges, vagy tandem, vagy hűtős tapasztalat,

6 hét kintlét vállalása.


Juttatások:

bérezés 56 - 80€ / munkanap, valamint 32€ / hétvégi nap

hosszú távú karrier lehetőség, fizetésemelések

a ki- és hazautazás költségeit a cég fizeti

min. 6-7 hét munka után 2 hét pihenő jár, de lehetőség van 2 vagy több hónapot is dolgozni és ezt követően 3 hét pihenőt tartani

A cég Európa-szerte rendelkezik apartmanokkal, ahol a gépkocsivezetők pihenhetnek, aludhatnak. Az összes apartman konyhával, fürdővel, mosógéppel és ágyakkal felszerelt.


Jelentkezés:

küldje el angol nyelvű önéletrajzát a jelentkezes.edj@gmail.com címre.

további információt kérhet a +36 70 636 4006-as telefonszámon - Piller Lívia

2012. jan. 7. 11:35
Kittsee-be, a Billába keresnek két vezetőt a húsosztályra. Követelmények: jó német nyelvtudás, hentes, vagy húsárú-eladói végzettség, kereskedelmi tapasztalat, számítógépes ismeretek.Jelentkezni a REWE-csoport álláspportálján lehet www.jobboerse.co.at. (Ugyanitt a kereskedelmi csoport számos állásajánlata megtalálható.)
263. evike6565 (válaszként erre: 262. - EBMZicke)
2012. jan. 7. 09:31

Szia!

Köszi!

Mi is 1 hónapot ingyen laktunk,az elsőt,mert hogy kifesthettünk és azt lelaktuk.....nagy segítség volt.Mondjuk a mi házinénink,nem német,hanem lengyel,de ezer éve itt él.

Most,hogy jöttünk vissza másodikán,az autópályán figyeltem,minden 3-4 autó magyar volt.Rengetegen jöttek vissza.......és már azt is figyeltem,ahogy előztünk,vagy minket előztek,hogy milyen korosztály ül a magyar autókban......meg kell mondanom,a 60-70 %-a, középkorú volt......szomorú,hogy 40 évesen,1000km-re kell költözni,ha az ember normálisan akar élni,uram bocsá, a gyerekeinek akar segíteni.

Szép napot : Éva

262. EBMZicke (válaszként erre: 261. - Evike6565)
2012. jan. 4. 11:49

Tovabbi sok szerencset Nemetorszagban!!!:)En is egy jo ideig laktam ott.(Greifswald,Drezda)

Mondjuk, a lakashirdetesekkel inkabb nyugat N.o.-ban kell vigyazni.A keleti reszen meg nem talalkoztam közvetitö dijjal(biztosan ott is probalkozik nehany közvetitö,de aki fizeti nagy szerencsetlen),mert több a lakas,mint a berlö.Elöfordulhat,hogy 1-2 honapot ingyen is lakhatsz .....De van oka,hogy keves ott az ember,akik lakast berelnek,mert keves a munka. Sokan atköltöztek N.o. nyugati reszere.

261. evike6565 (válaszként erre: 259. - Krilion)
2011. dec. 30. 08:31

Jah,és a lakáshírdetésekkel vigyázni kell!!!!!Ha azt írja a hírdető,hogy,mondjuk 45O eu plusz rezsi,az csak a víz,szemét,közösköltség.....ilyesmi.....a gáz,villany általában még plusz rájön.Nem minden esetben,de többnyire.A mi lakásunk,kint egy kb 45nm2-es kislakás,szuterin,33O euro,mindenestől.De azért a fűtéssel,villannyal spórolni kell,mert ebben a 33O eu-ban csak egy átalány van,ha túlléped,fizetsz.

Közvetítői díj,horror!!!!!!!!!!!!Újságból kell lakást keresni,persze itthonról nem könnyű,sőt lehetetlen.

260. evike6565 (válaszként erre: 253. - Krilion)
2011. dec. 30. 08:24

Szia!

Szeptemberben mentünk ki,németországba,Frankfurt mellé.Rettenet nehéz volt az eleje,mostanra picit könnyebb.Voltam kint többször is régebben,de mindig csak kiküldetésben.Valamennyire tudok németül,de a hivatalos ügyek útvesztőjében,elvesztem volna egyedül,ha a főnökasszonyom,nem segít.Ő magyar,25 éve kint él.Privátba,bővebben,talán még segíteni is tudok,ha érdekel.Éva

259. Krilion (válaszként erre: 256. - Tavasz51)
2011. dec. 23. 22:33

Köszi a linket és a választ:) Én többfelé nézelődtem már Németo-ban és Ausztriában is, olyan 500 euró körüli lakásokat találtam legolcsóbban +3 havi kaució+ közvetítói díj. De valószínűleg ez is olyan dolog, hogy a helyszínen jobban lehet majd keresgélni.

Most szabadon lehet jönni-menni azt tudom, tehát nekünk már nem kellenek olyan feltételeket telejesíteni, mint két éve, viszont ettől függetlenül sem egyszerű:(

2011. dec. 22. 21:02

Bécsbe a főnök húga 600 euróért adta ki a lakást, ez biztos úgyhogy ne dőlj be mindennek



Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2011. dec. 21. 21:44

[link]


Friss állások Ausztriában!

256. Tavasz51 (válaszként erre: 255. - Krilion)
2011. dec. 21. 19:17

Nem tudom hol néztél lakást, nekünk egyszobás félig berendezve 300 euró/hó. Igaz egy kisebb városka közelében és nem Bécsben, ott nem tudom az árakat. Szerintem sokkal kevesebbe kerül, még akkor is ha kauciót kérnek. Az meg ugye nálunk is van.

Mikor kimentem kellett 200 euró bankszámlán, + lakás ahová be vagyok jelentve. Igaz ez még 2 éve volt.

Javaslom itt feltétlen nézz körül, ez egy jogi oldal ami segít

[link]

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook