Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 20:27
Sziasztok!Daru Józsefet ismeritek?A házi dokim őt ajánlotta.Valakinek valami tapasztalata vele kapcsoltban van?Ha igen légyszÍves írjátok le!Előre is köszi
2009. nov. 16. 17:32

Köszi mindenkinek!

Ma

végül is Kolosszár dokihoz mentem.Megbeszéltünk mindent és ellátott tanácsokkal elég kedvesnek tűnik és normális is.

161. e584b61b26 (válaszként erre: 159. - Mókus83)
2009. nov. 16. 08:46

Én nagyon nagyot csalódtam pozitív irányba a nő dokikban!

Pedig én se voltam odáig...

Mikor baj volt egy pasi se mondta el hogy mi a bajom tulajdonképpen,női dokit kérdeztem azonnal elmondta INGYEN,hogy mire számítsak...


A 6 hetes kontrollra mikor mentem vissza szülés után sajnos házon kívül volt a doktornő,így egy fiatal doktorbácsi vizsgált meg lehet,hogy el lehet olvadni tőle de nekem inkább egy bunkónak tűnt,miután a következő stílusban beszélt:"hogy lehet szülés után hat héttel ilyen pofátlanul jól kinézni??","meg isznuk egy kávét?"

Biztos legezgetni kellett volna a hiúságom de épp az ellenkező történt,és nem bájologni mentem oda,hanem azért,hogy megvizsgáljon ehez képest olyan gyógyszert írt fel amit 3 szor elmondtam,hogy nekem nem jó!

Mindegy nevet nem írok mert sokaknál ő az Isten!

Hát lehet,hogy valakikkel jól bánik,nekem ez a stílus nem tetszett.

160. picilány03 (válaszként erre: 159. - Mókus83)
2009. nov. 15. 21:24

Szia!

Én a Kormányosnál voltam augusztusban. Mikor bejelentkeztem, direkt megkérdeztem azt asszisztenst, hogy mennyibe fog kerülni. Azt mondta, hogy 7000 és ebbe benne lesz a rákszűrés is. Ehhez képest nem volt rákszűrés, nem volt vizsgálat, csak egy sima konzultáció és 8000-et fizettem....okosabb pedig nem lettem.

2009. nov. 14. 14:52

Köszi!

Te kit ajánlanál, mert nőhöz nem szívesen megyek.

Nem tudom miért nekem ellenszenvesek.

Szia Csiga1170 Kormányos mennyit kér kb.mire számítsak, mert elég sokan ajánlják.

158. e584b61b26 (válaszként erre: 154. - Mókus83)
2009. nov. 13. 11:12

Júliustól majdnem szülésig bent kellett lennem terhességi magas vérnyomás miatt a terhespathológián, az egyik lánynak a szobában a Szabó Dávid volt az orvosa,mindig lőre kérte a pénzt és le se tojta szegényt!

Én ezek után tutti nem mennék hozzá, a Kormányosról meg van akitől jót hallottam van akitől rosszat de tapasztalatom vele,vagy róla nincs.

2009. nov. 13. 06:53
Köszi szépen mind kettőtöknek!
2009. nov. 12. 15:37
Én júniusban szültem a Kormányos dokinál, Sajnos elkerülhetetlen volt a császár, ő sem híve, de így volt biztonságos. Én megvoltam elégedve, kedves, figyelmes.
155. myster (válaszként erre: 154. - Mókus83)
2009. nov. 12. 14:28

Szia mókus83!


Kormányos-t és Szabó Dávidot nem ismerem. :) Az én orvosom Dr. Vincze Emőke. Nagyon emberségesnek tartom és jó szakembernek is. Lehet, hogy ez furán hangzik, de én azután kezdtem el hozzá járni, hogy egy ismerősömnek elvégezte a terhességmegszakítást és emberként bánt vele. Körülbelül egy éve az orvosom (előtte jártam másoknál is) és maximálisan elégedett vagyok vele. Szülni is nála szeretnék, mert úgy érzem, hogy az ő kezeiben biztonságban leszek. Nézz utána nyugodtan, ha kell, meg tudom adni az elérhetőségét. :)

2009. nov. 12. 13:41

Sziasztok! Én májusban vesztetem el a babámat, mert félre lettem diagnosztizálva. Nem volt fogadott orvosom és hogy ez ne következzen még egyszer be ajánljatok egy jó dokit.

Esetleg mi a véleményetek Kormányos dokiról vagy Szabó Dávidró.

153. batyesz
2009. nov. 11. 08:57

Sziasztok!

Újszegeden a Korondi utcában van még nőgyógyászati rendelés? Köszönöm.

152. erika691230 (válaszként erre: 150. - Bibike112)
2009. nov. 10. 15:31

Szia!

Sajna,a konkrét problémáddal kapcsolatban nem tudom,mit tud tenni,de azt szülésznő ismerősömtől tudom,hogy egy nemzetközileg elismert,nagyon nagy tudású,speciális szaktudással rendelkező orvosnak tartják.Azt tudom,hogy nem szeret vágással műteni,ha nem muszály,és nagyon sok problémát megold inkább laparoscopos beavatkozással(ez az,amikor 4 pici lyukon keresztül műt).

Tudom,elég húzós összeg,amit kér,(ugyebár a tudást meg kell fizetni,de egy nagyon korszerű magánrendelője van)bár ahogy hallom,mások sem kérnek sokkal kevesebbet.Az ultrahang +4000.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve,mindig minden kérdésemre türelmesen válaszol,részletesen elmagyaráz mindent,a mióma műtétemnél is szépen lerajzolta,mit,hogyan,miért csinált,nem számít,mennyi csúszásban van.

A másik két orvosnak még csak a nevét sem hallottam,de hát,ugye,rengetegen vannak.:-)

Elérhetőségét priviben megküldöm.

2009. nov. 10. 14:05
Ja, még annyi, hogy szerinted hajlandó valami kúpot kevertetni és nem azonnal antibiotikumot írni? Meghallgatja a beteget vagy csak a bevett sémákat követi. Esetleg a Hodoniczkiről, Varga krisztiánról hallottál valamit?
2009. nov. 10. 14:01

Kedves Erika!


Nem tudom, hogy szerinted érdemes-e elmennem hozzá a leírt problémákkal. Te mit tudsz róla, hallottál róla olyat, hogy bonyolult esetekhez is ért? Vagy inkább csak szülést, műtétet vállal. Légyszi írd már meg, hogy mit tudsz róla, milyen esetekben tudott segíteni vkin, mert sajnos alig van pénzem, nincs annyi, hogy több orvost végigjárjak. Egyébként minden alkalommal ennyit kér, mert ez egy kicsit sok. Ha szerinetd ilyen esetekhez is ért, akkor légyszi add már meg az elérhetőségét. Köszönöm.

Ja még annyi, hogy a vizsgálatokért (ultrahang, tenyésztés stb további pénzt kér?)

Köszi szépen.

149. erika691230 (válaszként erre: 148. - Bibike112)
2009. nov. 9. 14:26

Szia Dr. Molnár-G. Béla 1956-os születésű,csak magán rendelésen fogad,a Forrás szálló mellett,9 ezer egy vizit díj nála.

ha érdekel,szívesen megadom a telefonszámot,ahol bejelentkezhetsz hozzá.Hétfőn,szerdán délután rendel.

2009. nov. 9. 14:20

Sziasztok!


Nekem egy olyan nagy tapasztalattal rendelkező nőgyógyásztra lenne szükségem, aki nem "csak" terhesgondozásra specializáódott és nem csak a pénzre megy, hanem utána jár a dolgoknak. Elég összetett problémám van. Már pont egy éve szenvedek folyamatosan hüvelyi és hólyaggyulladástól. Most azt mondták, hogy a húgyhólyagomban lehet, hogy gomba van, ami elég veszélyes és nem is tudják igazán kezelni. VISZONT a hüvelyemben állandóan baktériumok vannak ( Klebsiella, enterococcus, streptococcus) amiket szintén egy éve nem tudnak kiirtani. Ezenkívül nost P3 lett a citológiám és HPV vírust is találtak. Van amelyik urológus azt mondja, hogy lehet, hogy ezek okozzák azállandó hólyaggyulladást is. Szóval olyan tapasztalt és körültekintő orvosra lenne szükségem, aki nem a rutin eljárást követve felír vmi antibiotikumot ( mert abból 1,5 év alatt 24-et!!! kaptam, megjegyzem csak több kárt okoztak), hanem képes és hajlandó átgondolni az esetleges összefüggéseket a nőgyógy- urológiai bajaim között.

látom a Molnár G. Bélát itt többen ajánlják. Ő hol rendel, milyen idős és főként mennyiért?

Bocs a sok szövegért, de muszáj volt leírnom, mert az 1-1,5 év alatt már több százezret dobtam ki az ablakon idióta orvosokra, akik csak teljesen tönkretették a szervezetemet.

Légyszi válaszoljatok!!!

( Nekem még vmi Hodoniczkyt meg azt hiszem Varga Krisztiánt ajálottak- róluk tudtok esetleg valamit?

Előre is köszi.

147. baloghany (válaszként erre: 144. - Picilány03)
2009. nov. 2. 22:18
Hát ez elég érdekes ? Nem volt kedve vagy mi ???? Apám :(( Pedig róla eddig csak jókat hallottam.
146. picilány03 (válaszként erre: 145. - Moncsicsi83)
2009. nov. 2. 21:03
Nem volt nehéz bejutni hozzá, azt hiszem hétfői napon telefonáltam és ugye azon a héten csütörtökre kaptam időpontot. Amikor a klinikán beszéltem vele, és mondtam, hogy fertőzésekkel van gondom, akkor mondta, hogy kiderítjük mi a baj, ha kell akkor UH-zunk is. Elmentem a rendelésre, emlékezett rám, töviről hegyire elmondtam mindent, és semmi újat nem tudott nekem mondani.
145. moncsicsi83 (válaszként erre: 144. - Picilány03)
2009. nov. 2. 20:53

Nem volt nehéz bejutni hozzá?

Azt tudom, hogy jó szakember, amikor először voltam nőgyógyásznál nála voltam, és a klinikán azóta se futottam bele egy jó dokiba se. Na jó, talán egybe, de a nevét nem tudom, de ő az arany klinikán magánrendel...

Én sem értem miért nem csinálta meg a szűrést, tulajdonképp azért jelentkeztél be hozzá, nem?

144. picilány03 (válaszként erre: 143. - Moncsicsi83)
2009. nov. 2. 20:31
Igen ott. Jó helyen van, nem kételkedem a doki szaktudásában. Csak az is szíven ütött, hogy nem akarta megcsinálni a rákszűrést, hanem azt mondta inkább novemberben. Vajon miért? Mert akkor ismét fizetek 8000 ft-t a konzultációért meg ugye magáért a szűrésért is.
143. moncsicsi83 (válaszként erre: 142. - Picilány03)
2009. nov. 2. 20:29
Én is menni szerettem volna hozzá, de mondták, hogy csak heti 2 órát rendel Kecskéstelepen. Így kilőttem. Te ott voltál nála?
142. picilány03 (válaszként erre: 140. - Moncsicsi83)
2009. nov. 2. 20:22
Ez úgy volt, hogy a női klinikán összefutottam a dokival, ott mondta hogy ő csak magánrendelésen fogad beteget. Bejelentkeztem, megkérdeztem mennyi lesz a vizsgálat, és az asszitens magától tette hozzá, hogy a 7000 ft-os ár magába foglalj a rákszűrést, mondom dejó, megcsináltatom azt is, mert úgyis letelt az 1 év. A beszélgetés végén mondtam a dokinak a rákszűrést, mire azt felelte, hogy azt majd inkább novemberben, és itt persze meg kellett kérdeznem mivel tartozom, és akkor jött ez a 8000, amire ugye nem számítottam.
141. picilány03 (válaszként erre: 138. - Baloghany)
2009. nov. 2. 20:20
Nem azzal volt a baj, hogy 8000, hanem hogy olyan tájékoztatást kaptam az asszisztenstől, hogy 7000 ami magába foglalja a rákszűrést. Én már sok orvosnál voltam, szóval felvázoltam neki mindent, elmondtam hogy szedtem fogamzásgátlót és hogy amiatt eltűnt a libidóm és ezzel is mennyire megszenvedtem, ekkor jött szóba a kontakt vérzés, és erre annyit mondott hogy a kontakt vérzésből lehet méhszájseb, és itt mondtam hogy oké és hogy nekem minden együttlét után volt ilyen vérzésem, és ennek ellenére nem vizsgált meg, mintha teljesen természetes lenne, hogy együtt vagyok a párommal és utána vérzek egy kicsit. Pedig nem, ez nem normális :(
140. moncsicsi83 (válaszként erre: 137. - Picilány03)
2009. nov. 2. 20:16

Sajnálom, hogy így jártál. Mondjuk én a sarkamra álltam volna és mondom neki, hogy rákszűrésre jöttem, meg ilyen panaszom van, vizsgáljon meg. Főleg 8000 ft-ért.

Én most voltam szűrésen a múlt héten egy másik dokinál, ott 7000 ft-ot fizettem. Az hogy mennyi egy beszélgetős rendelés, meg ultrahangos azt nem tudom, de hamarosan ki fog derülni.


Tényleg, Kecskeméti Lászlónál van ultrahang? Tudja valaki?

2009. nov. 2. 20:08

Sziasztok!


Az én dokimnál is 8000 a vizitdíj,az uh +4000,a rákszűrés tavaly 2000 volt,most nem tudom.

138. baloghany (válaszként erre: 137. - Picilány03)
2009. nov. 2. 19:52

Sajnálom, hogy így jártál :( Elárulom az én dokimnál is 8000,- a díj és néha csak beszélgetünk, ja persze ha kell megvizsgál. Rákszűrés +2000,-

De mondott valamit a bajodra egyáltalán ?

Az, hogy várnod kellett az néha az én dokimnál is előfordul. Ez benne van a pakliba még magánrendelésen is.

2009. nov. 2. 18:32
Sziasztok! Én augusztusban voltam a Kormányos dokinál. Akkor nekem ő pozitív is volt és negatív is, most pedig nem tudom. Szóval, amikor bejelentkeztem telefonon, megkérdeztem az asszisztenst, hogy mennyibe fog kerülni a vizsgálat. A válasz az volt, hogy 7000 Ft és ez tartalmazza a rákszűrést is. Namár most engem a doktor úr nem vizsgált meg, csak konzultáltunk, és elkért 8000 Ft-ot, azt hittem leszédülök a székről. Másrészt pedig szóba került a kontakt vérzés, amire én mondtam, hogy többször tapasztaltam már, és még ennek ellenére sem vizsgált meg. Most meg már totál ki vagyok borulva, mert mindenhol azt olvasom, hogy a kontakt vérzés (a párommal való együttlét után) jelezheti, hogy méhszájsebem van, és ha minden együttlét után van vérzés, akkor igen csak ajánlatos megvizsgáltatni a dolgot. Szóval csalódott vagyok, hogy kifizettem 8000 Ft-t, sokkal okosabb nem lettem, vizsgálat nem volt, és még mindig ugyanaz a problémám áll fenn, ami eddig is. Pedig azt hittem végre sikerült egy olyan orvoshoz eljutnom, aki lelkiismeretesen kikezel. (arról nem beszélve hogy a leegyeztetett időpontra odaértem mégis 3/4 órát kellett pluszba várnom)
2009. okt. 31. 15:45

sziasztok.Szegeden ki csinál méhüregtükrözést és persze mennyit illik adni ha maszek úton megyek???

Valaki volt már ilyen beavatkozáson?

135. baloghany (válaszként erre: 134. - E584b61b26)
2009. okt. 29. 12:21
Ja, én telefonon kerestem és ott mondta meg egy másik mikor dolgozik.
134. e584b61b26 (válaszként erre: 132. - Baloghany)
2009. okt. 29. 08:59
Mondtam de bement egy nő vissza oda ahol veszi fel a betegeket,és mikor visszajött mondta h nem adat infot!:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook