Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
403. anicska05 (válaszként erre: 402. - Csiga1170)
2011. ápr. 3. 07:12

Szia!

Nem érzek mellfeszülést. De mindig amikor megjött akkor előtte kb 1 héttel fájt a mellem, de most még az sem. De jövőhéten megyek dokihoz.

Köszi, hogy válaszoltál!

402. csiga1170 (válaszként erre: 401. - Anicska05)
2011. ápr. 2. 21:10

én hallottam már olyat, hogy valaki terhes volt a negatív teszt ellenére...

és tapasztaltam olyat, hogy terhesnek éreztem magam, rosszullétek stb, pedig nem voltam az, csak szerettem volna terhes lenni

Szerintem menj el orvoshoz, biztos választ csak ő fog tudni adni. Mellfeszülést érzel?

2011. ápr. 2. 13:43

Sziasztok!

Egy kis SEGÍTSÉGRE lenne szükségem!

Egyik kérdésem az lenne, hogy Sikovanyecz doktorúrnak a magánrendelésen kívűl rendel e a női klinikán, ha igen akkor mennyiért?

Másik kérdésem, hogy már két hete késik, de a tesztek negatív eredményt mutatnak, de a hányínger megvan, ha terhes lennék akkor kb 6 hetes lehetek és pont innentől kezdődnek kb a rosszullétek. Tehát az a kérdésem, hogy volt e már valakinek olyan, hogy a tesztje negatív és mégis terhes?

Ha tudtok lécci válaszoljatok! Előre is köszi!

Szép napot!

400. lni
2011. ápr. 1. 10:17
Sziasztok! Valakinek tapasztalata dr. Vincze Emőkéről?
399. kiscicalany (válaszként erre: 397. - Ejjjka)
2011. márc. 20. 10:04

Biztos nem reklámozza magát:D

De tényleg ajánlom, akármilyen problémád is van.


Köszönöm szépen a gratulációt:)

Neked pedig gyors sorra kerülést!

398. Ejjjka (válaszként erre: 396. - Kiscicalany)
2011. márc. 20. 08:08
ja és gratulálok a pici babóhoz :)
397. Ejjjka
2011. márc. 20. 08:07

Szia!

Köszi az infót! Igazság szerint eddig nem sokat hallottam Gróf dokiról, így kicsit tartottam is tőle, de akkor őt fogom felkeresni. Megérdeklődöm pontosan, hogy a MÁV-ban mennyit kell várni, ha sokat akkor megyek a nőgyógyászati klinikára.

396. kiscicalany (válaszként erre: 395. - Ejjjka)
2011. márc. 20. 08:00

Szia!


Én háziorvosról tudok a Korondi utcában.

Viszont elmehetsz a nőgyógyászati klinikára is, be se kell jelentkezned.


Pl. szerdán Gróf doki van ott, (aki a mávban is rendel), ha odamész már 3/4 8- 8 körül a klinikára, minimális várakozási idővel behívnak.


Én nála szültem 3,5 hete, és nagyon meg vagyok elégedve a hozzáállásával, csak ajánlani tudom neked is.

395. Ejjjka
2011. márc. 20. 07:34

Sziasztok!

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy újszegeden a Korondi u 5 sz. rendelőben van-e nőgyógyászati rendelés? Nem nagyon vagyok még ismerős szegeden, a MÁV rendelőbe szerettem volna menni, de olvastam, hogy ott nagyon sokat kell várni mindkét dokinál.

394. zsófinc (válaszként erre: 363. - 171925f409)
2011. márc. 4. 07:08

szia

én kaptam Sikovanyec csinálta 12 hetes uh- és adott egy képet a piciről. Igaz csak a fejecskéje van kinagyítva és látszik rajta hogy szopizza az ujját.

393. porterbaby (válaszként erre: 349. - Anthico)
2011. márc. 4. 05:59

Szia!

És megtudnád mondani melyik volt az a nőgyógyász, mert egy ilyenre nekem is szükségem lenne. Akár priviben is. Velem kb másfél éve vacakolnak és unom, mert tudom, hogy ez így nem jó, csak ne tudom hová forduljak.

392. rien2 (válaszként erre: 391. - Törökné Kati)
2011. febr. 21. 22:02
Elmeséled? Akár priviben is!
391. Törökné Kati (válaszként erre: 390. - Rien2)
2011. febr. 21. 16:08
Nekem csak negatív.
390. rien2
2011. febr. 21. 14:30

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Dr. Keresztes Csabával?

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 31. 21:20
Hát a helyzet röviden az, hogy nincs orvosom, vagyis itt Kiskunmajsán járok ahhoz akinél szültem a többieket de a kórházat megszüntették és ő nem szerződött le sehova. Egy ideje már fáj a hasam mindent megnézett volt Uh, vizelet, a külső méhszájam egy ujjnyira nyitva. És már nem tudott mit mondani azt mondta feküdjek be Kiskunhalasra de valószínű, hogy nem is fognak haza engedni de nem is találnak semmit, mert egy ideg szállal van gond mert egy ponton szúr csak és néha zsibbad a lábam. És kérdeztem tőle, hogy kit tud ajánlani és őt mondta nekem. Minél hamarabb be akarok jutni, hozzá hogy nézzen rám ő is és ha tényleg be kell feküdnöm akkor megyek, de legalább Szegedre. Az érdekelne, hogy mennyiért néz meg a magánrendelésén. És, hogy kiköti-e, hogy mennyit kér a szülésért? Ja és nehéz bejutni, hozzá? Jó lenne már a mostani csütörtöki rendelésre bejutni de szerintem az esélytelen:(
388. csiga1170 (válaszként erre: 387. - Bmwkraft)
2011. jan. 31. 20:08
Szia! Én nála szültem, meg vagyok vele elégedve, figyelmes, kedves. Mi érdekel pontosan?
2011. jan. 31. 17:43

Sziasztok!

Megszeretném kérdezni, hogy a szegedi Kormányos Zsolt doktor úrról tudtok-e mondani valamit?

Sürgős lenne. Köszönöm:)

386. baloghany (válaszként erre: 383. - Ildi-29)
2011. jan. 27. 15:27

Az orvost nem ismerem. A clostit szedem most tartok a 2. ciklusnál. Valakinek segít valakinek nem.

Te mire is kaptad?Hogy teherbe ess? Vagy a ciklusod rendezésére? Mert ha jól emlékszem neked azzal is volt gondod.

2011. jan. 26. 12:27
de amúgy nem tudom milyen orvos
384. zsófinc (válaszként erre: 383. - Ildi-29)
2011. jan. 26. 12:26
volt osztálytársam apja
383. ildi-29
2011. jan. 26. 11:52

sziasztok

ma voltam a vasas szent peterbe

dr tekulics andrasnal

vélemenyetek van e rola? es irt föl egy bizonyos CLOSTILBEGYT erröl mi a vélemenyetek,?

382. horibol
2011. jan. 25. 21:19

sziasztok!


rengeteget írtatok így nem olvastam végig az eddigieket. Kellene nekem egy jó és lelkiismeretes doki aki ért a pco-hoz, inzulinrezisztenciához, pajzsmirigy alul működéshez. Két éve járok orvoshoz decemberben megvolt a lapar is és nincs semmi probléma. Nem tudni mitől nincs normális ciklusom és peteérésem se. Tudtok ajánlani nekem dokit? vagy a pozitív ambulanciára menjek? köszönöm a választ

381. kiscicalany (válaszként erre: 380. - *Bella)
2011. jan. 19. 15:05

Szia!


Igen, ismerem én is a Doktor urat, akkor kezdett ott magán rendelni ahol én dolgoztam, amikor eljöttem táppénzre. Egy időre hív minden beteget, és horror áron van a vizsgálat. Sajnálom, hogy csalódnod kellett benne...


Megírod, hogy mi lenne a problémád? Mert a saját orvosomat bátran ajánlom, viszont attól is függ, hogy mi a problémád. Pl. fertőzés kikezelése, babaprojekt, stb:)

380. *Bella
2011. jan. 19. 14:54

Sziasztok,

Még nem olvastam végig a topikot, de megírnám személyes tapasztalataimat.

Sajnos nagyon sokat küzdök azzal, hogy megtaláljam a lelkiismeretes, nem pénzéhes, és nem utolsósorban, szakmához ÉRTŐ nőgyógyászom! Nem egyen, és nem kettőn vagyok túl, ami már nagyon kellemetlen, hogy folyton váltani kell. Pedig sohasem magam bökök rá a doktorurakra, hanem ismerősöket kérdezgetek.

A legutóbbi csalódásom-aki miatt ismét új doki után kell néznem Vajda Gyögy doktor úr. Lehet, hogy szakmailag jó-mert az első találkozásunk nagyon pozitív és tartalmas volt! Megnyugodtam, hogy végre megtaláltam a legjobbat. Bár drága volt, de nem érdekelt.Aztán a második alkalolmtól jött a nemtörődés, 5 perces vizsgálatok. Ha kérdeztem tőle, rám sem nézett, csak félvállról válaszolt, ha már nagyon nyomultam, hogy választ akarok. Azután pedig olyan injekció sorozatot akart rámrakni, ami egy valótlan betegségem gyógyítóeszköze lett volna......mindegy, nem folytatom, de igencsak közel voltam, hogy bejelentem a kamaránál, hogy ez történt. Nagyon magam alatt voltam, ráadásul anyagilag is jól "lehúzott".

A bejelentett időpontra rá sem hederítenek, a minimum várakozási idő 1,5 óra volt minden alkalommal. Én ezt gyors pénzkeresésnek hívom csak, mert 3x annyi beteget jegyez elő, mint amennyi a rendelési időbe beleférne.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de nagyon felbosszantott ez az egész ügy. Ez csak az egyik tapasztalatom.... :(

És most keresem a következő dokit.....

379. silvercross (válaszként erre: 377. - 8398cf748e)
2011. jan. 18. 22:07
Szia!Küldtem Neked privit:)
378. 171925f409 (válaszként erre: 377. - 8398cf748e)
2011. jan. 18. 10:15
Szia.Aszem Ő a Vasasba rendel legalábbis úgy tudom de délelőttönként és ez nem magán rendelés szerintem ott jobban tudnak ebben segíteni
2011. jan. 18. 10:10
Sziasztok! Segítséget kérnék attól aki Dr. Kalmár Lászlóhoz jár vagy tudja hogy hol van a magánrendelése. Sajnos az én dokim nem tudja vállalni a szülést és őt ajánlotta. Meg még annyit hogy kb mennyi a vizitdíj meg jól felszerelt-e a magánrendelő? Köszi!
2011. jan. 15. 15:31
Sziasztok! dr. Szikora Györgyről érdeklődök, kinek milyen tapasztalata van Vele kapcsolatban, aszülésemet elválalta, nekem normálisnak tűnik, nagyon is, a rengeteg nőgyógyász után akiknél jártam, neveket nem írok mert van egy két favorit, akiről nekem megvan a véleményem.
375. kiscicalany (válaszként erre: 373. - Baloghany)
2011. jan. 15. 08:47

Ez a pajzsmirigyes dolog -ha összejön a kistesó - megint nem lesz egyszerű. Nekem is rendbe jött terhesség előtt, aztán hirtelen megint alulműködött, úgyhogy szedhetem a kis

gyógyszeremet, de azóta rendben van.

Remélem szülés után nem kezd el ugrálni a TSH, mert akkor biztos elájulok:)

374. baloghany (válaszként erre: 371. - Ildi-29)
2011. jan. 14. 22:46
Én is szedem, sőt még terhesvitamint is :)
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook