Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek nem kell megünnepelni az 1 éves évfordulót ha csak járunk? fórum

Szerintetek nem kell megünnepelni az 1 éves évfordulót ha csak járunk? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. dec. 1. 04:28
en megszoktam.
2009. nov. 24. 12:59
Most olvastam vissza, látom más sem értette, hogy miért "kell" :DDDD
2009. nov. 24. 12:58
Mi az, hogy "kell"?? Ha szeretnétek ünnepeljétek meg, ha nem, akkor nem kell :)
2009. júl. 23. 15:57

Szerintem nagy ünneplés nem feltétlenül kell.

Mi anno mindig ebédelni, vagy vacsorázni mentünk el az évfordulókon. Így lett egy kedvenc helyünk is(évfordulós törzshelyünk) az egyik étteremben. Most már a házassági évfordulónkon járunk oda évente...

47. sariya
2009. júl. 23. 15:27
Mi ma vagyunk egy évesek..És úgy tűnik,h a párom elfelejtette.Pedig annyiszor mtm neki az elmúlt időkben..Nagyon szomorú vagyok.
46. Fiatal nő (válaszként erre: 45. - Mulberry88)
2009. júl. 1. 07:25

Szerintem sem kell feltétlenül ajándék, csak egy puszi kíséretében legalább annyit mondani, hogy boldog évfordulót...

"Újrajátszani". Hát, hasonlót mi is műveltünk a párommal, de nem az első évfordulón, illetve azon, de egy másik évfordulón. Mi az első randinkat ismételtük meg. Nem 100%-ban, de részben. Bár annyira nem figyeltünk rá, hogy mit veszünk fel. (Én például már nem is annyira emlékszem, mi volt rajtam pontosan.) De volt 2 hely, ahová ugyanúgy elmentünk. :-)


A konkrét évfordulón viszont nem csináltunk semmit. Ő átjött, kapott tőlem egy kis apróságot, aztán elmentünk sétálni, kaptam tőle egy doboz bonbont visszasétáltunk és ennyi.


A mi második évfordulónk az még "odébb" van, majd október végén lesz, de akkor sem igazán tervezünk semmi extrát.


Nem tudom, nekem nem tetszik férfiakon annyira az ékszer, úgyhogy asszem a gravírozás kimarad. :-P Mondjuk én nem is vagyok híve, pláne, hogy "mindenki gravíroztat". Szeretem törni az agyam valami tényleg egyedin. A párom rendszerint mindig meg is lepődik rajtam, milyen kreatív vagyok meglepetések terén. :-)


Nekünk 4 nap (5-én) lesz a 10. hófordulónk, miszerint megkérte a kezem. :-)))


Ja, és sok sikert, hogy bekössék a fejed! ;-) Illetve hogy lépjenek afelé... :-D

2009. júl. 1. 01:38

Szerintem valamilyen szinten érdemes (jól esik) feleleveníteni az x évvel ezelőtti eseményeket. Ha szeretitek egymást, ez szerintem magától is értetődik. Nem kell feltétlenül ajándékot venni egymásnak, elég egy kedves összebújás is. :)


Mi pl. a párommal az 1. évfordulón "újra játszottuk" az 1 évvel korábbi eseményeket. Ugyanabba a ruhába öltöztünk, mint azon a randin, és ugyanott, ugyanúgy találkoztunk. Jó móka volt (bár lehet, hogy másoknak gyerekes). Nem vettünk semmilyen ajándékot, egyszerűen önfeledten együtt töltöttünk egy napot.

2. évfordulón már színházba mentünk és közös, gravírozott nyakláncot csináltattunk. De hát ez különleges volt, ugyanis innentől vált a dolog igazán komolyra...

És remélem, hamarosan a gyűrű következik... :$ :) <3

44. 2104cc91e8 (válaszként erre: 42. - Ekka)
2009. jún. 5. 14:01

Akármikor is legyen az évfordulótok Én szívből gratulálok:)


A Miénk (a 44-ik) a jövő hónapban lesz:)

43. supin
2009. jún. 5. 14:00

Ezt a szót sem szeretem::Kell???

Két ember között a kapcsolat nem "kell",hogy legyen..hanem spontán érzelem,szeretet,szerelem,együvé tartozást jelent.

42. Ekka (válaszként erre: 41. - 2104cc91e8)
2009. jún. 5. 13:52

:)

Házassági évfordulót viszont már ünnepelünk!

41. 2104cc91e8 (válaszként erre: 40. - Ekka)
2009. jún. 5. 13:48

Ismered a mondást: Kivétel erősíti a szabályt!

Gratulálok Nektek és ha mindkettem "egyformán" jól érzitek Magatokat ebben a kapcsolatban akkor nagyon sok boldogságot kívánok Nektek :)

40. Ekka
2009. jún. 5. 13:36
..mi sem ünnepeltük együttjárásunk első évfordulóját, és a másodikat sem... és láss csodát.. azóta eltelt 6 év;)
39. 2104cc91e8 (válaszként erre: 38. - Ekka)
2009. jún. 5. 13:27
A világ ugyan nem dől össze, de ez azért jelent valamit! (már az, hogy a Fiú nem akar ünnepelni!)
38. Ekka
2009. jún. 5. 12:52
Mindenki másképp gondolja, de attól, hogy nem ünnepeltek nem dől össze a világ!;)
37. 2104cc91e8 (válaszként erre: 36. - Lilura)
2009. jún. 5. 11:56

Kedves Lilura!

Gratulálok Nektek!!! Két gyönyörű ember!

A horoszkópotok szerint is tökéletesen összeilletek (gondolom ez a felállás Nálatok)

Én kívánok Nektek nagyon sok boldog évet szeretetben együtt tölteni :)

(legalább annyit mint Én, de inkább többet)

36. lilura (válaszként erre: 35. - 2104cc91e8)
2009. jún. 4. 16:14

Én is Veled értek egyet:). Mármint egy kapcsolatban két ember létezik, és az az ideális, ha egyformán viszonyulnak a másikhoz, a kölcsönösség fontos dolog itt is.

Mi évfordulókon+félévfordulókon általában elutazunk valahova, úgy fogalmazunk, hogy "élményt" szerünk:). De a hónapfordulókon is szívesen csinálunk kisebb ünneplést:). Legyen az akár otthoni beszélgetés, nosztalgia és tervezgetés, a lényeg, hogy mindkét fél vágyjon rá.

35. 2104cc91e8 (válaszként erre: 32. - 852308703c)
2009. jún. 4. 15:34

Kérlek, meg ne bántódj, de azt érzem az írásaidból, hogy inkább Te ragaszkodsz jobban ehhez a fiúhoz. Szerintem a fiúnak kéne a boldogságát (hogy együtt lehet Veled) kimutatni azzal, hogy a szép napnak megadja a módját:) Elvisz vacsorázni, aztán táncolni, virágot, parfümöt vesz, vagy amiről tudja, hogy szereted! El kéne halmozzon a szeretetével:)

Kérlek bocsáss meg az őszinteségemért, de miután kérdésre válaszoltam, így érzem helyesnek, hogy azt írom amit gondolok.

34. 852308703c (válaszként erre: 33. - Fiatal nő)
2008. nov. 4. 19:15
nem felejtette el..tudott rola..szerencse....:)) tudta a datumot...wow!! de semmi unneplest nem akart..de az is lehet felreertett engem amikor az unneplesrol beszeltem..lehet azt hitte hogy ajandekot kell venni..pedig nem...csak kis figyelmesseg eleg lett volna....
2008. nov. 4. 19:13

Mi 31-én tartottuk az egy éves évfordulónkat. Igazából október 29, de hivatalosan 31... :-)

Mi sem ünnepeltük különösebben, annyi volt, hogy adtunk 1-1 ajándékot. Ő Tőlem kapott egy bögrét, én meg Tőle egy doboz bonbont. Mondjuk Ő előző nap teljesen váratlanul beállított egy szál rózsával, hogy boldog előévfordulót... Olyan kis aranyos volt. :-)

Különösebben mi sem ünnepeltünk, csak az volt jó érzés, hogy jé, már egy éve..? :-)

Mi a randik évfordulóját emlegettük még, de az csak így az egy év elteltével volt izgalmas. :-) Visszaszámlálás... :-)

Én is gratulálok egyébként!

Ha nem akar ünnepelni, ne búsulj, az én párom sem az az ünneplős. De annyi mindenképpen kell, hogy boldog x. évfordulót, és legalább egy puszit... Hogy azért nem felejtettük el a dolgot... :-)

2008. nov. 4. 19:12
nem is nagyon ajandekot akartam nem nagyon erdekel az ajandek fele..en szivesebben adok...mint kapok ajandekot...(nem tudok valaminek orulni ha megerzem rajta hogy csak illembol vettek mivel "kell" -na nekem ezert senki se adjon semmit) csak akkor ha szivbol jon...en egy kis hangulatos egyutt toltott idot szerettem volna...hozza bujni..elbeszelgetni a tavalyi erzeseket...esetleg vmi egyszeru vacsora mit ketten keszitunk el..es film kozbe megesszuk..vmi nagyon egyszerut...de most vagy azt sem akarta vagy felreerthette az "unnepelosdi szandekom"..de mind 1...ez van...
2008. nov. 4. 19:07
1,5 éve bocsi
30. 9df60c3431 (válaszként erre: 13. - D606bc0fd7)
2008. nov. 4. 19:07
Mit lehet venni ennyi idő után ha havonta ünnepeltek? Mi 1,5 hónapja vagyunk együtt, és nem is havonta ünneplünk, de már igy sincs semmi ötletem :(
29. 9df60c3431 (válaszként erre: 3. - 852308703c)
2008. nov. 4. 19:04

Bárcsak az enyém is igy gondolná. De mi sajnos mindig megünnepeljük :( Még akkor is ha épp a padlón vagyok anyagilag. Én nem birom ezt az ünneplősdit, évfordulók, szülinap, névnap, karácsony, húsvét, valentin nap, meg még amit kihagytam.


Párotok szüleinek szoktatok venni/vinni valamit ha pl karácsonyi vacsira vagytok hivatalosak? Esetleg a testvérnek?

2008. nov. 4. 18:53
megleptem ot egy slide show-al a sajat kepeinkel..es egyik kedvelt zenejet valasztottam a slid haterenek...zenei alafastesenek..(all green-let's stay together) nagyon tetszett neki a slide...:) es magamat megleptem egy uj bluzzal..nah ha nem akar unnepelni ez van...a sajat szuletesnapjat sem akarta unnepelni...vmiert bizonyara nem szereti az unnepeket...ilyen is van...de en szerettem volna unnepelni....
27. vacsek
2008. nov. 4. 10:27

Lepd meg valami aprósággal. Aztán ha van egy kis esze akkor rájön, hogy miért kapta. Ha rákérdez akkor Te persze tagadj mindent. :)

Ha nagyon hajthatatlan akkor mondd meg neki, hogy ez neked fontos mert ahogy írtad ez az első komoly kapcsolatod.

2008. nov. 3. 08:34
hat tudja hogy evfordulonk van elekszer emlekeztettem ra....de unnepelni nem akar....unnepelek egyedul..magamat...ez az elso komoly kapcsolatom........hurrraaaaaaaaa 1 ev....:)
2008. nov. 3. 07:07

Mi 20 évvel ezelőtt megünnepeltük,aztán már csak én emlékeztem rá:((((

És ez sajnos így volt most 26-án is.

A férfiak agya erre nincs beállva.(tisztelet a kivételnek)

Nekem is nagyon rosszul esik,de így kell elfogadni!

Ha pedig csak én készülök,akkor zavarba hozom Őt.Szerintem az sem jobb:((((

A házasságit viszont meg szoktuk.

Annyi ünnep van egy évben,hogy az nekik már sok:))))

2008. nov. 3. 07:04

Ezt ti érzitek,ha boldogsággal tölt el hát miért ne ...

Minden jót nektek,és sok türelmet egymáshoz!!!!!!

2008. nov. 3. 06:18
Ünnepeljetek...:-))
22. csókica (válaszként erre: 18. - 852308703c)
2008. nov. 2. 23:07
A hónap helyett akkor az évfordulókat ünnepeljétek meg,mégis nagyobb dolog)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook