Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? fórum

Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 5. 15:07

nem horror, de a Taken c. filmet nagyon ajánlom minden film kedvelő embernek.


12/10 pontos, kiváló alkotás!!

2008. dec. 5. 10:17

Jolie, a Stephen King-félét láttam, a másik meg annyira szar volt, hogy nem is volt érdemes belekezdeni.

S.K.-ét viszont megkönnyeztem!:(((

2008. dec. 4. 21:29
Egyébként imádom a horrort, csak ne lennék ennyire empatikus:))))
99. Sylvee12 (válaszként erre: 94. - MissVanilla)
2008. dec. 4. 21:28

Az 1-t megnéztem, a 2-t nem merem, pedig itt van a laptopon.:)))

Én már az 1-en kiborultam, 2 dupla vodkával oldottam:)))

98. gyöngyszemü (válaszként erre: 97. - Jolie)
2008. dec. 4. 21:22
Láttam mindkét változatát, nekem gyengusz volt!
97. jolie
2008. dec. 4. 21:19

Stephen King : A Köd

Látta már valaki?

2008. dec. 3. 23:09
Ajánlanék még egy filmet, bár nem horror, de azért jó. Ha valaki nem szereti a nagyon brutál filmeket, annak ajánlom a Holtodiglan c. filmet.
2008. dec. 3. 23:06

Naaah, itt vagyok ismét!

Napokban megnéztem A Vadász c. filmet, meg a Tükrök c. alkotást. Mindkettő nagyon tetszett, bár a Tükröknek elég szar lett a vége. Kicsit jobbat vártam, mert a pasi elég sokat strapálta magát benne (Kiefer Sutherland, amúgy is csípem).


Nívea, a Légy az nekem is tetszik, bár kissé light kategória most már. Persze zsenge koromban nekem is nagyon ütős volt. Emlékszem mikor a helyi moziban játszották, hatalmas plakátok voltak róla kitéve, és suliból hazatérve félelemmel vegyes áhítattal bámultam a képet. Ha megy a tévében, mindig megnézem, eléggé jó dög benne Jeff Goldblum...:DDD Szeretem az ilyen egzotikus pasikat.


Na azért ne legyen belőle légy...;)

2008. nov. 16. 14:45
A Motel mindkét része nagyon kemény...beteges, de tetszett egyébként, szóval a műfajban mindenképp megállja a helyét. Amiket én nem szeretek, azok a mindenféle Ufo-s, szörnyes, idegen lényes filmek...némelyiktől inkább röhögőgörcsöt kapok :). Viszont nem horror az igaz, de szerintem szuper thriller: Törés (Anthony Hopkins) ;)
2008. nov. 16. 14:36
Én mindenképpen a Fűrészre szavazok! :) Ma nézem meg az5. részt...kiváncsi leszek...tény, hogy szerintem az első részt úgysem übereli egyik sem, és jobb lett volna ha megállnak és trilógia lett volna belőle. Minden esetre engem leköt, szeretem ha nem csak a rémisztgetésről szól egy horror film, hanem van története, és a végén összeáll a kép :). Egyébként nekem még a Halálos hallgatás volt amin nagyon féltem... illetve mikor ment moziban megnéztük Anyummal a Hatodik érzéket...az olyan hatással volt rám, hogy 3napig féltem itthon egyedül :D.
92. kry84
2008. nov. 16. 13:56
A gyökerek jó film.Meg Stephen Kingtől A rózsa vére
2008. nov. 16. 13:30
Kör
2008. nov. 16. 13:22
Nekem a péntek 13,a rémálom az elm tcában abból is az első része.Sajnos nagyon ritka a jó horror.
2008. nov. 16. 12:55
Nekem a Holtak Hajnala a kedvencem, meg a 28 héttel később.
2008. nov. 15. 18:13
Én még a péntek13 c.filmet tudnám ajánlani. De a Fehér zaj sem volt rossz.
87. Nívea (válaszként erre: 84. - Joys)
2008. nov. 15. 18:02
Na pont erre gondoltam én is. Régi, de jó! :)
86. jolie (válaszként erre: 83. - 10d89b51ea)
2008. nov. 15. 17:19
már fűrész 5? én még a négynél tartok
2008. nov. 14. 12:40

Fekete víz

Sztem nagyon jó, inkább horror-thrillernek mondanám, de sztem izgi nagyon.

84. Joys
2008. nov. 14. 12:37

"The fly"-A légy./ Igen jól sikerült amerikai film/


Rövid cselekmény: Seth Brundle (Jeff Goldblum) megszállottan dolgozik teleportáló gépén. Már csak egyetlen kísérlet van hátra, egy élőlényen is ki kell próbálnia a gépet. Saját magán kezd kísérletezni, ám a teleportálás pillanatában egy légy is bejut a gépbe.

Seth a kísérlet végén még nem is sejti, hogy testének genetikai állománya összekeveredett egy légyével. Hamarosan furcsa tüneteket észlel magán: ereje és teljesítőképessége emberfelettivé válik, és teste is elképesztő változásokon megy keresztül. A férfi lassan félig légy, félig emberi szörnnyé alakul.


/1988-ban elkészült a film II. része is, az is jó./

2008. nov. 14. 12:33
én nagyon szeretem. Kedvenc? nagyon sok van. idő lenne felsorolni.most a legujabb a fürész 5 ami tetszik.
82. horvathrekusi (válaszként erre: 78. - Mothertiger)
2008. nov. 14. 11:46

Van Helsing nekem tetszet. Némelyik jelenet kicsit mű volt, de azért nem volt rossz!

De egyáltalán nem volt hátborzongató!

81. gyöngyszemü (válaszként erre: 78. - Mothertiger)
2008. nov. 13. 23:15
Azhiszem azt én is látta valami Kitérő vagy ilyesmi címe volt, valami uttal kapcsolatos a címe. Elég félelmetes volt az ilyentől mentsen meg ez ég! Annyira digitális már minden hogyha azt mondanák hogy leszállt egy ufo.. nem hinném el mertmár mindent megtudnak filmesíteni. Csak a saját szememenek hinnék!
80. 3aeb86a367 (válaszként erre: 42. - 45f5ce422c)
2008. nov. 13. 23:15

Azt már meg sem mertem nézni, ezek után meg nem is fogom, félek én még ezek nélkül is.


A múltkorában néztem meg a Kígyók a fedélzeten(ez nem horror) de utána folyton néztem körbe nincs e valahol kígyó, mondanom sem kell többet ezt a filmet sem fogom megnézni.

79. Nívea (válaszként erre: 73. - Mothertiger)
2008. nov. 13. 22:42
Az elsők között volt, amit láttam A légy című filmecske :D Elég undorító és félelmetes volt általános kisiskolás koromban, de elcsórtuk és megnéztük az unokatesómmal :D Ajánlom figyelmedbe. Elég régi, hátha ilyenre gondoltál!?!
2008. nov. 13. 16:07

Gyöngyszemü: a Van Helsinget annyira beharangozták, hogy alig vártam, hogy megnézhessem. A film maga nagyon nagy csalódást okozott, ahogy írtad: televolt számítógépes képi effektusokkal, ez nagyon idegesített. Pesze mostanában ez nagyon nagy divat, hiszen van amelyik filmben szép eredményeket érnek el vele, látványos lesz töle egy-egy jelenet. De hogy fullon tele legyen ilyenekkel, az számomra idegesítö.

A régiekben is volt egy-egy röhejes gumiálarc, vagy mütrutymóval megoldott belek és genny, de a maguk egyszerüségében nekem mindenesetre elnyerték a tetszésemet.

Legutóbb láttam egy filmet, aminek sajnos nem emlékszem a címére: ez a valóságosságával borzongatott meg, a jelenetek is nagyon élethüen voltak kidolgozva, nagyon kegyetlen volt az egész film. Erdöben vadászott egy pár pasas négy vagy öt fiatalra. Valami finn vagy dán vagy svéd vagy nemtom milyen film volt.:D Nem vártam töle túl sokat, de egész jó volt.

77. r-iett
2008. nov. 13. 06:09
A motel egész jó igaz a második része kissé unalmas
2008. nov. 12. 22:50
A ragyogás (a Stanley Kubrick-féle)
2008. nov. 12. 22:47
Özvegy Tehén Bosszúja
74. gyöngyszemü (válaszként erre: 73. - Mothertiger)
2008. nov. 12. 22:46
A rémálomtól rettegtem az bejött. A mai filmek tényleg nem a legjobbak túl műek digitálissak. Kevés jó vigjáték van ami tetszett, nemrég viszont láttam a Kegyenc fegyencet az nagyon jó volt!
2008. nov. 12. 21:56

Nekem asszem feliratosan volt meg az Erdö szelleme, de meg merem kockáztatni a szinkront is, de ez nem 1000%, három éve. Sajnos letöröltem, mert kiröhögtem magam rajta, meg kellett a hely a gépen. Nemtom, de lehet hogy egy torrentoldalról szedtem le.


Régen olyan jó horrorfilmek voltak. Olyan egyszerüen alantasak. Akik ezen nöttek fel (mint pl. én is), azoknak mindig hiányzik valami a mai filmekböl... De lehet, hogy korfüggö az is, hogy kinek hogy tetszik egy film... Kiskoromban megszállott Halloween, Péntek 13, meg Rémálom az Elm utcában rajongó voltam. De rengeteg horrort megnéztem, olyanokat is, amiknek sajnos nem emlékszem a címükre. Azt tudom, hogy volt egy olyan, hogy "Patkányember", és attól majd összesz@rtuk magunkat a tesómékkal.:D Nagyon szívesen megnézném azokat, amiket akkoriban. Csak sajnos a legtöbb címére nem emlékszem... A cím talán nem is volt olyan fontos... Csak a borzongás, amit keresek mind a mai napig.:)

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, lehet én vagyok korlátolt, de a vígjátékokkal ki lehet üldözni a világból. Persze egyet-kettöt megnézek, de valahogy nem tudnak lekötni...:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook