Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? fórum

Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
372. 864c5534c9 (válaszként erre: 371. - Mothertiger)
2010. szept. 2. 08:12
Na, ebben totál egyetértünk. A Jovovich csodaszép nő, érdekes arccal. Férjem is nagyon szépnek találja, s ő nem szereti a horrort, de a Kaptárt még ő is nézi...
2010. szept. 1. 21:01

Meg a folyamatos sikolyok...ááááá... :@


A Kaptárt én is nagyon várom, az a csaj egyszerűen CSODASZÉP. Meg a látvány a filmben nem gyenge. Úgy általában minden. Kissé elfogult vagyok a csaj miatt szerintem. :D

370. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 365. - Mothertiger)
2010. szept. 1. 20:05
Igen, attól nekem is agymenésem volt, hogy folyton kapkodták a kamerát :)
369. 864c5534c9 (válaszként erre: 368. - Mothertiger)
2010. szept. 1. 19:52

Állítólag mostanság jelenik majd meg a Kaptár 4. része!


Abban igazad van, hogy az Ideglelésnek a vége lehetett volna más is...:) Vagy legalábbis én azt vártam volna, hogy a 2. részben folytatódik, de sajna, az már más lett..:(

2010. szept. 1. 14:01

A Kaptár minden részét imádom, az Alienek meg az alap nálam! :)

Az Ideglelés meg neeeeem! Végig sikítozik benne a hülye lány, és a frászt kaptam tőle. Amikor vártam, hogy végre történjen valami, hát nem bejött a szereposztás a végén? :O


De más az ízlésünk, ettől még jól elleszünk itt! Úgy örülök, hogy van kivel dumálni ilyenekről.

Az ismerőseim meg furcsának tartanak a horrorimádatom miatt. Azt mondta az egyik, hogy el se tudja képzelni, micsoda lelkivilágom lehet nekem... :P

367. 864c5534c9 (válaszként erre: 365. - Mothertiger)
2010. szept. 1. 13:30

Jaj, most olvasom a Rec-et itt. Tényleg más az izlésünk, mert nekem bejött, ugyanúgy, mint a Ideglelés (asszem ez volt a címe). Tetszett, hogy úgy kameráznak, mintha én lennék...:)

De örülök, hogy vannak rajtam kívül is horror rajongók, mert itt a szűk családi körömben olyan vagyok, mint egy kívülálló! Rajtam kívül nemigen értékeli senki sem a horror kategóriát..:)

366. 864c5534c9 (válaszként erre: 362. - Mothertiger)
2010. szept. 1. 13:26

Fűrésznek igazából az első része tetszett, de az nagyon..:)


Azért írtam gagyinak a Freddy filmeket, mert olyan valószínűtlenek, ami nem létezik...

Anno oké volt, de mára már nemigazán jönne be.

Szeretem az olyanokat, amibe bele tudom élni magamat, mint a barlangosak is olyanok, vagy ahol emberek gyilkolnak, mert az lehet valóság, nemtom érted-e?! ;D Még a zombisokba is bele tudom élni magam, nagyon jóóóóók!


Már jóóó ideje olvasgatlak ám titeket, tán van hozzászólásom is korábbról itt...De köszi az üdvözlést..:)))


Sok kedvencem van még, amit akárhányszor meg tudok nézni, pl.:

Kaptár 1. (többi része nem tetszik)

Holtak hajnala

Rec 1-2

A falka (ez lightos, de tetszik)

The Crypt

Ördög bújt beléd

Tébolyultak (ez az új kedvencem, már 2-szer megnéztem)

Alien 2. (ez is light, de már sokszor láttam, megunhatatlan számomra)


Most ezek jutottak az eszembe.

365. mothertiger (válaszként erre: 364. - Sötét_hercegnő)
2010. szept. 1. 12:33

A játék Silent Hill tényleg nagyon brutál, hetekig nyomtuk a srácommal naphosszat. Imádtam! ♥

A film is jó volt, csak szar volt a vége.

A Rec. azért nem tetszett, mert ide-oda kapkodták a kamerát (ami azt volt hivatott jelezni, hogy "élő" felvételt lát a néző), és hányhatnám lett tőle. :P

2010. szept. 1. 12:24
Nekem a játékból készített Silent Hill jön be, meg van egy kevésbé ismert latin-amerikai horror sorozat, a Rec. Utóbbiból kettőt láttam, de készül a 3. része. Ennél a filmnél nem maradt idegrendszerem, bár én egyébként is félős vagyok :D
2010. szept. 1. 12:18

A japán "alkotásokról" meg inkább egy szót sem szólok. Ha valaki látta a "Red Shoes" c. gányolmányukat, akkor tudja, miről beszélek! :@

Meg mostanában néztem meg valami vackot tőlük, de inkább mentem volna ki a kertbe kapálni...

362. mothertiger (válaszként erre: 360. - 864c5534c9)
2010. szept. 1. 12:15

Sok új horror mellett gagyinak??? Szerintem inkább a sok új horror a gagyi a sok számítógépes animációval benne. Régen is voltak trükközések, de hogy egy filmet szinte csak azzal nyomnak tele, az már sok(k). Én még mindig szívesebben megnézem a Rémálom részeket, mint a Fűrész-szarságokat. A Fűrész nálam olyan ajtókat nyitott ki (és állítom, hogy a legtöbb embernél úgyszintén), amin normális ember be se kukkant soha. Azt hiszem két részt néztem meg, annyi elég is volt.

Na de hát kinek a pap...


Egyébiránt: ÜDVÖZLÉGY MINÁLUNK!!! ♥♥♥

2010. szept. 1. 12:05

Reddyke: nem érdemes. A második része annyira szánalmas, hogy még vígjátéknak is silány.

Én a "The Thing" c. filmtől féltem nagyon ifjúkoromban. Asszem Kurt Russell van benne (őt alapból imádom).

Minden túlzás nélkül állítom, hogy kb. hét éves korom óta megszállott horrorrajongó vagyok. Láttam pár olyat is, aminek a címére sajnos már nem emlékszem, de nagyon félelmetesek voltak! Véres-beles-zombis-átváltozós, hmm, régi szép idők!

Egyre emlékszem, azt hiszem Patkányember volt a címe vagy mi, és csak az az egy kép maradt meg bennem, hogy valami kis izé rámászott a függönyre, és úgy ijesztgettük állandóan egymást a nővéreimmel, hogy majd' bepisiltünk. :D

Meg volt egy olyan, hogy X-TRO, de csak a félelemre emlékszem, semmi más nem maradt meg a filmből. Majd mindjárt utánanézek valahol. :)

360. 864c5534c9 (válaszként erre: 358. - Reddyke)
2010. szept. 1. 12:01
A Freddy filmek után nekem is rémálmaim voltak anno, ma már a sok új horror mellett picit gagyinak tűnik, de anno jó volt!
359. 864c5534c9 (válaszként erre: 355. - Mothertiger)
2010. szept. 1. 12:00
Húúú, én A barlang filmek bármelyikét megtudom többször egymás után nézni. Igazából közülük az abszolút kedvenc a The Descent 1...Vagy 45-ször láttam, nem unom meg soha...:DDD
358. reddyke
2010. szept. 1. 11:12
Barátnőm fiatalabb 9 évvel, ezért őt alsós korában érte el az első Rémálom-Freddy élmény. Állítólag annyira „nagy hatást” gyakorolt rá a film, hogy pszichológushoz kellett hordani. Nekem A 3.számú űrbázis volt nagy trauma. Igaz nem horror volt, de akkoriban az is keménynek tűnt. Valamelyik hipermarketben rá akadtam pár éve DVD-N , meg is vettem gyorsan, hagy legyen egy szép emlék.:-) De viszont Az erdő szelleme folytatásairól nem is hallottam. Lehet hogy fel kellene már eleveníteni ezeket a dolgokat. Le lehet valahol tölteni szinkronosan?
2010. szept. 1. 10:20

De az tényleg nagyon nagy film volt, a folytatásait meg hagyjuk (mert az semmirevaló se volt)... :)

A Péntek 13 sorozatok is jók voltak akkoriban, meg a Rémálom. Azokat még most is szívesen nézem. :)

356. reddyke
2010. aug. 31. 23:49
Na ezekre a filmekre már nem is emlékszem. A hullajó még rémlik valamennyire, de Az erdő szelleme.. teljesen elveszett.:-) Régen volt. Lehet hogy már tobzódunk a filmdömpingben. Akkoriban az néhány videófilm,ami kézről-kézre ment, (hangalámondással) hihetetlen élmény volt. Ha jól emlékszem, talán pont az első horror élményem ilyen videó minőségben Az erdő szelleme volt.
2010. aug. 31. 22:11

Nekem a Barlang se jött be. :(

Régen bezzeg tök jó horrorfilmeket csináltak!


A Hullajó, ha azt nézed inkább vígjáték, de azért látványnak nem gyenge! :)

Az Erdő Szelleme is király volt... Nővéreimmel állandóan ezzel ijesztgettük egymást. :D

Én még most is úgy nézem meg, hogy ráz a hideg egy-két jelenettől. :D

354. reddyke
2010. aug. 31. 21:34

Amúgy olvastam hogy ennek az emberi izének is lesz folytatása. :-) Meddig tutdják ragozni vajon?

A gyüjtőt én nem láttam, majd utána nézek. Látok itt jó tippeket, kár hogy csak most fedeztem fel ezt a fórumot. Nekem a Barlang 1-2 jött be nagyon, de a 28 nappal, és héttel is jó. Mindig nézem a HBO-n. Én is hallottam a harmadik részről.Az Adsz vagy kapsz kicsit könnyebb műfaj, de nekem az is nagyon tetszett. Jó poénok is voltak benne, meg igényes volt a sok gagyisághoz képest..

2010. aug. 31. 21:21

Jól van, akkor hagyom a pics@'ba. :D


Valami érdekeset tudtok? Én csak úgy cím alapján választottam eddig, de sajnos látjátok lentebb, hogy mindig befürödtem velük. :(

Kéne már valami jó.


Csak viszonyításképpen: ami nálam viszi a pálmát mind a mai napig, az a 28 héttel később. Úgy hallottam, lesz 28 hónappal később is, de eddig semmi. :(

Amit lentebb írtam, még a Gyűjtő (Collector) sem volt rossz.

352. reddyke
2010. aug. 31. 20:26
Egyáltalán nem érdekes, nem félelmetes, sz@r az egész..:-)
2010. aug. 31. 20:23
Én ez ilyen filmeket teljesen agybeteg kategóriába sorolom. A horror félelmet kelt, és rettegést. Ez csak puszta undort. Azt hiszem valami náci orvos végzett valami kísérleteket, hasonló témában, de nem akarok hazudni, hogy ez megtörtént-e , és ez adta az ihletet… Nem tisztán emlékszem .De még 3 roti kutyát is összevarr benne az idióta. Tényleg borzalom. A csúcs amikor az össze vart emberek egymás szájába csinálnak, mert hát nincs más megoldás. A hülye proff. meg ott áradozik, hogy :etesd-etesd. Ez nem horror. Ez fújj..
2010. aug. 31. 20:05

Olyasmit írtak róla, hogy Amerikában be volt tiltva, és a mozikban hányászacskót osztogattak a film mellé, annyira gyomorforgató.


Akkor ezek szerint ez kamu!? :(((

349. reddyke (válaszként erre: 348. - Mothertiger)
2010. aug. 31. 18:57
Én láttam! Borzalmas....És nagyon gyenge. Ha ínyenc vag, kerüld el! :-)
2010. aug. 31. 14:23

Megnéztem:


Mesgye (Pulse) 1-2 (a 3. még hátravan) = gyenge.

Splinter (Tüske): közepes... Vannak benne jó képek, de kis jóindulattal lehet rámondani, hogy "jó". Nincs története.

Holtak naplója: gyenge.

Az erdő (The Woods): silány. A főszereplő lányka szépike benne, de azért nem érdemes megnézni...


Miért csak ilyen light filmeket fogok ki, azt elképzelni sem tudom. :P


Valaki látta már az Emberi százlábú c. filmet?

2010. aug. 20. 11:22
Uhh, akkor biztos izgalmas! :)
346. gyöngyszemü (válaszként erre: 345. - Mothertiger)
2010. aug. 20. 11:15
Ha tölem kérdezed, egy kanibál pasit bebörtönöznek, aztán kiszabadúl... de nem mertem tovább nézni :-)
2010. aug. 20. 10:37
Ez ismerősen hangzik, de nem tudok rájönni, melyik az. Miről szól?
2010. aug. 19. 22:14
A félelem maga. Az AXN-en megy éjféltől, nem sorozat csakmég majd újra leadják ha jól láttam, csak negyedig néztem meg met már késő volt, és beparáztam, demajd megnézem.
2010. aug. 19. 18:59

Nekem az se jött be... :(

A gyűjtőt tényleg nézzétek meg! :)


ÍRJATOK MÁÁÁÁ!!!


Nekem még van pár film tartalékban, majd jövök jelentést tenni, ha megnéztem őket! :)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook