Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatod lesz. Honnan tudhatod, hogy a párodnak nincs semmi nemi úton terjedő betegsége? fórum

Kapcsolatod lesz. Honnan tudhatod, hogy a párodnak nincs semmi nemi úton terjedő betegsége? (tudásbázis kérdés)


27. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 20. - Inken)
2013. febr. 23. 14:42
Hát az nagyon régen lehetett...:) kellett orvosi igazolás,hogy részt vettek -e családtervezési,fogamzásgátlási tanácsadáson.
2013. febr. 23. 14:07
Ha már "kapcsolat" lesz, akkor nyilván már nem titkolja... már ha az egyéjszakás kaland veszélyén már túl vagytok. :D Nyilván ő sem akar befertőzni, azt pedig nyilván észrevette volna már magán, ha valami gondok vannak odalent. (:
2013. febr. 23. 13:59
meg kell kérdezni tőle.de az alegjobb, ha orvosi papírral igazolja. sajna ma már ez van
2009. jún. 18. 19:41

nem tudhatod. lutri. egy héttel később tuti rájössz viszont;)


vizsgálatra menni... ugyan már...

23. access
2008. nov. 19. 21:54
Ha nincs bizalom a másik fél iránt, akkor ott már elég nagy gond van. Viszont a vizsgálat mindkettőtökre vonatkozik!
2008. nov. 19. 17:38
Szerintem ,menjetek el egy kivizsgálásra.Nőgyógyász,urológus.Ha agállyaid vannak,ez a legbiztosabb módszer,hogy megnyugodj.
2008. nov. 19. 17:28

nehéz ügy. ha olyan a másik fél akkor azért nagyjából lehet sejteni hogy vmi nincs rendben, de ha etől félsz nyugodtan mondd meg neki hogy menjetek el egy közös vizsgálatra,


Nem árt ugyanis barátnőm épp igy kapta el a HPV-t. Összejött egy pasival, együt is maradtak viszont 16 hónappal később kijött a pasinak valami a fütykösén mindkette elmentek dokihoz és kiderült hogy ez az.

A csaj megkapta a szurit amit 2szer kell megvenni és 90ezer forint.

20. Inken
2008. nov. 19. 17:04
Állítólag régen házasságkötéskor is kellett ilyen vizsgálatot végeztetni. Sőt kérték/alap volt. Hmmm. Valami ilyet hallottam.
19. 80ASIQ
2008. nov. 16. 21:00
A mai világban egy ilyen kéréstől nem szabad megsértődni!! Ha kétségeid vannak, hogyan tudod majd élvezni az együttléteket? Mindketten menjetek el, így fair! Javaslatom: HIV, szifilisz, hepatitis (méltatlanul el van hallgatva, pedig a HIV-vel egy kategória!), meg a fene tudja még mi. Ó, ha csak ez lett volna akadálya annak, hogy megkapjam életem legnagyobb szerelmét! :(
2008. nov. 1. 18:56
*egymásért
2008. nov. 1. 18:55
Ha tényleg fontos vagy neki, szeret és komolyan vesz akkor semmiképp nem hagy ott egy ilyen miatt. Aki otthagy, az éretlen és nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. De el sem tudok ilyet képzelni felnőtt fériakról. Még akkor sem ha vérig sértődnek egy ilyen kérdéstől, illetve vizsgálati lehetőségtől... A kezdeti megdöbbenést felváltja az egyetértés, de legalábbis az elfogadás. A kedvedért megteszi, ennél sokkal többet megtesznek a párok egymást. Szerintem.
2008. nov. 1. 18:51
Ciki ezt felhozni az biztos azért is gondoltam megkérdezem hogy ti szoktatok-e ilyennel foglalkozni. Túl nagy a kockázat ahoz hogy az életünket kockáztassuk pl AIDS. Egy ideig oké a gumi de ha pl babát szeretne valaki vagy csak nem akar folyton gumit venni meg kell kérdezni. Ez miatt ha vizsgálatot szeretnénk természetesen mind a ketten hogy a pasinak sem legyen kétsége nem sértődik meg és hagy ott?
15. Dorka29 (válaszként erre: 14. - 372f7e7275)
2008. okt. 31. 21:27

Egyetértek. Arról nem beszélve, hogyha neki mennie kell a vizsgálatokra, akkor úgy korrekt, ha Te is mégy, hisz ez kölcsönös. Bár gondolom, hogy ez neked így megfelel.


Húú, de el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet azért ezt lemeccselni egy kapcsolat elején..

14. 372f7e7275 (válaszként erre: 13. - 9df60c3431)
2008. okt. 31. 21:20
menj vele és vetess vért te is....hátha jobban jön ki a dolog,hogy nem arrol van szó hogy nem bízol benne...
2008. okt. 31. 21:16
Sajnos vizsgálatokról hallani sem akar. Ő nem mutogatja a f*rkát senkinek. Mondtam, akkor legalább vérvétel. Na ebbe nagy nehezen beleegyezett, valamikor el is cipelem magammal. Tényleg olybá veszi ki magát a dolog, mintha nem bíznék benne és ez mindkettőnknek rossz :(
2008. okt. 31. 21:14
Mondjuk ezt fel lehet tenni úgy is hogy ő tudhatja e hogy neked/nekem stb nincs efféle bajunk...ha valaki nagyon biztos akar lenni akkor érdemes együtt elmenni egy vizsgálatra,bár azthiszem ez nem divat nálunk....
11. Inken (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2008. okt. 31. 21:14
Na ez az, a "cél" érdekében akár le is tagadhatja! Főleg ha nem hosszútávra tervez... :(
2008. okt. 31. 21:12

Nem tudhatod. De ha mondja, hogy nincs és Te mégis arra kéred menjen el valamilyen vizsgálatra, akkor könnyen hozzád vághatja, hogy nem hiszel neki.

Velem ez történt :(

Persze elmenne a kedvemért, de biztos lennék benne hogy még hetekig felhánytorgatná és morgolódna miatta. Az én párom cikinek érzi odamenni, attól retteg hogy valami ismerős kiszúrja a váróteremben és mit mond stb..

Azért hagytam magam meggyőzni, mert én sem gondolom hogy lenne valamilyen betegsége, ugyanis én vagyok a második kapcsolata.

2008. okt. 31. 21:05
orvosi vizsga a legbiztonságosabb, lényegtelen hogy váltogatja e a partnereit e vagy sem! Egy partner is elég hogy elkapjon bármit is, ez olyan mint a teherbeesés, egy alkalom is elég hozzá!
8. e71af41436 (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2008. okt. 31. 21:04
és ha azt mondja nem,elhiszed? :))))))
2008. okt. 31. 21:03
Ha odafigyelsz a beszélgetés közben Rá, akkor úgy is megtudod, hogy sűrűn váltogatja-e a partnereit, akkor meg úgy sem fogod az ágyban befejezni a napot, na meg főleg nem az első alkalommal mentek fel akárhova, bélyeget nézegetni, azért vársz egy "keveset" a dologgal :)
2008. okt. 31. 21:01
Orvosi vizsgálattal lehetsz benne csak biztos, mert vannak lappangó betegségek. pl. ADS
2008. okt. 31. 21:00

A kapcsolatom 13 éve tart, az elején 20 éves voltam, akkor nem is foglalkoztam ilyesmivel..


Ha most kezdenék egy új kapcsolatba, biztos, hogy rákérdeznék egy ilyen témában kezdeményezett beszélgetés keretében.

2008. okt. 31. 20:59
nekem rendszeresen szürték anno több mindenre külföldi munkavállalás miatt.....
2008. okt. 31. 20:55
Huhhh, nagyon remélem. Ha meg már olyan... hogy nem kell megkérdeznem... az meg valószínűleg látszik.... :-o
2008. okt. 31. 20:55
Sehonnan! Ezért érdemes kérdezni! :)))
2008. okt. 31. 20:54
Kapcsolatod lesz honnan tudhatod hogy a párodnak nincs semmi nemi úton terjedő betegsége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook