Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miben különbözik a Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea a többi fogyi teától? fórum

Miben különbözik a Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea a többi fogyi teától? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. mopi64 (válaszként erre: 34. - 25d475f614)
2009. aug. 5. 12:58

Szia ! Nálunk a családból 4-en, különböző korosztály fogyasztja a Malmos féle natúrvarázs teát. Mindenkinek csak jó tapasztalata van, anyukám aki cukros, szívbeteg, 6 hét alatt 6 kg fogyott tőle és a krónikus székrekedése is teljesen rendben van, én epe műtött vagyok, megszűntek tőle a puffadások, teltség érzés és emésztési zavarok.

Olyat , hogy szorulás és hízást okozott volna a családom és az ismertségi körömben nem hallottam. Csak gyógyszertárban kapható terméket szoktunk venni.

35. dolfi6 (válaszként erre: 29. - Villa)
2009. júl. 28. 19:04

Kedves Esztus!

Igen Villának igaza van,nem igazán jó a gyors fogyás én magamon tapasztalom,leadtam 20 kg-ot és rövid időn belül felszedtem 30-at amivel azota is szenvedek,arról nem beszélve hogy felborult minden bennem,az anyagcserém szinte leállt.Inkább igyál jótékony hatású teákat és többször egyél keveset.Én ezt tudom tanácsolni neked.Sok sikert kívánok neked!

2009. máj. 8. 15:02

Sziasztok!

Nekem 1 természetgyógyász ajánlotta a Csala Zsuzsa féle varázs teát. Elkezdtem inni és olyan szorulásom volt tőle...hirtelen híztam 2 kg-t, amit azóta se tudok leadni. Elmondtam a természetgyógyásznak és azt javasolta ne hagyjam abba mert állítólag nagyon jó méregtelenítő. Helyette azt tanácsolta, hogy igyak meg előtte 1 nagy kanál mézet sok vízzel és úgy igyam rá a teát. Tegnap elkezdtem és az túlzás, hogy megy a hasam de sűrűbben járok Wc-re. Ma már 3 szor voltam. Szóval ha vkinek szorulása van tőle akkor érdemes kipróbálnia úgy h.előtte megiszik 1 kanál mézet+sok 2-3 dl vizet.

2008. okt. 4. 18:04

Sziasztok.

Tavaly ittam a varázsteát, 8-9 hónap alatt lement 18kg. Hozzáteszem rosszul voltam amikor este sor került, hogy megigyam,de hősiesen álltam a sarat.(pocsék az íze)Emellett borzasztóan meghajtott, már hajnali 4kor a mellékhelyiségben szenvedtem. Nem kell csodát várni, nem hat azonnal (fogyásilag), de mivel ha eszel valamit azonnal fáj a hasad és a wc-t keresed szépen csökken a kajabevitel. Mivel energia meg kell és a zöldségeket pártolják, Krémleveseket kezdtem zöldségekkel dúsítva enni, sőt 1/4 pizzalap volt a kiegészítő. A pluszok amit még nagyon fontosnak találtam, hogy a nagy alvásigényem megszűnt, strapabíróbb lettem, és én is csodálkoztam de a bőröm csodálatosan selymes lett. Elkövettem viszont azt a hibát, hogy abbahagytam a teázást. A kilók visszajöttek. Most újból iszom és nem fogom abbahagyni ha elértem az áhított súlyt, csak minimálisra csökkentem a teát így a hatást fent tarthatom. A fiam is inni fogja neki a zsíros bőre miatt javasoltam.

32. skorpyo19 (válaszként erre: 31. - Rozsazsa)
2008. júl. 21. 17:43

Sziaztok!

Hallot-vagy szedett valaki natur varázs kapszulát?

Milyen eredménnyel?

Köszike- Üdv mindenkinek.

31. rozsazsa (válaszként erre: 4. - Virág krisztina)
2008. júl. 9. 19:30
Nagyon rossz, poshadt ize van én szaharinnal izesitem kicsit. ' hete iszom, fogyni nem fogytam de határozottan jobb a közérzetem. Sokkal könnyebbnek érzem magam és fittebb vagyok. Nem kinoz éhségérzet sem.
30. magdalina (válaszként erre: 25. - 9aac16269c)
2007. okt. 21. 22:30
Szia Esztuska! Én, most csinálom ezt a diétát /Mindmegette oldalon nézheted meg a receptet/ a leves nekem borzalmas,de 3 nap alatt 3 kiló ment le eddig nekem,de most láttam hogy van káposztaleves kapszula is, azt még nem probáltam.
29. villa (válaszként erre: 25. - 9aac16269c)
2007. okt. 19. 23:57

Kedves Esztus!


káposztaleves... Már sok dolgot kipróbáltam, így hiteles vagyok: a káposztaleves remek, csak hogy utálni fogod később még a szagát is, nem beszélve arról, hogy jön a jojo effektus: leadsz 4 nap alatt 4 kilót, es akárhogy vigyázol, visszajön 8... :(


Ajánlom: vacsorát ne egyél. Semmit se egyél este, max. gyümölcsöt. Kb. 3 után felejtsd el a kaját, csak víz és gyümi. Továbbá: fuss. Remek! Alakformáló, lassan, de biztosan lemegy!

28. Nike
2007. máj. 12. 22:15

Csala Zsuzsa szavai az ő neve alatt árusított teáról:


"Mennyiben változott a megítélése a fogyasztótea megjelenése óta?


Sokan utálnak miatta. Jellemző a mai világra, hogy abban a pillanatban, mikor én - és nem a Kovács vagy a Vazelin Janka - jelenek meg azzal, hogy fogytam, mindenkit érdekelni kezd a dolog. Miután engem kövéren ismernek már jó pár évtizede, de lefogytam, ez érdekes lett. Rögtön az jött, hogy mi a tea neve. Pedig nem is a teától fogytam le. Fél évig ittam, aztán abbahagytam. Immunizálni kell, ezt megtanultam. Ha elmegyek fellépni bárhova, nagy tömeg vár a bejáratnál, hogy mondjam meg a tea nevét. Külföldről is emiatt hívnak, sokszor éjjel. Itt minden a pénzről szól. A raktárban megporosodott régi teákat is ezen a címen adják el. Tudom, hogy konkrétan hányan kerestek százmilliót rajta. Volt olyan is, aki a gyártótól tízezer dobozt rendelt egy hétre. Annyira tudok mindent, hogy lehet, hogy perre viszem. Visszaéltek a nevemmel. Egyáltalán, hogy merik szájukra venni, kiírni áruházakba, hogy megjött a Csala Zsuzsa-tea. Aztán az is világos, hogy sok a hamisítvány, amikben fű vagy petrezselyem van. Nem is fogy tőle az illető. Olyankor jönnek a szemrehányások, én meg szélhámos vagyok, pedig soha nem ártottam senkinek. Szóval felháborító."

27. csigakriszta (válaszként erre: 26. - Marti01)
2007. ápr. 14. 20:33
Én is ezt a férfifejes teát kaptam,de ez nem hajt meg. Amin a Csala Zsuzsa képe volt az meghajtott.
2007. ápr. 10. 21:45

Sziasztok! Januar ota iszom a natur varazs teat, de hasmenesen kivul semmi eredmeny. Ha abbahagyom egy-ket napra, szorulasom lesz.

Ezenkivul a boltokban ferfifej van a teasdobozon, sot, amit itt, az interneten rendeltem, azon is. Azt mondjak, hogy az illeto ferfi vette meg a jogot, de eredeti a tea. A fene sem tudja mar!!

2007. ápr. 7. 09:03

Sziasztok!


Hallottam egy káposztaleves nevű ételről,valamint a leves fogyasztó hatásáról!

Ti mit tudtok erről?Ki próbálta már a fórumról valaki?


Válaszotokat előre is köszönöm!

24. csigakriszta (válaszként erre: 18. - Pappkinga)
2007. márc. 5. 16:25
mennyibe kerül?
23. figarina (válaszként erre: 11. - Virág krisztina)
2007. febr. 25. 16:19
Sziasztok!Én is azt tapasztaltam,h ha 2 napig nem ittam székrekedésem lett...3havi ivás után pedig 1 hétig volt székrekedésem!!!!,bélcsavarodásom lett,amit műteni is kellett.Soha többet fogyasztó tea!!!
2007. febr. 24. 20:31
Sziasztok fogynikívánók! Sajnos 4 hónapja folyamatosan iszom az eredeti Natúr Varázs teát, és még semmit sem fogytam!!! :S
21. pagi
2007. febr. 20. 10:01
Én is iszom a natúr varázs teát,szerintem elég jó. Egy hónap alatt fogytam 2 kilót, a közérzetem remek, nem vagyok egyáltalán fáradt.
2007. febr. 13. 12:00
Szerintem "zsírégetésre" csak a mozgás jó. Ezek a teák jó esetben gyógynövényekből készülnek, max. vízhajtó hatásuk van.
2007. febr. 12. 19:09
Én egy hónapja iszom a teát,4kg-t fogytam
18. pappkinga (válaszként erre: 6. - Katinka78)
2007. jan. 27. 17:51
Inkább a kilo control pezsgőtablettát ajánlom mindenkinek. 1kg/1 hét, DM-ben kapható.
2007. jan. 20. 17:10
Sziasztok! Én egy hete iszom a teát,jól meghajt ,de az étvágyam csökkent. Remélem majd a fogyás is beindul
16. livcsi
2006. nov. 27. 10:12

Sziasztok!

Én 1 hónapja iszom a teát, de én nem igazán éreztem, hogy fogytam volna tőle. Csak annyit, hogy rendszeresen tudomtam menni arra bizonyos helyre általában mindig hajnalban. Még egy olyan mellékhatását éreztem, hogy a nyakam és a dekortálzsom annyira viszketett, hogy letudtam voltna a bőrt marni róla. Egy pár napja abba hagytam és a viszketés elmúlt.

2006. nov. 6. 13:35
sziasztok!En egy hete hasznalom a teat,de ugy,hogy csak akkor iszom,ha masnap nem megyek sehova,vagyis heten 2szer ittam és 2 kg lement, ugyanugy eszek mellette,csak hát nagyon meghajt. Én személyesen kaptam Zsuzsátol, de ö is szolt, hogy hamisitják,amin ö van rajta, az kell, én csak töle vásárolom, azért nézzétek meg mit és hol vesztek meg!!!
2006. okt. 25. 07:55

Sziasztok

Szeretném tudni hogy milyen zsirégetö teák vannak. Van egy ki s sulyfeleslegem és nagyon szeretném leadni. Cukorbeteg vagyok és már csak ezért is meg kellene szabadulnom a kiloktol. A NÁLYVA TEÁT PROBÁLTAM SIKERTELENÜL. aDHATOK TANÁCSOT HOGY MÉG MILYEN ZSIRÉGETÖ TEÁK VANNAK.

kÖSZI

2006. okt. 25. 07:50
SSAJNOS SULYSFWELESLEGEM VAN ÉS NEM TUDOK MEGSZABADULNI TÖLE. aZ ÉTVÁGYAM KITÜNÖ DE CUORBETEG VAGYOK ÉS SZERETNÉM TUIDNI HOGY IHATOK E VALAMILYEN ZSIRÉGETÖ TEÁT.ziasztok
2006. okt. 22. 08:45

Sziasztok!


Én a natur varázs teát 4 napja iszom,és elég határozott módon "kerget meg".Viszont 3kg-ot fogytam azóta.!!!

2006. okt. 13. 09:37

Sziasztok!


Ittam 3 hétig, és ment a hasa semmi más.Nem fogytam. Most van egy elég komoly betegségem ( nem a teától), ezért szedek gyógyszereket, és le kellett állni a teával, mert ugye ment a hasam. Most olyan székrekedésem lett mióta nem iszom, majd megőrülök tőle.

persze 3 hét múlva kb.újra kezdem, de remélem addig helyre áll a székletem. Valakinek hasonló tapasztalata???

10. andi1
2006. okt. 12. 10:42
Nem kaptam még semmit. Már megvettem máshol, és még mellé vettem mályva teát, mert nálunk nem okozott " mellékhatást " A férjemnek is adom ,de csak várjuk a hatást. A mályva jó, de azt óvatosan kell használni. Csak akkor, ha nem dolgoztok. A gyerekeknek /IS/ adok még külön csalánteát ,állítólag még az iskolai eredményük is nő, a magatartásuk javul. Különben én 9 hete szoktam le a cigiről és utána a kávéról is / a kettő csak együtt jó / és 9 kg pattant fel rám 6 hét alatt. Teljesen leállt az emésztésem, bár nem ettem sokkal többet. Ezt csak azért írom, hogy lehet, hogy neked máshogy hat a varázstea. Különben Budaörsön az Auchanban a Herbáriában volt még a múlt héten ,KB 2.600.-Ft.
9. GAZDIK JÁNOSNÉ (válaszként erre: 6. - Katinka78)
2006. okt. 5. 10:36
szia en 2 hete iszom a teát és sajnos nekem is székrekedésem van félek tőle nem hamis -e véletlenül ugyanis amit a neten rendeltem kicsit más képpen néz ki mint a bioboltban amit vettem
8. Szeszipuszi (válaszként erre: 5. - KerekesJne)
2006. szept. 23. 08:46
Szia! A másik Csala-teás topicra kattolva a lap tetején - a topic címe mellett - megtalálod az "eredeti" tea dobozának képét. (ott rendelhetsz is) Mi, akik abba a topicba írogatunk, azt isszuk. Ott a tapasztalatainkról is olvashatsz.
7. tomlantos (válaszként erre: 5. - KerekesJne)
2006. szept. 22. 22:20
Állitólag az igazi teára rá van irva, hogy vigyázat hamisitják. Szilvi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook