Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11 hónapos kisfiamnak mire lesz szüksége a kórházban? fórum

11 hónapos kisfiamnak mire lesz szüksége a kórházban? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 10. 11:02

Szia!

Én javaslom az otthoni párnát,takarót,kedvenc játékot,könyvet.Pelenka,popsitörlőt.Cumisüveg stb..

Vigyél kekszet,ropit ( amit a gyerkőc szeret) Mert nem biztos,hogy a kórházi koszt fincsi lesz.

2008. nov. 10. 09:37

Mi voltunk 11 hósan kórházban, igaz nem műtét volt, hanem rota-vírus és infúziót kapott.

Tápszert, pelenkát vittünk, igaz pelust adtak, de a saját jobb volt.

Ruhát is kaptunk, lehetett a saját ruhájában, de az infúzió a fejébe volt kötve és a bodyt nem tudutk áthúzni a fején, kaptunk végiggombos ingecskét.

Popsikenőcs, popsitörlő jó ha van nálatok, igaz adnak, ha kérsz. Enni kapott. A nővérkék nagyon segítőkészek voltak.

A 6 éves lányom is velünk volt -ő hozta az oviból a vírust, valamint az ovistársa a kistesóval. Együtt voltunk egy szobában, sokat tudtunk segíteni egymásnak.

2008. nov. 10. 08:57
11 hónapos kisfiamat előreláthatólag a november 24-i héten megoperálják a Pécsi Gyermekklinikán hugyvezeték szűkülete miatt.Kérlek segítsetek mire lesz szüksége a kórházban? Mit adnak ott illetve mit kell vinnünk. Mivel hasi műtét milyen ruha kell?Tápszer, tisztálkodó szerek stb. szükséges-e. Ha voltatok hasonló helyzetben kérlek titeket írjátok le a tapasztalatokat. Előre is köszi.
2008. nov. 10. 08:55

Szerintem attól függ, mik a lehetőségek, milyen állapotban lesz a picid. Könyvek, lapozgatók, kirakók, kedvenc alvótárs, én vittem az itthoni takaróját, álompárnáját, ami teli volt gyógynövényekkel, papírt, színeseket, befújtuk-beleheltük az ablakot és a párába rajzoltunk.


Ilyesmire gondolsz? Mit csinálnak szegény picivel?

2008. nov. 10. 08:51
11 hónapos kisfiamnak mire lesz szüksége a kórházban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook