Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? fórum

Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 12. 14:36
A két nővér se rossz (A Tale of Two Sisters), ez koreai, de felér a japánokkal.
2008. nov. 12. 12:36
Nekem az Omen viszi a pálmát....
70. 3f2a24452a (válaszként erre: 63. - Frollo)
2008. nov. 12. 12:23
igen, az eredeti japán filmekkel semmi és senki nem érhet fel.
69. d606bc0fd7 (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2008. nov. 12. 09:30

:))) Nekem pontosan a kameramozdulatok miatt tünt hitelesebbnek :)


A Fűrész tényleg egyre unalmasabb lett :-S

68. Nívea (válaszként erre: 58. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 11. 23:37
Kár,hogy nem magyarul és dvd-n :(( Jó lenne újból megnézni. Ha valaki tud szolgálni vele, akkor szívesen fogadnám tömmörítve is akár(Az erdő szelleme) :((
67. gyöngyszemü (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2008. nov. 11. 23:31
Az Erdő szelleménél az sem volt "rossz" amikor a fa meg...a a csajt, :-) De annó jó filmnek számított! Ritkán látni már igazán jó horrort! :-((
2008. nov. 11. 23:21

Anett, a REC annyira nem jött be, mivel összevissza rángatták a kamerát. Olyannyira, hogy rám is jött a hányinger, mert egyszerüen nem lehetett egy pontra fókuszálni, mintha körhintában ültem volna. A Fürészt meg kár volt elcseszni a "hogyan húzzunk le minél több bört a rókáról"-effektussal. Jobb lett volna, ha max. 2 résznél megállnak. Ennél a filmnél legalábbis. Van amelyiknek jó, ha van folytatása, de ebben az esetben kihagyhatták volna... Brutális, de a folytatásoktól lett szar.


Gyöngyszemü, az Erdö szelleme az már igazi relikvia, azért az mégis brutál benne, mikor a csajt bokán szúrják a ceruzával, az valahogy engem különösen érzékenyen érint...;) Az "Élö holtak visszatérnek" is mai szemmel már inkább röhejes, mint félelmetes, de gyerekkoromban mindig ezekkel ijesztgettük egymást a tesóimmal!:DDD

65. gyöngyszemü (válaszként erre: 64. - D606bc0fd7)
2008. nov. 11. 23:10
Milyen fura hogy mindenkit más hoz "izgalomba" mármint kinek mi tetszik. Nekem a nem kézzel fogható dolgok tetszenek, ami tuti nem történhet meg.
64. d606bc0fd7 (válaszként erre: 54. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 11. 16:03

A Tükrök nekem túl gyenge volt, a Fűrész 1-4 a jobbak közé tartozik.


Mostanában láttam egy filmet, Elhagyatva (The Abandoned) a címe, na az nagyon ütős :)


De nagy kedvencem még a REC, A HOSTEL 1-2, Átok 1-2, ....sok van.

63. frollo
2008. nov. 11. 15:51
A japánok a legjobbak :)
62. gyöngyszemü (válaszként erre: 60. - KIRA7)
2008. nov. 11. 12:08
Lehethogy maradi vagyok de még nem kellene 14évesen semmilyen horrort nézni, főleg a Fűrészt nem!!!!! :-( Nem beleszólni akartam csak én így érzem.
2008. nov. 11. 11:36
Nem tudok ellenállni a thrillereknek, pedig gyakran csak az ujjaim közül kukucskálva nézem. Legutóbb az Ismeretlen hívás borzolt föl.
60. KIRA7
2008. nov. 11. 10:53
Nekem nincs kedvencem én mindegyiket megnézem míg bírom.:-)Viszont a lányom aki 14 éves végignézte a Rémálom az Elm utcában minden részét egyedül a hétvégén és teljes nyugiba ült a tévé elött.Én mikor ennyi idősen néztem majd becsináltam a félelemtől.:-)))Most a Fűrészt akarja megnézni a barátnőjével.
2008. nov. 11. 09:42
Kampókéz
58. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Nívea)
2008. nov. 10. 23:32
Megvan a film az Erdő szelleme, decsak vidin egész jó minösségben, de sajna még alámondás sincs alatta, csak németül karattyolnak (nagyjábol értettem) Ma délelelött megnéztem. Hát régen jó volt, betojtam rajta, demost nagyokat mosolyogtam az egésszen, gyengusz volt így mai szemmel. :-(
2008. nov. 9. 00:09
Steindhal szimdróma.Ütős egy film.Nem horror,hanem triller.Nagyon izgalmas és jó a témája is.Ajánlom.Sokáig lehet rajta agyalni.)
56. dove (válaszként erre: 54. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 5. 11:34

A "zsenit" azt úgy értettem,hogy a film nagyon jól lett kitalálva,mind a négy rész összefüggésben áll egymással.Az elején nem is gondoltam volna,hogy így fog tetszeni.Na persze nem a gyilkolás tetszik benne,hanem az a precizitás,amivel Jigsaw "dolgozik".Ki képes ilyeneket kitalálni?

Nagyon szeretném már látni a Tükrök-et,de sajnos nincs módomban moziban megnézni,így várnom kell míg a neten megjelenik jó minőségben.:(

55. jolie
2008. nov. 4. 21:11
Én is láttam a tükröket. Jó volt. Most a Bloody Maryt néztem, hasonló az is.
54. gyöngyszemü (válaszként erre: 53. - Dove)
2008. nov. 4. 19:42
A hétvégén láttam a Tükröket szuper volt! Végre egy jó horror, mert szerintem azn nem thriller. Ajánlon nézd meg!!! Megírhatnád hogy neked hogy tetszett! A Fűrész 1-4 tetszett??? :-(((( Aki ezt csinálta NEM zseni, hanem egy szadista aberrált idióta, aki valószínűleg ilyeneken fantáziál, és ezt filmre is vitte, ezzel szinte oktató filmet készített. :-(((
53. dove
2008. nov. 4. 08:50

Én 5-6 évvel ezelőtt rajongtam a horrorfilmekért,de főleg a thrillerekért.Akkoriban képes voltam éjfél-1óráig fent maradni,ha volt vmi ilyen film a tv-ben,pl. sokszor adták a Kedvencek temetőjét és a Cujot,imádtam.Természetesen egyedül néztem,nagyon be voltam fosva,de úgy látszik jobban éreztem magam attól a töménytelen adrenalintól.Na meg,amikor végigszalad a hátadon a hideg....:)

Utána jött a Kör,az is nagyon tetszett.Ez kicsit beletaposott a lelkembe,nem mertem bemenni a fürdőbe,belenézni a tükörbe...Stb.

Most legutóbb a Sziklák szeme 1-2. néztem,na azt többet nem is fogom és a Barlangot.A Fűrész 1-4. viszont nagyon tetszik,zsenik voltak,akik kitalálták.A Megérzés is szuper.

Most a Tükröket szeretném megnézni.Azt meg tudná viszont mondani vki,h ez inkább thrilleres vagy inkább horroros.Úgy látszik már öregszem,mert manapság nem nagyon tudom megnézni a nagyon horroros filmeket.A másik dolog,h mindig egyedül kell néznem ezeketa filmeket,mert a páromat nem lehet rávenni.:D

2008. nov. 4. 07:17
Én nem kifejezetten. Egyet szeretek: Az ember legjobb barátja. :-D
51. alyce
2008. nov. 3. 23:17
Én nagyon szeretem a horrorfilmeket, a thrillereket méginkább. Azokban nincs olyan sok csúnya látvány, viszont elég rendesen hat a lelkivilágra:) Nekem az újabbak tetszettek a legjobban, mint a Kör 1.2., Átok...ezek viszik a prímet.
50. 20eebe3d4c (válaszként erre: 49. - 655201810e)
2008. nov. 3. 22:31
Én abból csak részeleteket láttam,elég durva volt az is.Egy kolleganőm viszont majdnem belebetegedett a filmbe.
2008. nov. 3. 22:28

érdekes még viharban,besötétített szobában,egyedül, egy olyan házban ahol van padlás nézni az ördögűzőt:)

asszem vonalkódot berajzolnék a boxerembe:D

48. 20eebe3d4c (válaszként erre: 46. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 22:26
Hát ha usába kéne mennem,nekem is eszembejutona az összes xar film ami rettegéssel töltött el az biztos.DDD Azért nem mondanék nemet az útra.)))
2008. nov. 3. 22:21
Texasi láncfűrészes
46. gyöngyszemü (válaszként erre: 45. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 22:19
Nem mennék oda mindig rettegnék!
45. 20eebe3d4c (válaszként erre: 44. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 22:16
Hatalmas távolságok vannak és elszigetelt vásorkák.A texasi tulajdonképp akár valós történet is lehetne,mint ha a párom azt mondta volna hogy van valóságalapja.
44. gyöngyszemü (válaszként erre: 43. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 21:39
Na azt sem néztem végig, ezektől borzongok és felordúl a gyomrom. De érdekes mód az ilyen fajta filmek mind Amerekában történnek, olyan mintha ott mindenki őrült aberált lenne! :-((
2008. nov. 3. 21:23
A texasin én is kikészültem.Brutális.Az is olyan nehezen emészthető kategória.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook