Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van egy kreatív könyv sorozat, amelynek tagja a keresztszemes "füzetecske" is. Nincs meg véletlenül valakinek? fórum

Van egy kreatív könyv sorozat, amelynek tagja a keresztszemes "füzetecske" is. Nincs meg véletlenül valakinek? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 12. 15:13
Hahó! Senki másnak nincsen ötlete?
2008. nov. 11. 14:39
Szívesen! A barátnőim is mindig ezt lesik, hogy mikor akcióznak! Érdemes még a másik kreatívos könyvsorozatokat is megnézni, hátha...
2008. nov. 11. 14:36

Hát sajnos pont itt nincsen viszont rengeteg szuper kreatív könyv van és potom pénzért.

Nagyon köszönöm.

2008. nov. 11. 14:31
Szerintem biztos fogsz ilyen jellegű könyvet találni, lehet, hogy nem hollóéknál...de most megint nagy divatja van az ilyenfajta kézimunkának!
4. Welker Melinda (válaszként erre: 3. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 11. 14:29
Hú köszi máris nézem! Régóta keresem és sajnos a könyvesboltban azt mondták tegnap, hogy nem nagyon fogom már megkapni. Ahol meg az interneten véletlenül láttam ott 2 szerese lett volna a házhoz szállítási díj mint maga a könyv.
2008. nov. 11. 14:16

Szia!

Nincs meg, de kreatív sorozatok most vannak a holló és társánál akciós áron a hollobooks.hu oldalon 299-499 ft. Nézd meg, hátha van olyan is, amit keresel!

2008. nov. 11. 14:11

Sziasztok azt szeretném kérni, (nem tudom lehet-e) hogy ha valakinek meglenne nem tudná esetleg lefénymásolni és emailban elküldeni nekem?


Nagyon megköszönném!

2008. nov. 11. 14:09
Segítséget szeretnék kérni. Van egy kreatív könyv sorozat amelynek tagja a keresztszemes "füzetecske" is 32 oldalas. Nincsen meg véletlenül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook