Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1522. nadine81
2022. júl. 20. 22:34
Sziasztok, van itt még aktív tag, aki mostanában jár vagy járt a doktor úrhoz? :)
1521. nadine81
2017. júl. 15. 11:04
Sziasztok! Volt köztetek valaki akinek többszöri vetélés után tudott segíteni a doktor úr és sikerült a terhesség?
1520. Bolzee (válaszként erre: 1519. - Journalist)
2016. márc. 27. 01:20
Az lesz, csak péntek előtt nem megy sajna.
2016. márc. 26. 21:33
Pasz. Érdeklődj nála személyesen
1518. Bolzee
2016. márc. 22. 21:25

Még egy kérdés: A sárvári kórházban végez egynapos műtéteket? Mert egy weboldal szerint igen de senkitől nem hallottam, hogy oda hívta volna bármilyen vizsgálatra vagy beavatkozásra.

Köszi előre is ha segítetek! :-)

1517. Bolzee
2016. márc. 22. 12:53

Sziasztok!

Rossz citológiai eredmény miatt műtött valamelyikőtöket a doktor úr? Ha igen mire számítsak?

1516. kicsilány_88 (válaszként erre: 1515. - Journalist)
2016. márc. 20. 20:17
Igen, az lesz! Kornél azt mondta, most még egyet próbáljunk meg , aztán utána lombik. Nagyon remélem most sikerülni fog, de ha mégsem akkor irány Tapolca...
2016. márc. 9. 08:38
Szerintem próbálkozzatok inkább lombikkal. Tapolca vagy Győr
1514. MDorka (válaszként erre: 1513. - Kicsilány_88)
2016. márc. 3. 15:35
Írtam privát...
2016. márc. 1. 10:00

Szia! Úgy vettem ki a szavaiból,akkor nem kell hívnom,majd csak, ha újra szeretnénk! Nem stimulalt inszem előtt, még tüszőrepesztőt sem kaptam!Csak az inszem utáni naptól napi 3 Utrogestant kellett szednem 15 napig! Nekem az egyik petevezetekem el van zárodva,elvileg más problémám nincs a vizsgálatok alapján! Páromnak nagyon kevés a spermaszama, most szed rá vitamint,remelem az segít! Én pedig mehpempot kezdtem el szedni!

Neked sikerült a babóca? Lattam,hogy tavaly márciusban írtál utoljara!

1512. MDorka (válaszként erre: 1511. - Kicsilány_88)
2016. febr. 27. 15:44

Szia!

Igaz már eltelt egy hét, de szerintem a negatív eredményt is jelezd Kornélnak.

Az első inszeminációt nem előzte meg stimuláció?

Nálatok a kevés spermaszám miatt jön nehezen a baba? Te rendben vagy?

2016. febr. 18. 07:38
Sziasztok, pont két hete volt az első inszeminációm... ma teszteltem, sajna negatívat. Eléggé el vagyok keseredve, bár már az inszemes ápoló a beavatkozás előtt elmondta sokkal több esélyt nem ad ez a beavatkozás.... Párom elkezdett vitamint szedni a spermaszámra , Kornél pedig legközelebb stimulálni fog remélem úgy sikerrel járunk. Most csak Utrogestant kaptam... Azt mondta, ha pozitívat tesztelek hívjam, de azt nem mondta, hogy, ha negatívat akkor a következő próbálkozásnál mikor kell hívni, így hogy már stimulálni is fog?!
2016. jan. 29. 13:41
Szia. Ezzel a párosítással én meddősségi intézetbe mennék. Én is pco-s vagyok, Tapolcán 3 inszem után az első lombik sikeres volt. 11 hónapos ikreim vannak
2016. jan. 14. 18:54

Sziasztok! Új vagyok még ebben a topicban. Én is Varga Kornélhoz járok kb. 4-5 hónapja. Sajnos nálunk sincs minden rendben. Páromnál kevesebb spermaszám, nálam pedig PCOS...jó kis párosítás! Nos volt már 1 sikertelen inszeminációm a kórházban. Closy+Estrofem kúra van jelenleg. Nektek mi a véleményetek ezekről a hormonokról? az en szervezetemet nagyon megviselik... voltak Nektek mellékhatások?

Még egy kérdés , Szombathelyen zömében tényleg sikertelenek az inszemek??

Köszi előre is a válaszokat!

2015. szept. 8. 17:59
Köszi :)
2015. szept. 7. 07:11
Szia. Tőlünk semmit nem kértek
2015. szept. 3. 17:56
sziasztok, látom már majdnem három hónapja senki se írt ide :( De hátha valaki idetéved :) Érdeklődnék, az inszeminációhoz kell e élettársi vagy házastársi igazolás vagy....?
2015. jún. 12. 08:10
sunike81, nem igazán értem kinek szól ez a válasz, de köszönjük szépen a jókívánságokat! :)
1504. sunike81
2015. jún. 11. 22:10

Azt olvasom, hogy sokan pozitív dolgokat írtak a doktot úrról, de előfordult néhány negatív is.

Én is lombikoztam. Tudom, hogy mivel jár ez a procedúra. Úgy gondolom, hogy bízni kell abban, hogy sikerül a baba. Sajnos a szervezet nem mindig képes az embrió befogadására és nem biztos, hogy a női szervezet készen áll a terhességre. Sokszor az orvos sem tudja...., hogy pozitív lesz a "dolog".Én bízom és bíztam is az orvosokban. Szerintem nem tehet az ember mást!!Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön a babázás! Nagyon szép élmény és mérhetetlen nagy boldogság az ember életében! Főleg azoknak, akiknek sokat kell érte tenni.Megéri.Hajrá!!!

2015. jún. 11. 05:39
Minden ok, szépen növekszünk. Hamarosan kezdjük a hozzátáplálást
2015. jún. 10. 11:59
Köszi! Hogy vagytok? ;)
2015. jún. 9. 15:35
Én egy tizest fizettem nála alkalmanként.
1500. kdra
2015. ápr. 9. 18:42

Én a doktor úrnak köszönhetem a kisfiamat, és nagyon hálás vagyok ezért. Noha alapvetően figyelmes volt velem mindig, és a szülés után is belátogatott hozzám, pedig a szülésemnél nem volt bent, azt azért én is észrevettem már a terhességem második felében (kb. 2014 elejétől), hogy kezd egy kicsit szétesni. Szerintem túl nagy lett a pacientúra, túl sokan akarják őt, ő nehezen mond nemet, ami egy kis káoszhoz, kapkodáshoz, úgymond elszemélytelenedéshez vezet(het)ett.

Én nagyon imádom, mint személyiséget is, de azt be kell vallanom, ha szülnék még, lehet én is elgondolkodnék, hogy keresek egy még kevésbé felkapott, "ráérősebb" nőgyógyászt.

2015. ápr. 1. 08:13
Én is csak pozitív dolgokat tapasztaltam, nekem nagyon sokat segített, a terhesség és szülés előtt alatt után végig számíthattam rá. Sajnálom, hogy nálad így alakultak a dolgok,de ha tényleg ennyire elégedetlen vagy, el kéne gondolkodni a váltáson.
1498. fanny88
2015. márc. 31. 17:14

Sziasztok! Nem vagyok olyan régi tag, pár emberrel szoktam priviben beszélgetni, de mindig nyomon szoktam követni az üzifal eseményeit!Én nagyon szorítok mindenkinek, hogy teljesüljön élete legfőbb vágya, és mielőbbi babásodást kívánok!

A témához hozzászolva, én 27 éves vagyok, Kornélhoz jároj, nálam pl. két inszemet csinált, aztán ő maga küldött lombikozni Tapolcára! Sajnos még nincs babó, mert sikerült ugyan mindkét beültetés, de elvetéltem! Velem speciell mindig rendes volt, vetélésem után rengeteg vizsgálatot kiírt, endokrinológia, immunológia, genetika, stb. Nekem eddig pozitív tapasztalataim vannak, kb.3 éve járok hozzá, az asszisztense pedig tündéri hölgy! Ezért lepődtem meg, és sajnálattal olvastam én is, amit Monyóka írt! De bizom benne, hogy indén azért hozzátok, és hozzám is ellátogat majd a gólya! :-) Sok erőt és kitartást kívánok!!!! :-)

1497. M_Dorka
2015. márc. 31. 08:03

Monyóka! Szomorúan olvastam az írásod. Sajnálom, hogy ezt tapasztaltad. Én azért még bízom a dokiban,mert nálam eddig gyorsan haladnak a dolgok,az előző orvosomhoz képest. Igaz,hogy az eddigi eredmények negatívak, még nem találtak problémát egyikünknél sem.

Szerintem korrekt,hogy leírtad Te mit tapasztaltál. Sajnos a legjobb orvosok között is találunk olyant,akivel nincs megelégedve a páciense.

Nem gondolkodsz doktor váltáson?

Te lombik előtt állsz?

1496. M_Dorka
2015. márc. 30. 14:38
Sziasztok! Túl vagyok a hsg-n. Maga a vizsgálat kibírható fájdalommal járt. Nekem utána 1órával iszonyatos hasgörcsöm volt,ami közel 2órán át tartott, volt egy kis vérzés is. Összefoglalva a vizsgálat utáni fájdalom borzasztóbb volt,mint a hsg. A lényeg,hogy átjárható mindkét petevezeték. Babócáért megérte :-)
1495. M_Dorka (válaszként erre: 1494. - Körti78)
2015. márc. 26. 18:36
Körti, köszönöm Neked is, hogy válaszoltál és a biztatást is :)
1494. Körti78 (válaszként erre: 1491. - M_Dorka)
2015. márc. 26. 14:49
Én kórházban nem adtam sosem, amúgy meg magánban jártam hozzá!Fel a fejjel, bízni kell, fel nem adni!NEm is biztos, hogy fájni fog!
1493. M_Dorka
2015. márc. 26. 13:44

Kdra, köszönöm, hogy válaszoltál nekem. Arra, hogy tavasszal már babázok már folyik a könnyem... Bár igazad lenne...

Természetesen megyek a dokihoz magánba.

Nem tudom, hogy Neked volt-e átjárhatósági vizsgálatod. Szerinted lehet kérni vmi nyugtatót, fájdalomcsillapítót? Gondolkodom, hogy felhívom Kornélt vagy holnap megkeresem személyesen, hogy mégis mire számítsak a fájdalmon kívül... :/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook