Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babaápolási termékeket használsz/használtál? fórum

Milyen babaápolási termékeket használsz/használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
52. Zsu77 (válaszként erre: 51. - Contu)
2007. júl. 18. 12:09
Én úgy gondolom, ha ez a pár pötty elmúlik visszatérünk. Nálunk nagyon bevállt. Amúgy nekem ún. ideges bőröm van és néha nagyon kipattogok, persze szétmarcangolom:(((,este kenek egy kis Sudocreamot az arcomra és reggelre, ha nem is csodás a bőröm, de jelentősen javul. Minnél nagyobb kiszerelésbe veszem annál olcsóbb és tényleg csak egy kicsi kell.
51. contu (válaszként erre: 49. - Zsu77)
2007. júl. 17. 23:58
És utána visszatértek rá? Én azért is szerettem, mert nem kell belőle sokat használni, mégis védi a baba popóját.
2007. júl. 17. 23:23
pampers pelenka és törlö kendö,a popsi kenöcs,puder és a testápolo Penaten!
49. Zsu77 (válaszként erre: 47. - Contu)
2007. júl. 16. 16:47
Eddig mi is ezt használtuk és szuper, viszont elkapott a pindurim egy kis hasmenést (suttyomban befalt majd 1 kg nektarint)és kiszáradt a popsija, így a dokinéni javaslatára a zsírosabb patikai popsikrémet használjuk.
48. Zsu77 (válaszként erre: 45. - Mongi)
2007. júl. 16. 16:45
A kislányom bőre sem bírta ezeket a termékeket, így magam kezdtem el használni. Kék kupkos testápolótól nagyon durván kiütéses lettem még én is.
47. contu
2007. júl. 16. 15:17
Popsikenőcsből pedig a Sudocrem-et találtuk a legjobbnak. Ezt használják idős embereknél is felfekvésre.
46. contu (válaszként erre: 45. - Mongi)
2007. júl. 16. 15:15
Nekünk se váltak be. Többen panaszkodnak rájuk. Nem bírta őket a gyerek bőre. Nekünk a DM márkája, a Babylove termékcsalád vált be. A fiam egyébként roppant érzékeny bőrű.
45. mongi
2007. júl. 16. 14:36
Eddig főleg Johnson's termékink voltak,de mind kidobtam.Nem jÓK!!!!!!
2007. júl. 11. 23:22

már a szülésem előtt mondta egymástól függetlenül két fiús anyuka, hogy a pampers nem volt jó, nem tudják kislányoknál mi ahelyzet...azért én egy kisebb kiszerelést vettem ( igyekszem végigpróbálgatni mindet )volt, hogysemmi baj nem volt, de kb. tkétszer tényleg kicsit pirosabb lett a fütyijénél.

a Rossmannos bevált, éjszakára a Libero. Valami giraffe is volt, az sem rossz, mást még nem próbáltam.

De én textilpelenkát is használok, felváltva az eldobhatóssal. Jobban szereti a Pici, főleg melegben.

Posikenőcs nem kell, mert még nem volt rá szükség,kivéve mikor a Pamperstől kipirosodott picit, akkor gyógyszertárit használtam.


Többynire sima vízben vagy Dr. hauschka rózsaolajas vízben fürdetem, de néha Gabit használok, mert nagyon finom az illata.


Törlőkendőből Gabit, de a Nivea is jó nagyon, a Johnson's kicsit keményebb. Mást nem ismerek.

43. Zsu77
2007. júl. 10. 16:06
Pampers pelus, gyógyszertári ill. Sudocream popsikrém, Nivea popsitörlő, gyógyszertári fürdetőkrém, néha Nivea fürdető, Nivea testápoló, gyógyszertári hintőpor és babaolaj, Beba sampon, Brumi biztonsági fültisztító, Vichy +50 faktoros naptej.
42. halimo
2007. júl. 10. 15:59
BabyTime pelus,BabyTime törlőkendő,gyógyszertári popsikrém,fürdető,testápoló.
2007. júl. 10. 14:50
Baba termékeket.
2007. júl. 10. 14:33
Pampers pelenka és popsitörlő,Johnson vagy Gabi fürdető,Johnson vagy Nívea babaolaj,hagyományos gyógyszertári popsikenőcs(neonatorum).
2007. júl. 10. 11:20
Bepanthen kenőcs,Johnson@Johnson olaj, fürdető, sampon és a legelején Libero pelus, később már a Tesco-s is megfelelt, és 20 hónaposan szobatiszták voltunk, a kisfiammal 24 hónaposan.
2007. júl. 9. 09:49
Popsitörlőből nálunk a Huggies vált be, a többi hozzá képest olyan vékony... ez meg nem szakad, stb... és nagyon fincsi babaillatú :)
37. benvik
2007. jún. 22. 18:13
Libero pelenka, Pampers popsitörlő, Neogranormon (nappal) és Sudocrem (éjszaka) popsikrém, Nivea babafürdető és sampon, napraforgó olaj, Nivea hintőpor.
2007. jún. 22. 16:10
Pampers pelus,testápoláshoz a GABI család termékeit szeretem.
2007. jún. 16. 19:04
Pampers pelu,sudocrem,babé fürdető,testápi,sampon.
34. Tiger
2007. jún. 10. 13:45
Pampers pelenka, Dm popsitörlő, J&J fürdetők
33. dee
2007. jún. 5. 19:20
Pampers pelenka és Nivea baby kozmetikumok.
2007. jún. 5. 15:36
Pelenka: Libero (most már nemcsak a Discoveryt, hanem az Up&Go-t is, ezt jobban szeretem) és minden más a Neogranormon termékcsaládból való, amit imádunk!
31. RLindi
2007. jún. 5. 10:55
Pelus Babylove,popsitörlő Nivea,popókrém:Sudocream,Fürdető testápoló is Nivea Baby.Nagyon szeretm mindegyiket.Nekünk a liberp,Pampers pelisok nem j9ttek be.Még Huggeest szoktam az is jó!
30. mylene
2007. jún. 5. 09:38
Pelenka: Libero, popsitörlő és fürdető: Johnson's, popsikenőcs: doktorbácsi által felírt. Eddig mindegyik nagyon bevált (6 hetes a lányom).
2007. ápr. 10. 20:15
Az első 6 hónapban csak liberót meg pemperst használtam,de mostanában már mást is,nappalra bon bini-t szoktam (plusz-ban lehet venni), ez jó mert hátul gumis és elég olcsó is, vagy a babytime-t(Penny termék).Éjszakára még mindig csak liberót használunk,(más pelusnál a lepedő is pisis lett). Most nemrég váltottam popsitőrlőt, szintén penny-s babytime, ami nagyon olcsó és szerintem jó is 299 Ft/80db(most 249Ft).
28. Cinka
2007. ápr. 10. 18:25
Mindenből Lidles és szuperül beválnak.
27. Minya
2007. márc. 13. 17:47
pelusból nálunk is a Pampers vált be,fürdetőt meg popsikrémet a dokinál szoktam íratni nagyon jó legalábis nálunk :)) kipróbáltam a Johnson fürdetőt kiütések lettek a fiamon :(( úgyhogy maradunk a bevált fürdetőnél :)) törlőkendőből a Dm-es a nyerő
2007. márc. 12. 19:30
nekünk a Libero és a DM-es termékek váltak be
25. 5464505f6a (válaszként erre: 24. - Win)
2007. márc. 6. 21:53
Akkor inkább Niveát használj.A Johnson álltokon tesztel!:(
24. win
2007. jan. 31. 08:28
Mi is túl vagyunk már pár pelenkás kísérleten, de még mindig a Pampers vezet. Volt egy időszak, amikor tök mindegy volt, milyen pelenkát adtunk a gyerkőcre mindből kifolyt hol itt, hol ott, hol a pisi, hol a kaki. A dereka egyébként valóban lehetne ennek is gumírozott. Popsitörlőből én is a DM-esre szavazok (meg a Pampers sensitive-re, ha akciós), de a fürdetőből meg a popsikrémből csak a gyógyszertárit használjuk. Nem mertem/merek kockáztatni, mert a férjemmel mindkettenm elég kényes bőrűek vagyunk, és a családban máshol is vannak bőrproblémák (allergia, ekcéma). Sudocrem piros popsinál csodaszer, szerencsére ritkán kellett. Olajból talán a Johnson's, de a Nivea sem rossz.
23. emily
2007. jan. 30. 22:22

Nálunk abszolút nem vált be a DM-es pelus. Miután Emet egymás után 3-szor öltöztettem át azt mondtam, itt a vége! Azóta Pampers-t használunk. Baleset itt is történik, de sztem olyan nem létezik, hogy egy gyerek még sose kakilt-pisilt félre, akármilyen legyen is a pelus...vagy én adtam rá rosszul félálomban! :-))))


Nagy kedvencem a Gabi édes álom fürdető. Már erősen gondolkodtam, hogy magamnak is veszek, olyan isteni illata van! :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook