Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babaápolási termékeket használsz/használtál? fórum

Milyen babaápolási termékeket használsz/használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jan. 30. 21:19
nálunk per pillanat a dm-pelus a király
2007. jan. 29. 14:05

Mi most liberót használunk, de még mindig kisérletezünk, mert az előző súlycsoportból a pampers volt jó! Próbáltuk a Huggies pelust, de az nagyon nem vált be... vékony és csörgös :) viszont popsitörlőböl meg azt szeretjük mert jó az illata és nem szakad könnyen (és édi micimackós a doboza)

Popsikenőcs meg fürdető még a gyógyszertárból van, fél éves korig állitólag azt kell használnunk nehogy kipöttyösödjünk :) Szereztünk be Johnson's és Bübchen dolgokat, azok lesznek szerintem majd esélyesek!

20. minti
2007. jan. 15. 20:10
Nekünk a Libero vált be, a Pampersből kifolyt a kaki. Ki akarom próbálni a DM-es pelust. Az jó vajon?? Törlőkendőből a DM-est használjuk, nagyon kellems az illata és jó az ára is, sztem a Nivea semmivel sem jobb, csak drágább. Popsikenőcs a gyógyszertári vagy Bepanten mindkettő tuti.
2007. jan. 15. 17:31

Most Liberot használunk, meg vettem egy csomag Huggiest, de mindkettőből kicsorog a pisi. Hol a combja mellett, ha alsizk akkor emg a hasánál. Egyszerűen nem vált eddig egyik sem

Popsikrémnek a Neogranormon testápolót használom (ajándékba kaptuk), de akármilyen piros is legyen a feneke, hamar elmulsztja

18. Gyurmi
2007. jan. 15. 11:16

Én a kezdetektől Pampers-t adtam a kicsire, de volta próbálkozásaink a Liberóval, a Babylove pelussal is, de azokból elég sokszor kifolyt a pisi. (Mondjuk tényleg lehetne hátul gumírozása.)

Még most is a fürdetőkrémmel fürdetem, pedig már 10 hónapos, a Johnson's nagyon kiszárította a bőrét. Samponban a kamillás Nívea vált be, popsikrémben pedig csak a Sudocream-et használtuk.

2007. jan. 15. 10:39
Nekünk jó volt a liberó,de a pennybe van olcsóbb pelus és nekünk nagyon bevált.Egyébként Johnsons termékeket használunk.
16. Kicsikata (válaszként erre: 5. - 18235c4fc5)
2006. dec. 5. 10:02

Osztom Heni véleményét! Eddig mind a három gyerekenél ezek váltak be!

Nekem a Rossmannos és a DM-es pelnkából napi adagban több kellett, így lehet olcsóbb, de mivel több fogyott még rosszabbul jártunk....

A mostani kisbabámnál is ezeket használjuk majd és szívesen kipróbálom majd a Libero újfajat újszülött pelusát!!!

2006. dec. 3. 15:02
Nekem sem jött be sem a pampers sem a libero pelus.Szerintem egyáltalán nem jobbak az olcsóbb kevésbé ismert, nem agyon reklámozott pelenkáknál.Nekem a Roosmann pelenka maximálisan bevált.Az ára ia elfogadható és atöbbi baba termékei is jók.Egyedül a habfürdő nem igazán jó.Kevésbé habzik és az illata sem tetszik.Popsikenőcsből a Sudocremet használjuk.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Szerintem amennyivel drágább a többi popsikenőcsnél annyival jobb minőségű.Én most épp a begyulladt fülemet kenegetem vele.De szinte mindenre jó.
2006. dec. 3. 12:22

Nekünk se jött be a pampers pelus, nálunk is történtek balesetek, hogy szegénykém a hát közepéig lett kakis. Az ioagzság az, hogy még mindig nincs egy teljesen bevált pelenka-típus.

Tetsápolásra pedig a Bübchen termékeket használom, igaz nem túl olcsó, de nagyon bevált a sampon, a fürdető meg a popsikrém is

2006. nov. 23. 10:38

Amíg nagyon pici volt a kisebbik fiam,a bőre olyan száraz volt,mintha hámlana,a kamillás fürdővíz pedig még tovább rontott a helyzeten.Akkor csak fürösztőkrémet használtunk (gyógyszertári),amít el kellett a fürdővízben oszlatni.Néha,ha előfordult "koszmo" a fején,akkor babaolajjal feláztattam,ledörzsöltem óvatosan,majd megmostam.

Ha nagyon érzékeny a baba bőre,akkor érdemes senzitív termékeket választani.

2006. nov. 23. 10:28

A két nagyobbnál Zwitzal-termékeket,a kicsinél Gabi-termékeket (ami Zwitzal-licenc alapján készÜl).

Nem csíp,nagyon kellemes az illata,és jól is habzik.

Pelenkából a kislányomnál a Libero vált be akkoriban,a fiaméknál a Pampers.De nagyon szerettem a lila Tesco-s pelenkát is,ami sokkal olcsóbb,mint a fenti kettő,és nagyon jó nedvszívó (van popsitörlő is belőle,ami aloe-verás,kellemes az illata,vastag,és olcsó is)

Ha hasmenés vagy más miatt felmaródott a bőr a popsiján,a Sudocrem csodákat művelt.

11. virkó
2006. nov. 3. 20:44
Kozmetikumból eleinte csak gyógyszertárit(fürdetőkenőcs,popsikenőcs,ápolókrém),mostanában Gabit és Johnsonst(ezeket korábban kaptuk ajándákba).Pelusból már mindenfélét próbáltunk.Legtöbbször:Libero,Pampers,Dm-sajátja(Babylove,Babysoft).Szerintem popsitörlőből is ez utóbbi a legjobb.
2006. szept. 23. 13:25
Bocsi! Az "elmenős" táskában nem krém hanem törlő van!!!!!!
2006. szept. 23. 13:24
Mi a liberót használjuk születése óta. bár kipróbáltam a dm pelenkáját is! Annyira az nem jött be bár nagyon jó árban van. Tisztálkodásra a Nivát használjuk. Azt viszont még semmire nem cseréltem le! Popsi krémet a doktor néni ír nekünk. Popsi törlőt sokáig a niveát használtam nem régen váltottam a popsikrémes johnson'sra. Viszont az "elmenős" táskában dm-es popsikrém van!
8. mily
2006. szept. 23. 12:11

Nekünk a pampers nem igazán vált be mert nem gumis hátul a dereka és mindig "felcsúszott" a kaki a hátára ha ülve csinálta :) De az összes gumis derekú bejött (dm, rossmann, huggies, libero) Most hogy már nagyobb a huggiest nem szeretem mert valahogy nem tudom rendesen áthajtani az oldalán. Olyan mintha fel lenne sliccelve a pelus.

A gyóygszertári popsikrémmel maximálisan meg vagyok elégedve és olcsó is, de mindig van otthon sudocream is. A popsitörlőknél szeretem a zöld színű rossmannost (a narancssárga illata nekem szőrnyen irritálta a szaglásom, meg nem volt olyan puha, jó az intersparos is, a dm-essel sem volt semmi bajom) Általában mindig az akciósakat veszem, így van hogy a pamperst is megveszem. A huggiest annyira nem szeretem mert kicsit merev a törlőkendő. Legjobban a niveát kedvelem, de azt csak a metróban szoktam venni hatos csomagban mert amúgy drága. Fürdetőben nekünk a nivea vált be, a johnson No tears csípte a gyerkőc szemét!!!! KIPRÓBÁLTAM ÉS AZ ENYÉMET IS CSÍPTE!!!!!! Úgyhogy azt most mi használjuk.

2006. szept. 16. 12:50

Ebben a fórumban leírhatná akinek vaalmiféle tapasztalata van már a babaápolási termékeket iletően.

Hogy mit mikor használt, melyikkel volt megelégedve...

Mit hol érdemesebb megvenni, mekkora kiszerelésben...

Gondoljatok arra,h. sok leendő anyuka olvassa a cikkeinket, fórumainkat és mennyi segítséget tudunk nyújtani nekik, ha megosztjuk velük a tapasztalatainkat.

6. be52089f0e (válaszként erre: 4. - Tinendo)
2006. szept. 8. 09:02
A Rossmannból, mi a Babydream termékeket szoktuk venni. Jelenleg a popsikrém -150ml- 559-ről 449-re van leértékelve. Mi gyűjtjük a pontokat, így nekünk ebből még lejön 20 %. A popsitörlő árát pontosan nemtudom, de kb 800-ft.
2006. szept. 8. 08:33
Én a Pampersre ( bár amikor újszülöttek voltak, a Libero vált be jobban ), a gyógyszertári popsikrémre (vész esetén a Sudocremre) és a Gabi termékekre szavazok.
2006. szept. 8. 08:29

És a Rossmannos cukkok milyen árban vannak?

A Sudocrem-et mi is használjuk az első nap óta. Szerintem nagyon jó, bár árba elég húzós. De melyik popsikrém nem?

2006. szept. 6. 20:44

Én a Rossmannos pelenkákat és törlőkendőket használtam a gyerekeknél.Popsikrémet a dokinő írta fel.Olyan 2 hónapos koruk után a fürdetéshez már a Rossmannban kapható babafürdetőt használtam.Testápolónak pedig a Johnson's termékeket.

Amikor egy kis bőrpirosodásuk volt valószínűleg mosószertől, akkor egy időre a gyógyszertári testápolóra tértem vissza.

Most ha megütik magukat a Neogranormon krémet használom.

2006. szept. 6. 20:01

Mi a Libero pelust használjuk, elégedettek vagyunk vele. Talán csak kétszer történt baleset a fél év alatt.

Törlőkendőt és popsikenőcsöt a Rossmannból veszük. Árban is és minőségben is megfelel. Kezdetben Bepantent és Sudocrem-et használtunk. A Bepanten bevált, de a Sudocremtől kipirosodtunk.

Fürdéshez és olajozáshoz pedig gyógyszertári készítményt használunk.

2006. szept. 6. 19:05

Milyen pelust, törlőkendőt, tisztasági cuccokat stb. próbáltál ki már, és mi a véleményed róluk?

Végül melyik mellett döntöttél és miért?

Melyiket ajánlod?

Ha lehet mki írja le a véleményét, így legalább a leendő anyukáknak tudunk egy kis segítséget nyújtani.


A pelusok közül sokfélét kipróbáltunk(Dm-es pelus, Huggies, Libero..), de végül a pampers mellett maradtunk, mert ezt találtuk a legmegfelelőbbnek.

Az éjszakai változatát mkinek csak ajánlani tudom.

Törlőkendőkben is volt pár próba: a dm-es dupla csomag, nemcsak h. olcsóbb, de jó is(800-900ft a 2 csomag,80-80 db-os). Persze a Johnson's, a pampers és a Nivea kiváló, de azért egy kicsivel drágábbak.

A Dm-es cuccokat bármilyen téren(hintőpor,tusik, sampon, testápolók..)csak ajánlani tudom. Ezeket mind kipróbáltuk és meg voltunk vele elégedve.

Ha nem is sokat, de egy kisebb összeget spóroltunk velük, és ugyanolyan jó minőségüek szerintem, mint a márkásabb termékek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook