Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor ingyenes a szépítészeti műtét? Gondolok itt comb és has műtétre. fórum

Mikor ingyenes a szépítészeti műtét? Gondolok itt comb és has műtétre. (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 23. 22:13

sziasztok én is szeretnék többet megtudni a TB által támogatott műtétekröl,mert nekem a mellem lett logós 16 honap szoptatási ídő után és még csak 26 éves vagyok.

Bernadett

12. Gyetani (válaszként erre: 11. - Sysrulez)
2009. jan. 5. 09:59
Szia! Gratulálok,ez igen nagy teljesítmény,hogy ennyit tudtál fogyni! Megkérdezhetem,hogyan csináltad?
2009. jan. 4. 14:58
2004ben én 50 kilót fogytam, és z üzemorvosnőnél le kellett vetkőzni, ő mondta, hogy "magára ráférne egy plasztikai műtét sorozat..... has,comb, próbálja meg ingyenes ilyen mértékű fogyás következménye, és ilyen indokolt esetben"....Akkor voltam 73kilo még nem akartam, hogy rám szabják a bőrömet, majd ha 65 leszek. Aztán jöttek gondok családtagokkal eltolodott a plasztika, úgy hogy most nem tudom OEP támogatja-e még.
10. Grácia (válaszként erre: 8. - Szilvi0410)
2008. nov. 12. 21:49
Én úgy tudom hogy ha a BMI-d valahány %-kal csokken akkor támogatják, de erről személyesen is tájékozódhatsz orvosoknál, a konzultáció ingyenes :)
9. **Rita** (válaszként erre: 8. - Szilvi0410)
2008. nov. 12. 08:31
Előfordulhat, de ahhoz hogy támogatott műtét legyen ahhoz nagyon durván megnyúlt bőrnek kell lennie a hason( szerintem)
2008. nov. 12. 08:23

Olvastam ,hogy bizonyos fogyás után ,lehet ingyenes a műtét.

Igen a has plasztikát láttam képen ,de a combról nincs elképzelésem,ezért lenne jó ha valakinek már csináltak ilyen műtétet.Nagyon kíváncsi lennék hogyan nézhet ki .

2008. nov. 12. 08:18

a szépészeti műtéteket nem támogatja a TB.

Viszont állami kórházban a beavatkozások sokkal olcsóbbak mint magánklinikán

Az hogy a heg mennyire lesz látható plasztikai műtét után az egyénfüggő

Érdemes-e megcsinláltatni? Ezt Neked kell tudni, ha nagyon zavar, ha nagyon nem tudod magad így elfogadni akkor biztos érdemes.

2008. nov. 12. 08:06
Gondoltam többen vagytok akik átestek tb ált támogatott műtéten.Szerettem volna olyan emberrel beszélni akinek a combját műtötték ,erről még nem olvastam sehol ,hogy ez hogyan nézhet ki.Nagyon csúnya marad a heg .????Érdemes -e megcsináltatni ????
2008. nov. 10. 19:58

sziasztok!

pedig naon jo lenne ,mert én egy lézeres hasplasztikát szeretnék,mert 2 gyerköc után ugy nézek ki mint egy zebrrrrrrrrrrrraaaaaaa!

de soha nem lesz erre pénzem ,ugyhogy maradok magamnak igy ahogy vagyok.probálok nem gondolni rá

,de ez nyáron a legnehezebb mikor minden nő szépen öltözik csak én.....

2008. nov. 10. 19:55
szülés után nem?:D
2008. nov. 10. 19:55

Sziasztok!!!


Hátha valaki járt már ilyen helyzetben ,hogy a combján és a hasán a műtétet a tb támogatta.Érdekelne ,hogy ez hogyan történik.

2008. nov. 10. 19:54
pl. égési sérülés rekonstrukciójakor
2008. nov. 10. 19:53
Mikor ingyenes a szépítészeti műtét???Gondolok itt comb és has műtétre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook