Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Banki telefonos ügyfélszolgálatok, gépi hang...stb fórum

Banki telefonos ügyfélszolgálatok, gépi hang...stb (beszélgetős fórum)

4. kobzos katalin (válaszként erre: 3. - 6c5f346e46)
2008. nov. 5. 11:51
Természetesen nem az ingyenesre gondoltam, hanem az egyéb, hálózatból hívott egységekre. Elnézést a félreérthetőségért.
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Kobzos katalin)
2008. nov. 4. 19:37
ez a dolog már ott sántit,hogyha a saját hálózatból az ügyintézés dijtalan...te,hogy lehet,hogy ezért fizettél???
2008. nov. 4. 19:31
Akkor még a szerencsések közé tartozol, mert én a banknál el sem jutottam élő emberi hanghoz, de máshol sem, pl. az egyik mobilom társaságánál ugy állították be az automatát, hogy véletlenül se kerülhessek élő ügyintézőhöz. Persze, az adott telefonszolg. társaság csakis jól jár ezzel, addig is pörög a számláló, mig megtudom, hogy semmit sem intézhetek csak fizethetek beszélgetési díjat az összes járulékával együtt.
2008. nov. 4. 19:07

A banki telefonos ügyfélszolgálatokal mindig csak a baj van...percekig csak halgatod,azt is ami nem is rád tartozik...aztán ha percek múlva mégis emberi hangot hallasz,akkor az csak azt tudja mondani:fáradjon be a legközelebbi bankfiókba...

Így jártam én is kb fél órája...mire az a kedves női hang(hogy rekedne be...)oda irányit a keresett menű pontra,addigra kifizetsz egy vagyont..aztán megtörténik a csoda,emberi hangot hallasz...zene füleimnek,gondoltam...bár örömöm nem sokáig tartott,mert a kedves ügyintéző közölte velem,nem jó a direkt kódom,pedig ők adták,sk a bankfiókba...na mindegy gondoltam,leteszem a telefont,amit kb 10 perce a kezemben tartok és megkeresem azt a másik kártyát a többi tiz közül...ez is megvan,újra tárcsázok...most egy búgó édes mézes mázos pasi közli velem,ez a kód sem jó,ő nem segithet,fáradjak be holnap a bank fiókba...

Az ügyben volt ez az egész,hogy megkaptam a családi pótlékot a gyermekem után,és gondoltam én naiv,hónap eleje lévén,esetleg vásárolok belőle,de nem jutottam a pénzemhez,mert a bank egyszerűen zárolta...csak nem tudom miért?van ugyan náluk egy személyi kölcsönöm,de az majd 24.én esedékes,és a múlt hónap is rendben lezajlott...nem maradt tartozásom...

Ez már a sokadik ilyen dolog,amire nincs válasz,de majd holnap kiváncsi leszek,mert hát ugye mindent meg lehet magyarázni,ezt már Gyurcsány apánk is megmondta...és milyen igaza volt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook