Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogyan kell törölközőt hímezni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Kreatívságok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. ~Éva~2008-11-23 09:46
Vettem törölközőket de nem találtam olyat amelyen sima aida csik van úgy hogy alá himeztem, eddig még csak apukámé van meg, nagyon lassan haladok. Keresztöltéssel pedig nem tudok varrni. :(
(válasz veresne.angi 9. hozzászólására)

9. veresne.angi2008-11-22 06:26
én tavaly anyukámnak himeztem ilyet hogy szeretettel mamma és a gyermekünk adta át én aida csikra vartam keresztszemes himzesel és ugy vartam rá a hofehér törölközö két részére .remélem sikerült megcsinálni

8. ~Éva~2008-11-12 09:48
Ma délelőtt nekilátok egy próbának! Egy régebbi törölköző lesz az áldozat amelyiken van aida csík, ott nem bolyhos, talán arra könnyebb lesz hímezni. Tompa grafit ceruzával vastagon szép betűkkel rá írtam a párom nevét, már minden a kézügyességen múlik!
Ha sikerül megveszem az ajándékozni szánt törölközőknek és nekilátok!
Úgy izgulok, remélem sikerül!
(válasz VESZÉLY FILOZÓFUSA 7. hozzászólására)

7. VESZÉLY FILOZÓFUSA2008-11-11 22:33
próbáld meg, de én előtte vizes ruhával megvasalnám azt a részt amelyre hímezni szeretnék!

6. ~Éva~2008-11-11 13:56
Gobelin cérnával lehet szerintetek?

5. ~Éva~2008-11-11 13:50
Kézzel szeretném!
Régebben horgoltam, kötöttem, úgy hogy szerintem meg van hozzá a kézügyességem! Csak a technikára vagyok kíváncsi mert még nem hímeztem soha.
(válasz VESZÉLY FILOZÓFUSA 3. hozzászólására)

4. bvdt2008-11-11 12:26
Általában az ilyeneket hímeztetni szokták.

Ha pedig kézzel akarod készíteni, akkor szerintem nagy fába vágtad a fejszéd.:)
(válasz ~Éva~ 2. hozzászólására)

3. VESZÉLY FILOZÓFUSA2008-11-11 12:18
géppel? kézzel?

2. ~Éva~2008-11-11 12:18
Karácsonyra szeretnék névre szóló törölközőt hímezni és azt ajándékozni!
Akik értenek hozzá kérem segítsenek!
Köszi!

1. ~Éva~2008-11-11 12:16
Hogyan kell törölközőt hímezni?