Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2012. aug. 7. 17:45

Sziasztok!

Valaki megtudná adni Dr. Sári Tamás telefonszámát?

Rágoogleztam de semmi, nagyon fontos lenne!

642. moncsicsi83 (válaszként erre: 640. - Loretta2)
2012. aug. 5. 22:50
Fura, hogy ilyen gyorsan levette a második kenetet is. Nekem anno P2 és HVP gyanús voltam, de negyed év múlva kellett visszamenni, igaz nem ennél a dokinál...
641. Loretta2 (válaszként erre: 627. - Tricikli)
2012. aug. 5. 19:05
Mikor elmondtam neki, hogy én úgy tudom, nem kellett volna ilyen gyorsan újra levenni a kenetet, elkezdett összevissza beszélni, hogy tényleg többet szoktak várni, meg ő nem is érti, miért csinálta meg olyan gyorsan a 2. szűrést. Többet nem mentem hozzá. Elmentem Nyirati Ildikóhoz, aki azt mondta, várjunk még 4 hónapot, csak utána kell műteni. Ő nagyon rendes doktornő, aki az egészre egy jobb megoldást ajánlott végül.
640. Loretta2 (válaszként erre: 627. - Tricikli)
2012. aug. 5. 18:56
Én rákszűrésre mentem Sikovanyeczhez tavaly, a tapasztalataim sajnos nem jók vele. Felhívott 3 hét múlva, hogy menjek be, mert p3-as kórós eredményem lett. Felírt egy antibiotikumot és azt mondta, mikor elfogy, azaz két hét múlva, menjek újra és megint leveszi a rákszűrést. Ha a második is p3 lesz, konizációt kell végezni, méhnyakon végzett műtét altatásban, 1-2 nap klinikai tartózkodással. Nagyon meg voltam ijedve, mivel még soha azelőtt ilyen eredményem nem volt. Így azt csináltam amit mondott, de közben utánanéztem az ügynek, meg érdeklődtem embereknél. Kiderült, hogy az első eredmény után 3-6 hónapot szoktak várni, addig immunrendszer erősítés, utána végzik csak el az új szűrést. Az új eredmény után is hívtak, megint p3-as lett. Bementem, erre mondta, hogy akkor találkozunk a klinikán.
639. ladanyikriszta (válaszként erre: 615. - Másodszor szülő)
2012. júl. 19. 18:23

Szia!

Tudnál nekem bővebben írni a Nagy Lászlóról? Mennyi nálla egy szülés?

Felkértem,de még nem kérdeztem meg tőle.

638. bulla (válaszként erre: 636. - Aby28)
2012. júl. 6. 00:30

A dokival tényleg nincs semmi bajom, csak nem voltam olyan állapotban, amikor asszisztense bunkózott, hogy el tudjam intézni a dolgot egy "lszarommal". :)

Tök fontos dolog lett volna, muszáj lett volna beszélnem a dokival, de szinte elmondani sem tudtam, hogy mit akarok... aztán nagy nehezen mégis sikerült beszélnem a dokival, és lám, nekem volt igazam, nem várhatott a dolog...


Most emiatt úgysem megyek másik dokihoz, de azért még picit emésztenem kell a dolgot - még van fél évem, addigra talán kiheverem. :)


De akkor "örülök", hogy nem csak velem bunkózott, legalább tudom, hogy nem velem van baja. :D

637. moncsicsi83 (válaszként erre: 632. - Bededi)
2012. júl. 4. 15:01

Én anno mikor a klinikára jártam még, bármikor kerültem hozzá, mindig lekezelően, flegmán, bunkón viselkedett, pedig csak egy rákszűrésre mentem, vagy utoljára, hogy fáj a hasam. De ugye mindenkinek más jön be. Lehet nem voltam neki szimpatikus, azért volt ilyen...


Én Vincze Emőkéhez járok, nekem ő nagyon bevált. Mindig mosolyog, kedves, amikor szülés előtt a klinikára mentem és ügyelet végén volt kora reggel, akkor is kedves volt.. Szülésre is beért fél órán belül, miután bementem a klinikára, hogy elfolyt a magzatvíz.

636. aby28 (válaszként erre: 628. - Bulla)
2012. júl. 4. 10:40
Én is Sikohoz járok, nála is szültem, igen az aszisztensnőjénak van egy stilusa, ami nem mindig elviselhető (valószínű attól is függ hogy kel fel) ezt én is tapasztaltam, de le****om. A doki jó igaz drága, de megéri!
2012. júl. 2. 17:44
Köszönöm mindenkinek! :)
634. kukucz
2012. júl. 1. 21:35
A magánrendelés 8000.
633. kukucz (válaszként erre: 631. - Tricikli)
2012. júl. 1. 21:33
Szia!Én Fekete Zoltánnál szültem lassan hat hónapja.Nem voltam egyszerű eset(lombik),de ő mindig mellettem állt.35éves,nagyon elfoglalt orvos.A kettes kórházban urológusként is dolgozik,ezért rohan állandóan.Nekem nagyon megérte az állandó várakozást.Nem pénzéhes,mint a többiek.Nagyon megkedveltem.Nekem,fontos szempont volt,hogy fiatal.
632. bededi
2012. júl. 1. 11:08
Én Dr.Singh Margithoz járok.Szerintem szépen végzi a munkáját.A klinikán meg lehet találni.Fiatal,de szakorvos.Bár megjegyezném,hogy mindenkinek lehet rossz napja és nem biztos,hogy mindig van türelme a betegekhez.Gondoljatok csak bele,egész nap a sok hisztis nővel foglalkozni.Szerintem nem egyszerű...
2012. júl. 1. 09:21

Köszi! :)

Esetleg valaki másnak valami tapasztalata? Vagy más doki, akit ajánlanátok?

Egyetlen kikötésem, hogy középkorú legyen. :)

630. bulla (válaszként erre: 629. - Bulla)
2012. jún. 30. 14:07
Persze lehet, hogy csak rossz napja volt...
629. bulla
2012. jún. 30. 14:07
Amúgy a dokival ninsc bajom, töker bírtam, csak elgondolkoztam rjata, hogyha az asszisztense ilyen, akkor talán a doki sem a valódi arcát mutatja.
628. bulla (válaszként erre: 627. - Tricikli)
2012. jún. 30. 14:05
Én hozzá járok/jártam, de legutóbb az asszisztense olyan bunkó volt, hogy nem tudom, hogy visszamegyek-e hozzá valaha is.
2012. jún. 29. 19:38

Sziasztak!

Sikovanyeczcel van valakinek bármilyen tapasztalata? "Megéri az árát"?

Nem vagyok terhes, tehát nem azért mennék hozzá. Csak szimplán kelene egy jó nőgyógyász!

Köszi!

626. agnik77
2012. jún. 27. 11:38
Köszönöm, de szeretnék olyan dokit, aki a szülést is levezet. :) 3 hónap múlva aktuális! :)
625. kiscicalany (válaszként erre: 623. - Agnik77)
2012. jún. 26. 22:46
Magánrendelése pedig Szegeden van, a Kamilla egészségcentrumban.
624. Wecuska
2012. jún. 26. 08:55
rúzsán rendel.ingyen 9-13 óráig.szülést nem vezet le.
623. agnik77 (válaszként erre: 622. - Wecuska)
2012. jún. 25. 22:18
Köszönöm! :) 1x régen próbáltam bejutni hozzá a MÁVvrendelőbe, de nagyon elfoglalt volt. Esetleg tudod-e, hogy szülés levezetést is vállal?
622. Wecuska (válaszként erre: 621. - Agnik77)
2012. jún. 25. 22:06
szia.Én a Nyirati Ildikót ajánlanám.Ő vevő az alternatív gyógymódokra is.
621. agnik77
2012. jún. 25. 22:02

Sziasztok! Esetleg olyan dokiról tudtok, aki nem utasítja el teljesen az alternatív gyógymódokat és alapos?

Köszi előre is,

26 hetes, 1.babás vagyok:)

620. baloghany (válaszként erre: 618. - Monika003)
2012. jún. 16. 21:00
Nem én nem azt mondtam, hogy nem ajánlom a Medicentert mert ott egy nőgyógyászt sem ismerek, csak nem tudtam miért pont azt nézted ki magadnak ?:)
619. mandella (válaszként erre: 616. - Monika003)
2012. jún. 15. 22:37
Aranyklinika
618. monika003 (válaszként erre: 617. - Baloghany)
2012. jún. 15. 22:27

Szia!

Tehát nem javaslod a Medicentert.Magánrendelésre szívesebben mennék amúgy is.

16 hónapja voltam nőgyógyásznál ebből az okból kifolyólag..külföldön..mivel akkor még nem éltem itthon.Először azt mondta minden rendben,aztán már minden héten visszarendelt,különféle kivizsgálásokra,aminek a vége az lett hogy közölte,nem eshetek teherbe.Mutogatott nekem papírokat,eredményeket,de érthetetlen volt az egész.Most szeretném magam kivizsgáltatni magyar orvossal is.Ehhez keresnék szegedi nőgyógyászt.

Majd visszaolvasom a fórumot.Köszönöm!

617. baloghany (válaszként erre: 616. - Monika003)
2012. jún. 15. 09:46

Szia !


Miért pont a Medicenterbe mennél ? A Medicenter is fizetős dolog.

Voltál már bármiféle kivizsgáláson, hogy miért nem jön a baba ? Hormonok, uh stb. ?

Ha itt a fórumon vissza olvasol több orvosról is olvashatsz jókat és rosszakat. Mindenki a saját nőgyógyászát fogja neked ajánlani, mint pl. én is ajánlanám az enyémet :)

2012. jún. 14. 18:13

Sziasztok!

Új vagyok még Szegeden.Szerintetek a medicenterbe vagy konkrétan magánrendelésre menjek nőgyógyászhoz?Ki szeretném deríteni,hogy mi az oka annak,hogy nem esem teherbe.

Ki és hol foglalkozna velem teljeskörűen és emberségesen?

2012. jún. 9. 12:07
dr. Nagy Lászlóról csak jót írhatok! Az első gyerekünket egy nagy nevű, menő dokinál szültem, de egyáltalán nem voltam elédedett. Nem figyelt rám eléggé, folyton rohant – meg is lett a következménye, de erről nem szeretnék írni. Most direkt nem választottam felkapott sztár orvost, mert anyagilag sem bírnánk, ráadásul már, mint írtam, jól befaragtunk egyszer. Nagy László kedves, meghallgat, odafigyel és szakmailag is megfelelő. Jó partner a terhességhez, azt kívánom, maradjon is ilyen!
2012. jún. 2. 14:14

sziaszok

Én 70km.ről járok Szegedre ,Pál Zoltánhoz

Teljesen megvagyok vele elégedve.Uh-n minden apró részletet elmagyaráz.Türelmes,kedves.

Kiskunfélegyházán is maganrendel ott nincs uh,szegeden van.

10 a maganrendelés ára.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook