Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. ápr. 20. 19:50

Sziasztok!

Nos! Hogyan is tudnátok engem meghódítani?:-)

Legyetek nyíltak, vidámak, őszinték, kedvesek, lehessen veletek sokat - sokat beszélgetni.

Konkrétabban:

Ha meglátom Őt, nem érdekel a mellbőség, derék-, csípőméret, de természetesen az ízlésem befolyásol. Ne legyen kihívó, alul öltözött, legyen egyszerűen csinos. Amit először nézek, az arc. Nem a cicikkel szeretném élni az életem (bár persze fontos), hanem egy szép arc ""tulajdonosával"""(bocs). Legyen ápolt, legyen szép a mosolya.

Legyen közvetlen, bárhol, bármikor lehessen vele sokat beszélgetni és legyen humora!!!!!!!

Simán lehet okosabb nálam, nincs belőle probléma:-)

Szeresse a természetet, gyerekeket, filmeket, kirándulásokat...

NE MERJE MEGTENNI A PÁRJÁVAL, HOGY NEM BESZÉL A PROBLÉMÁIRÓL!!! Ez ALAP!!!

Legyen saját véleménye és azt ne titkolja!

Ne hagyja rám a dolgaim, szóljon bele a történésekbe.

Szeretem a hasam (nagyon), tudjon főzni mindent, ami finom:-)

Közhely:

Társaságban legyen a párom, és mindenki lássa azt, hogy Ő a párom. Büszke akarok Rá lenni.

Öltözködjön szolidan, diszkréten, de hatásosan. Ne flörtöljön, max. egy picit:-) ((Tudom, nem a tulajdonom, de tartsa tiszteletben ezt a kérésem!)) Nem azt mondom, hogy ne beszélgessen, dehogyisnem, de csak ésszel! Viszont ha társaságban velem flörtöl, nekem szerepel, az tetszik....

A konyhában legyen a legtutibb szakács, legyen kreatív és...((NNNa. Szeretem, ha 9kor megyek haza a melóból és megkérdezi, összedobjon- e valamit. Ez zseniális érzés!!! Ekkor(is )érzem azt, hogy törődnek velem. Nem kötelező jellegű ez a hozzáállás - nyilván nem várom el!!! - de zseniális. Fantasztikus érzés, ha velem fekszik az ágyba, vagy ül a tv elé, mert veszi a fáradtságot ahhoz, hogy jót akarjon nekem (és a hasamnak)

Otthon, vagy ha kettesben vagyunk, legyen csak velem kihívó és az a csúnya szavas izé (bocs). Akarjon meghódítani, szeretni, kényeztetni, és lássam rajta, hogy Ő is élvezi, és neki is tetszik!!!

Kezdeményezzen!!!

Lehet gyorsan, lehet hosszan (ilyet írhatok?!:-)), ne legyen gátlásos, legyen kreatív, és/de SZERESSEN!!!

Ha ezek igények egy bika részéről, ne rémisszen meg senkit tutira meghálálom, mindenféle tekintetben.

Ne beszéljen sokat feleslegesen, vegyen néha levegőt. A butaságra pöccenek, de ha ez jóindulatú, nem fogok bunkózni!

Különben most nem egy átlagos férfi átlagos "elvárásairól beszélek"? Nem szeretnék rizsázni dolgokról, amit mindenki tud!!!

Utálom a nagyotmondást, tízből kilencszer kiszúrom és röhögök magamban, de öt perc alatt visszakérdezek és cinikus vagyok (bika)!!! Neeeee!!! Utálom, ha valaki úgy próbál imponálni, ha kamuzik, hazudozik, ráadásul humorizál is. Igen, lányban is van ilyen:-)

Szerintem mi utáljuk a felszínes, okoskodó, simán csak elméleti emberkéket (fogjuk meg és csináljátok tipus).

Legyen Ő gyakorlatias, próbáljon ki dolgokat, aztán legyen véleménye.

Ennyi. Nyilván, ebben az esszében nem csak a bika írdogált, hanem én is. De ha bika vagyok - az vagyok - akkor így látom.

Már megint majdnem biztos, hogy nem a kérdésre válaszoltam...

Lányok! Kinek kell egy bika? :-)))))))))))))

57. c0c88e77c0 (válaszként erre: 56. - Kata75)
2009. ápr. 20. 11:03
de jó,hogy írtál :) és te milyen típusú nő vagy? :)
56. Kata75 (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 20. 10:18

Sziasztok!


Nekem a férjem bika, én pedig nyilas vagyok.


A férjem dettó, mintha őt olvasnám:) Viszont talán annyiban módosítanék, hogy ha nem is "lóg" mindig rajtam, és nem minden 2. szava, hogy szeretlek, a tettei folyamatosan ezt sugallják:))

Iszonyatosan családcentrikus, rengeteget segít a háztartásban, és az ikrek körül is.

Imádják, gyakran mennek csak úgy el sétálni, szinte mindig elviszi valamelyiket vásárolni, ügyet intézni. Egy dolog van, amit nem tud elvisekni: az "értelmetlen" hiszti. Erre ugrik.

Sokat enged, vagyis inkább velem ellentétben jobban hagyja kibontakozni a gyerkőcöket, de egyben meg szigorúbb, mint én. Ez kicsit zavarosnak tűnhet, de remélem azért érthető:)

Keveset veszekszünk, (kisebb vita/véleménykülönbség gyakoribb), és amit szintén imádok benne, hogy akkor is inkább beszélgetünk. Akár órákat is. Azaz inkább én mondom, ő hallgat, aztán pár mondatban véleményt alkot/módosít.

Nálunk az első számú szabály: soha nem fekszünk le haraggal!

Imád/szeret:

- Főzni (eredeti szakmája szakács)/enni, ezen belül is az édességet/sütiket.

- Lustálkodni, de kirándulni és csavarogni is.

- A barátokat/társaságot, de leginkább velünk szeret lenni.

- Az anyagi biztonságot, ergo nem költekezik ész nélkül, de ettől függetlenül bizonyos határokon belül nem von meg tőlünk semmit, magától már inkább. A nagy számlánkat ő kezeli, a kicsit én, de bármikor kérhetek ha nem elég a konyhapénz.

- A minőséget, ezért inkább képes várni míg pl. meg nem jelenik, vagy lesz rá elég "felesleges" pénz.


Van még, de most sajna rohannom kell.

55. c0c88e77c0 (válaszként erre: 46. - Vhiching)
2009. ápr. 20. 08:58
én is kíváncsi vagyok ;) írj még !!! :):)
54. c0c88e77c0 (válaszként erre: 52. - Vivili)
2009. ápr. 20. 08:55
:):) én is bika vagyok :) és annyira erőteljes hatással van rám egy másik bika, ilyen erős vonzást még nem éreztem sosem :)
53. vivili (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 20. 08:34
Kedves szakítós Bika, kicsit sajnálunk, de mivel bika vagy, bár nagyon szenvedsz, te nem nagyon leszel depressziós :) Ahogy így lerajzoltad magad, benned jó sok alapvetően bika tulajdonság van, nem írnál még többet, ahogy a topic is elindult: hogyan lehet meghódítani egy bikát?
52. vivili (válaszként erre: 51. - C0c88e77c0)
2009. ápr. 20. 08:30

én mérleg vagyok, a férjem bika, egyszer majdnem elhagytam - egy másik bikáért, a gimis barátnőm ugyanazon a napon született, mint a férjem, az egyik legjobb barátnőm bika.. :)

de lehet, hogy csak én vagyok "megáldva" velük? Amúgy nagyon szeretem őket, főleg, hogy nagyon-nagyon megbízhatóak.

51. c0c88e77c0 (válaszként erre: 49. - Mothertiger)
2009. ápr. 20. 07:47
komolyan bikának a bika az ideális párja??? ez annyira jóóó, jajj nagyon örültem,hogy ezt olvastam :)
50. zsuzsóka88 (válaszként erre: 49. - Mothertiger)
2009. ápr. 19. 18:40
Az már szép. :) Mi az, amit a legkevésbé szeretsz a halacskádban és mi az, amit viszont nagyon szeretsz benne? :)
49. mothertiger (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 19. 18:28

Bika vagyok én is, sok hasonlóság van, némelyiket akár magamról is írhattam volna.

Amúgy bikának a bika az ideális párja, de a halakkal is nagyon jól kijönnek. Nekem is halak a párom. :) Hét éve.

48. f632c88244 (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 19. 16:17

Szép napot!-ezt aláírom..mintha a páromat hallanám vissza.

Aki olyan marha (bika) stabil, h nem bír otthonról elszakadni, h hozzám költözzön 5 év után!!! De már nem is kell,5 napja nem tudok róla-ez öli meg a kapcsolatunkat,mikor eltünik a saját világába, h összeragasztgassa a lelkét.

47. zsuzsóka88 (válaszként erre: 46. - Vhiching)
2009. ápr. 19. 15:46
én halak vagyok és most úgy néz ki, alakul valami egy bikával, persze mivel elég lassan (de remélem,biztosan :) ) hódítotok, még az elején vagyunk, de ez nekem tetszik és a tulajdonságaitok is, rá nagyon sok jellemző illik. Nem tolakodó, és ez abszolút jó így, remélem, nem rontja el, és remélem, hogy ha már adott egyértelmű jeleket, tényleg nem hátrál meg. :) Szerintem halakkal tényleg nem járnál rosszul, persze kis álmodozó,de kell neki egy biztos pont.:)
2009. ápr. 19. 14:43

Oké, belejöttem, írok még 1 percig, aztán megyek.

Azt mondják, nekem bikának párként a halak, szűz, rák és bak az ideális.

Hosszú életem során nem volt még egyik jegyhez sem szerencsém. Átlagos emberke vagyok átlagos kapcsolatokkal, de ezek szerint beköszönhet még a Paradicsom szerény életembe? Ezt inkább humornak szántam, nem sajnálom magam!

45. c0c88e77c0 (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 19. 14:26
ez tetszik :)
44. zsuzsóka88 (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2009. ápr. 19. 14:24
hehe dehogy is sok, folytasd csak, eddig stimmel :)
2009. ápr. 19. 14:01

Sziasztok, Bika férfi vagyok:-)!

Nincs problémám az önbecsülésemmel, mégis, most szakítás után picit meg vagyok zakkanva és nézelődtem a fórumokon (pont ez volt az első, amire rátaláltam)bikákkal kapcsolatban.

Ilyet nem szoktam csinálni, de érdekesek voltak számomra a tapasztalatok és hozzászólások, gondoltam regisztrálok.

Akkor most azt "kéne" csinálnom, hogy minden - magammal kapcsolatos - bikás dolgot le kéne írnom?

Részben igazak az észrevételek, de először a rosszabbik oldalamat írnám le:

Jaaaaj... Féltékeny vagyok, ha nem érzem a törődést, de akkor nagyon!

Lassan pöccenek be, de akkor nem gondolkodom 5 percig, szürke köd, feleszmélés és döbbenet, mit is romboltam.

Nagyon tudok szeretni, és ezt nagyon nem tudom kimutatni. Óriási probléma...

Nem tudok minden hónap minden napján "bulizni". Nem azért mert kényelmes és lusta vagyok, hanem mert jobban szeretek csak kettesben, biztonságban élni azzal, aki kell nekem. A biztonságot általában akkor érzem, ha látom, fogom a nagy Őt.

Nehezen hagyom el a régi dolgokat, viszont gyorsan alkalmazkodom az újhoz.

Utálom, ha a barátnőm flörtöl és kihívóan öltözködik...ne másnak öltözködjön, hanem nekem. Ha hódítani akar és "ismerkedik", akkor ő már nem kell nekem. Egy darabig tűrök, aztán bármennyire ragaszkodom, elhúzok...

Imádok enni, szeretem, ha tud főzni Ő, de ezt nem használom ki.

Hallottam már, hogy irigy bika vagyok.

Nem igaz! Ne dögöljön meg a másik tehene, teszek a másik pénzére, és ha valami érdekel engem, nekiállok, és elérem a célom. Nem rombolok, nem taktikázok, nem sunnyogok, csak megyek. És tudok kreatív lenni:-)

Nem mindenem a pénz de kell a boldoguláshoz (közhelyszótár 12. oldal)Ezért ha nehezen elérem a célom amit csak magamnak köszönhetek, a pénzt v. értékeket (bármi lehet)nehezen adom. Viszont akit szeretek, annak mindent. (Oroszlánnal ne kezdtem volna , mert amilyen jó az eleje, annyira durva a vége)Ég és föld, tűz és víz. Barátságnak tökéletes, amúgy nem megy a dolog...ez egy másik történet.

Szeretem a praktikus dolgokat, ajándékokat. Örülök a meglepiknek, DE NEM TUDOM KIMUTATNI!!!

Gyakorlatias vagyok, de ha megállnék pár pillanatra, nem azért van mert hü××e vagyok, csak gondolkodom a lehető legjobb megoldás érdekében. És ezt itt korábban is olvastam valakinél...lehet, hogy sokat gondolkodom, de csak azért, hogy úgy legyen nekem jobb, hogy másnak ne legyen rosszabb! mindent csak egyenesen.

Ehhez, gondolom mindenki így áll hozzá, de sokszor vágták a fejemhez: mit lelkizel, miért érdekel a másik sorsa...?

Viszont ha átvernek...

Hűűű ez most sok így egyszerre! És nem magamról írtam, hanem a Bikáról, akinek mondták ezeket a véleményeket.

42. f632c88244 (válaszként erre: 38. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 18. 08:28
uez a felállás.Én(nyilas) a kommunikációval, felületesebb gyakorlati oldallal, ő (bika)viszont stabil tevékenykedéssel....
41. f632c88244 (válaszként erre: 39. - Vivili)
2009. ápr. 18. 08:27
Teljesen egyet értek. A Bika páromra abszolut ez a jellemző. Stabil, állhatatos, de nem kreatív.2 lábbal áll a földön, s tán kicsit oda is van ragadva..
40. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - Vivili)
2009. ápr. 17. 14:01

Ebben igazad van ! (kos - kontra - szuletes :) + a gyors felismeresek !

Viszont a kos kb semmit nem epitene fel , bikak,bakok es egyebb földön jaro jegyek nelkul ! Igen amit/akit a bika megfog/megmarkol azt "csak!" joszantabol engedi el !

Lattam BIKA - ferfit szakitani , megpedig 1-nagyon csini növel ! Erdekes volt vegignezni,vegighalgatni.......(

39. vivili (válaszként erre: 37. - 274c9996b8)
2009. ápr. 17. 13:32

Én azt szeretem bennük, hogy nagyon megbízhatóak. De a kreativitás sztem nem kifejezetten bika tulajdonság, a kitartás viszont igen. Ne érts félre, biztosan vannak kreatív bika jegyűek, de én azt akarom mondani, hogy mint pl. a születés, mint "jelenség" kos-tulajdonság, a kreativitás az nem bika-tulajdonság (bár alkalmazottként felépíteni egy vállalatot, az sem túl kreatív dolog).

De ahogy te is írod: a bika szótárában a birtokos eseté a főszerep :)

38. 9cb8f8c741 (válaszként erre: 36. - Vivili)
2009. ápr. 17. 13:29
Én azt szeretem az Uramban, hogy tényleg fontos neki a pénz és anyagi, materiális dolgok, de baromi jól élvezi ki az egészet, tehát ésszerűen-míg én például túlzó nyilas létemre hajlamos lennék túldőzsölni ezeket a dolgokat és a pénzben is nagyon meggondolatlan vagyok (nem tudom beosztani, hamar és sokat költök), addig Ő nagyon ésszerűen be tudja osztani úgy, hogy mindig teljen jó dolgokra és amitől szebb és jobb lesz az élet minősége, arra nem sajnálja sose. Tehát nem lesz függője az élet élvezetének, itt sem veszti el a stabilitását, hanem okosan élvezi, amiben próbálok tanulni tőle. Azt is szeretem benne, hogy nagyon gyakorlatias és praktikus, míg én hajlamos vagyok kevésbé gyakorlati, inkább elméleti szinten jeleskedni (nekem jobb a beszélőkém :)). Tényleg minden szinten kiegészítjük egymást, sosem veszekszünk.
37. 274c9996b8 (válaszként erre: 36. - Vivili)
2009. ápr. 17. 10:57

hm ? csak annyit tennek hozza , hogy a BIKA igenis kreativ ! De , nem ugrik fejest semmibe sem.

Amennyiben alkalmazott segit neked felepiteni azt amibe belekezdtel es mindeg , minden körulmenyek között szamithatsz ra !

Amennyiben a sajat ura a semmiböl kepes ujra es ujra felepiteni viragzo uzleteket,vallalatokat.

Hogy a topik kerdesere is valaszoljon az ember ; nem tudod meghoditani a bikat , mert Ö az aki elhatarozza hogy , marpedig megszerez Teged ! Es evvel az elhatarozassal a dolog el is van intezve , mert megszerez Teged !...D

36. vivili (válaszként erre: 32. - 274c9996b8)
2009. ápr. 17. 10:24

Sziasztok!

Én nagyon szeretem az asztrológiát, szerintem ha nem "bulvár" szinten csinálja valaki, nagyon teljes képet tud adni egy emberről. És ami nagyon fontos, az asztrológia fogalmi körökben, archetípusokban "gondolkodik", mindig érdemes elgondolkodni az ismertetőkön, és az eredeti mozgatót érdemes felkutatni. Ha megengeditek, néhány gondolat:

Alapjában föld elem, tehát minden, ami kézzelfogható, megérinthető, megkóstolható, ami biztonságot nyújt nagyon fontos nekik (mert ANYAG)- ezért fontos a pénz, a szex, az étel stb. Termékeny, mint a jó föld (gondoskodó, kitartó, átgondolt) - és ugyanígy a "negatív" oldal: csökönyösség, lustaság, rugalmatlanság. Ha a bikára (ökörre) gondolunk: dolgozik fáradhatatlanul, biztonságot nyújt, de érdemes tisztában lenni azzal is, hogy minden bikának van egy vörös posztója! Egy bikának mindig az az optimális, ha "nem történik semmi", nem érik őt váratlan, a pozíciójából kizökkentő események. És innentől kezdve érdekes a dolog, mert ha valaki együtt akar élni egy bikával, el kell fogadni, hogy egy bika inkább otthon szeret ülni, gyarapítgatni a tulajdonát, szeretgetni a családtagjait. Sokszor unalmas és nem kreatív, de ezért sok-sok törődést ad cserébe.

Nekem nagyon sok ismerősöm bika, szinte vonzom őket, és nagyon megértő, valóban stabil személyiségek.


Egy nagyon jó idézet a végére:

A Bika Huszárik filmjének Szindbádja, a fehér abrosz, a fél liter kimért bor és a velős csontok fejedelme, a rózsás karok és asszonyölek hercege, a tavaszi hárs és az őszi avar illatának poétája.

35. f632c88244 (válaszként erre: 34. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 11. 07:36
...azt valóban szereti, ha a Nő házias, de úgy is fogalmazhatnék, elvárja, h otthon üljek, s otthonkában süssek-főzzek, kötögessek..na, én pont nem ez a típus vok, kapok is érte rendesen... Neki persze KELL a fene nagy szabadság :-)amiért Ő kap-tőlem :-)
2009. ápr. 10. 12:03

Az én párom is bika.

Hát ki kell kérdezni őket, hogy mit gyűjt szívesen (általában van ilyen, hisz erős a gyűjtőszenvedélyük), eleinte inkább materiális, kézzelfogható dolgokról kell velük beszélgetni, a jó étel mindig bejön, a bikák általában ínyencek az élet élvezete terén, egy jó koncert, egy új étterem felfedezése, közös lazító program (mondjuk masszázs), nagy kirándulások, tehát inkább örömteli kikapcsolódások. Azt hiszem a Bika nem az a típus, aki túl sokat filozofál egy teázóban egy biokaportea mellett, annál inkább lehet velük menni egy jó borfesztiválra vagy bármilyen gasztronómiai fesztiválra és nagyon nagyra becsüli, ha egy nő hozzá tud szólni ahhoz a témához, ami a Bika férfi vesszőparipája. Ki kell nyilvánítani neki, mennyire szeretünk hozzá tartozni (hisz azért csipetnyi birtoklásvágy van bennük ;)), ha már megbeszéltünk vele programot ne tegyük át máskorra vagy ne csináljunk hirtelen más programot, mert nehezen tűri a változásokat. Biztosítsuk őket hűségünkről néha szóban is, ez jólesik és megnyugtatja őt. Egyszóval minden kézzelfoghatóan érezhető és élvezhető örömre nyitott a bika. Vénuszi jegy, igazi hedonista dőzsölő lehet belőle, aki mellett tényleg lehet élvezni az életet. Légy hasonlóan nyitott ilyen örömökre, ne csak egy bezárkózó otthonülő típus, járjatok jó éttermekbe, jó színházi előadásokra és élvezd mindezt ugyanúgy, ahogy a Bika, akkor már nem ronthatsz sokat. Azt is szereti, ha a nője eléggé házias típus, és emellett nagyon sokat kell kényeztetni is hasán, érzékein keresztül. :)

2009. ápr. 9. 17:08
Nagyon stabil jegy a Bika, s állhatatos, ami vhol nagyon jó.De ragaszkodik a megszokásokhoz....Szereti, ha haza várják, gyűlöli, ha irányítják, becsapják( ki nem ?) :-)
32. 274c9996b8 (válaszként erre: 12. - C72d2cd4b8)
2009. ápr. 9. 13:54

A bika a praktikus ajandeknak örul , tehat aminek hasznat veszi.

Mivel altalanossagban jo kedelyuek barmiröl ellehet beszelgetni veluk.

Ami nem tetszik a bika ferfinek az a fajta nö aki a nadragot hordja :) Tovabba nem tetszik neki a durva,nyers viselkedes.Otthona alltalaban praktikussan , harmonikussan van berendezve.Kedveli a pasztel szineket magakörul , mint a rozsaszin,vilagoskek stb.... a vad szineket nem kedveli.

2009. ápr. 6. 21:47
Bika=Önző, Egoista...sajnos magát jobban szereti..de van sok jó tulajdonsága....
30. Jaina
2009. márc. 26. 14:14

A hasuknál fogva. A bikák szeretnek enni, pihenni, élvezni az életet.

Egy jó kajával nyerő vagy :)

2008. nov. 12. 10:29

Az én párom is szereti, ha nőiesen öltözködöm és ő is nagyon kényeztet, főleg az ágyban :). A kemény külső érző szívet takar, valójában nagyon gyengéd.

Ha néhanapján megbánt, utána mindig bocsánatot kér.


Szereti a hasát és főzni is tud. Ja, meg ha szükséges, akkor el is mosogat maga után és tutira jól vasal (ezt én nagyon utálom csinálni).


Szereti a számítógépes játékokat, a kvízeket, logikait, autós versenyeket.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook