Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szükségem lenne valakinek a segítségére, aki telefonszám azonosításban tudna segíteni. Zaklatnak, de a szám, amiről történik titkosított. fórum

Szükségem lenne valakinek a segítségére, aki telefonszám azonosításban tudna segíteni. Zaklatnak, de a szám, amiről történik titkosított. (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 11. 11:14
Nincs mit tenni, cserélj telefonszámot!
23. mmanoka (válaszként erre: 21. - Ildenc)
2008. nov. 11. 10:28
Ha nincs túl sok ismerősöd akkor csinálj hivás szűrést. A listára csak azokat vedd fel akiktől fogadni akarsz bejövő hívást így aki nincs rajta annak foglalt jelzést ad.
22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Ildenc)
2008. nov. 11. 09:55
Feltehetően egy előrefizetett kártyáról hív és kizárólag erre használja. Így sajnos még valószínűtlenebb, hogy megtalálod, mert ennek megvételéhez elég egy személyi igazolvány.
21. Ildenc
2008. nov. 11. 09:21

Egy szóval sem írtam, hogy lihegne, vagy telefonon beszélnénk.

Sms-t ír és abban trágárkodik.

Hívásra nem reagál.

Semmilyen számról történő hívást nem fogad.

Egyszerűen nem veszi fel.

20. Ildenc (válaszként erre: 19. - 68f3da251d)
2008. nov. 11. 09:19
No comment...
2008. nov. 9. 15:36
Mi bajotok van azzal, ha valaki liheg?
2008. nov. 9. 14:29
Felre kell tenni a telefont es nyugodtan lihegje ki magat vagy mondja a magaet, neki addig is mennek a percei, te pedig ha nem figyelsz ra, egy ido utan abba fogja hagyni. Csak akkor eri meg valakit zaklatni, ha azt idegesiti, hat nem logikus?
17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Ildenc)
2008. nov. 9. 10:16
Ha személyes jó ismerősöd, talán "véletlenül" nyitva felejt egy levelet amikor mellette ülsz :) Mert egyébként nemigen vállalják a kockázatot. Titkos számokról kizárólag hatóságnak adhatnak adatokat.
2008. nov. 8. 23:26
Hívd vissza, ha leteszi.
15. Ildenc
2008. nov. 8. 23:19

Köszönöm a segítségeket lányok!


Szerintetek olyan illető sem tud segíteni, aki a 20-as cégnél dolgozik?

14. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - 2d5a00656a)
2008. nov. 8. 14:06

A irodai számunkat is szereti valamiért egy ilyen "lihegő". Ráadásul még azt se teheti meg a recepciós, hogy nem veszi fel, mert lehet egy fontos ügyfél is...


Gáz az egész, de nem mehetünk a rendőrségre, hogy valaki liheg a telefonunkba rendszeresen. Azért van, amikor neki bátorodik és obszcén szavakat is suttog. Minden, csak nem szórakoztató.


És persze az üzlet miatt a telefonszámot lecserélni nem szokott az ember csak úgy...

13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - L.Niki18)
2008. nov. 8. 14:04
Az nem mindig olyan egyszerű. Ha titkos az új szám, azok sem találják meg, akik fontosak lennének, ha pedig nem titkos, az elmebeteg úgyis megtalálja ismét.
2008. nov. 8. 13:59
Én számot váltanék...ha tényleg komoly a dolog.
11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2008. nov. 8. 13:57
na igen. de ő legalább csokit és virágot hozott :) :) :)
10. spinneli (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 8. 13:54

én meg azt hittem, hogy csak itt vannak rajongóid.

:)

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2008. nov. 8. 13:45

Így van. Engem is zaklatott valaki, feltörte az e-mail boxomat, virágot, csokit hagyott a szélvédőmön. Azért volt különösen ijesztő a dolog, mert ebből az is kiderült, hogy követett, hiszen a város különböző pontjain állt a kocsi.

Különféle net kávézókban regisztrált e-mail címekről írogatott. Egyszer azonban elkövetett egy hibát az egyik free mailboxába a munkahelyén csatlakozott fel. Már nem dolgozik ott :))

2008. nov. 8. 12:49

Nekem ezzel kapcsolatban Pitzburg küldött egy linket: 2008 január óta igenis büncselekménynem minösül az ilyen jellegü dolog, és lehet feljelentést tenni. Ha szám is van, azzal meg sima ügy.

Nyomozó ismerösöm elmondta, hogy a telefonálásokról feljegyzést kell készíteni, hogy mikor hívott az illetö, állítólag a rendszerességet kell igazolni, hogy a nyomozást megindíthassák. Elmondása szerint sajnos még nincs ellene hatásos büntetés, csak "meghúzgálják" az illetöt, és sajnos az az igazság hogy a hatóságok annyira nem tudják hogy mit kezdjenek ezzel a rendelettel, hogy nincs egységesség: egyik helyen már öt-hat alkalomtól lehet szólni, másik meg azt mondja, hogy 10-16szor kelljen zaklatnia valakinek ahhoz, hogy elindítsák a nyomozást...:SSS

2008. nov. 8. 11:50
A vonalas számok esetében van (illetve pár éve volt még) egy lehetőség. Ha a zaklató hívott, meg kellett nyomni egy bizonyos billentyűt, ami rögzítette a hívó azonosítóját. De ehhez valami megállapodást kellett kötni, vagy megrendelni ezt a szolgáltatást.Posntosabban már nem emlékszem, mert vagy 10 éve volt. Talán létezik valami hasonló a mobil szolgáltatónál. Esetleg kérdezz rá.
2008. nov. 8. 11:38

Ha a szám megvan az tök jó,nekem ismeretlen a hívóm,viszont gyakorta "beleélvez" a készülékbe.

aKKOR HAGYJA ABBA HA VALAMELYIK HÍMNEMŰ CSALÁDTAGOM VESZI ÁT A KÉSZÜLÉKET.Nekem azt mondta szolgáltatóm idézem:Mielőtt hívan szoljak be a központba és akkor azonosítják!Aranyos ,nem???

De a te gondodra tényleg egy másik készülékről történő hívás a megoldás.

5. tojpike (válaszként erre: 2. - Ildenc)
2008. nov. 8. 11:34

Szia! Én is jártam már így! De tudod mi a baj? Hogy magyarországon nincs ilyen, hogy "zaklatás"!

Rendőr a férjem, tőle tudom. Nincs mit tenni!

Akkoriban, még nem ismertem a férjemet, viszont megkérdeztem a helyi KMB-st, hogy mit lehet tenni és ők mondták, hogy semmit, mert csak bűncselekmény esetében nézhetnek utána telefonszámnak...

4. ZiZi81 (válaszként erre: 2. - Ildenc)
2008. nov. 8. 11:32

Szia!


Ilyenkor nincs mit tenni.Ha a tudakozüó adatbázisában nincs benne akkor egyetlen megoldás,ha számot cserélsz.A férjem a szakmában dolgozik,csak onnét tudom.

2008. nov. 8. 11:31
ha egy másik számról hívod, akkor sem veszi fel?
2008. nov. 8. 11:29

Sziasztok!


Mindenképpen szükségem lenne segítségre.

Meg akarom tudni, hogy ki a zaklatóm.

SMS-t ír, így tudom, hogy mi a szám, de a hívásokra nem reagál. Nem veszi fel.

20-as a szám.


Segítsetek!!!

2008. nov. 8. 11:27
Szükségem lenne valakinek a segítségére, aki telefonszám azonosításban tudna segíteni. Zaklatnak, de a szám, amiről történik titkosított.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook