Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

897. Zckbalexa2017-11-14 21:37
Sziasztok! Azért írok, mert amikor a várandósságom végén jártam kiderült, hogy a fogadott orvosom nyaralni fog, természetesen nem tudtam róla, pedig megkérdeztem tőle direkt amikor "megfogadtam". A lényeg, hogy nem volt ott. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lesz kinél fogok szülni...stb. De a lényeg, hogy kiderült, hogy a helyettesítésről azért gondoskodott dr. Szűcs Márta személyében. Na itt jött a kétségbeses, mivel semmit nem találtam róla a neten. Így itt szeretném elmondani, hogy hogy nagyon lelkiismeretesen, kedvesen foglalkozott velem abban a pár napban amikor a szülés előtt álltunk és természetesen a szülés alatt is. Sokszor lejött támogatott, tájékoztatott. Végül csaszarosok lettünk, de ez nem rajta múlt, a baba egészséges minden jól alakult. A vágás is teljesen "szép" ha lehet ilyet mondani. Szóval a lényeg a lényeg nyugodt szívvel tudom ajánlani a Doktornőt mindenkinek. Üdvözlettel :egy három hónapos tündér anyukája

896. torokattila2017-09-06 22:20
Írtátok ezt a fiatal-idős nőgyógyász problémát. Mi fogadtunk egy docenst, fizettünk, majd lebetegedett amikor megszülte a kedvesem a világ legyszebb lányát:)..egy fiatal, szinte gyerekképű dokinál. Badó Attilának hívják, és azóta is hálával gondolunk rá, mert annyira aranyos volt és nagyon profinak látszott fiatal kora ellenére. Én úgy láttam, a lényeget a bábák csinálják, nekünk fontos volt, hogy a doki kedves legyen és mindent elmondjon amire szükségünk van. Lehet menni időshöz fiatalhoz de a lényeg hogy kedves legyen, ügyes legyen, különben szörnyű élmény lehet az egész. Nekünk szerencsénk volt és itt szuszog a tündér!!!

895. Somcsika2017-08-24 21:52
Sziasztok.
Az egyetemista lányomnak keresek Szegeden nőgyógyászt. Ott tanul és hazajönni és innen elmenni a korábbi nőgyógyászához nagyon macerás. Nincs problémája, csak a lejárt hormonadagolós eszközét kellene újra cserélni.
Kit tudtok ajánlani?
Kérlek nem mondjátok, hogy olvassak vissza, mert arra tutti, hogy most nincs időm, ezért inkább blindre neveket szeretnék esetlgesen elérhetőségekkel együtt.

894. aniko942017-08-22 02:27
Sziasztok, bocsi, off, de végzős fogorvostan-hallgató vagyok, és szeptemberre keresnék pácienseket fogtömésre, mivel a klinika nem biztosít beteget. A kezelések szakorvosi felügyelet mellett zajlanak, minden lépést jóvá kell hagynia a szakorvosnak, így nincs mit elrontani, max. lassabb a folyamat. A kezelések természetesen ingyenesek. Akit érdekel, keressen meg priviben.

893. vanda842017-08-20 14:09
Végülis igazad van. Én csak a saját negatív tapasztalatom miatt félnék a fiatalabb dokiktól. De nem lehet általánosítani.
(válasz Gaby00 891. hozzászólására)

892. Aniii132017-08-15 20:11
Én ismerem dr. Molnár Andrást. 1 hónap múlva nála szülök.
Imádom! 😊
Viszont a szülési tarifájáról tud valaki valamit?
(válasz timári krisztina 880. hozzászólására)

891. Gaby002017-07-28 12:25
Valóban Altorjay Dr.úr fiatal,és nem szakorvos viszont nagyon jó orvos!Akik nála szültek csak pozitívumokat mondtak róla eddig és olyannal is beszéltem már akinél voltak komplikációk is azonban Altorjay dr. úr profin gyorsan gondolkodás nélkül cselekedett és semmi baj nem lett! :) De persze mindenkinek saját döntése kit választ! De attól hogy nincs szakvizsgája még nem jelenti azt hogy nem jó orvos és nincs tapasztalata!Fiatal kora ellenére nagyon sok kismamája van :) Van akinek megvan szakvizsgája mégis elkövet igen súlyos hibákat!De ez csak a saját véleményem!
(válasz vanda84 890. hozzászólására)

890. vanda842017-07-25 14:01
Megneztem Altorjay Abelt, nem ismeros, de aki szul, azt is vegye figyelemve, hogy o meg csak sima klinikai orvos, tehat nem szakorvos, azaz nincs szakvizsgaja. Ez egy komplikacional nem biztos, hogy szerencses, tapasztalat hijan, hat, nem tudom...

889. vanda842017-07-25 13:54
Vegul Kereszturi Attila lett a szuleszorvosom es nem bantam meg. Nem az a mezes-mazas doki es nem is tul kozvetlen, de engem ez nem zavart. Ott volt viszont, mikor kellett, a szulesemet is profin levezette. Ha ujra szulnek (nem fogok mar, de ha szulnek), ujra ot valasztanam. Tapasztalt es profi orvos.

888. NLDIA2017-07-13 07:48
Szia! Köszönöm szépen a választ!
(válasz Vivi327 887. hozzászólására)

887. Vivi3272017-07-11 21:42
Szia. Én elégedett vagyok vele, viszont szülni csak vásárhelyen lehet nála.
(válasz NLDIA 882. hozzászólására)

886. Gaby002017-07-04 19:53
Szia!
Én Dr.Altorjay Ábelhez járok és nagyon meg vagyok vele elégedve!Jól döntöttem amikor őt választottam orvosomnak :) Nagyon kedves barátságos,lelkiismeretes és alapos orvos akit eddig bármilyen nyűgömmel kereshettem készségesen segített!Mindig pontosan érthetően elmagyaráz mindent a vizsgálatok alkalmával is! :) Nyugodt szívvel tudom őt ajánlani neked! Dr. Szűcs Mártánál csak ügyeleten voltam két alkalommal de elég is volt belőle annyi!Nincs jó véleményem róla! Persze ez csak az én véleményem!
(válasz linus.te 885. hozzászólására)

885. linus.te2017-06-29 13:25
Sziasztok
Hamarosan váltanom kellene orvost. A jelenlegi orvosom szeptembertől nem tud szüléseket vállalni.
Altorjay Ábel dr. és Szűcs Márta dr. neve merült fel. Tudnátok nekem esetleg valami infót írni róluk? Mennyi náluk a magánrendelés?

Köszönöm

884. timári krisztina2017-06-20 19:42
Szia köszönöm .Igy könnyebben járok hozzá mert már van sok rossz tapasztalatom orvosokhoz.
(válasz NLDIA 883. hozzászólására)

883. NLDIA2017-06-20 10:05
Szia! Én személyesen nem ismerem, viszont kettő nagyon jó barátnőm is hozzá jár. Az egyik tavaly szült, nagyon meg volt vele elégedve, nagyon alapos, körültekintő. A másik barátnőm a héten fog szülni nála ha minden igaz, de Ő os csak jót mondott róla.
(válasz timári krisztina 880. hozzászólására)

882. NLDIA2017-06-08 15:23
Sziasztok! Szabó Kornélról vélemények, tapasztalatok?

881. Dorina96122017-05-31 10:03
Dr. Altorjay Ábel tarifáját én is megkérdezhetem? Nagyon sok jót írtatok róla.

880. timári krisztina2017-05-25 13:23
Ki ismeri szegeden Dr Molnár Andrást?

879. Gaby002017-04-16 16:07
Szia Borsó2017
Altorjay doktor úr a Klinikán rendel ott tudod őt elérni és a Klinika honlapján a munkatársaknál megtalálod a telefonszámot is :)
(válasz Borsó2017 878. hozzászólására)

878. Borsó20172017-04-12 18:54
Altoryai doktor úr telefonszámát esetleg elkérhetném, privát üzenetben? Vagy hogy hol van magánrendelése, hol tudnám utólérni?
Köszönöm szépen! :)
(válasz Kiscsillag6891 876. hozzászólására)

877. Animanik2017-04-05 09:59
Sziasztok! Dr Szűcs Mártáról van valakinek infoja? Szülést vállal?

876. Kiscsillag68912017-04-04 10:32
Én még akkor felkértem őt, amikor a kivizsgálás szakaszában voltunk, mert régóta próbálkoztunk babával. Vegül több vizsgálat után megbeszéltük, hogy petefészek stimumáció lesz, és mire az első időpontra mentem, már nem tüszőérést néztünk, hanem embriót! :)
Az egész terhesgondozást a doktor úr csinálta végig, mindig kedves volt, precíz, és nagy türelemmel válaszolt apa 3696579075321 kérdésére! ;) Másokkal ellentétben azt kérte, hogy már akkor szóljunk, ha elfojt a magzatvíz, és induljunk is be a kórházba, többektől hallottam, hogy csak az x perces fájásoknál mondják ugyanezt.
Én éjjel szültem, és ott volt velem, persze néhányszor kiment, de nem csak akkor jött be, mikor már félig kint volt a baba, hanem folyamatosan felügyelt, a kitolásnál és utána végig ott volt. Minden nap feljött az osztályra is megnézni, hogy minden rendben van e, pedig az első nap az éjszakai szülésem után még lenyomta a munkanapot. És én mentem haza szombaton először, mert jött időben, hogy megvizsgáljon a záróhoz.
Nekem sajnos volt korábban több sikertelen terhességem, és úgy gondolom az, hogy ezt a 9 hónapot végig tudtam csinálni viszonylag nyugalmasan, nagyban köszönhető Altorjay doktornak. Végig veszélyeztetett voltam, Clexant szúrtam, és cukros is lettem, szóval volt velem dolga, de profi ellátást kaptam. A kisfiam pedig gyönyörű, és egészséges.
Szóval én meleg szívvel ajánlom mindenkinek! És örülök, hogy végre mond konkrét összeget, legyen ez akármennyi, én biztos, hogy a következő terhességnél is őt fogom választani! Csak jót tudok mondani!
(válasz Gaby00 866. hozzászólására)

875. Gaby002017-03-31 11:10
Szia kiwike96!
Nem csodálkozom hogy negetív élményeid voltak a Vasasban nekem is :( Altorjay doktor úr valóban nagyon kedves és jó doki ajánlom neked is :) Az ambulancián is szokott rendelni de sajnos szerintem ott nem lehet előre tudni ki rendel :( Hogy "államilag" tudsz-e menni hozzá vagy csak magánban az akkor fog kiderülni ha beszélsz vele személyesen és elmondja neked hogy van :) Vagy ha bemégy a Klinikára lehet ott is tudnak neked segíteni ebben :)
(válasz kiwike96 874. hozzászólására)

874. kiwike962017-03-27 11:59
Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne hogy az Altorjay Doktor úrhoz "államiban" is be lehet jelentkezni a női klinikán?
Vagy ő csak fizetősen van?
21 éves vagyok eddig csak egyszer voltam nőgyógyásznál a Vasasban, de akkor még nem voltam szexuálisan aktív és nagyon bunkó volt a doki, akinél voltam.Mostmár az vagyok, de azért szeretném én megválasztani az saját orvosomat, mert a negatív élmény még ott van sajnos..Altorjayról sok jót hallottam én is,de a magánrendelését nemhiszem, hogy meg tudnám fizetni.Leget tudni előre,hogy az ambulancián mikor van ő? Vagy hogy lehetne hozzá kerülni?

873. Gaby002017-02-01 15:28
Szia akkor már többen is vagyunk :)
(válasz Nico Nikolett 872. hozzászólására)

872. Nico Nikolett2017-01-31 16:35
Altorjay Ábelt tudom én is ajánlani!

871. Gaby002017-01-31 16:09
Szia írtam privátot neked! :)
(válasz Ettibaba84 869. hozzászólására)

870. rozi19752017-01-31 11:49
syastok! valami mozog a hasam aljan olyan mintha baba mpzogna, mi lehet ez? "valakinek tapasztalsta?

869. Ettibaba842017-01-28 19:01
Szia ;) kerhetek toled privatban infot milyen tarifat mondott. Annyian dicserik a dokit hogy lehet en is hozza mennek ha megfizetheto.mikor mondta a tarifat mert eddig azt hallottam hogy nem ker semmit csak amit gondolsz es ezt par honapja olvastam. Koszonom szepen.
(válasz Gaby00 868. hozzászólására)

868. Gaby002017-01-21 09:50
Szia! Köszi :) Én is őt választottam mert nagyon barátságos,kedves volt velem amikor egyik alkalommal az ügyeletre kellett mennem és hozzá kerültem,ott döntöttem el hogy hozzá szeretnék járni :) Igen nekem is furcsa volt hogy egy összegben kéri a pénzt a szülés végén,de szerintem nagyon korrekt összeget mondott :)
(válasz dömepaci 867. hozzászólására)