Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaptam egy szép menyasszonyi fejdíszt a hétvégi esküvőmre, de be van rajta sárgulva néhány rész. Hogyan fehéríthetném ki? fórum

Kaptam egy szép menyasszonyi fejdíszt a hétvégi esküvőmre, de be van rajta sárgulva néhány rész. Hogyan fehéríthetném ki? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 11. 20:15
Nem írtad meg pontosan milyen anyag az ,ami besárgult.Ha textil,akkor fehér tempera,vagy esetleg egy kis vízzel hígított fogkrém.Próbáld ki vmilyen hasonló anyagon!
2008. nov. 11. 16:25
köszi csacskamacska! valaki valami más ötlet???
2008. nov. 10. 22:20
Ha virágocska, akkor lehet, hogy keményítve van. Annak meg nem tesz túl jót a víz. Más meg nem nagyon jut eszembe .... Fodrászoknak szokott lenni olyan kis hajba tűzhető virág, ha van fodrászismerősöd. Vagy nívósabb .. hú de este van .. hogy hívják a cérnabótot ... szóval olyan boltban. Esetleg kreatív hobby? Méteráru boltban szép csipkéket lehet kapni.
2008. nov. 10. 22:10
ki lehet egyáltalán fehéríteni? Pedig nagyon tetszene!
2008. nov. 10. 22:08
Kaptam egy szép menyasszonyi fejdíszt a hétvégi esküvőmre, de be van rajta sárgulva néhány rész. Hogyan fehéríthetném ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook