Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
913. mongi
2023. márc. 15. 06:48
Erre én is kíváncsi lennék...mert szerintem nincs ilyen!:(((
2023. márc. 13. 14:44

Sziasztok!

Létezik olyan nőgyógyász Szegeden (vagy környékén), akihez 1-2 napon belül be lehet jutni?

Eddig leghamarabb március végére kaptam volna időpontot, de ugye ciklus miatt nem mindegy, mikor megy az ember

911. Kita2
2022. jan. 29. 11:43

Sziasztok, létezik olyan doki, aki szegeden praktizál, de Hódmezővásárhelyen lehet nála szülni? Mellesleg aki lelkiismeretes és nem méregdrága!

Véleményeket is várok Hódmezővásárhellyel kapcsolatban, milyen ott szülni!

9 hetes túlsúlyos kismama

910. Grétike (válaszként erre: 909. - Tündi82)
2021. ápr. 23. 10:10
Szia Tündi, jövő héten megyek hozzá.Még nem voltam nála.Gratulálok a babához.Remélem tud majd nekem is segíteni.
2021. ápr. 14. 19:05

Sziasztok!


Én is Dr Sikovanyecz Jánoshoz járok a Bérkert Klinikára. Szívből ajánlom, neki köszönhetem, hogy most kisbabát várok. Tavaly sikeresen műtött méhmegtartó mióma műtéttel. Pár hónapra rá megfogant spontán a kislányom, most vagyunk 16 hetesek picúrral a pocimban! :-) Nagyon lelkiismeretes és korrekt!

Sajnos szülést tavaly szeptember óta már nem vállal, én ennek ellenére a 25-30.hétig biztosan oda fogok járni. Nekem nagyon megnyugtató, hogy ő ellenőrzi, hogy minden rendben van-e a kicsivel.


Az árai szinte ugyanazok, mint a többi magánorvosnak! 12-18 ezer között, attól függően milyen vizsgálatra megy az ember. De az interneten megtalálható a Bérkert Klinika telefonszáma, ahol a recepciós biztos tud felvilágosítást adni a pontos árakról.

2021. febr. 19. 12:18
Sikovanyecznél tudja vki mennyi most egy vizsgálat?
907. mongi (válaszként erre: 906. - Doreah)
2020. nov. 29. 07:04
Az Aranyklinikán rendel csak?
906. Doreah (válaszként erre: 905. - AnnaAnna21)
2020. nov. 16. 11:36

Szia Anna!


Én szívből ajánlom Wellinger doktor urat.:)

Egy véletlennek köszönhetően kerültem hozzá vizsgálatra még májusban és azóta már máshoz nem is mennék.


Nagyon jó szeme van, nálam olyan problémát észrevett az ultrahangon (méhsövény), amit eddig tíz év alatt még senki más. Egyből intézkedett is ezzel kapcsolatban, pedig akkor még egy senki voltam szinte számára, először jártam nála.

Szóval le a kalappal előtte.


Továbbá minden kérdésre részletesen válaszol, gondoskodó a betegeivel és nagyon emberséges a hozzáállása.

Objektíven elmond mindent, amit lát meg mik a lehetőségek.

Én már csak azt sajnálom nagyon, hogy a női klinikán nem rendel, így szülni majd nem lehet nála.


Szóval én eddig csak jókat tapasztaltam vele kapcsolatban.

2020. szept. 28. 17:51

Sziasztok!

Dr. Wellinger Károlyról (Aranyklinika) tud valaki véleményt adni? Nem szüléssel/terhesgondozással kapcsolatban, csak sima nőgyógyászati vizsgálat miatt. Van-e a tapasztalat vele, milyen orvos, milyen ember?

Köszi előre is! :)

904. Gaboca8
2020. aug. 24. 23:23
Dr Hernádi Gyulánál járt valaki? Mik a tapasztalatok? Szegeden és Hódmezővásárhelyen is rendel.Köszönöm ha írtok
903. Becu2
2020. aug. 18. 08:15

Szűcs Márta doktornőnél szültem Szegeden. Borzalmas volt, életem egyik legrosszabb élményét köszönhetem neki, egyáltalán nem ajánlom. Merészeltem a szabadnapján szülni ( bár lehet a viselkedése inkább annak köszönhető - így utólag belegondolva-, hogy nem voltam neki túlzottan szimpatikus). Bejött hozzám, de bár ne tette volna. Végig lekezelő volt, fejeket vágott... Már a terhességem alatt is többször elbizonytalanodtam, hogy ő- e a megfelelő orvos számomra, de mindig féltem váltani ( emiatt magamra is nagyon haragszom) és reménykedtem benne, hogy a "nagy napon" majd a legkedvesebb énjét veszi elő.Hát nem így történt. Nagyon nem. Elrontotta azt a napot, ami számomra az egyik legkedvesebb kellene, hogy legyen. Egészen addig, amíg meg nem jelent, minden szépen ment a maga útján.

Kiégett, sokszor hihetetlenül magas lóról beszél, nem tájékoztatott megfelelően arról sem, hogy éppen mi történik velem, mit miért csinál. Nekem nagyon negatív tapasztalataim vannak sajnos vele kapcsolatban.Senkinek sem ajánlom!

902. anitabo
2020. márc. 7. 13:19

Dr. Nyirati Ildikó, Dr. Fekete Zoltán, Dr. Altorjay Ábel, Dr. Vincze Emőke és még páran, akikhez 1 alkalom után nem jártam vissza, nekem nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket. Mind fizetős vizsgálat: ahol vagy úgy éreztem, hogy gyorsan letudják az egészet (pénzéhség, vagy/és lustaság), vagy nem kapok kellő tájékoztatást (bár ez lehet szakmai hiányosság is) vagy a panaszaim ellenére felületesen vizsgálnak ki. Ha negatív az eredmény, hiába van panaszom – vagy nem csinálnak semmit és mehetsz haza… vagy gyorsan felírnak vmi kezelést, ami nem feltétlen specifikus vagy épp nem tudni a probléma okát, de azért felír rá ezt-azt. Kontrollra nem hívnak vissza. Talán azért nem jártam vissza, mert annyi nem hangzik el a vizsgálat végén: „Ha nem múlnának a panaszok, vagy rosszabb lenne, jöjjön vissza nyugodtan, kitalálunk mást és megoldjuk a problémát!”


Legutóbb pár napja, Nyirati Ildikóhoz mentem vizsgálatra. Egy másik (más területen) dolgozó orvos kérésére/ajánlására, aki leírta a papíromra, hogy mire KELL kivizsgáljon és én is jeleztem szóban. Vizsgálat előtt kérdeztem, hogy: „A vizsgálat melyik részéből fogjuk megkapni a választ a problémára? Hogy fog kiderülni?”

Erre nem kaptam választ akkor és a vizsgálat után sem! Mint utólag kiderült egy másik nőgyógyásztól, hogy tenyésztést kellett volna végezni EGY bizonyos helyről - ami ugye elmaradt. És ezen fontos vizsgálati eredmény hiányában mégis felírt gyógyszert és kúpot is, „megnyugtatva” engem, hogy EZ a kezelés! A vizsgálat díját persze előre ki kellett fizetnem. 15.000 forintot, amiért nem kaptam pontos diagnózist, amit egy másik orvos kért. Így másik orvoshoz kell mennem. Kidobtam 15 ezer forintot!

Az egészségügyet pedig nem értem: 5 hónapja panaszaim folyamatosan voltak, 2 vizsgálat során minden negatív, 3. vizsgálatnál „rálegyintve”: Igen, ez gyulladás! (pontos vizsgálati eredmények nélkül), mire egy 4. vizsgálatra pozitív lettem. Mi van?????

901. Shally
2019. aug. 18. 16:11

Papp Éva doktornő magánrendeléséről tud vki vmit milyen napokon hol rendel?

Illetve olyan nőgyógyászt tudtok aki jól kezeli a visszatérő hüvelygyulladásos panaszokat?

900. nikoletta93 (válaszként erre: 899. - Manciska)
2017. dec. 24. 13:58
Köszönöm szépen! Csak azért kérdeztem, mert Vasas SZTK-ban nincs. :)
2017. dec. 23. 22:30
Biztos van, 27-e ugyanis munkanap.
2017. dec. 23. 14:48

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy most két ünnep között van-e nőgyógyászati rendelés a Női Klinikán? Nagyon fontos lenne!

Köszi!

2017. nov. 14. 21:37
Sziasztok! Azért írok, mert amikor a várandósságom végén jártam kiderült, hogy a fogadott orvosom nyaralni fog, természetesen nem tudtam róla, pedig megkérdeztem tőle direkt amikor "megfogadtam". A lényeg, hogy nem volt ott. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz kinél fogok szülni...stb. De a lényeg, hogy kiderült, hogy a helyettesítésről azért gondoskodott dr. Szűcs Márta személyében. Na itt jött a kétségbeses, mivel semmit nem találtam róla a neten. Így itt szeretném elmondani, hogy hogy nagyon lelkiismeretesen, kedvesen foglalkozott velem abban a pár napban amikor a szülés előtt álltunk és természetesen a szülés alatt is. Sokszor lejött támogatott, tájékoztatott. Végül csaszarosok lettünk, de ez nem rajta múlt, a baba egészséges minden jól alakult. A vágás is teljesen "szép" ha lehet ilyet mondani. Szóval a lényeg a lényeg nyugodt szívvel tudom ajánlani a Doktornőt mindenkinek. Üdvözlettel :egy három hónapos tündér anyukája
2017. szept. 6. 22:20
Írtátok ezt a fiatal-idős nőgyógyász problémát. Mi fogadtunk egy docenst, fizettünk, majd lebetegedett amikor megszülte a kedvesem a világ legyszebb lányát:)..egy fiatal, szinte gyerekképű dokinál. Badó Attilának hívják, és azóta is hálával gondolunk rá, mert annyira aranyos volt és nagyon profinak látszott fiatal kora ellenére. Én úgy láttam, a lényeget a bábák csinálják, nekünk fontos volt, hogy a doki kedves legyen és mindent elmondjon amire szükségünk van. Lehet menni időshöz fiatalhoz de a lényeg hogy kedves legyen, ügyes legyen, különben szörnyű élmény lehet az egész. Nekünk szerencsénk volt és itt szuszog a tündér!!!
2017. aug. 24. 21:52

Sziasztok.

Az egyetemista lányomnak keresek Szegeden nőgyógyászt. Ott tanul és hazajönni és innen elmenni a korábbi nőgyógyászához nagyon macerás. Nincs problémája, csak a lejárt hormonadagolós eszközét kellene újra cserélni.

Kit tudtok ajánlani?

Kérlek nem mondjátok, hogy olvassak vissza, mert arra tutti, hogy most nincs időm, ezért inkább blindre neveket szeretnék esetlgesen elérhetőségekkel együtt.

894. aniko94
2017. aug. 22. 02:27
Sziasztok, bocsi, off, de végzős fogorvostan-hallgató vagyok, és szeptemberre keresnék pácienseket fogtömésre, mivel a klinika nem biztosít beteget. A kezelések szakorvosi felügyelet mellett zajlanak, minden lépést jóvá kell hagynia a szakorvosnak, így nincs mit elrontani, max. lassabb a folyamat. A kezelések természetesen ingyenesek. Akit érdekel, keressen meg priviben.
893. vanda84 (válaszként erre: 891. - Gaby00)
2017. aug. 20. 14:09
Végülis igazad van. Én csak a saját negatív tapasztalatom miatt félnék a fiatalabb dokiktól. De nem lehet általánosítani.
892. Aniii13 (válaszként erre: 880. - Timári krisztina)
2017. aug. 15. 20:11

Én ismerem dr. Molnár Andrást. 1 hónap múlva nála szülök.

Imádom! 😊

Viszont a szülési tarifájáról tud valaki valamit?

891. Gaby00 (válaszként erre: 890. - Vanda84)
2017. júl. 28. 12:25
Valóban Altorjay Dr.úr fiatal,és nem szakorvos viszont nagyon jó orvos!Akik nála szültek csak pozitívumokat mondtak róla eddig és olyannal is beszéltem már akinél voltak komplikációk is azonban Altorjay dr. úr profin gyorsan gondolkodás nélkül cselekedett és semmi baj nem lett! :) De persze mindenkinek saját döntése kit választ! De attól hogy nincs szakvizsgája még nem jelenti azt hogy nem jó orvos és nincs tapasztalata!Fiatal kora ellenére nagyon sok kismamája van :) Van akinek megvan szakvizsgája mégis elkövet igen súlyos hibákat!De ez csak a saját véleményem!
890. vanda84
2017. júl. 25. 14:01
Megneztem Altorjay Abelt, nem ismeros, de aki szul, azt is vegye figyelemve, hogy o meg csak sima klinikai orvos, tehat nem szakorvos, azaz nincs szakvizsgaja. Ez egy komplikacional nem biztos, hogy szerencses, tapasztalat hijan, hat, nem tudom...
889. vanda84
2017. júl. 25. 13:54
Vegul Kereszturi Attila lett a szuleszorvosom es nem bantam meg. Nem az a mezes-mazas doki es nem is tul kozvetlen, de engem ez nem zavart. Ott volt viszont, mikor kellett, a szulesemet is profin levezette. Ha ujra szulnek (nem fogok mar, de ha szulnek), ujra ot valasztanam. Tapasztalt es profi orvos.
888. NLDIA (válaszként erre: 887. - Vivi327)
2017. júl. 13. 07:48
Szia! Köszönöm szépen a választ!
887. Vivi327 (válaszként erre: 882. - NLDIA)
2017. júl. 11. 21:42
Szia. Én elégedett vagyok vele, viszont szülni csak vásárhelyen lehet nála.
886. Gaby00 (válaszként erre: 885. - Linus.te)
2017. júl. 4. 19:53

Szia!

Én Dr.Altorjay Ábelhez járok és nagyon meg vagyok vele elégedve!Jól döntöttem amikor őt választottam orvosomnak :) Nagyon kedves barátságos,lelkiismeretes és alapos orvos akit eddig bármilyen nyűgömmel kereshettem készségesen segített!Mindig pontosan érthetően elmagyaráz mindent a vizsgálatok alkalmával is! :) Nyugodt szívvel tudom őt ajánlani neked! Dr. Szűcs Mártánál csak ügyeleten voltam két alkalommal de elég is volt belőle annyi!Nincs jó véleményem róla! Persze ez csak az én véleményem!

2017. jún. 29. 13:25

Sziasztok

Hamarosan váltanom kellene orvost. A jelenlegi orvosom szeptembertől nem tud szüléseket vállalni.

Altorjay Ábel dr. és Szűcs Márta dr. neve merült fel. Tudnátok nekem esetleg valami infót írni róluk? Mennyi náluk a magánrendelés?


Köszönöm

884. timári krisztina (válaszként erre: 883. - NLDIA)
2017. jún. 20. 19:42
Szia köszönöm .Igy könnyebben járok hozzá mert már van sok rossz tapasztalatom orvosokhoz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook