Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kicsit unott kapcsolat, véleményeket szeretnék fórum

Kicsit unott kapcsolat, véleményeket szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2
38. 82f54af148 (válaszként erre: 23. - Fanni30)
2008. nov. 16. 14:21

Hajrá kicsi Fanni okos vagy!Végig kisértem érthető kis vajúdásodat.Végre okosan döntöttél,mert tudtak segíteni azok akikhez fordultál.Nekik is külön köszönet,Tőlem is!!

Éld az életed ,majd évek múltán megtaláld az igazi nagy-nagy szerelmet.Azért írom,hogy évek múltán,mert nem szabad elhamarkodni,nagyon nehéz a férfiembert kiismerni.Az első gyanús jel után figyelni és dönteni kell.Gratulálok,nagyon jó szórakozást,mert most ez kell neked.

A rá emlékeztető dolgokat,ha már ki tudod dobni,vagy a fiók mélyére tenni,akkor túl vagy az egészen.Puszillak: Éva

37. Sünciné (válaszként erre: 34. - Fanni30)
2008. nov. 14. 20:20

Ez szerintem nem elgyengülés csak " egyszerűen SZERELEM!!!!!! Most - ez az én véleményem - mindent meg kell beszélnetek!!!!

Ha jól emlékszem 18 éves vagy és 3 éve vagytok együtt. Ennyi időt nem tud az ember kitörőlni az életéből csak úgy.

A lányom pont ennyi idős korában ismerte meg a párját ennek most lesz 7 éve. Azóta boldogok és már külön élik a saját kis életüket.

Sok sikert és sok BOLDOGSÁGOTTTTTTTTT

2008. nov. 14. 19:00
Na tök jó:) Lehet az lesz mint nálunk, megváltozik érted:) Sok sikert:)
35. c0c88e77c0 (válaszként erre: 34. - Fanni30)
2008. nov. 14. 17:51
ez szuper , hogy megtette a lépést :) ne aggódj,hogy megbánhatod inkább értékeld és élvezd :D és ahogy írtad érezd boldognak magad:) sok sikert!!! :)
2008. nov. 14. 17:41
Elgyengültem:O Párom fogta magát és felsétált hozzánk, ami kb. 1óra séta hegyi menetben (értsd: egy dombon lakom és a buszmegálló 1órai sétára van tőlem), egy csokor virággal állt az ajtó előtt és bocsánatot kért, és mindent megbeszéltünk és jövő héten együtt megyünk bulizni:) úristen de boldog vagyok, lehet megbánom, de ez egy jó pont volt:)
2008. nov. 13. 13:53
Sajnálom Fanni, hogy nem sikerült rendbe hozni a kapcsolatod. nálunk is volt ilyen, de a párom sokat dolgozik. Nálunk összejött a kompromisszum. hogy a párod nem akarta, ne sajnáld. Sosem az első hosszú kapcsolat az igazi. ( bocs a kivételért) bulizz:) Jön majd valaki komolyabb, aki inkább megtesz mindent, csak ne hagyd el:) Tapasztalat!
32. Sünciné (válaszként erre: 31. - Fanni30)
2008. nov. 13. 13:37

Fanni!

Nagyon köszönöm!!! Kicsit sokat kellett rá várnom de megtaláltam!!! Így teljes az életem!! Sok mindenen kersztül mentünk a lányommal de talpra álltunk!!

Neked is sikerűlni fog, hidd el. Csak bíznod kell Magadban!!!!!!

Ha gondolod bármikor írhatsz, akár priviben is!!! Ha tudok - csak egy - két bátorító szóval - nagyon szívesen segítek!!!!!!!


Gabi

31. Fanni30 (válaszként erre: 30. - Sünciné)
2008. nov. 12. 20:34

tényleg, látszik az a boldogság a képeken, gondolom amire mindenki vágyik:)

elég érdekes, hogy aki félre lép annak áll feljebb és még ő "hisztizik".

30. Sünciné (válaszként erre: 29. - Fanni30)
2008. nov. 12. 20:03

Bizony! Mindenki másképp viseli. Tulajdonképpen amikor a férje elhagyta előző este még azt mondta Neki, hogy nem tudlak eleszteni. A nővérem kérte, hogy mondja meg őszintén ha van valakije mert akkor legalább megtudná gyűlőlni, de ő tagadott. Aztán kiderűlt, hogy nő van a dologba. Különköltözésük után a férje 2 hét múlva be is adta a válópert.De azért még rúgott bele egyet a válóperen ugyanis azt nyilatkozta, hogy csak 4-5 évig volt jó a házasságuk. Szerinted, hogy érzett a nővérem?

Gondolhatod én is adtam a volt sógoromnak, nem tudtam szó nélkül hagyni. Most már kezd talpra állni, mi nagyon sokat segítettünk Neki nem úgy mint a másik két testvérünk. Mindíg tőlem kérdezik, hogy van. Mondtam nekik talán egy telefonhívást megérdemelne mert amikor Ők voltak bajban a nővérem nagyon sokat segített nekik.

Te is tapra állsz, hidd el!!!!!! Ha ezt a lépést meg tudtad tenni akkor belevaló lány vagy!!! Higgyél nekem. Én is talpra álltam és én már 40 éves voltam. Nézd meg a képeimet ha gondolod!!!!

2008. nov. 12. 05:57
24 év? én a nővéredre büszke vagyok, bár most körülöttem is mennek tönkre a házasságok, barátnőim szüleié. Mindenki máshogy viseli
2008. nov. 11. 21:09
Biztos nehéz lesz, de ha jobbnak látod pakolj el olyan dolgokat ami rá emlékeztet. A nővéremet 24 évi házasság után hagyta ott a férje. Ő mindent elpakolt ami rá emlékeztette és így sokkal könnyebb volt Neki. Nagyon nehéz tudom!! Ahogy olvasom a leveleidet erős vagy!! Az is bizonyítja, hogymertél lépni.
2008. nov. 11. 19:02
Most még erős vagyok, csak mikor észre veszek valami közöset majd megy a sírás :)
26. Sünciné (válaszként erre: 24. - Pemete)
2008. nov. 11. 18:57
Egyetértek Veled!
2008. nov. 11. 18:57
Remélem tényleg sikerült segíteni!!!! Annyira fiatal vagy még!!!! Én 40 évesen kezdtem új életet!!
24. pemete (válaszként erre: 23. - Fanni30)
2008. nov. 11. 18:13

Remélem te is megtalálod az igazi párodat! Addig is sok-sok-sok bulizást, és pasizást kívánok neked!!! Élvezd ki a fiatalságot! Nagyon erős, és bátos voltál, hogy meg tudtad hozni ezt a döntést!Nagyon vagány csaj vagy!!!

Jó bulizást Neked!

23. Fanni30 (válaszként erre: 22. - Pemete)
2008. nov. 11. 18:07
Szia! Nálunk teljesen ugyanez ment csak 3ból 1,5év volt csodás. Ma úgy látszik megoldódott a probléma. Közölte, hogy ő pénteken ezt csinál, szombaton meg azt. Persze én szóba sem kerültem. Így kénytelen voltam döntés elé állítani és hát neki fontosabbak a haverjai, fogtam magam összepakoltam és ott hagytam. Ahogy végig olvastam mindenki véleményét úgy érzékelem mindenki túl esett egy ilyenen és utána csak jobb jött. Hát most egy ideig biztos, hogy kiélem magam:) Köszönök mindenkinek mindent:)
22. pemete
2008. nov. 11. 11:50

Szia Fanni!


Anno nekem is volt ennyiidősen egy hároméves kapcsolatom. % éves lettbelőle mire szétmentünk végre. Az első három évet nem sajnálom, csak az utolsó 1-2-t, mert addigra már annyira ásfelé mentünk, és csak kínoztuk egymsát.Ő nem jött el az én társaságommal bulizni, mondván ő utálja őket, én meg persze ha tudtam mentem vele, és eltűrtem a haverjai idióta beszólásait egy szó nélkül. Nem is ragozom tovább, a lényeg az, hogy azt hittem ő a nagyő,és soha nem találok mást akivel olyan jó lenne minden, mint vele, és stb. De aztán eluntam a folytonos tudomhogymegcsalszo, és szakítottunk. Azóta férjhezmentem, és van egy gönyörű kislányom. De mielőtt ez megtörtént volna elmentem egy csomószor bulizni, és kiélveztem, hogy fiatal vagyok!!! Én most semmilyen tanácsot nem adokneked, felesleges lenne, hiszen a te életed, te tudod mit akarsz. Csak elmeséltem nagyvonalakban az én történetemet:)

2008. nov. 11. 11:36
Bocsi, hogy ezt írom - lehet, hogy nincs igazam - nem lehet, hogy visszaél azzal, hogy mindíg az Ő akarata érvényesül. Tudja , hogy mennyire szereted!!!!
20. 2577cdcc12 (válaszként erre: 11. - Fanni30)
2008. nov. 11. 11:32

Egyébként ő hány éves? Mert Te ugye 18, 3 éve együtt... Te még nagyon fiatal vagy, bár tudom most nem ezt gondolod, erre csak utolag jön rá az ember, hogy mennyire is "gyerek" volt még 18 évesen.

Arra is emlékszem, hogy az ilyen kapcsolatokról azt hiszi az ember, hogy ő a nagy "Ő", de általában kiderül, hogy már rég be kellett volna fejezni :o(

19. Sünciné (válaszként erre: 18. - 82f54af148)
2008. nov. 11. 11:31
Teljes mértékben egyetértek Veled!
18. 82f54af148 (válaszként erre: 14. - Fanni30)
2008. nov. 11. 11:28

Kedves Fannikám! Te még olyan fiatal vagy,örülj az életnek!Én a helyedben bármennyire is szeretem az illetőt nem fogadnám el kizárólag csak az ő akaratát.Tudom értem,Te sem akarod elfogadni, hiszen azért indítottál fórumot,de valami még is vissza tart attól,hogy akaratodat Te is érvényesítsed és kitörj az unalomból.

Ennek próbáld megtalálni magadban az okát.Azt is olvasom kis leveledben,hogy megígéri " megy" aztán fáradt! Ez ha nem haragszol meg,azt jelenti nem is akart menni! Továbbá írod,hogy Te elmégy egyedül,de akkor Ő mással megy el! Megint kérlek

ne haragudj meg,de ez a fiatal ember nem is akar Veled lenni.Mással nem fáradt elmenni?

Abban száz százalékig igazad van,hogy marha unalmas így az élet.

Kedvesem remélem nem bántanak őszinte soraim,de én már több évet leéltem párommal,de ilyen soha sem volt nálunk.Én találtam ki hová menjünk és Ő mindig elfogadta.Szerintem egy a baj,nem igazán kötődik hozzád!Lehet,hogy most sértő volt ezt olvasni,de hidd el,ezen a téren kell keresgélni a gondolataid között.Nem vagy azért annyira fiatal,hogy ne lehetne egy komoly kapcsolatod!

Fel a fejjel soha ne keseredj el,mindig okosan old meg a dolgaidat,úgy ahogy az a legjobb Neked.

2008. nov. 11. 11:24
Még annyit, hogy fiatalok vagytok és amíg nincs gyerkőc addig mehettek. Utána egy kis ideig nem tudtok majd menni sehova!!!!
16. Sünciné (válaszként erre: 1. - Fanni30)
2008. nov. 11. 11:23
Velem ugyanez tőrtént és kb. 5 évig tartott!! Még a családi összejövetelekre sem jött el. Képes volt egésznap otthon ülni. Én dolgoztam Ő otthon volt mert leszázalékolták. Igaz én már kicsit idősebb voltam ( jóval túl a 30-on ) de léptem. Szükségem volt a kikapcsolódásokra!! Kihűlt a kapcsolatunk. Szétmentünk. Most túl a 40-en a mostani párommal - aki igen sokat dolgozik - szabadnapjain Ő mondja, hogy menjünk valahova. Én nyugdíjas vagyok ( 25 év katonai szolgálat után ) és mindig azt mondja, hogy sokat vagyok egyedül és igenis ki kell mozdulni!!!!!!
15. d88030a7e1 (válaszként erre: 14. - Fanni30)
2008. nov. 11. 11:17
mér' tök jó, hogy 15 év után is tudunk a celebeken vitatkozni;-)
14. Fanni30 (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2008. nov. 11. 11:10
az első állításod az igaz! és az a baj ezzel, hogy marha unalmas egy idő után. Egy idő után közös beszélgetéseink is csak a TV-ről fognak szólni?!
13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 11. - Fanni30)
2008. nov. 11. 11:08

Akkor az a probléma ,hogy úgy érzed,hogy neked jobban szükséged van a közös programokra,de neki egyáltalán nincs és ,hogy neki elég az otthon eltöltött idő veled?

Vagy féltékeny vagy ha Ő elmegy?

nem értem.

2008. nov. 11. 11:08
nem ír senki????
11. Fanni30 (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2008. nov. 11. 11:04
Én elmegyek nem is erről van a szó, csak ő is képes mással elmenni...
10. Fanni30 (válaszként erre: 7. - D88030a7e1)
2008. nov. 11. 11:03
Hogy ne próbáltuk volna megbeszélni, ilyenkor elhangzik, hogy jó oké menjünk...de ha már ott vagyunk hogy menni kéne akkor már ő fáradt, stb.
9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - D88030a7e1)
2008. nov. 11. 11:00

Nem felrúgásról beszéltem,TE!

Hanem arról,hogy ha a pasi otthon sunnyog a tévé előtt ,akkor is menjen el a haverjaival oda ahova kedve van.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook