Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az olasz csoda fórum

Az olasz csoda (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az olasz csoda

21. d41005143d (válaszként erre: 19. - 7796ae808e)
2013. máj. 10. 14:07
igy igaz ahogy irod.
20. d41005143d (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2013. máj. 10. 14:05
egyetertek veled.
19. 7796ae808e (válaszként erre: 4. - Nyau82)
2012. okt. 5. 14:45

Ma már ők is úgy morognak:))

Kicsit megváltozott a világ náluk is az elmúlt években.

2011. jan. 29. 22:47
Olasz csoda májusban megyünk a férjemel Nápojba és nagyon örülnék hogz ha mi is ilyen szép és örök emlékekkel jönnénk haza nem igen akartam menni mert még nem voltam ilyen hejen de miután el olvastam irásodat már alig várom hogy ott lehesek köszi
17. a9338a7669 (válaszként erre: 16. - Öregsam)
2008. dec. 26. 09:40
Akkor biztosan visszatérsz! :) Nekem bejött, ha nem is pont Rómába, de azóta többször visszatértem Olaszországba. De készülök Rómába is újra, annyira csodálatos.
2008. dec. 24. 09:48
Igen,aki egyszer odakerül valószínű töbször is vissza megy.Én is voltam már töbször északon autóval, busszal, hajóval.Tavaly sikerült repülővel is elmenni Rómába négy napra,csodálatos hely.Sikerült bejárni az egész belvárost,igaz szinte reggeltől estig barangoltunk.Valóban igaz ott teljesen mások az emberek,nyugisak kedvesek.Remélem még visszatérek ,mert voltam a Trevi-kútnál is!
2008. dec. 11. 13:18

Igen a romantikus emberek biztos megfogja a gyönyörű ország,de szerintem úgy általában megfogja az embereket!És igen,vannak biztos nem elsőosztályú szálláshelyek,de nem a szálláson van a hangsúly,hanem magán az országon!Egy országot nem lehet megítélni egy ház alapján!:P

Örülök,hogy már most ennyi pozitív hozzáállást olvashattam erről a csodáról!:))

És igen,hát a felejthetetlen atmoszféra tényleg páratlan,és úúúgy kiköltöznék:D

14. vazsu
2008. nov. 14. 21:40

Imádom Olaszországot!Többször jártam már ott.Lignanoban, Velencében, Triesztben.Egy kicsit beszélek is olaszul.Imádom a temperamentumos digókat, a gyönyörű zenéjüket, a szebbnél szebb épületeket, a tengert.Ajánlom mindenkinek, főleg a romantikus típusu embereknek.

vazsu

13. a9338a7669 (válaszként erre: 12. - Biren)
2008. nov. 12. 13:46
Igen, hihetetlen az az érzés, annyira jó! Jártam egy olyan gyönyörű kis falucskában (Piediluco), ami annyira megfogott, hogy inkább visszamentem oda még egy napra, minthogy a tengerre menjek. És ez nálam nagyon nagy szó, mert imádom a tengert! :) Bella Italia! :)
12. Biren
2008. nov. 12. 12:20
Olaszország valóban gyönyörű és felejthetetlen, én is jártam több részén is , sokszor éreztem azt az érzést -a szük utcácskákon sétálva- mintha megállt volna az idő néhány évszázaddal ezelőtt!
11. gallinaccia73 (válaszként erre: 10. - Diana80)
2008. nov. 7. 13:48

mázlista.

bár a lehetőségem nekem is meglett volna jó 15 évvel ezelőtt,de nem éltem vele.Azóta is ez életem legelhibázottabb lépése.

2008. nov. 7. 07:55
En 6 evig eltem ott:))
2008. nov. 7. 07:47
Mi nagyon szeretjük Olaszországot, bármikor visszamnneék, sőt még élnék is...
8. szanád (válaszként erre: 6. - Bunnydrop)
2008. nov. 7. 07:46

Hát nem szabad túl olcsó szállást keresni...

mi már nagyon sokszor voltunk nyaralni Olaszba, igaz nem olcsó szálláson, de mindig meg voltunk elégedve...

2008. nov. 6. 17:35

rengetegszer jártam Olaszországban, rengeteg olasz barátom-ismerősöm van. Imádom azt az országot! Mindenki óva intett Szicíliától, de tavaly nyáron lementünk családostul, kocsival és mondhatom,életem egyik legszebb nyaralása volt!

Aki teheti, bátran menjen, kedvesek, helyesek az emberek, csak a közlekedés kaotikus :)

2008. nov. 6. 17:32
Egyszer voltam Olaszországaban. SOHA nem mennék vissza oda, ahol én voltam Rosolina Mare vagy mi volt a neve, ahol a "szállás" volt, de áááá ... a második nap kb sírógörcsben törtem ki h haza akarok jönni. Szörnyűűű. Persze a programok jók voltak
5. a9338a7669 (válaszként erre: 4. - Nyau82)
2008. nov. 6. 14:41
Mediterrán népség :)
2008. nov. 6. 14:39

én és a férjem is imádjuk Olaszországot!és ezt érezzük mi is,hogy most rögtön odaköltöznénk,ha lehetne:)

sajnos még csak egyszer voltunk,de megyünk még....

csodálatos maga a környezet is,de ami engem a legjobban megfogott,hogy másak az emberek.nyugodtabbak,ráérősebbek,mosolygósabbak.nem rohannak és morognak örökké,mint mi magyarok.

2008. nov. 6. 13:55
Én is nagyon szeretem Olaszországot, és remélem, hogy még lesz alkalmam eljutni nagyon sok helyre. Én Róma környékén jártam (plusz Velencében), egyszerűen leírhatatlan. Voltam Olaszország mértani közepén is, ami nagyon jó érzés volt :) Marmore vízesések, szintén felejthetetlen élmény. Gyönyörű kis városkákban, falvakban jártam, és ahogy Minous is írja az "olasz életérzés" leírhatatlan! És akkor még nem beszéltünk a konyhájáról, ami a világ legjobb konyhája szerintem! :)
2008. nov. 6. 12:42
és verona, garda tó, dél-tirol, a dolomitok, cinque terre, calabria és sorolhatnám... aki egyszer betéved, sosem szabadul...
2008. nov. 6. 11:03
Igazából a cím nem helytálló: Olaszország maga egy csoda, ha még nem jártál ott, és van lehetőséged rá, bűn kihagyni! Persze sok szép ország van, de ez annyira egyéni, és gyönyörű, hogy mindenen túltesz. Azt hiszem, nem hazudok, ha azt állítom, hogy Olaszország a Föld egyik leggyönyörűbb helye.

Ugrás a teljes írásra: Az olasz csoda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook