Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetgyógyászat fórum

Természetgyógyászat (beszélgetős fórum)


11. kam2
2012. jan. 19. 13:21
Egyes természetgyógyászok pedig kifejezetten a Lenkei vitaminokat javasolják,ez érdekes.És hogy a Béres csepp semmit sem ér,ez nagyon erős kifejezés.Gondolom Ő egy tökéletesen természetes dolgot szeretett volna adni(vagy ebben az üzletben volt benne)és ezért nincs jó véleménnyel a kivont vitaminokról.A fent említett vitaminok ugyan nem gyümölcsökből származnak(főként gabona alapúak)de ilyen készítménynél,amiben minden vitamin/ásvány és nyomelem benne van ez megfizethetetlen lenne.Jó lenne tudni,mi történt a hölgy kisunokájával.
2008. nov. 12. 13:16
Köszi a választ:)
9. mamuci55 (válaszként erre: 8. - 3b71408203)
2008. nov. 12. 13:15
Zenthonic nevű ital.Ez gyümölcs koncentrátum a neten bővebben olvashatsz róla.Ha a leirtaknak csak a fele igaz,már akkor jó.Egy kicsit drága de ha jó minden pént megér.
8. 3b71408203 (válaszként erre: 4. - Mamuci55)
2008. nov. 12. 12:46
Megkérdezhetem mit ajánlott az unokádnak? Nekem nagyon gyenge az immunrendszerem, folyton beteg vagyok:(
7. 62ffba3b4b (válaszként erre: 6. - Mamuci55)
2008. nov. 12. 11:58
Ragszkodsz ehez a t.gyógyászhoz? Szerintem kérdezz meg másikat is.
2008. nov. 12. 11:23
Én is szeretnék hinni benne,csak a kételyeim azért merülnek fel mert azt mondta,hogy ma már a Bérescsepp sem ér semmit.Rossz véleménnyel van a Lenkei féle vitaminokról is.Szóval ezért vagyok bizonytalan,hisz a Bérescseppet úgy "istenítették",és ajánlották immunerősitésre.
2008. nov. 12. 10:15
Én ezen a téren szerencsés vagyok. A háziorvosom természetgyógyászattal is foglakozik, és sokkal inkább ajánl teákat, gyógynövényeket, minthogy gyógyszert írna fel.
4. mamuci55 (válaszként erre: 3. - Anyaka)
2008. nov. 10. 21:14
Okleveles természetgyógyász,aki ajánlott egy táplálék kiegészitőt,és szerinte ez rendbehozza az állandóan betegeskedő kisunokámat.Bárcsak igaza lenne,olyan jó lenne hinni benne.
2008. nov. 10. 20:30
Attól függ, hogy mit értesz alatta. Azt, hogy te saját magad otthon természetes gyógymóddal gyógyítod, vagy magát egy személyt, aki annak vallja magát.
2. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Mamuci55)
2008. nov. 10. 20:09

Szia!


Ez egy nagyon jó kérdés! Napjainkban egyre nagyobb divattá válik az, hogy az emberek a jó pénz reményében természetgyógyászosdit játszanak. Sajnos az ilyenek miatt egyre nehezebb kiszűrni a valódi gyógyítót.

Nekem van jó és rossz tapasztalatom egyaránt. Mindkét fajtájával találkoztam.

2008. nov. 10. 19:57
Mennyire lehet "bízni"napjainkban a természetgyógyászatban?Kinek van tapasztalata?és milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook