Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a különbség a fogyis teák között?(tapasztalatok a használóktól) fórum

Mi a különbség a fogyis teák között?(tapasztalatok a használóktól) (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 30. 07:41
Sziasztok sorstársak! A szűztea kapszulával kapcsolatban a következők a tapasztalataim: elolvasva és utánanézve az összetevőknek, egészségesnek mondható, csakhogy meghajt. Szerintem, az adagolás a gond, csak egyet vegyél be reggel, ez is estére meghozza a bűzös székletet. Na ez a gondom, ez nem lehet egészséges. Mindenkinek azt ajánlom, ami nekem is bevált. 1200 Kcal kb., pontosan úgy sem tudja az ember kiszámolni. A mozgást, lustaság miatt izomstimulációval oldottam meg, ezért fizetni kell, de legalább biztos, hogy mozog a hasadon az izom, két hét alatt 5 kiló. Fekvés alatt áram mozgatja az izmokat.
2009. ápr. 27. 11:02

A Natúr Varázs tea nekem nem jött be. Azon kívül, hogy délelőtti programot nem lehetett csinálni, mert olyan hasmenése volt tőle az ember lányának, hogy alig bírta visszatartani, a 2 hónap alatt 1 dekát sem fogytam.

Én szűztea kapszulát is szedtem régebben, nem teát ittam, de nekem nem voltak kellemetlen tüneteim. Nem okozott hasmenést vagy görcsöt, csak lazább volt a dolog a szokásosnál.

2008. márc. 3. 22:21

Na, nekem nem jött be a szűztea sajna, mert nemhogy nem használt, de még rosszul is voltam tőle. Az még hagyján, hogy az ember alig hagyhatja el a WC-t, de amikor már olyan mértékű a hascsikarás, hogy ihaj-csuhaj... szépségért meg kell szenvedni, de ennyire?

Abbahagytam, hosszú távon nem éri meg.

2007. dec. 25. 20:37
Az árukban is van különbség. Van kimondottan drága és nem fogyaszt.
2007. máj. 20. 02:01
a különbség a nevük, a hasonlóság a hatásuk (gondolok itt a wc-re futkosásra)
2007. máj. 20. 00:38
a szennyezettség foka.
16. zena01
2007. máj. 20. 00:28
Szerintem mindenki más fajta teára esküszik. Ahány ember, annyi féle szervezet.
2007. máj. 17. 21:01
Én zöld teát iszom, nagyon lassan "fogyaszt", inkább egészséges, finom és csak mellékhatásként, fogysz tőle hosszútávon valmicskét.... Persze eleinte ez is látványosabb mint minden. A mályvateát, szűzteát, puert teát felejtsd el! ilyen erővel hashajtót is szedhetsz, bár ez utóbbi sokkal kevésbé viseli meg a szervezeted, mint a "CSODATEÁK"- saját tapasztalat
14. Jerry
2006. okt. 24. 00:01
A mályvatea tényleg ennyire rossz? Most kezdtem el inni, persze, megvan a " mellékhatása", de bíztam az eredményben... A Szűzteáról viszont kifejezetten negatív tapasztalatokat hallottam, állítólag a bélbolyhokat is tönkreteszi. Jót még nem mondtak róla ( nekem ). Egyáltalán, van akinek használt? Az a gyanúm, hogy mégis csak a rendszeres mozgás használ... Az még eddig mindig bevált.
2006. okt. 23. 21:13
Nekem a kínai is hatott! :-) és később kezdődött... kb másnap délután először, de akkor naggggggggyon. nem is ahsználom, mert amikor ittam, éjjelente begörcsölt a lábam, tehát magnéziumhiányom lett tőle. :-( Kivitt mindent, ami kell, azt is.
12. 991217 (válaszként erre: 10. - Kszisz)
2006. okt. 13. 11:01
Többféle mályvatea van! A gyógyszetárit vedd, nem s kínait!
11. kszisz (válaszként erre: 8. - Ab4b6bc17d)
2006. okt. 12. 19:31
Ismerősöm ivott szedte a kapszulát, fogyni nem fogyott igazán, de WC-re szükség volt a közelben mindig. :-) Amit fogyott valószínüleg a mozgástól és a diétától, amit előtte kezdett és utána is folytatott, a kapszula nem gyorsított a fogyásán. Persze nem vagyunk egyformánk. Ja, és semmi mellékhatást nem tapasztalt (WC-re járáson kívül)
10. kszisz
2006. okt. 12. 19:29
Tényleg nem ajánljátok a mályvateát? Pedig nekem pont most ajánlották. Igaz, nem vagyok otthon ebben a témában, nem is a fogyás, inkább egy kis salaktalanítás miatt vettem, de megmondom őszintén semmit sem tapasztaltam. Legalábbis két filter után semmi hatás .. Vagy csak később kezdődik?!
2006. okt. 12. 19:11

Én ittam nem is kevés ideig!


Légy Wc közeleben az biztos, kapszula+ tea =tuti hascsikarás. Amúgy kilóban nem sok ment le, csak szenvedtem inkább. Szerintem arra jó ha valakinek nincs rendes széklete, hosszútávon pedig terheli a májat!

2006. okt. 12. 13:17
Sziasztok! Én a szűzteáról kérdeznék. Ismeri valaki a fogyasztó hatását? Netalán használta is már? Ha jól tudom: lótuszvirág, lótuszmag és zöld tea van benne, s egy rokonom nagyon klasszul lefogyott vele, igaz a kapszula formát is szedte hozzá.
7. Ekka
2006. szept. 11. 19:42
Tény, hogy szoktatás kérdése. Én mondjuk nagy tea mágus vagyok, de a kezdet kezdetén nálam is voltak gondok. Mára már megtanultam, hogy mikor, miből, mennyit. Van vagy 30 féle teám.. Boszorkányfőzde:D
2006. szept. 11. 19:39
A mályvateát én is jól ismerem, nálam görcsöket már nem igazán okoz, pedig én 2 filtert áztatok egy fél csésze bögrébe. Ettől ha elkezd hatni, 5-6 futás van a wc-re, de nagy szenvedések, mint az elején voltak, nincsenek. Én csak méregtelenítésre használom, és 1-1 doboz között pedig több hónapos szünetet tartok. Nekem nem szokott hozzá a szervezetem, nélküle sincsen semmi gond.
5. zena01 (válaszként erre: 2. - Dee)
2006. szept. 11. 19:29
Hát a kínaiaknak lehet, hogy beválnak,de másnak semmiképp nem ajánlom.
4. dee
2006. szept. 10. 12:27

Igaz elfelejtettem írni, hogy én is csak kiegészítésként iszom.Amúgy Norbi Update menüvel fogyózok.Önmagában a tea semmit nem ér.A hashajó hatásúak + egyenesen károsak.Mindenki nagyon vigyázzon a májára!!!!!!!!

Az ha jelez nagy gáz van.Alattomosan roncsolja minden "csodaszer"!!!!!!!!!

3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - 991217)
2006. szept. 10. 12:22

Biztos, hogy jó megoldás teával fogyni? Lefogysz és aztán? Abbahagyod a tea ivását, ami tény és való, hogy az emésztőrendszert bizgatja, akkor mi lesz? Visszaszeded? Nem kötöszködni akarok, de semmi értelme ezeknek a teáknak, poroknak. ÉS? MI a mellékhatása? Vagy "nem ismeretes"?


Mályvateáról itt a fórumon is olvashatsz, nem ajánlom senkinek, hasgörcsök, miegymás, aztán még azután is, hogy már nem iszod... :(((((((((


Inkább próbálj megy természetes módon fogyni, kevés kalória, mozgás, ez hatásos és egyetlen mellékhatása, hogy esetleg lefogysz :)).


Neked is sikeres fogyást, de tényleg felejtsd el a teákat, ha jót akarsz a szervezetednek!

2. dee
2006. szept. 10. 12:20
Hello! Én mint szakmabeli és fogynivágyó a kínai csodaszerekről csak rosszat tudok írni.Nem javaslom.Szerintem csak magyar,bevizsgált terméket szabad megvenni.Jelenleg Naturland salaktalanító és Fittforma teát iszok.Az ízük finom,nem kell bele semmi.Ha megnézed a többi topicot sok rosszat olvashatsz a Mályva teáról.
2006. szept. 10. 10:22

Kipróbáltam rengeteg tablettát és rengeteg féle teát, de a ti tapasztalataitokra is kíváncsi lennék a teákkal kapcslatosan. Jelenleg a Natúr Varázs került előtérben, de van e valaki aki sikeresen fogyott egyéb más teák segítségével mint pl.: a mályvatea, szűtea vagy esetleg valami más segítségével???illetve az is érdekelne hogy milyen hatást váltott ki, salaktalanítás, erős hasmenés stb...Szeretném ha hozzászólnátok!

Mindenkinek sikeres fogyást kívánok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook