Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? fórum

Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? (beszélgetős fórum)


42. 45f5ce422c (válaszként erre: 40. - 3aeb86a367)
2008. nov. 3. 13:00
a texasi láncfűrészes tényleg nagyon durva, pár hete láttam, de napokig nem tudtam aludni, mert hülyeségeket álmodtam..
2008. nov. 3. 02:16
Ismeretlen hívás, na én még attól készültem ki nagyon meg a Fűrésztől, pedig abba csak néha kukkantottam bele amikor a párom nézte. De ami a legjobban kikészít az a Freddys filmek meg a Jasonos(Péntek 13, Jason X).
40. 3aeb86a367 (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 02:07
Jason X, Freddy vs. Jason, Sikoly, Texasi láncfűrészes, Holtak napja ezek elég ütősek neked? Én be voltam szarva mindegyiken. Na kellett említenem, máris félek. Én írtózom a horror filmektől, már nem is nézek ilyeneket.
39. gyöngyszemü (válaszként erre: 38. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 00:29
Nekem is napközben be be villan egy egy jelenetkép, és ez szőrnyű! Ezért jobb a szörnyecskés mert azt tudom hogy nincs nem igazi és máris elfelejtem.
38. 20eebe3d4c (válaszként erre: 37. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 00:25
Én nem élveztem sőt,totál kikészített.Én is az a típus vagyok aki ha megnéz egy filmet vagy elolvas egy könyvet akkor sokáig,hetekig vagy akár hónapokig is rágódik rajta.Gondolhatod hogy milyen soká hevertem ki ezt a filmet.Ráadásul ez nem is horror inkább valamiféle rémfilm.A horrorben vannak szellemek vagy rothadó hullák,zombik szaladgálás stb,de ez.....totál kikészültem tőle.
37. gyöngyszemü (válaszként erre: 36. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 00:18
Az nálam is betette, az ilyen nekem túl igazi bárhol megtörténhet, főleg hogy már bezárt a sárgaház! :-(
36. 20eebe3d4c (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 00:15
Fűrész.Ha be akarod tenni magadnak a kiskaput akkor a Fűrészt nézd meg.
2008. nov. 3. 00:13
Régebben én is szerettem a horrort,de úgylátszik öregszem mert már nemannyira bírom vagy túl sok horror van íg yis az életünkben.DD A Fűrész bette a kiskaput nálam,asszem azóta nem is nagyon néztem horrort.
2008. nov. 2. 23:54
Én csak kb 16 éves korom óta. Addig volt a jó, nem féltem a sötétben, de utánna... :-( Én nem engedem a fiam lelkét rombolni ilyenekkel, 13 éves, de jobbha nemlát szőrnyűségeket!!
2008. nov. 2. 23:12

Elfogult vagyok a csajjal szemben.:D Meg irigylem a számítógépes spéci mozdulatait.:D Nekem igazából ez tetszett a legjobban.

Már kb. 7 éves korom óta horror-rajongó vagyok.

2008. nov. 2. 23:08
A kaptár nem nyerte el a tetszésemet többet vártam tölle. :-(
2008. nov. 2. 23:03
Uuhh, imádom a horrort! A mostani kedvencem a Day of the Dead, a 28 héttel késöbb, meg a legutolsó Kaptár. Millánál festeni sem lehetne szebbet.:)
2008. nov. 2. 23:01
azonosság
2008. nov. 2. 23:00
Oké majd megkersem anyáméknál a kazit, hátha megvan még, és megpróbálom átvenni... Ma viszont a moziban láttam a Tükröket. Hát az szupi volt, nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek aki ezt a stílust szereti!!
28. Nívea (válaszként erre: 25. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 1. 22:14
Szólj, ha egyszer átveszed dvd-re, akkor tömörítve elküldhetnéd :D :P Nekem is az volt az első. Vagy a Légy?? Már nem is tudom. De az is elég undorító volt. Én sem szeretem azokat a filmeket, amiben igazi emberek vannak, mert azután képzelődök, hogy velem is megtörténik. Jajj!Én nagyon bele tudom élni magam. Bár az Átkoba is beleéltem. Nem tudtam 2 hónapig, hogy betakarózva aludjak, mert alatta mászott az az izé, vagy kitakarózva(akkor meg leránt az ágyról). :D Meg a wc-ről lehet felmenni a padlásra(hát féltem, h egyszer lenéz a nő rám pisilés közben). De azt hiszem ma már nem kelek ki az ágyból, hogy elmenjek mosdóba :S :( Magamnak kerestem a bajt :D :P
2008. nov. 1. 20:58
Sehol senki?
26. gyöngyszemü (válaszként erre: 16. - Mion)
2008. nov. 1. 11:02
A Legendának állítólag van egy másik befejező része is a neten meglehet nézni deén nem találom. :-( Az Alienek is szupik! Szoktam venni ezeket a 990-es filmeket aztán kiderűl hogy japán, hát nekem gyengék. :-( A Motel dúrva undorító, szinte fáj, nem szeretem! Ajánlom a THE THING-et (A valami) régi nagyon de tuti jó!
25. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Nívea)
2008. nov. 1. 10:52
Az erdő szelleme tényleg jó volt talán az első horrorom volt. Azthiszem még megvan de csak olyan alábeszélőssen vidi kazin. Én azokat szeretem amibe szőrnyek vannak, ami nem történhet meg iagazán, mint pl a Motelben a Fűrészben mert ezek elmebeteg emberek agyából pattant ki, és sajna félő valaki véghez is viszi, egyfajta oktató film. Undorító és kegyetlen!! Na ezeket nembírom megnézni! A Barlang a csajos féle, az tuti volt! A Legenda vagyok is jó. Csak sajna manapság hülye végeik vannak a filmeknek! :-(
24. Nívea
2008. nov. 1. 09:36

Az erdő szelleme? Régi film. Még gyerekkoromban láttam. Hát azóta egyedül nem megyek erdőbe. Még nappal sem :(

Látta valaki? Tényleg! Ha valakinek megvan szólna nekem? Régóta szeretném megszerezni(esetleg küldenék dvd-t, vagy tömörítve elküldhetné nekem). Légyszííííííííííííí!!!!!! :D

2008. nov. 1. 08:06
Imádom a horror filmeket! A nagy kedvenceim a Fűrész 1-2-3-4, a Motel 1-2, Magasfeszültség, Halloween, Halálos kitérő.... Csupa-csupa izgalom!
2008. nov. 1. 08:00
nekünk rengeteg filmünk,horrorunk van,vagy 500db,és hónapról hónapra újak,mindig megvesszük ahogy megjelenik,ugyan drágák de imádjuk.horror,thriller,dráma,romantikus,mesék,minden van,mondjuk a horror és a thriller 80%-ban.
2008. nov. 1. 07:56

nemszeretem az alien meg a zombis filmeket...

valahogy az a horrorfilm izgis, amiben egy igazi hús-vér ember a gyilkos!!

ÓÓ hát a klasszikus: Sikoly (az első rész az igazi)

Meg a rémségek könyve (abból is az első rész) - Hát ez a film után mindig benéztem a kocsi hátsó ülésére mielőtt beültem, na meg nem villogtam senkire aki este lámpa nélkül jött szembe kocsival az úton........ :D

2008. nov. 1. 07:40
Ideglelés
2008. nov. 1. 07:38

Alien 1-4.

Predator 1-2.

Magasfeszültség (inkább pszichothriller)

Fűrész 1-3.

2008. nov. 1. 01:22
Nekem a Péntek 13
17. jolie
2008. nov. 1. 00:18

Motel 1-2

Sziklák szeme 1-2

16. Mion
2008. nov. 1. 00:11

A Legenda vagyok jó, csak sajnálom benne a kutyát :o( A Körnek láttam mindkét részét, nem hagyott bennem olyan mély nyomot. AZ Átok2-n elaludtam, pedig háromszor is próbáltam... a Rose Red tetszett:D az Alien filmeket is szeretem...

amit még nem láttam, és ajánlanak: Motel. Valamelyikőtök látta már?

Egyébként a japán verziók mindig durvábbak, nem?

2008. nov. 1. 00:05
Ja és a Legenda vagyok. Az sem semmi. azt hittem valami hülye akcióvígjáték aztán majd beszartam amikor jöttek a zombik.
2008. nov. 1. 00:03
A rettegés háza, Átok (The Grudge), Rose red, Fűrész, Kör
2008. okt. 31. 23:18

Holtak hajnala


kb. 20 másodpercig bírtam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook