Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri, illetve használja valaki a Lady Power Conust (vaginálsúlyok)? fórum

Ismeri, illetve használja valaki a Lady Power Conust (vaginálsúlyok)? (tudásbázis kérdés)


1 2
31. Preda
okt. 27. 18:10
szia Karol!A Ladypower egyszerű, főleg,mert mindent elmagyaráznak aprólékosan,minden eszközt,ami jo lehet neked. A gátizomerősítő,vagy hüvelyerősítő készüléküket,amit fejlesztettek,nem tudom a szakszavát,betanítják pontról pontra,ráteszik a neked való programokat,ha megvizsgáltak,hazaviheted és,ha valami nem világos, van rá személyzet,akit fel tudsz hívni. Ha valami gond akadna,megoldják gyorsan,rugalmasan.Jó dolog,nekem nagyon bejött.
30. Karol4
okt. 25. 11:31
Lányok sziasztok! Kétségbeesve kérem a tanácsotokat. Hólyagsérvem van, iszonyat sok szakembernél jártam már és mindenki mást ajánlott, bonyolúltnál bonyolúltabb dolgokat, zsong a fejem már. Nézem, hogy a lady power vagy tizenöt éves már, csak van tapasztalatuk. Ez egyszerű módszer?
29. Skola (válaszként erre: 28. - Preda)
2020. jún. 23. 13:16
Á, dehogy, nem merek más progit használni én sem. Nézegettem a neten, hogy veszek valami gépet, na, de vizsgálat nélkül akármilyen programot használni, hú, azzal nagyon be lehet fürödni sztem! Az egészségem azért nem játék!
28. Preda (válaszként erre: 27. - Skola)
2020. jún. 23. 11:52
Szia!köszike,időközben én is voltam már vizsgálaton. Gubás doktorhoz már nem fértem be,így a másik ladypower rendelőbe mentem,Szikszay adjunktushoz.Én is használom az elektro készüléket. Én nem merem csak azokat a programokat futtatni,amiket ott adtak. Te próbálkoztál mással? Köszike
27. Skola (válaszként erre: 25. - Preda)
2020. jún. 23. 10:30
Üdv Preda! Igen, én most voltam a Ladypower rendelőben Budapesten a Gubás adjunktusnál. Rendel már egy ideje. Szimpi, megvizsgált és az az alapján kiírt programokat használom most a ladypower elektro stimulátoron.
2020. máj. 7. 20:29
Ismeretlen világ...
25. Preda
2020. máj. 7. 20:02
Sziasztok! Sok fontosat megtudtam a fórumról. Nagy köszönet érte! Meg tudnátok e mondani, van e most rendelés a ladypoweres rendelőben? Budapestre mennék.
2019. okt. 23. 12:06
Hu,jo regi ez a forum,van itt meg valaki?
2018. dec. 12. 19:22

Helló Lányok!


Én is elkövettem azt a baklövést, amiről most olvasok tőletek: tuti igaz, hogy csak a ladypoweres rendelőből, próba szerint jó elvinni a kockát, mert az tuti jó is lesz! Nekem a saját nem lp s nőgyógyászom mondta,akihez ezer éve járok, rendeljek egy négyes méretet a ladypower webshopból, na attól pánikrohamot kaptam, mikor megérkezett olyan hatalmas volt! Fogtam, kértem időpontot a ladypower rendelőbe, elvittem oda a persze kibontatlan kockát, odaadtam a kockát a dokinak, akinek elkerekedett a szeme, mert, miután megvizsgált, kiderült elég a kettes kocka!!! Rendesek voltak, kicserélték a bontatlan kockát a jó méretre. Szóval, tényleg jól meg kell gondolni a dolgot, mert az én régi nőgyógyaszom is cuki-muki és tuti nem akart becsapni, na de odaadtam neki 20 ezret és nem jót tanácsolt, a Gubás doki meg azonnal a jó méretet adta!

22. Petrap
2016. okt. 4. 22:40
én szakorvosi vizsgálat alapján vettem meg a kockát a patikától,nem találomra, sajnos az nem volt jó, ezek után mentem el a ladypower rendelőbe, ahol már jó kockát kaptam és jó azóta is és nem volt sokkal drágább mint a patikás, de nagyon jó a minősége és segítettek.
21. Remoni (válaszként erre: 20. - Petrap)
2016. okt. 4. 06:55

Nem a kockáról vitatkoztunk, hanem a hüvelysúlyokról.

Én is leírtam, hogy a pesszáriumot használja a nőgyógyász szakma a tünetek enyhítésére.

Kockapesszáriumot mindig érdemes orvossal felíratni, több fajta és több méret van. Nem meglepő, hogy a találomra, webáruházból kiválasztott pesszárium nem váltotta be a reményeid. Eleve szakorvosnál kellett volna kezdened és lehet, hogy olcsóbban megúsztad volna a ladypowernél.

20. Petrap
2016. okt. 3. 09:23
Nekem a kocka pesszáriumról lenne véleményem: nem mindegy mit és főleg hol veszitek. Én a netről rendeltem, gondolom, nem szabad leírnom, honnan, csak annyit írok egy patikából és sajnos, nos, röviden fogalmazva nem váltotta be a reményeimet ezért mentem el a szakrendelőbe, nem tudom, le szabad e írni a nevét, talán leírom, hiszen ez pozitív, ladypower rendelő a neve. itt kis is lehetett próbálni a kockát, mindent elmagyaráztak, használatot , kezelését stb.na, ezzel nincs gondom, megkönnyítette az életemet immár 3 hónapja! csak azért írtam le ezt, mer lehet Ti sem vesztetek volna össze, ha tudjátok, nem ugyanarról a kockáról lehet szó, mert ugye többféle van, többféle árban és minőségben és érdemes megfontolni, mit vesz az ember...köszi
19. Zalagyöngye (válaszként erre: 15. - Remoni)
2015. ápr. 1. 11:46

Kedves Removit!Folytatom, nem is téged szeretnélek meggyőzni, hanem az idetévedt betegtársak félelmét eloszlatni a terápiával kapcsolatban.

A fertőzésveszélyre visszatérve.Valóban nagyobb a fertőzésveszély süllyedéses betegségeknél, de azért nem kell lemondani emiatt a használatukról.Én a következő módon kerültem el a fertőzéseket.Antibakteriáli intimszappant használtam

az eszközök lemosásához, kézmosáshoz a felhelyezés előtt.Csak papírtörölközőt a kéz és eszközök mosása után.A pesszárium felhelyezéséhez

tejsav tartalmú hüvelygélt nagyon kicsi mennyiségben.

Menszes előtt volt még az eszközök használata előtt is , hogy enyhe viszketést éreztem ekkor használtam a természetes hüvelybaktérium flóra készítményt.Nem írok termékneveket, nehogy a reklámozás vádja érjen, de priviben szívesen megírom.Így megelőztem a ferőzéseket, nem is volt semmilyen fertőzésem a másfél éves kocka , hüvelysúly hasz álat alatt.

Nem állítottam hogy a hüvelysúly gyógyította meg a süllyedéseimet.Kellettek az eszközök szakszerű használata, a gátizomerő maximális megerősítése a műtét előtt.A legkorszerűbb, haladó szemléletű gátizom kímélő műtéti technika, nincsenek hegek a hüvelyemben, gyönyörű szép a a hüvelyhámom.Aztán kellett a műtétek utáni gyógytorna, ami azóta is

megy.

Elismerem, hogy mindezek nélkül előbb is megműthettem volna magam , de nem szerettem volna az az a 30 százalék lenni, akiknek visszasüllyedtek a szervei és egy fájdalmas hüvelyheggel a szexuális életre alkalmatlan legyek, vagy különböző hálók , szalagok beültetésével kockáztassam, hogy ezek nem megfelelően adaptálódva a szervezetemben, fájdalmat, feszülést , egy életre panaszokat okozzanak a kismedencében. .Márpedig erre nagy esélyem volt, 3 fokú végbél, 2 fokú méh és kettes fokú hólyagsüllyedéssel a tarsolyomban.Nem volt orvos, aki erre garanciát vállalt volna, hogy tuti biztos nem lesz semmi gond a műtét után.

Lehet , a nehezebb utat választottam, de úgy érzem , megérte, mert helyén maradtak a szerveim, nincs kellemetlen alhasi panaszom, a szexuális életem rendeződött.

A Lady Power terápia eszközei nagyon jól használhatók a gyógyulási folyamat során, de nem maguk az eszközök gyógyítanak, hanem ha helyesen használjuk őket, a kellő időben, a kellő feltételek mellett és , ha szükséges a megfelelő orvosi beavatkozással karöltve.

18. Zalagyöngye (válaszként erre: 17. - Remoni)
2015. márc. 31. 11:33
Akkor már értek mindent,én is úgy gondoltam, hogy nem vagy szakember, szép napot Kedves!
17. Remoni (válaszként erre: 16. - Zalagyöngye)
2015. márc. 31. 11:29

Szerintem sehol nem írtam, hogy gyógytornász vagyok. A nőgyógyászt meg inkább te kérdezd meg, én már megtettem.


Tényleg lezártam ezt.


További szép napot!

2015. márc. 31. 11:27

Kedvey Remoni!Nem húztam fel magam, próbáltam elmondani a személyes tapasztalatimat.Ha valóban egy komplett osztály nőgyógyászati gyógytornájáért felelsz, s valóban gyógytornász végzettséged van, akkor kérdezd meg a nőgyógyászokat, tényleg steril kedztyűt húznak-e a vizsgálathoz?Meg fogsz lepődni, mert nem.

A hüvelykónus biztosíték arra az esetre, ha nincs szakszetű gyógytornász segítség, aki ellenőrzi, hogy valóban a megfelelő módon hatásosan, felfele húzás és ne lefele présselés legyen a torna során.Mert ebben az estben sajnos kárt tesz a beteg a saját tetével szándékán kívül!És kérlek, Te se húzd fel magad!!!!Én nyugodt vagyok, mert egy romhalmaz volt a gátam, most pedig felépült olyan mértékben, amire nem is számítottam!Szép napot, azért várom a válaszod, mert kezd összeállni a kép miért ez a hosszú értekezés!

15. Remoni (válaszként erre: 12. - Zalagyöngye)
2015. márc. 31. 11:04

Ne húzd fel magad ennyire, nem éri meg. Igazából, amiket most leírtál már nem mond ellent annak, amiket én leírtam. Már a süllyedés gyógyításáról sem írsz, csak a gátizom erősítéséről és arról, hogy javítottak a helyzeteden, de a süllyedésed nem gyógyult meg tőle, kellett a műtét is. Te magad írod itt a Hoxán a legelső hozzászólásodban, hogy a hüvelyplasztikádra a süllyedésed miatt volt szükség és ezt előzte meg a gátizom erősítése. Nem a kónusztól gyógyult meg a süllyedésed, hanem a műtéttől. A gátizomtornának megelőző, tünetet enyhítő, tonizáló szerepe volt a gyógyulásban. Ex katedra kijelenteni olyat, hogy bármilyen süllyedés gyógyítására csak kizárólag a fent nevezett termék az egyetlen járható út, az elég hajmeresztő, kb olyan, mintha azt írtad volna le, hogy a rákot az aszpirin gyógyítja kizárólag. Veszélyes, felelőtlen kijelentés ez. És én sem írtam olyat, hogy a gátizomtorna hatástalan lenne, sőt ajánlottam is a Kegel gyakorlatokat, megelőzésképpen és a tünetek enyhítésére.

Kicsit sajnálom, hogy az általam felhozott érvekre nem reagáltál érdemben, és csak a saját tapasztalataidat erőlteted, mint egyetlen lehetséges járható utat. És ezeknek egy jelentős részét is elhallgattad itt, vagy mondjuk inkább elfelejtetted megemlíteni, pedig a teljes képhez hozzátartozna. Az adatlapodról az összes általad itt tett hozzászólás elolvasható, nem olvastam el mindet, csak beleolvastam itt-ott, és nem „kikutattam a múltadat”, az te magad tártad itt fel, bárki által elérhető, nyilvános fórumokon, vagyis ezen nem kellene megsértődnöd, nem is értem miért gond ez számodra, gondolom önként tetted.

Nem vonom kétségbe, eddig sem vontam, hogy a gátizom torna javítja a gát tónusát, segíthet a tünetek enyhítésében, hozzájárulhat a műtét sikerességéhez, ahogy azt te is tapasztaltad. Egyedül azzal a kijelentéseddel van bajom, hogy ez a termék gyógyítja kizárólag a süllyedéses betegségeket és semmi más. Ezt szerettem volna kiigazítani.


Azon gondolkoztál már, az orvos miért húz steril kesztyűt, mielőtt egy prolapszusos vagy méhsüllyedéses beteg hüvelyébe nyúl? Ha így nem lehet fertőzést elkapni, akkor minek teszi? Elég lenne egy sima vizsgálókesztyű is, nemdebár? Amiket te leírtál a fertőzéssel kapcsolatban, azok kizárólag egészséges hüvely esetén érvényesek. Olyan esetekben, amikor a méh már a hüvelybe boltosul, a méhszáj előretüremkedik, esetleg a rá nehezedő súlytól annyira renyhe, vagy nyitva van, épeszű orvos nem tanácsol olyat, hogy akkor naponta többször idegen tárgyakat dugdosson oda bárki is, amit ráadásul intim mosakodóval „tisztított”. Tudod, az nem fertőtlenítőszer, a felszálló fertőzések pedig borzalmas dolgokat tudnak művelni a kismedencében. Nem törvényszerű, hogy bekövetkezzen, de ahogy a termék fórumán is leírja valaki, előfordul. A pesszáriumot az anyaga miatt valóban nem szabad fertőtleníteni, de a kónuszt és a kezet szükséges lenne.

Kíváncsiságból rákerestem más fórumokra is ezzel a termékkel kapcsolatban, érdekes, ott is vannak negatív tapasztalatok megfogalmazva. Sőt szakorvosi tiltások is.

A szakirodalma is érdekelt volna a terméknek, de úgy látom, hogy minden elérhető szakirodalmat az az egyetlen orvos jegyez, aki a termék forgalmazásában is érdekelt. Érdekes, hogy ezekben a cikkekben egy szó sem esik arról, hogy bárminemű süllyedést gyógyítana a hüvelykónusz, egyedül gátizomerősítésre ajánlja és kizárólag stresszinkontinencia esetén. Vagyis ő sem minden esetben. Süllyedésről vagy prolapszusról szó sincs ezekben a cikkekben. Illetve összesen abban a két cikkben, ami szaklapban jelent meg, és nem számítom ide a Kisalföld napilap egészségügyi bulvár rovatát. Miért írod akkor le, hogy a süllyedéseket egyedül ez gyógyítja és semmi más, amikor a termék honlapján sem található erről szóló szakmai ajánlás?


Ha nem vagyok érintett, akkor nem lehet véleményem? Szerintem ez téves felfogás, és érvnek is elég gyenge. Nekem van véleményem politikáról is pl, pedig abban sem vagyok érintett. Neked csak olyan dolgokról van véleményed, amikben érintett vagy? A tudomány sem így működik már egyébként, az introspekció, mint tudományos vizsgálati módszer, már eléggé meghaladott (bár nem elfeledett), más, sokkal hatásosabb módszerek is vannak már, hál istennek. Mivel ezt érvként használtad, annyit elárulhatok, hogy egy klinikai urogynekológussal és rajta keresztül egy komplett osztállyal állok szoros kapcsolatban. Gondolom ez elfogadható „érintettségnek”.


A hajós példát nem igazán értem, de ez biztos az én hibám. Nem értem mit szeretnél alátámasztani vele. Ha azt, hogy a szalagoknak nincs, vagy kevés közük van ahhoz, hogy a méh megsüllyed és azt valójában csak a gátizom tartja, és ha jól értem, akkor a hajó a méh, a víz a gátizom és a kötél a tartószalag, akkor gondold el mi történik a hajóval, ha elvágod azt a szalagot, vagy sokkal hosszabbra ereszted. A hajó nem fog elsüllyedni, de szépen lassan elmozdul a helyéről és elindul a vízen befele. A szalagok megnyúlásában szerepük van a többszörös terhességeknek (csak egy ideig rugalmas a szalag), az életkornak, esetleges ösztrogén hiánynak, túlsúlynak, nehéz fizikai munkának, vagy a hasüregben lévő térfoglaló folyamatoknak. Valóban nagy a teher a szalagokon süllyedés esetén, de nem ettől nyúlnak, hanem az előbb leírt dolgoktól. Azt írod a „kötelek csak helyben tartanak”. Nem ez a lényeg? Ha nem tartja helyben a méhet, akkor az lesüllyed, ráborul a hólyagra (vagy kicsúszik a hüvelyen keresztül) és kellemetlen tüneteket okoz. Ez tényleg csak fizika, Newtontól ered, gravitációnak hívják. A nők nagy ellensége nagyon sok téren (nem Newton, hanem a gravitáció).

Biztos fogsz még erre válaszolni, esetleg még jobban megsértődsz, pedig szerintem semmi sértőt nem írtam és nem kioktatás volt a célom, hanem egy téves információt hordozó kijelentés érvekkel történő ellentételezése. Tényeket soroltam, amikkel igazából nem tudtál érdemben vitába szállni.

Nem fogok már válaszolni, mert egymást nem fogjuk tudni meggyőzni, és mással szívesebben töltöm az időmet, ahogy nyilván te is, ne is ezzel foglalkozzunk, szép az idő és annyi más kellemesebb tevékenység van. Amit szerettem volna leírtam, és ahogy az előző hozzászólásomban is volt, mindenki azt tesz a saját testével, amit akar. Bízom azokban a nőkben, akik rendelkeznek az egészséges kritikai gondolkodás képességével, és az itt szereplő érvek pro és kontra mérlegelése után döntenek. Mert mindenki saját maga dönt.


Ps.: Most vettem észre, hogy az a pécsi orvos is csak kockapesszáriumot kapott kipróbálásra, de hüvelysúlyokat valamiért nem. Így már értem, amit írt. Azt viszont nem, hogy a hüvelysúlyokat miért nem próbálhatta ki klinikai körülmények között.

14. Zalagyöngye (válaszként erre: 11. - Remoni)
2015. márc. 30. 16:16
Tegyük helyre a szalagok kérdését is !!Várandóság alatt a szalagrendszer is nagyon nagy átalakuláson megy keresztűl, a többszörösére tágulnak a szalagok is, a szülés után szépen visszahúzódik az eredeti méretére. Ha minden a helyén van olyan, mint a hajó a kikötőben, a víz a gát, ami tartja a hajót, szerveket, a kötelek csak helyben tartanak.Ilyen az ideáli állapot, ahol már nem kell erőlködni, békés egyensúlyban mindenki végzi a maga dolgát!Sajnos hál' Istennek a doktor úrtól sok infót kaptam, többek között ezt a hajós példát is, ami szemlélteti,mi hogy működik!Süllyedés esetén a szalagokon nagy a teher, ezért nyúlnak, de gondolom ebben egyetértünk!
13. Zalagyöngye (válaszként erre: 11. - Remoni)
2015. márc. 30. 14:04
A fertőzésveszéllyel kapcsolatban teljesen téves, hogy az eszközök ileyt okoznak!!!A hüvely nem egy stetil szerv.A normál baktérium flóra tarja fenn a tisztaságát, meg persze az alapos kéz és eszköz tisztítás.Nem kell semmit fertőtleníteni, intim szappanal mostam át az eszközöket és mostam kezet a használat során.Ha ennyire félni kellene a fertőzéstől , akkor a férjünk péniszét is fertőtlenítőben kéne áztatni szeretkezés előtt!!Az orális szexről akkor nem is beszéltünk!Több millió baci van a szájunkban,és mégis egy egészséges hüvelyflóra mellett szabadon élvezhetünk a szexnek ezt a műfaját,kár lenne kihagyni.Az más kérdés, ha egyébként is viszket, folyik stb., akkor előbb ez kell kezelni, nem is szabad az eszközöket addig hadználni.Hát ilyen egyszerű ez!!!Nekem semmilyen gyulladást nem okozott, mondjuk mindig is figyeltem, hogy okés legyen a hüvelyflórám!!
12. Zalagyöngye (válaszként erre: 11. - Remoni)
2015. márc. 30. 13:40
Tényleg tegyük helyére a dolgokat!!!! A süllyedéseim jelenősen javultak a Lady Power terápia hatására, 5 kockapesszáriumból 2 méretűvé húzódtak vissza sérveim a műtétek előtt, amik fotókkal is alátámasztva megtekinthetők,ezután jött a plasztika, ami nem javítja a gátizom állapotát, nem ettől lett erősebb a gátam, hanem a gátizom tornától, amit végeztem előtte , utánna és azóta is.Egyetlen orvos sem bíztatott , mert annyira nem volt semmi hüvelyi szorító erőm,gátizmom, ami a műtéti eredményt majd képes lesz megtartani.Csak ezen az úton tudtam elindulni, ahol a műtétet megelőzte egy gátizom tréning is, így vágtam bele a műtétbe. Ha már ilyen alaposan kikutattad a múltamat, akkor olvasd végig, amiket írtam,a méhkivétel egy újabb problémát vetett fel, egy új egyensúlyi helyzetet kellett felállítani,(egyébként a méhemet egy egy év alatt óriásira nőtt mióma miatt kellett kivenni, nem a süllyedés miatt), mert ami egy oldalról javít az egyensúlyon, magának a nagyméretű méhnek az eltávolítása, úgy ront is, hisz ahogy Te is írod, a szalagrendszer is sérül ilyenkor.Tehát továbbra is a gátizom erősítés volt a fő feladat.Nagyon enyhe esetekben lehet a gát megősítése nélkül eredményt várni akár a plasztikától, akár a méheltávolítástól.Ezt számos beteg elmondhatja, aki súlyos prolapszusokkal küzd, akinek hiába vették ki a méhét és hiába plasztikázták nem egyszer, nem kétszer a hüvelyét, úgy hogy már nem tudnak orvosi értelemben mit kezdeni vele!!A Lady Power orvosai, már többen is pontosan ezeket a mások által már reménytelennek ítélt esteket,mások által hibás felfogással, műtéti technikával "elrontott"betegeket gyógyítják szép eredménnyel.A reményt szeretném visszaadni azoknak a betegeknek, akiken már senki nem tud, nem képes segíteni.Ha Te is ilyen gondokkal küzdesz, akkor értem az aktivitásodat, de egyébként nem, ha nem vagy érintett.Az írásod túl magyarázkodó, kioktató, sőt sértő,mint személyesen átélt tapasztalatokon támaszkodó.
11. Remoni (válaszként erre: 7. - Zalagyöngye)
2015. márc. 30. 12:38

Kicsit tegyük ezt helyre, mert ebből a hozzászólásodból az vezethető le, hogy a te „süllyedéseid” a hüvelykónusz használata miatt gyógyultak meg. Azt írod másfél éve használod már, azt viszont elfelejtetted leírni, hogy volt hüvelyplasztikád is, és a másfél éves kónuszhasználat ellenére nemrégen el kellett távolítani a méhedet. Innentől bizonyíthatatlan, hogy a hüvelykónusztól múltak el, vagy javultak a panaszaid, sőt ettől válnak az általad leírt dolgok igazán hiteltelenné.

Számomra nem érv és nem indok, hogy neked, vagy az általad ismert, vagy tudott betegeknek használt, ugyanis lehet, hogy én pont eggyel több embert ismerek, akiknek viszont ártott. Írni bármit lehet. Biztos tudod, mert ha jól látom alapos ember vagy, hogy a méhet alulról a gátizom felülről pedig ínszalagok tartják a helyén. Ha az ínszalagok megnyúlnak, akkor edzheted a gátizmaid, ahogy akarod, az ínszalagok nem fognak rövidülni, nem fogják tovább tartani a méhedet. Ez egyszerű fizika. Megnéztem ennek a terméknek a honlapját is. Tematikájában, felépítésében, kifejezésmódjában nagyon hasonlít azokhoz a csodás fogyasztószerek honlapjaihoz, amik egy idő után törvényszerűen eltűnnek a süllyesztőben. Több dolog is hiteltelenné teszi az egészet, egyrészt, amit itt írt valaki, hogy a negatív véleménye nem jelent meg. Ez felveti bennem azt a kérdést, hogy vajon hány negatív vélemény nem jelent meg azon az oldalon, vajon hitelesnek számít-e az oldal?

Hiteltelennek, sőt kifejezetten etikátlannak tartom, hogy ezt a terméket egyetlen Bécsből időnként hazánkban állomásozó nőgyógyászként praktizáló orvos ajánlja egyedül, aki ezt a terméket a saját cégén keresztül forgalmazza is, vagyis jelentős haszna származik abból, hogy ezt ajánlja. Ez etikailag erőteljesen megkérdőjelezhető. Más nőgyógyász/urológus ajánlása nem olvasható, illetve egyetlen pécsi orvos tapasztalata érhető el, aki kipróbálásra kapott pár darabot, és a tapasztalatait levélben írta meg a forgalmazónak. Elég aggasztó levél egy orvos tollából, aki 3 hét (!) tesztelés után arra a következtetésre jut, hogy pácienseinek elenyésző százalékánál nem kellett műtétet alkalmaznia. Még egyszer leírom: 3 hét tapasztalatából következtet erre. Ugyanakkor az is szerepel a levélben, hogy a betegei egy részénél teljesen hatástalan, és használhatatlan volt. Ugyanakkor említ kiváló eredményeket is, amiket viszont nem részletez, nem tudni mit ért kiváló eredmények alatt. Erősen kérdésesek számomra az oldalon megtalálható betegek ajánlásai is, melyek túl marketing szagúak, túl „hibátlanok”, túl szakmaiak ahhoz, hogy elhiggyem őket. Elismerem, hogy ez az eddigiekkel szemben ez nem érv, hanem inkább személyes intuícióm. A kónusz mellé ajánlott pesszáriumot a szakma is használja, azonban azzal nem gyógyítanak, hanem a kínzó tüneteket (pl a méh előboltosulása a hüvelybe) szüntetik meg átmenetileg, hogy a páciens a műtétig normális életet élhessen.

Az általam leírt mellékhatások valósak, de nyilván nem öt perc használat után következnek be. A termék honlapján lévő fórumban írta valaki, hogy erős hüvelyi fertőzésre gyanakszik, miután nemrég óta használja a kónuszt a pesszáriummal. Többen írják válaszként neki, hogy a pesszáriumtól kizárt, hogy fertőzést kapjon. Nem teljesen értek egyet vele, de leginkább az szomorít el, hogy a nyilvánvaló válaszig, hogy ha nem az, akkor vajon mi okozhatja, már nem jutnak el. Valószínűleg ezért nincs törölve ez a hozzászólás. Ha jól megnézed én is írtam a fertőzést, mint mellékhatást, ehhez nem kell túl sok tudás, hiába mos kezet valaki alaposan, akkor is maradhat baktérium a kezén. Ez otthoni körülmények között kivédhetetlen. Ha a termék miatt naponta kétszer kell a saját hüvelyébe nyúlnia, akkor ez a veszély fokozódik.

Az inkontinencia, a kismedencei sérvek, prolapszusok nem halálos betegségek, viszont borzalmasan megnehezítik az ebben szenvedő nők életét. Te magad is évekig szenvedtél, itt írod, hogy nem volt szexuális életed, vagy az nem volt kielégítő, hogy mennyire tönkretett a betegséged. Erre húztál még rá másfél évet a kónusszal, hogy aztán egy méheltávolítás után egyértelmű javulást tapasztalj. Nem lett volna jobb hamarabb a műtét?

Azért jó ez a fórum itt, mert ha valaki idetéved, ha rákeres a termék nevére, akkor ezt a fórumot is meg fogja találni, nem csak a termék „sterilizált”, negatív véleményektől megtisztított honlapját. Ő fog dönteni, miután elolvasta az itt leírtakat.

Mindenkit megillet az önrendelkezés joga, mindenki azt csinál a saját testével, saját egészségével, amit akar, azt hisz el, amit akar. Ha csak annyit tettem, hogy aki idetéved elgondolkodik és esetleg a kezelőorvosa szava nagyobb súllyal esik latba a döntésénél, akkor már nem írtam hiába ennyit.

A tudomány jelenlegi állása szerint a prolapszusok kizárólag műtéttel gyógyíthatóak, a gátizomtornának a megelőzésben és tünetek enyhítésében van jelentős szerepe. Kérlek ne írj olyat, hogy ezek csak hüvelykónusszal kezelhetőek, mert ez egyszerűen nem igaz, ahogy nálad sem volt az, hiszen műtétre szorultál te magad is.

Annak viszont örülök, hogy te jobban vagy, jobban érzed magad. Ez a lényeg igazából.

2015. márc. 30. 10:24

Kedves Nikolad!Köszönöm , hogy leírtad ezeket, szetintem mindenképp hasznos, ha információkat adunk egymásnak, az árakat szetintem jó, hogy feltetted,hogy mindenki tudja, mire számíthat.

Azért én a helyedben nem mondanék le az eszközökről, ha már a birtokomban vannak.Én magam hosszú évekig nem jutottam előbbre az intim tornával, ugyan soha nem volt inkontinencia tünetem, csak enyhe sülllyedés az elején és nyugodt voltam, nincs is nagy baj velem, a szexet leszámítva, de hát a hüvelyi orgazmus nem az egyetlen módja az örömnek, ezért elfogadtam így ezt a helyzetet.A probléma súlyosbodása 45 évesen kezdődött, a hormonjaim szép lassan elkezdtek csökkenni,így a súllyedés is romlott.Szerencsémre ekkor akadtam a Lady Power oldalra, s nagyon boldog vagyok, hogy az emlékeimben sem létező hüvely szorító erőre tettem szert, a süllyedéseim meggyógyultak,óriási mértékben javult a szexuális érzékelés , az öröm átélése .Három hüvelyi szülés és egy hibásan végzett gátvarrás után ez számomra csoda, hogy idáig jutottam.

Ha már nálad van a súly, én csak bíztatni tudlak , hogy használd!!!!!Nem baj , sőt nagyon jó , hogy a legnagyobb súlyt is tudod tartani, de ez nem jelenti , hogy nem lehet fejlődni és minden rendben van .Nagyon sokat fog erősödni a gátizmod, ha elkezded a rendszeres gyakorlást és rászánod az időt, hidd el , megéri !!Valószínű , a kisebbik, Aqwaflex súlykészletet kaphattad, ez a gyenge gátizmokhoz való a kis kezdő súly miatt.De a legnagyobb súllyal Te is nagyon szép eredményt érhetsz el, nem baj , sőt jobb , ha nem max. súllyal edzesz.Sajnos ehhez a készlethez nincs használati útmutató, de elküldöm neked a másikét, az elvek ugyan azok!

Örülök, ha valaki megelözni szeretné a bajt , s Te ezért mentél , ne hagyd ki ezt a lehetőséget.Három hónap nem nagy idő, ennyi kell az erősítéshez legalább, hogy érezzed(érezzétek) a változást.

(Megkérdezhetem, hányas kockát kaptál?)

9. nikolade3 (válaszként erre: 6. - Zalagyöngye)
2015. márc. 29. 22:29
Kedves Zalagyöngye! A terápiát abbahagytam egy időre, már ami a kockát illeti. A súlyokról meg végképp lemondtam. De elismerem, elfogadom, hogy biztos sokaknak segít. A doktor úr és az asszisztens egyébként maximálisan segítőkész, úgyhogy a meglehetősen erős kritikámért ezúton is elnézést kérek. Nem lehet minden tökéletes, ennyi. Kívánom, hogy mindenki, akinek szüksége van erre a terápiára, tudjon hozzájutni és gyógyuljon meg! :)
2015. márc. 29. 09:31
Igazából a Lady Power terápia az egyetlen esély a süllyedéses betegégekre, ahol a hagyományos intim torna nem használ.
7. Zalagyöngye (válaszként erre: 5. - Remoni)
2015. márc. 28. 10:51

Kedves Remoni!Ha használod a súlyokat, meglátod , hogy nem igazak ezek az állítások!Én magam másfél éves tapasztalattal írom ezeket, a legsúlyosabb süllyedéseim voltak.Természetesen süllyedés esetén másként kell használni, csak fekve, mindaddig , amig a lesüllyedt szervek vissza nem kerültek a helyükre.

Soha senki nem számolt be az általad írottakról az általam ismert ,súlyokat használó betegtársak közül.Ha van személyes tapasztalatod, szívesen elolvasnám.

2015. márc. 28. 10:41

Kedves Nikolade!

A terápia hatásosságáról remélem pozitív irányba változik a véleményed, hisz ilyen rövid idő alatt még nem várható lényegi változás.A legfontosabb a türelem, s meglátod , azok az okok ami miatt több száz kilométett utaztál és ennyi pénzt befektetél, meg fog térülni.Mind ahogy nekem is megtérült mindaz, amit ebbe a terápiába fektettem , anyagilag is, és a saját eszközökkel végzett munkám által is.

Ez a módszer az egyetlen esélyt jelentette számomra a súlyos , orvosi mulasztás miatt bekövetkezett süllyedéses betegségeimre.Ma már eltüntek a sérveim, 5 kockáról indultam.

Mint minden módszer, ennél is fontos a hit és a kitartás , kívánom , hogy a nálad valószínü enyhe tünetek mielőbb rendeződjenek.A súlyokhoz tartozik használati útmutató, lehet, ez kimaradt a Tiédből.

2015. márc. 13. 13:46
Vannak nemkívánatos mellékhatásai. Értágulatot okoz, hüvelytágulást, a hüvelyfalban lévő erek keringését akadályozza és fertőzést is okozhat. Az izmokat erősíti ugyan, de a súlyok miatt a tartószalagok megnyúlhatnak, aminek frankó prolapszus a vége. Ha inkontinencia miatt kell, akkor inkább a Kegel gyakorlatok. Ha az sem segít, érdemes orvost felkeresni, mert egyrészt ezer oka lehet, másrészt meg van amikor viszonylag egyszerűen lehet kezelni.
4. kikelet (válaszként erre: 2. - 81002da781)
2008. nov. 10. 18:45
Köszönöm az infórmációt, de igazából az érdekelne hogy , használja -e valaki és milyen eredménnyel.
2008. nov. 9. 21:21
Király! És hol lehet kapni? Ha esetleg meglepném vele a nejem karácsonyra!:D
2008. nov. 9. 20:41

A LadyPower vaginálsúlyok használata a kismedencei izomzat erősítésére (LadyPower Fit Program), illetve ennek rehabilitációjára (LadyPower Therapy Program) szolgál.

A LadyPower Vaginálsúlyok használata egyszerű, és rendszeres használat esetén néhány héten belül a gátizmok jelentős megerősödésével számolhatunk.


Ezekkel lehet a kismedencei izomzat adott állapotát lemérni, illetve ezt célzottan erősíteni. Azokban az országokban, amelyekben ez a módszer már elterjedt, (Nyugat-Európa, Amerikai Egyesült Államok) jelentős előrelépésként tartják számon ezt az eljárást a kismedencei izomzat erősítésére és a stressz inkontinencia konzervatív kezelésére.


A LadyPower Conus működési elve


A gátizom torna („intim torna”) önmagában nem nehéz.Ami a nehézséget okozza, az a megfelelő izmok izolálása és ezek tudatos megfeszítése illetve elernyesztése. A leggyakoribb hiba az „intim torna” gyakorlatai során a hasi izmok megfeszítése. Ennek során a hasűri nyomás megemelkedhet, amely a kismedenei izomzat további gyengítéséhez vezet. A hüvelyi kónuszokat használva a gátizmok könnyen elkülöníthetők a közelben fekvő többi izomtól. A vaginális súlyt a hüvelybe helyezve, ennek elvesztésének érzete egy idegi reakciót vált ki, amely a kónusz körüli kismedencei izmok összehúzódását eredményezi, ennek kicsúszását megakadályozva (Biofeedback hatás). Azt, hogy a gátizomzat erre az idegi reakcióra milyen izomerővel tud válaszolni, mindenki saját maga le tudja mérni.



A LadyPower Tréning Program a hüvely kónuszok segítségével pontosan tudatosítja a gátizomzat elhelyezkedését. Segítségükkel lemérhető a mindenkori izomállapot, követhető a fejlődés, ezáltal fenntartható a szükséges motiváció. Ezek a tamponhoz hasonló nagyszerű segédeszközök tulajdonképpen személyi trénereknek tekinthetők.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook