Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lila fecske fórum

Lila fecske (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 30. 18:17

Szóval...

Egészen véletlenül bukkantam rá a lila fecskére. Tél is van, szürkeség is, fecskének se híre se hamva, de nem baj, legyen hát lila.

Szóval...

Csatlakozhatok?

VAgy ez amolyan párhuzamos fórum a júliusi babaváróval? CSak egyeseknek? :)

46. Pici04
2008. nov. 10. 01:06

Sziasztok Csajok!


Azt hittem rosszul lattam!!!Mi ez itt?????

Nagy a pangas a forumon odaat,megvan az oka!!!!

Kinga,Kinga!!!:D

Amugy remelem jol sikerult a 6 eves unneples.Kell egy kis romantika.Ugyi-ugyi?

45. 127f14054c (válaszként erre: 44. - 127f14054c)
2008. nov. 9. 15:10
tele vagyok hibakkal a sietseg miatt de szurjetek le a lenyeget legyszi:-)))
2008. nov. 9. 15:09

Gondoltam en, hogy tudok jonni..de ugyebar..tevedni emberi dolog:-)

Gyors leszek mert apanak kell a gep..en majd csak este johetek, eves, furdes, elaltatas utan:-)

Timi...ez a 6 ev...aaaaaaaaa...en is hallottam rola..de a 3 evnel is mondtak..aztan az 5 nel..aztan majd 9 nel..vegulis vegigaggodja az ember az egeszet akarcsak a kolyokkel majd:-).Evvan..noi-sors:-)

Cash...elhiszem, hogy merges vagy...en is az lennek..folleg, hogy minden cseppert kar..:-)

Jo nektek lanyok, hogy szoptattok....orulok ha hiszitek ha nem...:-)

En mar tul tettem magam azon, hogy csak 2,5 honapig ment a szoptatas..azt is tapszerezessal keverve.Nem baj...ennyi is jobb mint a semmi..legyunk optimistak:-)


Timcsi remelem kipihentetek magatokat..a vasalos kep tok jo:-))))

Cash..te meg dobhatnal valami finomsagot.....nem panaszkeppen...mert anyos igazan finomakat szokott sutni..es most is van 3 fajta sutemeny...csak az ember foga mindig a masera vagyik:-)


Tegnap vegulis nem odamentunk ahova eredetileg de igy is jo lett...isteni a fenyves illata....hmmmmm.Setaltunk, napoztunk..jol ereztuk magunkat.Apatol kaptam egy szal vorosrozsat:-)..megbeszeltuk amugy, hogy ezt a nevezetes napot atcsereljuk a hazassagi evfordulonkra...ugyhogy csak eppen emlekezunk ra majd minden evben..semmi ajandekozas:-)

Ma setalgatas, pihenes, a parkban uldogelve ettuk a sult, meleg gesztenyet:-)


Bye the way Cash.....jo ez az alometetes....avagy jol hangzik:-))

Bercibaba meg ugyeske...alakitja a programot anya igenye szerint:-)


Cupp nektek

2008. nov. 9. 13:13

Sziasztok....:-)))


Mosoly, mosoly..mosoly..:-)

Irok, ovasok naplot aztan remelem jovok:-)

2008. nov. 9. 10:04

Nna.. fejés közben olvasgattam, aminek az lett a vége, hogy nem vettem észre, hogy valahol folyat a cucc.. Elázott az egész takaró mire észrevettem..:( Hú de ideges tudok ilyenkor lenni!:( Már régen tele kellett volna lenni az üvegnek..


A tegnap napon hála sikerrel túljutottunk, gyönyörű koszorúkat vittünk a nagypapámhoz, nem is koszorú, inkább ilyen díszféle. Voltunk a mamámnál, és Zsó testvérééknél. Mivel megkötöttem az indulási időpontot, hiába lett volna még kedvünk maradni, szuperül "elkaptam", mert hazáig aludt a Kisbobó.:) Aztán kicis játék, fürdés és alvás. Mivel egész nap nem fejtem, és vele együtt én is bealudtam, fél 4 kor én keltettem, hogy egyen mert annak nem sok értelme, van, hogy én kijövök, Ő meg 1-2 óra múlva úgyis kéri a jussát.:) Aztán 8 kor evett, mindkétszer álmában, és még most is alszik.:) Mondjuk Apája ott van mellette, szerintem ebben az is benne van.:) Megérdemlik, ilyen "lustizós" reggelre nem volt lehetősége már ezer éve.:)

Én ma takarítok, és főzök, szerintem sütök is, mert egyszerűen nincs, hogy nem ehetek édességet.:) És hiába "vagyok" nagy Norbis, egyszerűen nem elégít ki ha édesítős dolgokat eszem... hála legalább nem hízom.. mondjuk a kilóim sem "olvadnak", de ez van. Jól érzem magamat, a hasam lapos lett, a seggem az korántsem..;))

Szép napot Nektek!:)

Kinga! Boldogságos évfordulót, remélem jól sikerült a napotok és a kirándulás, várom a képeket!!

Timcsi! Ti akkor ugye ma láblógattok? A takarításon kívül nekem is az, mert a főzés az kikapcsol..:) megyek is ..puszaaaaa!

2008. nov. 9. 09:36

Szasztok!!!:)

Néha "rosszfelé" megyek olvasni, és erős hányingerem lesz... mint pölö most...


Sok pusza Nektek!! Visszaolvasok.:)

2008. nov. 8. 08:40

Ja! És külön köszönet a fórum "szülőanyjának"...a fórum "névadójának"!...én meg úgy látszik, csak idejöttem a "készbe". Hát nem szégyellem magam?!! Csúnya kislány! ;-))

De lesz még kárpótlás, ígérem:-)!

39. timihugi (válaszként erre: 35. - 4af30810d1)
2008. nov. 8. 08:36

Mit csináltok a rokonoknál? Azért csak vendégek lesztek...főzni nem kell, tuti;-). A vasalnivalóra meg ne is gondolj:-))!

Sok jövés-menést terveztetek?

Akkor viszont kitartáááás!!!

2008. nov. 8. 08:34

Szép reggelt ( a kicsit borús-hűvös ellenére)!

Jelentem, ma is reggel 7ig aludtunk...hurrááá!!!

Az elmút napokban kezd átlalkulni a napi ritmusunk (nekem tetsző irányba - szenya anya:-D). De nem én alakítom, hanem Ő. Pár napja az van, hogy este 8kor szunya, majd csak kb. hajnali 4kor van szopi (az eddigi 2-3 helyett), aztán 7-7:30-ig húzza tovább a lóbőrt. Cserébe nappal már általában csak kb. 2x2 órát alszik. Egyet 10 után, egyet pedig 3-4 óra felé. Ez így mindenkinek tökéletes;-).

Kaki fronton is alakul a helyzet. Szintén az elmúlt pár napban legtöbb esetben csak másnaponta van széklet, igaz, akkor mega-kaka van;-)).

A fej félrefordítását én is észrevettem már korábban, de nem tudtam, miért van. De sebaj, mostantól másként lesz, a fejecskéjén csak egy icipicit látszik, hogy inkább "jobbos". Most még gyorsan változik.

Nekem a forgatással csak az a bajom, hogy én hiába forgatom, Ő mindig arra fordul, amerre akar. Tegnap este meg is figyeltem, még álmában is!

Kinga! Nagy-nagy gratula, szép szám az a 6-os!:-)

Viszont a 7es már kevésbé, ugye tudod? Nem lehet, hogy mostanában ezért is több a feszültség? Csak saját tapasztalatból beszélek, nekünk is az exemmel 7 év után volt "brake-up", viszont a problémák már legalább 1 évvel előtte kezdődtek, ha nem hamarabb. Szóval, légy résen. Bár ez nem törvényszerű...

Én már most tudom, hogy Csabával nekünk nem lesz ilyenünk.

No, nem elriasztásként írtam ám!:-) Csak itt most nem alakoskodunk, amit gondolunk, írjuk le.

De fő szabály, hogy sohasenem megsértődni, mert sohasenem sértenélek meg Titeket!

Tudom, ez oda-vissza dolog, de jó leírni.

Pusza Nektek és a tökmagocskáknak is:-))!

Cupp-cupp!

2008. nov. 8. 07:45

Jo reggelt....


Ma nagy napunk van:-)))))) 6 eve ismertem meg apat es pont egy eve teszteltem ketcsikosat:-)))))))))))))

Terv levazolva....apa elmegy konditerembe( en lusta vagyok:-)...), hazajon , reggelizunk es fel 12 fele kimegyunk a Szent Anna tora....oda lehet vinni babakocsit is es korbe lehet jarni az egesz tavat...sokkal de sokkal hidegebb van de a taj gyonyoruuuuuuuuuuuuuuuu....:-)

Remelem marad igy a terv.....majd beszamolok.


Cash.....en csak par napja kezdtem figyelni ezt a feloldalas nezest feluleskor...de megfigyelem hogy csak este vagy napkozbe is.Most pl. probara tettem s ugyanugy jobbra tartja:-((...Na de nem baj..korrigaljuk:-)

Timi...nekunk a dokinenei max 10 felhuzast ajanlott naponta, egyelore...es ahogy felhuzta magat azonnal engedjem is vissza..tehat ne hagyjam ulve.Ugyhogy ebben o a fonok..ugy lessz:-))

Kb 5 honapos kortol ajanlotta, hogy majd tegyen ulve a sarokkanapen es parnazzam ki....de akkor is csak kb 3x 10-20 percet/nap.


Ejszakank turheto volt....apa egesz ejjel simogatott:-))....Tenyleg fura mert amugy nem szokta...de most bizti a 6 evunkre gondolt:-)

Cuppantalak benneteket...legyen szep napotok.Gondolom bekukk meg!

36. 4af30810d1 (válaszként erre: 34. - 4af30810d1)
2008. nov. 7. 22:55
Szerintem a fáradtság.. nektek nem csak este csinálja?? Mert reggel áll a kobak a helyén mindig..:) No írjátok le...:)
2008. nov. 7. 22:54

Jó éjt Csajok!!

Olyan jó együtt!!!:)

Nem tudom kinek az ötlete volt.. de nagyon tud..;DD EHH..))

Mi nem pihenünk.. nem szeretek én elindulni.. Pakk nálunk is készenlétben mindig!!

Jó éjt Lila fecskék!!!:)

34. 4af30810d1 (válaszként erre: 28. - 127f14054c)
2008. nov. 7. 22:51
Szerintem nem ettől van.. azért írtam, hogy forgattam, és mégis csinálja időnként..:((
33. timihugi (válaszként erre: 32. - Timihugi)
2008. nov. 7. 22:09

Jóéjt magamnak is...hihi:-))) (ez akart lenni).

Jaj, de vicces ez a csaj! :-DDD

2008. nov. 7. 22:08

Andi! Olyan szívmelengetőek a képek a kispasijaidról! Hjajj...már egyre erősebb bennem a vágy, hogy biztos szeretnék kistesót Bercikének. Cseppet sem bánom, ha öcskös jön össze...hisz olyan édeskedvesek!:-)

Hiába, itt most csak "szépgyerekes" Anyukák vannak:-D!

Igaz, Kingu?:-)

Na meg legtökéletesebbek, legokosabbak...etc..:-)))

Tényleg lépek!

Jóéjt magamnak is...h

31. timihugi (válaszként erre: 30. - 127f14054c)
2008. nov. 7. 22:03

Hát, Ti sem unatkoztok otthon láblógatva, úgy látom;-). Amúgy a babapakk nálunk is mindig összekészítve legalább 2 napra. Tök jó így, mert elég gyakran spontán szervezzük a programjainkat...de én szeretem így:-).

Persze, nem bírtam ki napló olvasás nélkül:-).

Uff...a forgatásra nekem is oda kell akkor figyelnem, mert Bercike detto ezt csinálja felüléskor (naponta csak pár alkalommal szoktuk ezt csinálni. dokinéni mennyi gyakorlást javasolt?). Fejecskéje szinte mindig jobbra, sőt, ha kézben tartom, akkor is jobb felé nézelődik főként. nagyon jó, hogy szóba került, mert ezt nekem még senki nem mondta. Kösze!

Jóéjt Csajszikám!

30. 127f14054c (válaszként erre: 29. - Timihugi)
2008. nov. 7. 21:43

Welcome honey:-))


Tudtuk, hogy megtalalsz:-)

Meg vagy bocsajtva, elnezzuk a rohangalast, maszkalast...csak ovatosan:-)

Program..holnapra...jo kerdes...en kerlek mindig keszenletben allok..apa szol s mi rohanunk:-).Olyan ez mint szules elott..megvan a pakk csak dobom be a cuccot a kocsiba:-))

Remelhetoleg szep ido lessz....majd beszamolok:-)

Egyelore a ma esti programot lefujtam Mate miatt mert nyugosebb a kelletenel..de nem baj:-))...O a fontoska:-)

Na jelentkezzetek majd baranykaim:-)))


Szep almokat!

2008. nov. 7. 21:37

Hehe!:-)

Hát megjöttem Drágaszágok!:-))

Először tényleg nem értettem, mit jöttök itt azzal a lila fecskével;-D. De azé' ráéreztem ám!

Név választás brilliáns! A versikét én is megtanulom, mert az én kis Tündérgolyhóm:-D is imádja az ilyen dallamos kis versikéket. (Kingának még elmondom később, miért nevetős jellel van a "Tündérgolyhó"-m:-).

Ma délután jövés-menés volt, még van némi vásárolnivalónk a lakásban. Holnap anyuékhoz megyünk haza, vasárnap végre sehova, láblógatunk hármasban. Bár, a babauszival lehet, hogy bepróbálkozunk, vasárnap délelőtt van.

De Rátok Aranyoskáim mindig lesz időm, csak egy kicsit még nézzétek el nekem, hogy rohangálok, mert már közeleg a költözés. Jövő héten.

Na jó, utána meg azért fogok...;-).

Örülök, hogy itt vagyunk!

Azért holnap jelentkezem. Andi, Neked jó pihikét az Alföldön!

Kinga, Neked mi lesz a program?

Naplókat majd holnap olvasok, most megyek fejni. Bizony, kevesebb volt ma egész nap, kellett a tartalék:-(. Ez a fránya Miki!!!

Szép álmokat, rózsás csókokat! :-)

28. 127f14054c (válaszként erre: 27. - 4af30810d1)
2008. nov. 7. 17:30
en is forgattam Andi..de amiota haton alszik..kb masfel honapja..gondoltam, hogy mindegy az, hogy melyik felen van az agynak..na basszus...nem mindegy...de teszek rola..sajnalom, hogy elhanyagoltam ezt..de fogalmam se volt, hogy akkor is kell forgatni ha haton van...
27. 4af30810d1 (válaszként erre: 26. - 127f14054c)
2008. nov. 7. 17:27
Most olvastalak.. Bazsa is pár napja két napon keresztül az egyik oldalra tartotta.. már tök be voltunk szarva.. aztán azóta elhagyta. Mi a fáradtságnak tudtuk be. Egyébként én forgatom mindig..
2008. nov. 7. 17:24
na nyomas etetni..nem logunk am ora hosszat a hoxan:-)
25. 127f14054c (válaszként erre: 24. - 4af30810d1)
2008. nov. 7. 17:23
like always:-))
24. 4af30810d1 (válaszként erre: 23. - 127f14054c)
2008. nov. 7. 17:22

Frappáns...;)))

Ráéreztél..;DDDD

2008. nov. 7. 17:16

Anelkul, hogy tudtam volna..Cash, Timi...Lila fecske= a kovetkezovel


"Szellemi, magasabbrendü szin. A szabadság, mint madár (fecske) szellemi felül emelkedés.. "


Egy kedves lany felvilagositott:-)

Koszonom:-)

22. 127f14054c (válaszként erre: 21. - 4af30810d1)
2008. nov. 7. 17:14
ok draga...nallunk alvas..:-)
21. 4af30810d1 (válaszként erre: 20. - 127f14054c)
2008. nov. 7. 17:12
Nekem is tetszik..:) Köszi érte!!! Én sms-t küldtem.. az is elég gázosra sikeredett..;)) Most le kell lépnem, mert kajcsi van!!Még jövök!!Pusza
2008. nov. 7. 17:05
most ahogy olvasgatom...tetszik is...szerintem tenyleg erdemes megtanulni...Mate szereti ha versikezunk, enekelunk:-))
19. 127f14054c (válaszként erre: 18. - 4af30810d1)
2008. nov. 7. 17:04
kuldtem en is neki egy privit..lehet hulyenek nez majd:-)..Hova a p**** hivom???
2008. nov. 7. 17:03
Meg is tanulom..;) Szóltam Timinek is..;))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook