Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyértelmű pozítiv tesztnél 100% a terhesség? fórum

Egyértelmű pozítiv tesztnél 100% a terhesség? (tudásbázis kérdés)


13. Pirosalma (válaszként erre: 10. - Drnéni)
2008. dec. 21. 12:35

Szia, Dr. Néni!:-)


Azon gondolkozom, hogy ha a ciszta aktivint termel (nem tudom, te tanultad-e ezeket, szerintem relatíve friss az inhibin-aktivin rendszer), az elméletben növelheti a hipotalamusz LH-leadását (bár ami könyvet olvastam, abban nem egyértelmű, hogy csak az FSH-ra hat-e vagy mindkét gonadotropinra).


Az LH is ürül a vizelettel bizonyos mennyiségben. Nem tudom, mennyire specifikus a teszt hCG-re, akár meg is hamisíthatja az többlet-LH az eredményt.


Vagy hülyeséget írok?

12. viki20 (válaszként erre: 11. - Drnéni)
2008. nov. 22. 16:34

más nincs?? de azt nem csak 72 órán belül lehet bevenni?

van esélye szted h terhes legyek??( a barátom el sem ment, szóval csal előváladékról van szó)

11. drnéni (válaszként erre: 9. - Viki20)
2008. nov. 22. 16:23
Esemény utáni tabletta. Nőgyógyászati sürgősségi ambulancián bárki hozzájuthat. Nem kell rohanni: a megtermékenyült petesejt kb. egy hétig vándorol a beágyazódásig.
10. drnéni (válaszként erre: 6. - Andrea3)
2008. nov. 22. 16:22
Nem, a ciszta nem produkál pozitív tesztet. Ha poz. a teszt, aztán megjön, az elvetélt embriót jelent. Ez nagyon gyakori, úgyhogy igaza volt annak, aki azt írta, hogy nam szabad túl korán tesztet csinálni. Ettől függetlenül persze lehet valakinek cisztája is.
2008. nov. 22. 16:18

hahó

mennyi esély van arra h vki az előváladéktól teherbe essen?

tudtok vmi olyan módszert, amivel minél hamarabb meg lehet akadályozni ennek esélyét ha már megtörtént az aktus? ( h ne kerüljön sor abortuszra, viszont tesztet nem lehet rögtön csinálni. . )

2008. nov. 7. 08:02

Ha nem túl korai a teszt,tehát valóban csak az elmaradt mensi után készül akkor nagy a valószinűsége a babónak:)

Ezt csak azért irom mert nekem 2x is volt poz tesztem piri előtt aztán megjött,ezt hivják kémiai terhességnek...sokaknak van csak nem vesszük észre mert megjön utána..szóval nem szabad túl korán csinálni mert csak csalódást okozhat.


Szóval nem 100% mert azért van 1-2 egyéb lehetőség:ciszta,gyógyszerek is módosithatják..

2008. nov. 7. 07:48
Bocsi azt akartam hogy NEM 100%-OS
2008. nov. 7. 07:47

Igen sajnos!


Nekem 2 pozitív tesztet produkált egy szép nagy ciszta:(

2008. nov. 7. 07:41
elméletileg de hallottam már ellenpéldát is....viszont gey átlagosan egészséges nőnél akinél nincs semmi gond nőgyógyászatileg,szerintem általában biztos a pozitiv eredmény....
2008. nov. 7. 07:41
igen
2008. nov. 7. 07:39
igen
2008. nov. 7. 07:37
Általában igen, a hamis pozitív ritka.
2008. nov. 7. 07:36
Egyértelmű pozítiv tesztnél 100% a terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook