Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő alatt lehet teherbe esni? fórum

Mennyi idő alatt lehet teherbe esni? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2011. szept. 13. 11:04
Sziasztok . látom nem valami aktív az oldal de én azért írnék pár megjegyzést! Nem rég kezdtünk el próbálkozni a férjemmel , hogy legyen babánk , de másodjára is eredménytelenül . Sajnos természetemnél fogva olyan ember vagyok aki egyből kétségbe esik , hiába olvasom itt , hogy nem szabad rágörcsölni stb. lehetetlen . Nem lehet nyugodtan kivárni mikor mindent megadnék egy gyerekért ! A másik , hogy engem csak az háborít fel , hogy akik nem szeretnének babát , akik csak úgy beletörődtek hogy gyermekük lesz azoknak egyből összejön , aki pedig mindent megtesz érte annak át kell élni mind ezt amit most én átélek !! Igyekszem lenyugodni de nem könnyű :S Jó lenne ha aktívabb lenne ez az oldal , mert sokat lehet itt tanulni , tapasztalatok alapján , akár az ilyen kezdőknek és akár a tiniknek is nagyon tanúságos oldal !!
2011. márc. 10. 16:50

Sziasztok tud nekem valaki válaszolni arra a kérdésemre hogy az együtt lét után hány nappal lehet tesztel kimutatni a terhességet??? És szerintetek mennyi az esélye annak hogy elsőre sikerül a baba?

Előre is köszi a válaszokat

2011. márc. 1. 22:24

Sziasztok!

Ez jó kérdés... mennyi idő alatt azt nem tudom, de azt igen, hogy remélem, hogy hamar :D

Nagyon szeretnék pici babát s a párom se bánná :)

Pozitív vagyok s remélem, hogy ha "össze kell jönnie, akkor össze fog jönni" !

Csak ott a kérdés, hogy mikor...

2009. nov. 22. 21:23
én secpec babás lettem:-)úgy örültünk, egy tündérlány.
82. Ztus (válaszként erre: 62. - 93c2b3c42f)
2009. szept. 30. 20:12
segítenél nekem megcsinálni
2009. júl. 3. 15:14
Az első kis-Nagy lányunk már 2.ik hónapban sikeres volt.A kicsikre 13 évet kellett várni,de megérte.
2009. jún. 11. 16:00

Sziasztok!


Nekem az lenne a kérdésem, hogy 11 napon van még, hogy megjöjjön a mensim, de egy kicsit már görcsölget a hasam, de csak ritkán érzem! 2009.06.11 van ma és 06.06-a óta nem védekezünk a párommal, lehet, hogy terhes vagyok? Vagy erről még túl korai lenne beszélni? Légyszi írjatok! Köszi.

2009. máj. 15. 09:56
Nekünk 6 hónap után jött a picilány,de az a fél év is egy örökkévalóságnak tűnt.
2009. máj. 14. 23:23

Sziasztok!


Mi nem terveztük még, mert korainak tartottuk, de már szóba került, h ha úgy alakul majd a továbbiakban akkor jöhet a baba. Ahogy ezt elterveztük rá 3hétre pozitív lett a teszt:). immáron 13hónapos a kislányunk. /hozzáteszem, hogy gyógyszert szedtem és 2nap feledékenységből a nyári nagy sietségekben elfelejtettem és akkor fogant meg a pici is/

2009. máj. 14. 22:51
Mindkettő gyerkőc az 1. próbálkozós hónapban összejött.
2008. aug. 27. 23:25
Sziasztok. Én 5 évig szedtem azt a fránya fogamzásgátlót, bár ne tettem volna. Fél éve próbálkozunk és még nem jött össze a babóka. Amikor abbahagytam a gyógyszert, elöször meg sem jött, aztán meg csak 2 napokat menstruáltam. Elmentem a dokihoz és kiderült hogy túl vékony a méhnyálkahártyám és ez a gyógyszer miatt van! Most kaptam peteérést elősegítő Clossy tablettát, remélem így majd összejön. Akinek már sikerült, tudna adni egy két tippet hogy mit csináljunk?! Köszi
2008. aug. 27. 09:17
Nekem 6 honap utàn sikerült,igaz én nem szedtem elötte tablettàt,viszont igy 6 honap utàn is meglepödtem hogy terhes vagyok,nekem valahogy gyorsnak tünt:)
2008. márc. 19. 21:05
Nekem szerencsém volt, mert abbahagytam a gyógyszert és utánna mikor akartuk rögtön összejött, igaz sajnos el is vetéltem, de a kisfiam is 2. próbálkozásnál már itt ragadt nálunk!!!! :D:D:D
73. ari6
2007. okt. 31. 16:45
nekem az első a 3. hónapban, második 7. hónapban sikerült. mikor rágyúrtunk, abbahagytam a cigit és rendszeresen sportoltam.
2007. okt. 31. 15:50

Nagyon sokan egyszeri nem vedekezes (vagy ovszerszakadas) utan teherbe esnek.

Nekem a 3.honapban sikerult masodjara, az elso elsore.

71. Livilla (válaszként erre: 69. - Csücsi83)
2007. okt. 31. 14:40
Szia Csücsi! Szerintem jó esélyeid vannak, ha nem dohányzol, mozogsz, egészségesen élsz és persze elhagyod a fogamzásgátlót.:)
2007. okt. 31. 13:30

Sziasztok!

Kisfiammal 4 hónap után estem teherbe, most, hogy nagyon várnánk a kistesót már 7 hónap eltelt...Már túlvagyok az érzelmi válságon, remélem nemsokára összejön. Kegyetlen az emberi természet: az érzelmek nagyon tudják befolyásolni a testet.

2007. okt. 1. 16:25

sziasztok!

szerintetek milyen esélyekkel indulok, ha kb. 10 évig szedtem a fogamzásgátlót?

nektek mi a tapasztalat?

68. mimo (válaszként erre: 65. - Ice kuszi)
2007. aug. 16. 22:28
ne keresedj el ennyire, ha egy évig nem sikerül akkor van gáz.Nekünk momentán 5 év alatt egyszer sikerült, azzal is elvetéltem, de azóta sem keresgek, minden hónap ujabb reményt ad, bár nagyon-nagyon nehéz.Türelem, és mindent bele!!!!!!!
67. Puszmok (válaszként erre: 65. - Ice kuszi)
2007. aug. 15. 12:51

Szia!

Nehogy elkeseredj nekem!

Van egy másik fórum Babát tervezünk... nézz be majd nagyon aranyosak a lányok és mindig segítenek :) sok sok kérdésedre tudnak válaszolni!

Mi is próbálkozunk élesben február óta..de még sajnos nem volt eredmény, de reméljük egyszer eljön a mi napunk is :)

66. 363d535da9 (válaszként erre: 65. - Ice kuszi)
2007. aug. 15. 12:38

Az első fiammal a 2. alkalommal, a másodikkal az első alkalommal, a harmadikkal 6 hónap alatt, a negyedik babával 1,5 év alatt estem teherbe, de sajnos a 7. héten elvetéltem. Erre nincs szabály. Az átlag kb. 1/2 év. Ha egy év után sem esel teherbe, érdemes elmenni az orvoshoz esetleg egy kivizsgálást csinálni.

Na de 2 hónap után eleseredni? Ne viccelj!!! Kedvenc szülészorvosomat idézve: TÜRELEM, TÜRELEM!!!

2007. aug. 15. 09:53

Sziasztok! (ha esetleg van itt valaki!)


Mi 2 hónapja próbálkozunk, de még semmi, és már most nekikeseredtem! Átlagosan mennyi idő amig összejön egy babóka? Az a baj, sok ismerősöm mondta, hogy legelső próbálkozásra sikerült, ezért reménykedtem én is, bár nekem elég sok problémám volt (gyulladások, méhszájseb...) Ezek mennyire befolyásolják? Előre is köszi a választ!

64. weberkitti (válaszként erre: 62. - 93c2b3c42f)
2007. febr. 20. 20:17

Szia!


Orvos csinálta a naptárat a barátaidnak meg neked, vagy esetleg Te magad?? A www.astro.com... oldalon nézték vagy máshol??

63. mimo
2007. jan. 17. 16:00
És ők mennyire könnyen estek teherbe?????Ti Biztos tudtok programozni...de nálunk sajnos a 40-50 napos vérzésekkel nem tudjuk hogy sikerül-e egyáltalán a baba(((((((((
62. 93c2b3c42f (válaszként erre: 28. - 363d535da9)
2007. jan. 17. 10:57

Baráti körömben igen biztos módszer az a bizonyos Jónás módszer.

4 embernek az jött össze, amit szeretett volna.

Az én kifiam is úgy fogant, a holdnaptár szerint.

61. Zsuzsi13 (válaszként erre: 56. - Hajni12)
2007. jan. 15. 12:45

Szia Hajni!


Nálam két nap késéssel jött a mikulás, persze totál reményteljes voltam. Nálunk kishugim zaklat azzal mikor lesz már baba meg ilyenek. De szerintem le kell tudni kapcsolni mert addig nem fog összejönni. Hétvégén dumálok hugom fejével.

Meg kéne otthon beszélnetek hogy a párod mivel tudná a figyelmedet a babakérdésről elterelni egy kicsit.

2007. jan. 15. 12:42
Mi dec. 1 óta próbálkozunk és még semmi.
2007. jan. 15. 10:58
Na ez jó kérdés! Mi 8 hónapja próbálkozunk de még nem jött össze.Eddig a reggeli testhőmérséklettel néztem a peteérest és most vettem ovulációs tesztet is.
2007. jan. 15. 10:42
Egy kisebb műtéttel de 1évre rá sikerült.
57. bebe82
2006. nov. 24. 17:05

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a "görcsösen akarom, de nem jön össze" dologhoz. A párommal július óta próbálkozunk a bébiókával (keresztlányom így mondja a kisbabát), mindeddig sikertelenül. Lassan kezdek rájönni a peteérés számításba, bár könnyen lehet, hogy rosszul csinálom. De ha jól számolom, akkor ma éppen jó lenne, erre meg Apucika szolgálatban van. Mellesleg most beteg is vagyok, bár mintha már kifelé lábalnék a megfázásból.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook