Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a nő az aktívabb az ágyban... fórum

Ha a nő az aktívabb az ágyban... (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 7. 14:35
A leírásodban benne volt, hogy te vagy a domináns a kapcsolatban, a férjed szeret alkalmazkodni -és ebben jól is érzitek magatokat. Egy visszahúzódóbb félnek nehezebb egyáltalán a saját határait átlépni, nem hogy még egy dominával is versenybe szállni kreativitás és ötletesség tekintetében. Ha az ágyban egy kicsit megváltoztatod a szerepedet, simulékonyabb, gyengébb - te tudod mi a ritkán használt éned - leszel,ő is változni fog - idővel.
5. pemete (válaszként erre: 4. - 825e05afe3)
2008. nov. 7. 13:02
Hát igen a férfiak hajlamosak erre! Én sem erőltetem sokszor hétköznap hogy szexeljünk, mert tudom, hogy fáradt, és csak lelkiismeretfurdalása lenne, hogy ő nem akar. Meg akkor jönne, hogy ő biztos nem tud engem kielégíteni, azért akarok mindig szexelni! Pedig pont azért akarok mindig, mert olyan jó! Dehát ezt aztán magyarázhatom neki... Mi még nem tettünk szert semmilyen játékszerre, kivéve a vibrációs gyűrűt, de már beszéltünk róla, hogy jó lenne, csak még nem jutott rá hogy vegyünk egy valami jó kis játékszert. Igazából mindig inkább veszek valamit a gyereknek! de már megígértem magamnak, hogy karácsonyra meglepem magunkat:p Csak azt nem tudom milyet kéne venni... Hiába nézegetem a neten, nekem az valahogy kevés ahhoz, hogy dönteni tudjak. Élőben kéne látnom, de mire egy szexshopba eljutok... Úgyhogy valószínű kénytelen leszek kép alapján dönteni! Elég mosbid lenne gyerekkel a karomon szexshopba mászkálni nem? :DD
4. 825e05afe3 (válaszként erre: 3. - Pemete)
2008. nov. 7. 12:39
Azt nem mondom, hogy a férjem soha nem kezdeményez, de azért én többször (sajnos)...:( Ő azt mondja, hogy ez azért van, mert nem akar rám erőltetni semmit és inkább hagyja, hogy akkor legyünk együtt, ha én akarom. Pedig én annyira vágynék rá, hogy csak úgy elkapjon és durr bele! Amikor még csak jártunk, volt egy hotelszobás jelenetünk.... Ő egy szobában várt és amikor oda értem és bekopogtam azonnal forró csók és az ágyig már ruha nélkül értünk el, minden szanaszét dobálva, mint a filmeken... Nem szóltunk egy szót sem, csak vadul élveztük egymást! Annyira szenvedélyes és vad volt és ez annyira felizgatott! Néha mondom neki, hogy vágyom rá, hogy vad legyen, de nem merem gyakran elő hozni, mert így is kisebbségi komplexusa van, mert szokta mondani, hogy én mennyire szexi és kívánatos és jó nő vagyok (szerinte), ő meg olyan semmi hozzám képest... Persze ez egy nagy hülyeség, mert 100%-osan ki tud elégíteni és nagyon is jól bánik a testével!:D Sose múlik el úgy szeretkezés, hogy ne juttatna el a csúcsra (vagy így vagy úgy)!:D
2008. nov. 7. 11:58

Hát mondd neki, hogy most próbáljon ő is valamit kitalálni. De gondolom ezen már túl vagy:)

Nálunk is én vagyok általában a kezdeményező, de azért mert ő sokat dolgozik és mindig fáradt:(

Az újításokat is én szoktam javasolni, de ez szerintem normális, mégiscsak én vagyok a nő, aki eldönti, hogy mi az ami még belefér, és mi az ami már kellemetlen lenne számomra... Azért vannak neki is jó ötletei, és azokat is be szoktuk vetni:)

2008. nov. 7. 11:35

Próbálom érthetően leírni a problémát, ami talán nem is probléma, de mégis....

Csodálatok szerelemben (házasságban) élek a férjemmel. Nagyon össze passzolunk mindenben, szinte sosincs vita, veszekedés meg még inkább nincs.

Kettőnk közül én vagyok a domináns személyiség, a nagy hangú, aki nehezen viseli, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné. A férjem inkább csendes, könnyen alkalmazkodó alkat. Nem papucs!

Nagyon szeretjük egymást és az ágyban is jól összepasszolunk. Az évek alatt remekül egymáshoz csiszolódtunk és kiegyensúlyozott a szexuális életünk. Mindketten eléggé nyitottak vagyunk, tehát nem unalmas együtt a szex. Nem tabu az orális és anális szerelem, a vibrátor használata, a sikosítók, az extrém helyszínek és pózok, a sztriptíz.....és még sorolhatnám! DE! Engem egyre inkább zavar, hogy ezeket a dolgokat szinte mindíg "én viszem be az ágyba". A férjem szívesen fogadja az újításokat és benne van minden jóban és folyton dícsér, hogy mennyire jó velem a szex, de valahogy nincs fantáziája az új dolgokat kitalálni.... És ez bizony engem lezd egyre inkább zavarni! Szerintetek hogy lehetne ösztönözni? Van valakinek hasonló problámája?

2008. nov. 7. 11:27
Ha a nő az aktívabb az ágyban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook