Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » fehérjementes-, Candida-, és cukros diétát kell tartanom egyidőben => segítsetek ötletekkel fórum

fehérjementes-, Candida-, és cukros diétát kell tartanom egyidőben => segítsetek ötletekkel (beszélgetős fórum)


2008. aug. 15. 22:20
ajánlanám a bioboltokban kapható TELJES CANDIDA KÉZIKÖNYV-et.Többet mond mint az orvosok,mindent leír A-Z ig.Mi a párommal csináltuk igaz nagyon nehéz.De valamit valamiért.Amúgy a legjobb fogyókúra a világon.
4. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Brigitte)
2008. febr. 18. 22:14
Hol van Juniperus hozzászólása???
2008. febr. 18. 22:13

Pontosan utána kellene néznem, hogy mi marad.


Én úgy szoktam, hogy készítek egy listát arról, hogy mit lehet fogyasztani. Jól bevásárolok hozzá, s kezdem. Ne azon tipródj mit nem lehet, hanem hogy mi mindent lehet.


Kb zöldségek nyersen, vagy főzve.

Kb mint 500 évvel ezelőtt...


Mi miatt kell ezt a diétát tartanod?

2. Hoxa
2006. szept. 8. 00:42

Hű, juniperus, ez nem lehet könnyű. :(

Se fehérje, se szénhidrát? Akkor mi marad? Remélem tud majd valaki segíteni neked, én is pánikolnék, bár az tényleg nem segít.

Kitartás!!! :)

1. Brigitte (válaszként erre: 1. - Juniperus)
2006. szept. 7. 22:37

Segitek, ha otthon leszek, en egy igen kemeny Candida dietat csinaltam vegig, 3 honapost. Teljesen megyogyultam tole es a ferjem is.

Eloszor en is bepanikoltam, de nem kell, csak az elso par nap volt nehez, utana meg karpotolt, hogy gyogyulok!

Kitartas! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook