Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. ápr. 23. 20:42
Tudnátok ajánlani Szegeden jó szülész-nőgyógyászt, akinek a magánrendeléseis megfizethető! Árat is írjatok légyszi :)
792. Sommersby (válaszként erre: 380. - *Bella)
2014. ápr. 20. 09:29

Egyetértek a történeteddel...

Én egy kisebb "kálvária" után mentem el dr. Márton Virág doktornőhöz (egy ismerősöm ajánlotta, nagyon kedvező dolgokat mondott róla). Ami nagyon szimpatikus a doktornőben, hogy figyelmes, udvarias a betegekkel - nekem is odaszólt, ha picit is várakoztatott. A problémám megoldódott általa, a vizsgálat közben figyelmes volt, közben kérdezte, hogy mennyire fáj..., mindjárt túlleszek rajta... stb. A beavatkozást követően, hogy nem érzem-e rosszul magam... Az ilyen figyelmesség egy orvostól szerintem rengeteget jelent. Nagyon pozitív a tapasztalatom a doktornővel kapcsolatban, és remélem, hogy végleg megtaláltam azt az orvost, akihez fordulhatok, ha problémám van, és aki emberséges, és udvarias mindvégig a beteggel. Szerintem ezek fontosak nagyon egy orvosnál.

791. ibuska1990 (válaszként erre: 787. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 17. 06:47
Ahoz a dokihoz kérd magad a bejelntkezésnék akihez akarsz menni! Én Daru dokihoz járok, ő a IV. ambulancián van, és egyik kedvence a meddő párok kezelése!
790. d'moni (válaszként erre: 789. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 15. 14:42
Bemész, fel a lépcsőn, jobbra van a kartonozó. Ott oda kéred magad, akihez szeretnéd és megmondják melyik ajtónál várakozz. Ennyi.
2014. ápr. 14. 14:29
Hát sajnos az egyik sincs..:( Na nem baj, találtam az ambulancia adott részlegéhez egy telefonszámot, max. megkérdezem tőlük, hogy lehet-e a kiszemelt dokihoz kérni...ha nem, magán..:(
788. arrival (válaszként erre: 787. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 14. 14:26
Szerintem ez nem igy megy. Legalabbis mikor utoljara jartam arra, nem igy ment. Hacsak nem protekciod van ismeros altal, vagy ott dolgozol.
2014. ápr. 14. 10:30

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni Tőletek. A Semmelweis utcai klinikára szeretnék menni egy dokihoz (A Vasas Szent Péter utcáról nem hallottam olyan jókat..), csak még nem tudom kihez. Tud valaki ott dolgozó olyan dokit, akihez be lehet jutni és jártas esetleg hormonális problémákban is? Olyan kellene aki kitartó, és tényleg segít a végére járni a problémának!


(Rövid sztori: próbálkozunk a babával de még nem sikerült, gyanús, hogy hormongondjaim lehetnek....Eddig magán dokim volt, akihez rákszűrésre jártam évente, de mivel gondolom most sűrűbben kellene nődokihoz járnom, így inkább a nem fizetős verzióban gondolkodom...)


Elég sok jót olvastam itt tőletek 1-2 a klinikán dolgozó dokiról, ezért is gondoltam hogy inkább nem magánhoz megyek.


Ha lesz időm visszaolvasom az egész fórumot...


Előre is köszönöm!!!!


(Ja, és a Klinikára az adott dokihoz való bejutás menetét is elmondanátok? Csak felhívom őket, h ehhez-meg ehhez a dokihoz szeretnék időpontot??)

786. mandella (válaszként erre: 782. - Mikyeger85)
2014. ápr. 11. 15:44
szia! endóban állítólag a Keresztúri a legjobb. de persze ettől még más is lehet nagyon profi a témában.
2014. ápr. 11. 15:41
Ha most szülnék, csak Sári Tamást választanám. Ennyire empatikus, rendes és gondos orvos ritka mint a fehér holló. Annak Idején Pál Zoltánnál szültem, nem volt vele se gond.
784. mikyeger85 (válaszként erre: 783. - Rubiny)
2014. ápr. 11. 15:32
hát majd látjuk,majd jelentkezem ha van róla személyes tapasztalatom!
783. Rubiny (válaszként erre: 782. - Mikyeger85)
2014. ápr. 8. 15:13
Ki kell próbálni,szerintem elég durván nyomkod és ez nem csak az én véleményem,de van akinek így is bevált,ismerek olyat is.
2014. ápr. 5. 19:22
Sziasztok!Tudnátok segíteni?Dr Katona Renátáról van valakinek személyes tapasztalata?Állítólag az endometriózis témában nagyon sokat tud!Velem éppen tegnap közölték hogy van egy 3x4 cm-es csokoládé cisztám amit műteni kellene.Tanácstalan vagyok,mert egy hónapja voltam legutóbb ultrahangon és akkor jobb oldalt találtak cisztát ami azóta felszívódott de ez a csokis ciszta a bal petefészkemnél nőtt!Még nem voltam nála de ismerősöm őt javasolta.
781. Vuccli
2014. ápr. 2. 20:54

Dr. Vincze Emőke

Aranyklinika

Maximálisan jó! Én is hozzá járok :)

780. Shally (válaszként erre: 775. - 1986Anita)
2014. ápr. 1. 10:50
Ez engem is érdekelne!
2014. márc. 31. 16:40
Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy magánklinikán rendelő nőgyógyászt(nőt, ha lehetséges) Szegeden? Elég sürgős, előre is köszönöm!
778. Bella 90 (válaszként erre: 777. - Ercsy23)
2014. márc. 28. 15:08
Szia !a kedd kivételével minden nap rendel délelőttönként, ha nincs valami más dolga a Női klinikán . Szerintem nagyon rendes doki , kedves és szakmailag is a topon van. Én hozzá járok ő a fogadott orvosom is.
777. Ercsy23
2014. márc. 26. 22:29

Sziasztok! Valaki tud nekem infót adni, (Szegeden) Vasasban rendel Dr Nagy Lászlóról?

Hogy rendel? Milyen? Kinek milyen tapasztalata van,vele? Előre is köszönöm :)

776. ibuska1990 (válaszként erre: 775. - 1986Anita)
2014. márc. 26. 20:56
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, én 4D babamozin voltam nála, és nagyon kedves, udvarias, segítőkész volt, ha nem lenne dokim akkor tuti őt választanám.
2014. márc. 26. 19:09
Jár valaki Sikovanyecz Jánoshoz terhesgondozásra? Vagy szült esetleg nála valaki? Nem tudjátok, hogy ő fix árért vállalja a szülést és ha igen mennyiért?
774. Sommersby (válaszként erre: 770. - Mandella)
2014. márc. 23. 15:48

Hogy őszinte legyek, én örülök annak, hogy már nem fogok szülni, mert amiket olvasok itt is..., hát örülök, hogy túl vagyok már rajta,

A másik, hogy az rendben van, hogy ajánlgatja a magánrendelést, de attól még ha állami rendelésre megyek, nem kellene éreztetni, hogy "most már illene fizetni", másrészt pedig a végén majdnem cinikusan megvonta a vállát, hogy őt nem érdekli meddig kell még fogamzásgátlás nélkül maradnom. Közben meg már vissza kellett volna ellenőriznie a kenetem eredményét. Ő meg mondta, hogy "várjunk még"..., csak nem tudom mire, ha vissza sincs ellenőrizve valami. Akkor "orosz tulettet" játszunk, gondolom. Annyira látszott, hogy elege van belőlem.

Én viszont bőgbe jöttem haza, végül egy másik intézménybe mentem, egy darabig be nem akarom oda tenni a lábam. Érdekes ott a másik doki egy alkalommal 8x alaposabb volt, na mindegy így jártam. Legalább tudom, ha nem fizetek semmibe se néznék néhol.

Az a baj, hogy az ramaty érzés, ha hülyének nézik az embert.

773. Shally
2014. márc. 23. 14:32
Tudja valaki Dr. Ugocsai Gyula hazajött-e már külföldről? Ő a szentesi kórházban dolgozott, Szegeden volt magánrendelése. Azóta sem találtam még egy ilyen udvarias kedves, lelkiismeretes dokit.
2014. márc. 23. 06:29
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy kinek milyen tapasztalata van dr. sikovanyecz Jánosról és dr. Szabó Kornélról? Érdekelne, hogy mennyibe kerül nálunk egy vizsgálat (kismama vagyok) és a szülés :D
771. mandella (válaszként erre: 770. - Mandella)
2014. márc. 22. 10:50

a legutóbbi szöveg például az volt, menjek inkább a magánrendelésre (beszélgetni a hogyan továbbról), mert ott nyugodtabban tudunk beszélni.

hát csak azért se a magánjára mentem, mert úgy éreztem, egy beszélgetés ne kerüljön már pénzbe, ha a tb-t úgyis fizetem. na, ez sztem nem tetszett neki, de nem érdekel. majd a szülésnél fizetek, meg majd ha terhes leszek, úgyis legombol rólam havonta pár ezret.

770. mandella (válaszként erre: 769. - Sommersby)
2014. márc. 22. 10:48

sajnos teljesen egyetértünk :(

nekem is ez a tapasztalatom, mindamellett a te általad említett dokinál vagyok én is, teljesen meg vagyok vele elégedve, de hogy tartja a markát, meg aszerint viselkedik, hogy kapott-e már vagy nem, az egyértelműen látszik már most, bár én még az elején vagyok, túl sokat még eddig nem látott tőlem, csak ami olyan fixnek látszott (egyszer vizsgálatpénz, meg egyszer a lapar "ára")

769. Sommersby (válaszként erre: 765. - Sommersby)
2014. márc. 22. 09:50

Szomorú, de sajnos mára megváltozott a tapasztalatom. Senkit sem tudnék ajánlani nyugodt szívvel, mert az a tapasztalatom, ha nem dugdossa az ember oda a pénzt nekik (állami rendelésen!), akkor idővel garantáltan semminek se néznek.

Sajnos, akiben eddig még megbíztam, az is majd az arcomba röhögött (nem tudom jobban megfogalmazni), máskor fintorgott, mert kérdezni mertem valamit. Nem ellenőrzött vissza valamit, amit már meg kellett volna tenni.

Szomorú, ha nem tudod megtenni, hogy magánrendelésekre járkáljál, akkor emberszámba sem vesznek, idővel úgyis éreztetni fogják, hogy nem "pénzes" beteg vagyok.

Most akihez elmentem (állami) nagyon kellemesen csalódtam benne, nagyon alapos volt, emberséges. De már előre szorongok, hogy meddig??? Ha a problémám hamar megoldódik, akkor talán még pozitív tapasztalataim lesznek, ha meg nem, majd várja a másik orvos is a pénzt... nem tudom.

2014. márc. 6. 10:37

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni hogy Szegeden a Dr Nagy Lászlónak van-e magánrendelése? Ha van akkor hol és mennyibe kerül ?

Előre is köszönöm a segítséget !

2014. febr. 21. 23:43
Ki szült már Dr. Szabó János Tamás szülész- nőgyógyász klinikai orvosnál?? Milyen tapasztalatot szereztetek vele kapcsolatosan??
766. rjeny
2014. febr. 16. 16:26
Én tavaly szültem Sikovanyecznél és nagyon meg voltam vele elégedve! Egy vizsgálat tavaly 14.000 Ft volt.
765. Sommersby (válaszként erre: 703. - Ary 69)
2014. jan. 22. 23:36
Én bátran ajánlom dr. Keresztúri Attila doktor urat, csak pozitív tapasztalataim voltak eddig vele kapcsolatban. Igaz, úgy alakult, szülni nem nála szültem, de műtött már régebben, és udvarias, emberséges, szakmailag is nagyon dícsérik.
764. Rubiny
2014. jan. 22. 14:13
Sziasztok,érdekelne valaki tudja e hogy működik Dr Mészáros Gyulánál egy programozott császár.Nem járok magánrendelésére,de múltkor ott voltunk,hogy azért na mégis..Vajon előre megmondja majd mennyi lesz?nála szültem császárral ami nem programozott lett,de nem kért,mi adtunk amennyit gondoltunk.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook