Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
23027. c266838064
2011. máj. 7. 05:38
Jó reggelt!
23026. c266838064
2011. máj. 6. 20:07
Csepike festettél ma?
23025. c266838064 (válaszként erre: 23024. - Keri123)
2011. máj. 6. 18:29
Hajrá Keri, és vigyázz magadra!
23024. keri123
2011. máj. 6. 07:58

Itt vagyok

Nagyon boldog hétvégét mindenkinek.

Ma indulok Debrecenbe a vásárra és csak vasárnap éjjel jövök vissza,remélem lesz értelme.Ezt csak halkan írom :kezdegetek fogyni:)

23023. c266838064 (válaszként erre: 23022. - 004e54a7c6)
2011. máj. 6. 06:42
Mit szütöttél?:) Az írtad, hogy új, de milyen?
23022. 004e54a7c6
2011. máj. 6. 06:15
Persze én is nyalakodtam, de nem úgy, mint máskor, hogy rosszul legyek és a kész sütiből sem ettem, mondtam a gyerekeknek, hogy mindenképpen kóstolják meg, mert szeretném tudni, hogy el lehet-e vinni. A kisfiam úgy várt tegnap, hogy messziről kiabált: Anya nagyon jó a szüti, szejetnék még enni belőle.
23021. c266838064
2011. máj. 6. 06:02

Jó reggelt!

Nálam még az nem fordult elő sütés közben és utána, hogy kibírtam volna nyalakodás nélkül.:( Hiába, az édesség a gyengém.

De egész jól sikerült áttérnem a diétásabb édességekre, azzal igyekszem pótolni a vágyaimat.:)

Várom a beszámolót az ünnepségről!

Keri hova tűntél???

23020. 004e54a7c6
2011. máj. 5. 20:46
Képzeljétek, én egyet sem ettem a sütiből.
23019. 004e54a7c6
2011. máj. 5. 20:44

Holnap lesz az ünnepség, aztán kivonulnak az udvarra, lesz szalonnasütés, lehet lovas kocsizni, régi rendőrautóban ülni, gondolom ugrálóvár, stb. Az anyukák visznek sütit és üdítőt, na meg az ovoda is kitesz magáért ilyenkor kaja ügyben, ők is sütnek-főznek a konyhán. Farsangkor megettem legalább 40 db forgácsfánkot, nagyon finomakat sütnek a konyhások. Ezért nézek ki így, többek közt... :DDD

Én is sütöttem ma, gondolom nagy meglepetés ez nektek, új recept, kis csúnya sütik lettek, de az előkóstolók szerint nagyon finom.

23018. c266838064
2011. máj. 5. 20:19
Milyen volt az ünnepség? Biztos meghatódtál, én legalábbis sosem bírtam könnyek nélkül. Olyan édes a sok apróság, ahogy énekelve mondják a versikéket, meg tudom őket zabálni.:)
23017. 004e54a7c6
2011. máj. 5. 10:37
Elengedett a majom -ahogy Cami írta :D - bezárok egy fél órára és a műsor ideje alatt ott leszek. Higyjétek el, hogy nagyon sok mindenkivel beszélek, mivel kocsmáros vagyok ugye, és borzasztó hogy itt meló ügyben mi a helyzet. A szomszéd zöldségesnél a nő napi 10 órát dolgozik, éhbérért, minden nap, hétvége és szabadság nélkül. Az abc-sek 2 műszakban 10 órát minimálbérért, szintén szabadnap nélkül. Ha nem tetszik el lehet menni. Na és még folytathatnám a sort, úgyhogy nem én vagyok ám az egyetlen, akinek rossz. De legalább van. Nekem olyan jó munkahelyem volt 10 évig Bp-en, hogy el nem tudtam volna képzelni, hogy velem ez előfordulhat. Én ezzel fizetek a jó levegőért és a gyönyörű környezetért.
23016. Erzsi..
2011. máj. 5. 07:22
Kerikém gyere, mert hiányzol. Tudom ezerrel dolgozol, néha azért nézzél be. Küldtem a kávét nyithatod az ablakod.:)
23015. Erzsi..
2011. máj. 5. 07:19
Sziasztok. Dodóka remélem sikerül menni az ünnepségre. Ma melegre ébredtünk, megy a fűtés. Tegnap vettem Stevía virágot cserepeset, 795 Ft-ért. Nagyon örülök neki mert mindig is szerettem volna egy ilyen növényt. Három száll van a cserépben, és a száráról többfelé ágazik el. Lehet egy szálat ki kéne ültetnem a kertben a hétvégén. Most megint megyünk, már holnap kora reggel. Így nem tudok majd jönni, mert ott nincs nettem. Az Ádámkám meg holnap megy kirándulni az osztállyal Veszprém és környéke. Kellemes hétvégét kívánok, és ha tehetitek menjetek minél többet ki a szabadba. Fáj a szívem egy biciklire, azt hiszem tervbe fogom venni, hogy legyen. Az Ádámkának mindenképpen veszek, ezt már eldöntöttem. Csak most ezer helye volna a pénzünknek, de a bicikli az nagyon jó találmány. Most tudom értékelni mikor már nincs (: Bezzeg mikor volt lusta voltam reá pattanni, inkább TV-é előtt üldögélve néztem a filmet. Már alig várom Ádikámmal nagyokat bringázzunk. Puszika csajok és lehetőleg, ne hízzunk, ha fogyni nem is sikerülne a hétvégéig.
23014. c266838064
2011. máj. 5. 06:58

Sziasztok, jó reggelt!

Én nehezen váltok munkahelyet, a jelenlegi a második. Most nem is akarok, mert tényleg jó helyem van. Nagyon remélem, hogy el tudsz menni az ünnepségre, aljasság lenne a majom részéről, ha ezt most nem oldaná meg! Akkor tényleg nem érdemel részedről semmiféle toleranciát,( igaz eddig sem érdemelt!)és mihelyt lehetőséged adódik, lelkiismeret furdalás nélkül hagyd ott a francba!

A súlyom visszaállt a húsvétira, aminek nagggyon örülök.

23013. Cseppkő (válaszként erre: 23012. - 004e54a7c6)
2011. máj. 5. 06:38
Jó reggelt! Tudod Dodóka, nem csak ez az egy állás létezik. És ez az ember csak kihasznál. Csak az ember nehezen vált... Mondjuk én világ életemben könnyen elhagytam a munkahelyem ha nem mentek rendben a dolgok, és mindig jól jöttem ki a dologból. Én a helyedben nem szivatnám magam tovább, de itt most neked kell döntened. Hogy miért mi nyerünk minden versenyt? Hát mert a szemesi iskola nagyon jó! A gyerekeknek naponta van tesijük, és hetente 3szor még délután is mennek, mert hát ugye sport és zenetagozatos suli a miénk. A tanáraink nagyon képzettek, és szeretik a gyerekeket. A gyerekek szeretnek ide járni suliba, mert érzik a szeretetet, és odafigyelést, és ez meg is látszik az eredményeken. Erre most azt akarják, hogy integrálódjon az intézmény földvárhoz. Na én ennek nem nagyon örülök, de az okosok csak tudják mit csinálnak..
23012. 004e54a7c6
2011. máj. 5. 06:01

Sziasztok! Csepike az hogy lehet, hogy minden versenyt, pl. a tegnapi atlétikát is mindig Ti, szemesiek nyeritek meg????? Milyen doppingszert használtok áruld már el??:DDDDDD

Az ünnepséggel kapcsolatban igazatok van, csak hát sajnos ti is tudjátok, hogy a mai világ nem ilyen, itt senkit nem érdekel már a magánszociális probléma. Jelen pillanatban nem tudok más állást, bár épült egy szálloda nálunk, és ott vannak munkahelyek, de meg sem próbálom, mivel tudom, hogy ott milyen az időbeosztás és milyen a főnök és mennyi a fizetés. És a szálloda kb. egy télen fog menni, mert be fog zárni, nem fogják bírni a fenntartását, de ne legyen úgy. Még egy szálloda sem bírta ki nálunk, mindegyik bezárt.

Az anyák napját még ma is megkérdezem, aztán remélem, hogy sikerül. A fogyim jól ment eddig, sokkal jobban is érzem magam, és már két kiló le is ment, bár ez nem érdekes, mert biztos víz. Nem is az a cél, hogy száz kilót lefogyjak 2 nap alatt, hanem hogy a rendszer ismét kialakuljon és a gyomrom szűküljön egy kicsit.

23011. Cseppkő (válaszként erre: 23008. - 004e54a7c6)
2011. máj. 4. 08:01
Dodóka! Tiszta szeretetből mondom, hogy hülye vagy ha nem mégy el az anyáknapi ünnepségre! Képzeld el, hogy mekkora izgalommal és mennyit készülnek azok a kicsik, egy anya nem teheti meg, hogy cserben hagyja a gyerekét. Mekkora szívfájdalma lesz annak a csöppségnek, ha pont az ő anyukája nincs ott. A főnök ha ezt nem érti meg, akkor kapja be. Márpedig állj a sarkadra és mond meg, hogy álljon a pultba ara az egy órácskára, vagy csináljon amit akar, mert Te elmégy az ünnepségre. Ha kirúg, hát kirúg. Legalább tudsz keresni normális állást. Amúgy is megérett már ez a dolog. Ne hagyd már magad mert megharaplak! Puszi
23010. c266838064
2011. máj. 4. 07:40

Sziasztok!

Az már végképp utolsó dolog lenne, ha nem oldaná meg, hogy el tudjál menni az ünnepségre. Álljon be egy órára, nem lesz tőle semmi baja!

23009. Erzsi..
2011. máj. 4. 07:15

Sziasztok. Dodóka a főnöködnek nem csak esze nincs, hanem szíve sincs. Mert a gyerkőcnek is nagy szüksége volna az anyuka jelenlétére az ünnepélyen. Remélem sikerül elmenned, mert ha nem elmegyek és megverem a főnököd.


Fogytam fél kilót, tudom ennek még nem szabad annyira örülnöm, de csajok én repdesek az örömtől. Szép napot, és fogyjatok szépen.

23008. 004e54a7c6
2011. máj. 4. 06:18

Tegnap este ahogy bejött a hideg, úgy múlt el az étvágyam is. Sőt este már sok is volt a sonka, 40 dekát kellett megenni, beletettem salátába, de két felé osztottam, ettem 4-kor és ettem 7-kor is. A második adag már nem is nagyon kellett, alig bírtam legyűrni. Az a helyzet, hogy jobban is érzem magam, éhség ide-oda, néha kell egy kis megszorítás.

Mostanában hányás-hasmenés vírus van, tegnap a lányom is itthon volt, ha esetleg találkoztok vele, ne ijedjen meg senki. Már nem a lányommal, hanem a vírussal.

A főnökömön nem tudok kiigazodni, össze-vissza beszél, a nyárról még semmi hír, gondolom már a felesége megváltoztatta a véleményét a dolgokról. Lett volna egy-két dolgom a következő két hétben, kurvára utálom, hogy pitiznem kell, néha lehet nekem is dolgom, de sajnos Ádámka anyák napi ünnepélyére így sem tudok elmenni, mert nincs aki helyettem dolgozzon, pedig csak egy óráról lenne szó.Ma még megpróbálom elintézni, de sajnos nehézkes, utálom ezt az egész hacacárét, hogy lehet, hogy nem mehet el egy anya a gyereke ünnepélyére.

23007. 004e54a7c6
2011. máj. 3. 15:14
Csajok olyan éhes vagyok, hogy nem is bírom ki egyik étkezéstől a másikig, van ugye reggeli, ebéd vacsora, nálam volt tízórai, meg uzsi is lesz a vacsora előjátéka. Na ezt jól megmondtam, szóval 40 dkg sonkát kell ennem vacsira, de én már csipegettem belőle, mert éhen halok. És még csak 3 óra, ebből is látszik, hogy én vagyok a hibás, sokat zabálok, össze-vissza zabálok és azért hízok. kész. punktum.
23006. c266838064
2011. máj. 3. 12:02
Szép napot! Eddig én sem rontottam el semmit. Zsike, nem szabad feladni, ha elrontjuk, hát újra kezdjük. Persze ilyenkor haragszunk magunkra és bánjuk hogy sokat ettünk, de hát emberek vagyunk, és itt az a lényeg, hogy soha se adjuk fel, mert akkor indul meg a lavina. Semmi nincs veszve, max később érjük el a célunkat oszt annyi.
23005. Erzsi..
2011. máj. 3. 08:27
Ma kezdem utoljára csajok, és vége ha elrontom. Akkor hízzak csak meg 200 kg-ra, és csak sírdogáljak rajta milyen rossz nekem.
23004. Erzsi..
2011. máj. 3. 08:21
Sziasztok.
23003. Cseppkő
2011. máj. 3. 06:18

JÓ reggelt!

Ügyike vagy Dodóka :)

23002. 004e54a7c6
2011. máj. 3. 06:13
Az első napom a fogyiban jó sikerült, nem szegtem meg a szabályokat.:DDDD
23001. c266838064
2011. máj. 2. 13:36

Sziasztok!

Huhh de jó kis zűrös napom volt eddig.:) A súlyom rendeződni látszik a két napos megszorításnak köszönhetően.

No de még sehol sem vagyok a húsvéti súlyhoz képest, van még mit leutálni magamról...

23000. Erzsi..
2011. máj. 2. 07:52
Sziasztok. Szép napot! Híztam egy kilót, sejtettem ez lesz. HHHHHHHÜÜÜÜÜÜÜÜLLLLYYYYYYYEEEEEEEEE vagyok.
22999. 004e54a7c6
2011. máj. 2. 06:23

Marha sokat zabálok mostanság, állandóan éhes vagyok, ezért mától elkezdem a bécsi diétát, amit minden évben egyszer megcsinálok, tavaly kimaradt, és ha jól emlékszem még 20 évesen sem tudtam végig csinálni. De nem baj, mert az eleje kifejezetten jó, spenótka, husi estére, szóval én az ötödik napon szoktam elbukni, akkor már olyan éhes vagyok, hogy mindegy mi, csak legyen. És arra is jól emlékszem, hogy igen hatásos, még attól függetlenül is, hogy nem vagyok képes a végére érni. Csináltam kuglófot a gyerekeimnek hétvégén, azt mondták ehetetlenül szar, ezért azt is én ettem meg. Ja nem tudtok egy jó kis kuglóf, vagy kalács receptet???

Főnököm felesége 20 kilót hízott egy év alatt, de szerinte nem a tunyaság és a zabálás, hanem a betegség okozta. (pajzsmirigy) Attól tette függővé, hogy jön-e nyáron dolgozni, hogy le tud-e fogyni addig. De mozogni nem akar, pedig van futópadjuk, meg minden.

22998. Cseppkő (válaszként erre: 22996. - Erzsi..)
2011. máj. 2. 06:17
Nézd a jó oldalát... legalább letudtad a napi mozgást :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook