Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
328. vuk01 (válaszként erre: 327. - Emylie)
2011. jan. 14. 09:38

Szia!


Látom neked alakul a dolog, örülök, drukkolok a folytatáshoz. Hogy mennyi idő után elfogadott a szex, ez szerintem mindenkinél változó. Én nagyon nehezen engedek közel magamhoz valakit, így nálunk 2 hónap után történt meg először. Addig csak beszélgettünk, meg eljártunk együtt ide-oda. Egy darabig minden jó volt, aztán ellaposodott a kapcsolatunk, most ugye ott tartunk, hogy nem is keres napokig, néha egy hét is eltelik. Régen találkoztunk sajnos, úgy látszik ennyi volt köztünk. De még mindig szeretem, várok, ki tudja, hát bika, lehet hogy csak lassú. Sok sikert neked.

327. Emylie
2011. jan. 13. 14:43

Lányok egy fontos kérdésre várnám a válaszotokat, még pedig, hogy mennyi idő után ill. hányadik randin "elfogadott" lefeküdni a sráccal? :) Csak kíváncsi vagyok ki hogyan gondolja, ha esetleg fiú is van itt, az ő válaszukat is várom!! :)


Egyébként ez a bika férfiú elhívott egy második találkára, mit mondjak kezd gyorsulni a tempó :) De félek magamtól, mert elég szendevélyes típus vagyok, és hát szívem szerint leteperném, de az eszem azt mondja várjak...

326. bd3e3613b4 (válaszként erre: 324. - Vuk01)
2011. jan. 9. 19:19
A pasik már csak ilyenek - féltik a szabadságukat. ;)
325. vuk01 (válaszként erre: 323. - Emylie)
2011. jan. 8. 21:56
Igen, ez nagyon érdekes. Nem akarom veszni hagyni, de semmi sem rosszabb, mint a bizonytalanság. Miért hívott fel megint, nem tudom, és elérte vele, hogy megint rajta jár minden gondolatom. Pedig szinte már feladtam. És persze most nem történt semmi. Biztos megint eltelik pár nap, mire megint jelentkezik. Nálunk nem rajtam múlik a dolog.
324. vuk01 (válaszként erre: 322. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 8. 21:51
Eljutottam odáig, hogy hagyom én is, erre most felhívott vagy kétszer. Nem tudom meddig megy még ez a játék, de valahogy nem tetszik. Tudom, türelem.
323. Emylie (válaszként erre: 321. - Vuk01)
2011. jan. 8. 21:20

Annyira érdekes, hogy folyton kb hasonló gondolatokkal és bizonytalansággal küzdünk. Szerintem várj még vele, ne hagyd veszni, de vigyázz, hogy lelkileg ne gyötörjön meg az a várakozás, próbáld elütni az időd, én ilyenkor mindig szépítgetem magam, sokat edzek stb :)

De az az igazság, hogy újfent én is kétségek közt vergődök és most épp arra jutottam, hogy nem kellene hagynom a dolgot, megint nagyon elkezdett érdekelni ez a srác :) Ha levegőnek néztem egyből odajött hozzám beszélgetni stb., de sajnos előre lépés nem történt. Az is lehet, hogy finoman kellene rávezetnem a dolgokra, úgyis mindig azzal jön, hogy rajtam múlik minden...

Azóta történt valami? Jaj, most nézem csak 1 napja írtad ezt. De mindenképpen számolj be a fejleményekről!! :)

322. bd3e3613b4 (válaszként erre: 321. - Vuk01)
2011. jan. 8. 17:18
Én úgy voltam vele, hogy hagyom a fenébe, majd lesz valami. Ha akar keres, ha nem, akkor nem. De ez a határozatlanság, és nem keresés a részéről kb. 1 hónapig tartott, amikor már félhivatalosan együtt voltunk.
321. vuk01 (válaszként erre: 319. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 7. 21:22
Ez a nehéz türelmesnek lenni. Olyan rossz érzés, mikor napokig nem keres, aztán megint jelentkezik. Én is mondtam neki párszor, hogy ez nekem rosszul esik, de úgy tűnik, neki ez nem számít. Igen, van más dolga is. Ilyen formán még azt sem mondhatom, hogy együtt vagyunk, mivel jó, ha hetente látom. Néha még ritkábban. De talán mégiscsak lehet valami köztünk, nehéz ügy. Vagy inkább hagyjam?
320. vuk01 (válaszként erre: 316. - Emylie)
2011. jan. 7. 21:07

Köszi a bíztató szavakat, most tényleg nem tudom, jól tettem e, vagy sem, hogy nem mentem el hozzá, lehet bánni fogom. Hívott már telefonon azóta, de nem hívott el magához újra, csak semleges témákról beszélgettünk. Remélem fog még keresni.

Nem akartalak megbántani az anyagi hátteres véleményemmel, nem azt akartam ezzel mondani, hogy neked nagyon számít ez a dolog.

319. bd3e3613b4 (válaszként erre: 315. - Vuk01)
2011. jan. 7. 20:28
Legyél türelmes, kéresd magad egy kicsit, és ne ugorj az első füttyre. Amikor kb. 2 hete voltam együtt párommal, egy szombat délután közölte, hogy este bemutatna a barátainak. Én meg mondtam, hogy bocs, de ma este nem érek rá, legközelebb szóljon hamarabb. Ezt még egyszer-kétszer eljátszotta, és ilyenkor jellemzően hosszú felvezetőket használt. :) De már erről is leszokott, mindig szól előre pár nappal, vagy pár héttel, és akkor meg el is felejtem... :D
318. bd3e3613b4 (válaszként erre: 317. - Emylie)
2011. jan. 7. 20:23
Sose hisztiztem, de egyszer-kétszer mondtam neki, hogy rosszul esik. De akkor se faggattam, hogy miért nem keresett.
317. Emylie (válaszként erre: 313. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 7. 18:56
Ha jól sejtem sosem csaptál hisztit, hogy miért nem keresett, ugye? :) Én régen mindig ezt csináltam, de azóta már sokkal nagyobb az önuralmam! :)
316. Emylie
2011. jan. 7. 18:55

Az az egy biztos, hogy ez az egész férfi-nő ügy iszonyatosan bonyolult, és a mai világban már senki nem mer őszinte lenni, nehogy "megsérüljön". Rengeteg cikket, könyvet olvasok ezekben a témákban, de ha néha úgy is érzem, hogy most már értem a férfiakat, tuti, hogy olyan történik, ami aztán újra totálisan összezavar. De végülis így szép az élet, hogy nem unalmas :)


Vuk! Szerintem jó lépés volt, hogy nem ugrottál egyből, és ez egy nagyon nagy dolog, hogy ilyen erős voltál! Biztosan csak utólag derül, hogy ez jobb volt-e így vagy sem, de szerintem az biztos, hogy ezzel legalább a büszkeségedet megőrizheted. Kívánom, hogy legyen folytatás, talán ezzel a kis visszautasítással felébred benne a vadász ösztön :)

Egyébként az anyagi háttér nálam sem volt sosem szempont egy férfivel kapcsolatban sem, ez csak amolyan plusz pont aszerint a barátnőm szerint.

315. vuk01 (válaszként erre: 313. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 6. 21:15
Elgondolkodtató amit írsz, mert ha ez "normális", akkor még talán van esély hogy megváltozik és ahogy a Tiéd, ez a srác is leszokik az ilyen viselkedésről. Én is folyton csak szugeráltam a telefont, az emaileket lestem amikor csak lehetett, aztán most ott tartok hogy feladom. Eltelt egy hét csendben, és most meg írt egy emailt. Akkor most mi van? Mégis érdeklem? Örülnék, ha sikerülne. Majd csak kiderül hogyan tovább.
314. vuk01 (válaszként erre: 311. - Emylie)
2011. jan. 6. 21:05

Szia!


Valakik együtt írják a sorsunkat. Vicces. Ma kaptam egy emailt a sráctól, de valahogy nem tudom most mit tegyek. Nem repültem hozzá, pedig biztos azt hitte, meg szívem szerint mentem is volna, de az eszem már erősebb. Legalábbis egyenlőre. Lehet, lesz még folytatása a dolognak kettőnk között, majd kiderül. Az idő megoldja, ez bizony igaz. Köszönöm Neked is a biztatást. Ami meg a parti minőségét illeti, ez nálam nem téma, mert soha nem szorultam rá senkire anyagilag, emiatt tuti nem fogok utána futni.

2011. jan. 5. 22:59
Egyébként az én bikám kapcsolatunk elején volt, hogy napokig nem keresett... Állandóan hipnotizáltam a telefont, kuksoltam az msnt, aztán megjelent, mintha mi se történt volna. Ez akkor nagyon rosszul esett, mert nem igazán értettem, hogy hányadán állunk, de ahogy komolyra fordult a dolog, szerencsére leszokott erről.
312. Emylie
2011. jan. 4. 21:49
És még annyi, hogy barátnőim annyira bíztatnak, hogy fogjam meg ezt a fiút, mert jó party lenne...De mégis mit tegyek? Én ehhez túl büszke vagyok és amit kellett én már megtettem!
311. Emylie
2011. jan. 4. 21:48

Sziasztok! :)

Na ez is tipikus...Ma szépen kitöröltem minden régi e-mailt...És elkezdtem levegőnek nézni a szóban forgó srácot. Erre persze, hogy rögtön jön és újból kedveskedik és hogy majd ír stb... Ki érti a férfiakat?! Mindegy, ezentúl sem várok tőle semmit, sőt eldöntöttem új vizekre evezek :) Szerzek új ismerősöket... :)

Vuk! Ez tényleg nagyon erős, és nekem megalázó is lenne, hidd el lesz erőd elfelejteni, és az idő -bár közhely- mindent meggyógyít! Ez a srác nem ér annyit, hogy további megaláztatásokat szenvedj el! Fel a fejjel!

2011. jan. 4. 20:13

Emili és Vuk!



Sajnálom.. Meg nem is: örülök, hogy túlléptetek ezeken a fura fickókon:-)


Azért ne írjátok le szegény bikákat:-))))

Majd jelentkezzetek néha:-)

309. vuk01 (válaszként erre: 308. - Emylie)
2011. jan. 4. 19:42

Szia!


Köszönöm, hogy bíztatsz, de már nálam is elszakadt a cérna. Hasonlóan jártam vele én is, hívtam kétszer is két ünnep között, nem vette fel a telefont és vissza sem hívott. Korábban nem tett ilyet sosem, mindig visszahívott, ha kerestem. Persze azóta sem hívott fel. De már én sem hívom, ez már erős, hogy ennyire semmit sem jelentek neki....

Egy a baj, hogy még mindig szeretem. Persze ez is elmúlik előbb utóbb....

BÚÉK nekünk!

308. Emylie
2011. jan. 3. 20:19

Sziasztok :)

Én feladtam ezzel a bika fiúval, megsértette nagyon az önérzetem, ugyanis nem volt képes válaszolni az e-mailemre az egész ünnepek alatt. És akkor ma a munkahelyünkön ugyanúgy mosolygott meg próbált kedves lenni, mintha mi sem történt volna. Az biztos, hogy nem fogok se rákérdezni, hogy miért nem írt, sem pedig futni utána.

Vuk01 neked továbbra is sok kitartást kívánok, én sajnos érzékeny vagyok és eléggé könnyű megsérteni a büszkeségem... De hátha neked több sikered lesz a kedves kis bika fiúval :)

307. vuk01 (válaszként erre: 305. - Krisztacskaaa)
2010. dec. 30. 10:55

Szia!


Köszi hogy megírtad, nálatok hogy volt.

Lehet, neki sokáig tart a visszafogottsága, hát csak várok akkor hátha változni fog. Türelmetlen vagyok. Ez a ne add magad könnyen nehéz ügy, mert amilyen ritkán találkozunk, örülök minden percnek, amit vele tölthetek. Karácsonykor sem voltunk együtt, pedig nagyon örültem volna. Oké, többet fogom dícsérni, ha lesz rá alkalmam.

306. vuk01 (válaszként erre: 304. - Bd3e3613b4)
2010. dec. 30. 10:49
Igazad lehet, mert én megmondtam neki, hogy nekem nagyon szimpi. Talán megijedt volna? Ki tudja, mindenesetre megpróbálok hallgatni rád és nem foglalkozom vele. Nehéz lesz, de köszi az ötletet.
305. krisztacskaaa (válaszként erre: 292. - Vuk01)
2010. dec. 30. 08:43

Szia!

A férjem bika, én halak vagyok. Ő kezdeményezett, kb az első két hónapban visszafogott volt, de utána mindent megtett azért hogy együtt töltsük az időt. Szereti az összebújást, sokszor segít a háztartásban, de makacs, kényelmes és ritkán látja be ha hibázik.


A véleményem az hogy dolgoztasd meg egy kicsit, ne add magad olyan könnyen. Mikor találkoztok dícsérd sokat, mert azt vég nélkül tudják hallgatni.

304. bd3e3613b4 (válaszként erre: 301. - Vuk01)
2010. dec. 29. 20:51
Nem lehet, hogy túl egyértelműen a tudtára adtad, hogy tetszik neked és ettől ijedt meg? Sok pasi nem szereti a rámenős nőket. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne, hátha bejön. Semmi esetre se ostromold ajánlatokkal, hogy mikor találkozzatok - már csak büszkeségből se, aztán majd lesz valami. Legyen benned tartás, jobb ötletem nincs.
303. vuk01 (válaszként erre: 302. - Emylie)
2010. dec. 28. 09:54
Igen, egyedül él. Épp ezért nem értem, hogy miért nem vágyik társra. Szereti a munkáját, az igaz,lehet, tényleg munkamániás. Várok, mást úgysem tehetek, talán változni fog.
302. Emylie (válaszként erre: 301. - Vuk01)
2010. dec. 27. 18:44
Őszintén sajnálom, hogy ilyen a helyzet, mert az nagyon nehéz, ha valakit szeretsz. Igazat adok a férfi ismerőseidnek, viszont azt is megértem, hogyha szerelmes valaki akkor bármire képes. De tényleg érdekes, hogy miért nem akar többet találkozni...Egyedül él? Lehet, hogy teljesen munkamániás :/
301. vuk01 (válaszként erre: 299. - Emylie)
2010. dec. 26. 21:28
Köztünk már volt minden, és minden jó volt, illetve jó is, amikor nagy néha összejövünk. Exbarátnő nem hiszem, ahhoz túl őszinte, nem lenne ilyen aljas. Jó lenne, ha többet lennénk együtt, de ha neki nincs ideje, vagy nem akar velem lenni, nem tudok mit tenni. Férfi ismerősök azt mondják hajtsam el, nem érdemli meg, hogy szomorkodjak miatta, meg hogy várjam minden percben, hogy mikor füttyent. Sajnos szeretem. Köszi hogy írsz.
300. Emylie
2010. dec. 26. 14:58
Én ilyenkor még annyit szoktam tenni, hogy fiú ismerősnek kikérem a véleményét, hátha tud valami jót mondani :)
299. Emylie (válaszként erre: 298. - Vuk01)
2010. dec. 26. 14:57
Én is csak azért tudok erős lenni szerintem, mert még nem lettem szerelmes, mert olyan sokszor még nem találkoztunk, és csókon kívül nem történt más! De neked biztosan jóval nehezebb, igazából nem is tudom a helyedben mit tennék, mert ezek nagyon nem könnyű dolgok...Nem történt valami akkor, amitől aztán megváltozhattak a dolgok? Mert írod, hogy 2 hónapja lett "lapos" a dolog. Esetleg ex barátnő, vagy talán valamivel megbántottad?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook