Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apró tanácsok a fogamzásgátláshoz fórum

Apró tanácsok a fogamzásgátláshoz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

11. miau31
2009. aug. 24. 18:21

Hello én 31 éves nő vagyok most 1 hónapja voltam eggyut a barátommal de nem védekeztünk belém élvezett aktus előtt be vettem a gyógyszeremet a Harmonett drazsét mindennap szedem esetleg ki maradt 1-2 de folytattam tovább nagyon félek ugye nem lehetek terhes?

mivel késik a menzesem csináltattam terhességi tesztet 2 őt is vettem elvégeztem de nem a reggeli órában hanem hét köznap és azt mutatta nem vagyok terhes szerinted van mitől félnem?????????? Kérlek váLaszolj sürgős félekkkkkkkkkkkkkkkkkkk

10. miau31
2009. aug. 24. 18:21

Hello én 31 éves nő vagyok most 1 hónapja voltam eggyut a barátommal de nem védekeztünk belém élvezett aktus előtt be vettem a gyógyszeremet a Harmonett drazsét mindennap szedem esetleg ki maradt 1-2 de folytattam tovább nagyon félek ugye nem lehetek terhes?

mivel késik a menzesem csináltattam terhességi tesztet 2 őt is vettem elvégeztem de nem a reggeli órában hanem hét köznap és azt mutatta nem vagyok terhes szerinted van mitől félnem?????????? Kérlek vászolj sürgős félekkk

2009. jún. 24. 12:16

Sziasztok!


Én azt nem bírom megérteni hogy a fogamzásgátló levélbe miért nem tesznek legalább 1 plusz gyógyszert!Személy szerint nagyon félek h egyszer elgurul és nem találom meg!És ha ez megtörténik akkor mivan????vegyek ki a következő levélből???akkor meg felburul az egész rendszer!!!

2009. máj. 26. 21:43
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy most lesz 1 hónapja hogy szedem a Diane 35 fogamzásgátlót..de nemsokára lejár az első levél gyógyszer és hogy lehetne megoldani hogy a menstruációm eltolódjon egy kicsit?és ez mennyire egészségtelen?nagyon megköszönném ha segítenétek:) fontos lenne:)köszönöm szépen előre is:)
2009. máj. 25. 18:10

Sziasztok!


Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy én 2 hónapja szedek fogamzásgátlót,és ma kellene elkezdenem a 3.hónapi adagom...de sajnos elfelejtettem kiváltani.És azt szeretném megtudni h baj-e hogy ha 1 napot csúszok vele...?

Válaszotok előre is köszönöm!

2008. okt. 8. 18:21

Sziasztok

10 eve lesz lassan, hogy a triodena nevezetü fogamzasgatlot szedem. Kerdesem annyi lenne, hogy a parommal a "közeljövöben" szertnenk majd csaladot alapitani. Mennyi az az idö, amig ugymond kiürül a szervezetemböl a tabletta es nyugodtan vallalhatok babát?Decemberig meg van gyogyszerem, addig meg nem szertnem abbahagyni...

2008. ápr. 10. 23:17
elkezdtem szedni a yadinet a menstruáció kezdetétől és 11. napja van nagyon minimális vérzésem. ez normálisnak tekinthető? :S
2008. márc. 19. 15:59

Kedves Hölgyek!



Most írom a szakdolgozatomat az Elte pszichológia szakos hallgatójaként. A témám a hormonális fogamzásgátlás pszichés és szociális területei; érintve párkapcsolati témákat is. Olyan lányokat/hölgyeket keresek, akik segítenék munkámat, és kitöltenék nekem az alábbi weboldalon található kérdőívet.

A kérdőív elég hosszú és részletes!

Az adatokat természetesen bizalmasan kezelem, és az eredményekről is szívesen küldök majd tájékoztatást (májusban).


Nagyon köszönöm a segítséget!



üdvözlettel: Varga Rita



a weboldal:


www.fogamzasgatlas.uw.hu

2006. szept. 10. 19:21

En nem csinalok magambol egy olyan gepet, ami barki kenye-kedve szerint barmikor elvezheto.Meg a telefonnak is kell ido amikor ujratoltodik.Nekem nem jar?

Nem vagyok beteg, hogy tablettakon eljek.

2006. szept. 8. 23:27
még mindíg ott tartok hogy csúsztatni akarom a mensest egy héttel
2006. szept. 7. 21:23
A fogamzóképes nők nagy része védekezik a nem kívánt terhesség ellen, ám a tabletta szedésével, váltásával, a menstruációs ciklus beállításával kapcsolatban sokakban kérdések merülnek fel. Az alábbiakban szereténk mindezekre válaszolni.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook