Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két hónappal ezelőtt volt egy terhességmegszakításom, most újra terhes vagyok, megtarthatom? Nincs túl hamar? fórum

Két hónappal ezelőtt volt egy terhességmegszakításom, most újra terhes vagyok, megtarthatom? Nincs túl hamar? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 26. 23:59
Szia!Sajnos én is átéltem ezt a kérdést,pont így,mint Te.Nekem egészségügyi okok miatt volt terhességmegszakításom,és szintén kb 2 hónapra rá én is terhes lettem újra.Percig nem gondolkodtam azon,h megtartsam(suk)-e.:)És ő lett a várva várt kislány:)Szóval,ha engem kérdezel,határozott igen a válaszom.Szerintem nincs túl korán!(Gondolj bele abba is,ha "őt" is (hmm..) elvetetnéd most..mekkora esélyed lenne egy újbóli terhességre,amit mondjuk még tervezel az életedben.)
2008. dec. 26. 23:48
Szerintem sok függ attól, hogy 2 hónappal ez előtt miért volt abortuszod. Ha valami probléma miatt, akkor nem ártana várni.
2008. nov. 4. 15:07

Micsoda kérdés? Megtarthatom? Milyen sokan vágynak babára...

Ha nem akarod, miért nem védekeztél?

Nem értem.

11. niko76
2008. nov. 4. 15:04
Nekem is igy volt és megtartottam igaz elég rosszul viseltem de van egy 16 honapos fiam.
2008. nov. 4. 12:33
Mi változott 2 hónap alatt,hogy most meg megtartanád?
2008. nov. 4. 12:31
2 hónapja miért szakíttattad meg a terhességedet?
2008. nov. 4. 12:27
Barátnőm is igy járt, és neki egy ajándék a fia. Imádom, nagyon szép kis pasi:)
7. adasa (válaszként erre: 3. - Ancsa8000@gmail.com)
2008. nov. 1. 18:02
Nem aggodsz emiatt? 6 honap kulonbseg kellene?
2008. nov. 1. 16:11

Kérdezd meg az orvosodat, de szerintem, mindenképp' tartsd meg! Bár, azon is érdemes elgondolkodnod, hogy mi változott a két hónappal ezelőtti állapotokhoz képest... (már ha ez egy szándékos abortusz volt!)

Drukkolok Neked, ha lesz kedved, írd meg, mit döntöttél!

2008. nov. 1. 15:45
nem lehet túl hamar. ha jönni akar hagy jöjjön
2008. nov. 1. 15:41

Szerintem is megtarthatod,sok baba született már vetélés után 2 hónapon belüli fogantatásból.

Ebből a szempontból most nincs jelentősége annak,hogy művi volt vagy spontán.

2008. nov. 1. 15:39
szia!én is pontosan két hónappal vagyok utána,pozitív a teszt,habár nekem spontán ment el a bébi.
2008. nov. 1. 15:39
mindenképp tartsd meg a gyermek ajándék...
2008. nov. 1. 15:37
Ket honappal ezelott volt egy terhessegmegszakitasom, most ujra terhes vagyok, megtartharom? nincs tul hamar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook