Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pont egy hete kellett volna megjönnie. Mit csináljak? fórum

Pont egy hete kellett volna megjönnie. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 2. 21:46

ha fáj miközben pisilsz akkor tuti fölfáztál,de ha az nincs akkor nőgyógyász,mert lehet ciszta...

amúgy ha előtte nem volt rendszeres a ciklusod akkor lehet hogy most is ez van csak most feltűnt...de semmi esetre se aggódj!!!

2008. nov. 2. 19:09
hA NEM VOLTAL SENKIVEL...ES kesik akkor nem vagy akkora nagy bajba....de ha tovabbra is kesik keress fel nogyogyaszt....mar akkor komoly is lehet...de szerintem felfaztal..+idegeskedes...es ott az eredmeny hogy kesik
2008. nov. 2. 19:08

nekem a jó meleg víz ilyenkor segíteni szokott..

ha felfáztál akkor lehetséges hogy azért késik

2008. nov. 2. 19:07
az lehet h felfáztam mert sokat pisilek mostanába
7. szanád (válaszként erre: 4. - Teva007)
2008. nov. 2. 19:07

akkor viszont jó meleg vizzel zuhanyozzál , főleg a hasadon ,

akkor meg nincs mit izgulnod....ha nem volt még semmi

6. Gyémántkő (válaszként erre: 4. - Teva007)
2008. nov. 2. 19:07

Hát akkor egyértelmű ,hogy keressél föl egy nőgyógyászt,hogy csináljon egy kivizsgálást,vagy ha van idegrendszered várjál még egy keveset ,hátha megjönn ..

Idegeskedéssel csak késni fog továbbra is...az is nagyon befolyásolja.

2008. nov. 2. 19:05
hat gondolkozz el enm fazhattalal e fel multkor nekem 10 napot...kesett...mivel felfaztam...mar engem is ett meg a fene sot tesztet is vettem...de azert kesett annyit mert felfaztam..keshet akkor is ha mostanaba vmi eros antibiotikumot vettel be....
2008. nov. 2. 19:05
Nincs szükségem tesztre hisz még szűz vagyok nemhogy terhesxd
2008. nov. 2. 19:05

van rá ok hogy esetleg terhes vagy ?

ha nincs akkor csak várjál

2. Gyémántkő (válaszként erre: 1. - Teva007)
2008. nov. 2. 19:04
Vegyél tesztet ,és ne aggodalmaskodjál potyára
2008. nov. 2. 19:03
??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook