Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
703. ary 69
2013. jan. 7. 17:44

Sziasztok. Orvost keresek szegeden. Már 2 gyerekem van. Azóta méhszájsebem van. Most szántam rá magam a műtétre. Másik problémám a vizeletcsepegés tüsszentéskor. Gondolom azt is műteni kell.A gyerekeim Kiskunhalason szültem. De ilyen műtétre már komolyabb helyre mennék. Egy fórumon olvastam

Dr. Atif Iskanderről hogy vkinek olyan problémát is megtalált amit addig más orvosok nem. Ismeri vki? Esetleg más orvos is szóba jöhet. Köszönöm segitségeteket.

2013. jan. 5. 20:25
Én Dr.Szabó Kornélnál szültem 2011 októberben. Mind a terhesgondozásalatt,mind a szülésnél maximálisan meg voltam vele elégedve!!! Nagyon profi és nagyon lelkiismeretes doki, csak ajánlani tudom! Végig biztonságban éreztem magam vele, mert bármikor hívható.tény, hogy sok kismamája van.
701. Ely2009
2012. dec. 28. 07:48

Sziasztok!


Jár valaki Koloszár doktorhoz? Tudnátok írni róla valamit? Megbízható?...

700. S.Timea
2012. dec. 22. 14:23
Én 3 éve a Feketénél szültem,én akkor utána azt mondtam soha nem szülők olyan élményekben részesültem nála,most ismét terhes vagyok de a Szabó Kornélhoz járok!Ég és föld a kettő..!
699. lola84
2012. dec. 19. 17:54

Szabó Kornél-ról csak jot tudok irni,ő most a favorit voltam nála elég problémás eset vagyok,elkéri de megéri....!Feketéről már nem ezt irnám sokmindenfélét hallani róla -Sikonyovecz meg már egy kicsit elszállt magától

Maradok Szabó Kornélnál hivhatod bármikor mindig felveszi v visszahív és ez bitonságot add- szülni is remélhetőleg nála fogok csak addig ne égjen ki mert rengeteg a páciense nem véletlenül

698. Marcipán2010 (válaszként erre: 686. - Holdem)
2012. dec. 2. 10:47
Szia! Nem tudom,hogy aktuális e még a kérdésed,de én már jó pár éve hozzá járok,és nála szültem az első babám,és remélem a másodikat is nála fogom. Kiegyensúlyozott,nyugodt,és mindig el tudtam érni.Csak jót tudok róla írni!!
697. ketim (válaszként erre: 696. - Ketim)
2012. nov. 29. 19:32
Na itt aztán rendesen mellél gépelgettem! Bocsi.
696. ketim
2012. nov. 29. 19:31
Köszi mindenkinek. neki nincs magánrendelése, csak a klinikán rendel. Amúgy jó választás volt nagyon kedves, és simán felhívhattam hogy baj van, van egy kis barnázés atyaisten mit tegyek. Ágynugalmat írt elő meg a gógyszer adagot emelte. Ma pedig újar vizsgált. Nagyon megvagyok vele elégedve. Arra jutottam hogy ha túlleszünka 12 heten akkor honorálom az addigi fáradozásait.
695. baloghany (válaszként erre: 691. - Ketim)
2012. nov. 29. 11:52
Ha a magánban adsz, akkor a klinikán nem kell. Nálunk így volt legalább is.
694. moncsicsi83 (válaszként erre: 691. - Ketim)
2012. nov. 28. 16:06
Nem tudom, én nem jártam be a klinikára, de szerintem nem kell adni, mert nem maszekban mész, de fene tudja. Lehet van itt aki jártas ebben. Ismerősöm a dokijához a klinikára járt be terhesgondozásra, neki el sem fogadta a pénzt a doki.
693. moncsicsi83 (válaszként erre: 692. - Lynnnda)
2012. nov. 28. 16:05
írj baloghany-nak, Keresztúrihoz jár, azt hiszem (de nem biztos), ő ért hozzá. Anikó biztos tud többet is mondani...
692. lynnnda
2012. nov. 28. 15:59
Sziasztok! Valaki tud olyan szegedi nőgyógyászt, aki ért az endometriózishoz? Olyan orvos kell, aki nem félvállról veszi ezt a betegséget, hanem komolyan segít a gyógyulásban. Előre is köszönöm a segítséget!
691. ketim
2012. nov. 27. 20:36

Szisztok.


Lenne egy kérdésem. Ha a klinikára járok terhessgondozásra a választott dokimhoz ( most találkoztunk előszőr Dr. Kőrössi Szilvia )akkor kell/szokás neki adni pénzt?

690. moncsicsi83 (válaszként erre: 689. - Bida1)
2012. nov. 20. 10:42
Neten nincs fent?
689. bida1
2012. nov. 19. 14:12
Vki tudja Körösi doktornő számát? Privátban kérném
688. Elassona (válaszként erre: 686. - Holdem)
2012. nov. 9. 06:50

Szia!


Ő az orvosom,35.hetes kismama vagyok:)

Nagyon rendes,nyugodt,türelmes:)

687. zancsa82 (válaszként erre: 644. - Ildó29)
2012. nov. 6. 21:33
Szia!Egy nagyon rendes orvos!!Én nála szültem mind a két lányomat!!A mai napig hozzá járok!!
686. holdem
2012. nov. 1. 20:16
Sziasztok! Van valakinek valami infója Pál Zoltánról? Mik a vélemények?
685. baloghany (válaszként erre: 684. - Bubu02)
2012. okt. 31. 19:13
2009-ben és 2011-ben szültem.
684. bubu02 (válaszként erre: 683. - Baloghany)
2012. okt. 31. 07:57
Édekes amiket írtál. Csak azt nem értem nekem miét mondhatta, hogy ha PCOS vagyok, akkor szedjem a fogamzásgátlót. Nekem az endokrinológus kezdte el az IR kezelést. A nőgyógyász egyáltalán nem foglalkozott ezzel. Azt megkérdezhetem, hogy mikor szültél nála?
683. baloghany (válaszként erre: 680. - Bubu02)
2012. okt. 30. 15:15

Én Keresztúrihoz járok PCOS vagyok és ő kezdte a kezelésem:)IR-re is adott gyógyszert. Igaza van, mert ha PCOS vagy szedned kell gyógyit. Hidd el ér t hozzá nem mondott hülyeséget. 2 gyerekemet is szültem nála, mindkét alkalommal kellett segítség.

Az endokrinólogus elhajtott,mert szerinten nem vagyok PCOS. Majd keresetem másik endokrinológust aki egyetértett a nődokim kezelésével. Én PCOS ügyben csak is Keresztúrit ajánlanám. A szülés miatt, is mert a másik említett doki megmondja kerek perec mennyit kér, majd szülés után be se néz a betegihez. Engem a doki minden nap látogatott :)

De a döntés nálad van.

682. rien2 (válaszként erre: 680. - Bubu02)
2012. okt. 27. 21:22
Egyetértek az előttem szólóval. Én sem mennék egyik dokihoz sem. Futószalag... Nekem Vincze Emőke a dokim.
681. Bogi8102 (válaszként erre: 679. - Mazsola22)
2012. okt. 26. 13:36

Szerintem felejtesd el ezeket a dokikat. Ők már mint úgymond "nagy, neves dokik". Ritka amelyik kedves és figyelmes, mindenre kitér és maximálisan segítségedre lesz. Én a helyedbe egy fiatalabb, kevésébe úgymond "menő" dokit keresnék, sokkal másabb a hozzáállásuk. Sikovanyecz doktor úgyanolyan szétszort és figyelmetlen mint Sári doktor. elmész hozzá egyszer, visszamész két hét múlva pl. és azt sem tudja ki vagy, mi bajod van.

pl. Dr. Fekete Zoltán, Dr. Szabó Kornél. nagyon jókat lehet róluk hallani.

680. bubu02
2012. okt. 26. 11:09

Sziasztok!


Szeretném megosztani Veletek tapasztalatomat szegedi nőgyógyások terén. Magánrendelésekre járok, voltam már több orvosnál is. Az első orvosom Dr. Nyirati Ildikó volt, emberileg meg voltam vele elégedve, kedves, figyelmes, viszont egyik rákszűrés alkalmával nem sikerült, csak többszöri próbálkozás után levennie a szövetmintát. Mivel olyan orvost kerestem, aki szülést is vállal (köeli jövőben tervben van a baba) váltottam Dr. Sári Tamásra. Vele nem volt túl jó tapasztalatom, figyelmetlen volt, nagyon sok páciense van. Körbe érdeklődtem ismerősöknél, kit tudnának ajánlani és 2 név merült fel, Dr. Keresztúri Attila és Dr. Sikovanyecz János. A választásom Keresztúri Attilára esett. Sok jót hallotam már róla, ezért elmentem a magánrendelésére rákszűrésre és konzultációra, miven hormonális problémáim is voltak. Számomra furcsa volt, hogy a rákszűrés alkalmával a magánrendelőjében nem végez UH vizsgálatot, az eddigi orvosaim néztek UH-t is, továbbá a hormonális problémámra az volt a válasza, hogy szedjem tovább a fogamzásgátló tablettát (mivel fél éve már nem szedtem) az megoldja a problémáimat, aztán majd ha a teherbeesés aktuális lesz, újabb gyógyszeres kezelést javasol, mivel szerinte PCOS vagyok és nem tudok majd csak segítséggel teherbe esni. Se ultrahang vizsgálatra, se vérvételre, se endokrinológushoz nem küldött, ennyivel elintézte a dolgot.Azért 12 000 Ft-ért egy magánrendelésen én többet vártam volna. Kicsit csalódtam. Ezután magam jártam utána, elmentem több endokrinológushoz, vérvételre és igazolták hogy PCOS vagyok. Most megint aktuális lenne az éves rákszűrésem és hezitálok, hogy visszamenjek és adjak még egy esélyt Dr. Keresztúri Attilának vagy válasszam inkább Dr. Sikovanyecz Jánost, hiszen őt is sokat ajánlották? Szerintetek?

2012. okt. 17. 19:12
Köszi-köszi, minden infó jól jönne :-)
678. baloghany (válaszként erre: 676. - Mazsola22)
2012. okt. 17. 14:53

Szia!


Este írok, amint alszik a család :)

677. time (válaszként erre: 676. - Mazsola22)
2012. okt. 17. 11:14
Engem egyszer vizsgált a Klinikán. Nagyon kedves volt, s normális. Nekem túl jóképű. ;)
676. mazsola22 (válaszként erre: 659. - Baloghany)
2012. okt. 17. 09:33

Tudnál kicsit bővebben írni a Keresztúri Attiláról?

Van uh gép a rendelőjében?

Milyen vizsgálatért mennyit kér?

Szüléskor mennyit illik adni neki?

Mennyire volt "támogató" szüléskor?

Mások véleményére is kíváncsi vagyok természetesen :-)

2012. okt. 15. 11:59
Tudtok olyan SZTK-s dokit ajánlani, aki jó? Nem szeretnék még magándokihoz menni, hisz nem tervezek gyereket, csak rutinvizsgálatra akarok járni, meg fogamzásgátlót íratni.
2012. okt. 9. 19:48
Kritika nélkül.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook