Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt az a dolog életedben, amit vettél és rettenetesen megbántad? Mennyi pénzt adtál ki érte? fórum

Mi volt az a dolog életedben, amit vettél és rettenetesen megbántad? Mennyi pénzt adtál ki érte? (beszélgetős fórum)

20. Ymanie
2010. márc. 1. 20:56
A városi ház miatt kár volt annyit bankba járni hitelért.Eleinte tetszett,de amikor kezdtek előjönni a rejtett problémák,akkor már nagyon megbántam.3 évet se laktunk benne és visszaköltöztünk a tanyára.Most ott tartunk,hogy volt már két árverés,de nem kelt el a ház.Na,amilyen jó helyen van nem is fog.Pedig megoldana egy csomó gondomat.....
2009. márc. 22. 08:56
Egy kenyérsütő. Egyszer nem tudtam használni, mert rossz. Viszont szeretnék egy másikat.
2009. márc. 22. 08:52
egy robogó nagy álmom volt, kb 3szor ültem rajta és majdnem féláron adtuk el ahhoz képest ahogy mi vettük....ma is fáj...no nem az, hogy eladtuk, hanem a lóvé amit buktunk rajta:-(
2008. nov. 4. 16:02
egy szív alakú medál, amit ketté lehet törni. 12000
2008. nov. 4. 16:00
A járólapot a házba,na azt nagyon megbántam,hatalmas hiba volt!
2008. nov. 4. 15:34
töméntelen mennyiségű ruha és cipő régebben..a legdurvábbat meg nem merem leírni, mert annyira gááz..soha senkinek nem fogom elmondani..
2008. nov. 4. 15:25
Egy discman-t 4000 Ft, mert a koliba nem birtam aludni, de alig használtam, egy hajsimítót (4000Ft),de nem viszi a hajam ugyhogy vettem megy másikat dupla annyiért, ja és még van egy régi otthon.Egy cipőt ami ugy feltörte a lábam h. még be se gyógyult, a helyett is másikat kellett vennem.
13. Zkelah (válaszként erre: 10. - Fda58604ed)
2008. nov. 3. 18:58

Cipők és kozmetikumok ugyanez.

Ruhák: megveszem, ami ott és akkor tetszik, aztán hazaviszem és sokszor rájövök, hogy nem megy semmihez.

2008. nov. 3. 18:55
Multifunkciós turmixgép jó sokba került talán egyszer vagy max kétszer használtam 3 év alatt viszont rengeteg helyet foglal.☺☺☺
2008. nov. 3. 18:38
Mi 2 éve vettünk egy beagle kiskutyát 35 000-ért 1 hónapig volt nálunk, mert nem bírtam foglalkozni az akkor 1 éves gyerekemmel és a kutyával is egyszerre normálisan. :( Persze pénzért senki nem vitte el, így kénytelenek voltunk oda adni egy vadásznak ingyen. Így mindenki jól járt, mert a kutyusnak jobb helye nem is lehetne és én is megnyugodtam, a gyerekkel is tudtam foglalkozni, csak a pénztárcánk lett keskenyebb. :( Ez még a mai napig úgy bennem van, és úgy szégyellem.
2008. nov. 3. 18:18

Sok ruha, mindg 1-2 számmal kisebb: majd belefogyok...halomszámra.

Cipők: esetleg csak fél számmal kisebb van, a méretemben nincs, megveszem (tökmindegy mennyibe kerül. ha tetszik). Szétzúzza a lábam, és ránézni sem bírok többé.

Ezen kívül arckrémek, kozmetikumok: akkor is megveszem, ha tudom, hogy van már egy mázsa, nem is kell igazán.

Kb. ennyi. De ezt rendszeresen, családom nagy örömére:)

2008. nov. 3. 18:18
nincs ilyen :)
2008. nov. 3. 18:12

Elektromos seprűt (nagyon ritkán használom),

Leg-Magic (3 napig használtam) nyári-ruhához való kis fehér kabátkát (sose vettem fel) stb. stb. stb. :( :(

2008. nov. 3. 18:00
Ha ruhát veszek azt általába mindig megbánom mert nem használom annyit amennyit szeretném és ilyenkor mindig morgok magamba!Nem is merem összeszámolni mert biztos 200 ezer körűl van ha az elmúlt éveket nézem...
6. Bogárka62 (válaszként erre: 3. - Bogárka62)
2008. nov. 3. 17:46
Ja, és mennyibe került összesen?????? A két ablak 270.000.- Ft volt. Ebből a veszteség 130.000.-. Ft!
2008. nov. 3. 17:46
Anyukámnak egy lábmasszírozót.SOHA nem használta:(
2008. nov. 3. 17:46
Vettem egy motorola v3i-t 60 000 ért és az egy évből amíg az enyém volz 3 és fél hónapot szervizben volt. És aztán 15 000 ért sikerült megszabadulni tőle. Nagyon csalódott voltam. ja és egyszer rendeltem a quelléből egy nadrágot 7000 ért de kiderült hogy alacsony mérte és 3 szor belefértem volna. A postaköltségen 2000 ft ot buktam.
2008. nov. 3. 17:44
3 éve ablakot cseréltettünk /nagy ablakot, panellakásban/ sajnos rosszul rakták be. Kb 10-szer jöttek beállitani, de nem volt jó mégsem. Tavaly augusztusban már be is ázott. Akármit mondtunk, kértük cseréljék ki nem tették. Mondták pereljük őket nekik úgy is jó évekig el fog húzódni. Nem tettük mert annyi pénzünk pluszban nem volt. Viszont ki kellett cseréltetni /egy másik céggel az ablakot/. Hát ezt nagyon megbántam, lelkileg is teljesen a padlón voltam!!!!
2008. nov. 3. 17:40
Vettem egy elektromos porszívót(25ezer Ft)és ha nem is rettenetesen,de megbántam,mert nem veszem túl jó hasznát:(
2008. nov. 3. 17:38
Mi volt az a dolog életedben, amit vettél és rettenetesen megbántad? Mennyi pénzt adtál ki érte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook