Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kettős nevelés fórum

Kettős nevelés (beszélgetős fórum)

2008. nov. 15. 17:02

Ez nekem gáncsoskodásnak tünik a másik nevelését illetően...az apuka is ugyanúgy rászolhat a gyerek pedig nagyon jól tud alkalmazkodni és ha következetesen van nevelve mindkét helyen akkor hamar rájön hol mit szabad...ez nem biztos hogy baj mindíg,minden téren....azt mondom ennél nagyobb bajotok sose legyen,nekem is napi szinten vannak efféle nézeteltéréseink ha úgy nézzük mert ő is kicsit tisztaságmániás a gyerek terén mármint az ex....ennyire emiatt nem kell kiakadni ha csak ennyi a gond.......

legalább viszi meg foglalkozik vele stb...van aki azért panaszkodik mert nem látja a gyerek apját hónapokig,évekig.....

nekünk még mindíg jobb ezek szerint ha csak ennyi a gond az apukával...

2008. nov. 4. 17:46
Akkor baltázza le úgy a gyereket, hogy az ne vegye észre.:)
2008. nov. 4. 17:40

A nevelésről meg annyit, hogy azt mondta, hogy én nem jól csinálom, mert a gyerekre nem úgy kell figyelni, ahogy én csinálom, hanem hogy ne vegye észre!!!!

Mármint a gyerek!

2008. nov. 4. 17:38

Nem lukas!

Csak egészségesen koszos. Tavaly azért szólt, hogy miért nem adok a gyerekre normális nadrágot az iskolába! Dehát én normálisat adok rá, csak nem puccosat!

2008. nov. 4. 17:30
Nem ketten nevelitek? Vagy azért mert elváltatok,az egyikőtök kapta meg a nevelésre a jogot? Nekem a középső fiam másodikos, ő lyukasra koptatja. Leszidni már nem szidom, de bizony szólok érte. 4-5 ezer forint egy nadrág, és falra mászok, amikor az alig egy hónapos nadrág kilyukad.
2008. nov. 4. 17:24

Ráadásul a fiam egy energikus örökmozgó, el nem tudnám képzelni, hogy kényeskedve vigyáz a ruhájára!

A férjem pedig rég volt gyerek, ha volt egyáltalán!

4. 223cf40dc0 (válaszként erre: 3. - Mapipiti)
2008. nov. 4. 17:21
erről lehet, hogy anyukája többet tudna mesélni :DD mert minden férfi tökéletes gyereknek állítja be magát a sajátjai előtt - anyuci meg néha mesél :DDD
2008. nov. 4. 17:17

Nem. Tőlem kérdezte meg, hogy ugye te is szólsz neki ezért!

És ebből megint vita kerekedett, amiben én elmondtam, hogy szerintem egy fiú nem tud úgy gondtalanul játszani, ha közben a ruhájára kell vigyázni, erre ő közölte, hogy ő vigyázott a ruhájára!HRRRRRRR.... Dühös vagyok!

2008. nov. 4. 17:12

Beszélgess vele, hogy ne basz.....sa a gyereket. Másképp nem nagyon lehet megoldani...

A gyerek panaszkodott?

2008. nov. 4. 17:08
Mi a véleményetek arról, hogy a volt férjem, ha nála vannak a gyerekek, leszidja a másodikos fiamat, hogy mért koszolta össze a nadrágját a napköziben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook