Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért keservesebb egy mezei bútor csere, mint egy költözés? fórum

Miért keservesebb egy mezei bútor csere, mint egy költözés? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 22. 18:54
Mert ha költözöl,akkor mindent ugyan oda teszel vissza a szekrénybe,ahol volt,de ha új bútor van,akkor azt be kell lakni és mindennek helyet kell találni...tudom miről beszélek,nemrég költöztem...nekem egy berendezett házat kellett bepakolnom egy másik berendezett házba..(elváltam és a pasimhoz költöztem)...
2008. szept. 5. 10:58

hát nem, nekünk semmi gondunk.

mikor önállóak lettünk egy szolgálati lakásba költöztünk - inenn onnan kapott pár bútorral, h legyen vmi.


aztán tudatosan - milyen stílus, szín stb- kezdtük apránként megveszegetni a dolgokat.


mire megvettük nagyjából addigra már saját lakásba költöztük és ott már majd mindenünk meg is volt csak a helyére kellett rakni.


csak a konyhát csináltattuk egyedire!!!

2007. máj. 9. 23:40

Egy bútorcserénél a meglévőhöz kell választanod egy odaillőt, amit naon nehéz megtalálni, hiába van nagy kinálat!

A költözésnél egyértelmüen csak a helyét kell magtalálni a dolgoknak és kész :)

Tudom, butorboltban dolgozom :(

2007. máj. 1. 16:05
El se merem képzelni, hogy mi vár rám jövő hónapban. Akkor költözünk ki a városból kertes házba... Amit még fel is újítunk. Kész leszek szerintem...
3. monee1 (válaszként erre: 2. - DODICA)
2006. szept. 14. 10:59
Igen, valahogy úgy:)...és még mindig tart:D
2006. szept. 8. 10:19
Mert csak részleges változtatás. :)
2006. szept. 7. 15:51
Miért keservesebb egy mezei bútor csere, mint egy költözés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook