Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
23177. 004e54a7c6
2011. jún. 8. 06:49
Alig tudtam aludni éjszaka, ez a rohadt meleg meg pára, le is jöttem a galériáról, minden idegesített, meleg-ventillátor hang-saját magam-. Hogy fogom végigvinni a mai napot, nem tudom, sok dolgom lenne, szabadnapos vagyok. Tegnap alig ettem valamit, de senkinek nem volt étvágya a környezetemben, ez a rohadt idő mindenkit kicsinál.
23176. c266838064
2011. jún. 8. 06:43
Sziasztok, szép napot!
23175. Cseppkő
2011. jún. 8. 05:57
Madárcsicsergős, szép, jó reggelt!
23174. Erzsi..
2011. jún. 7. 16:22
Sziasztok. Most péntek délutántól nem lesz net. Aranyosak vagytok és hiányozni is fogtok nagyon. Majd csinálok képeket a Bobikáról, és majd ha már ismét tudok netezni,majd rakok fel képeket. Sok intézni való akad, mert most még a főbérlőnket sem érem el. Pedig aztán sok papír intézni való lenne vele is. A diétámat elrontom, de gondolom ezzel nem mondok semmi újat. A gyümölcsök is veszélyesek tudnak lenni, a magas cukor miatt. Cseppike remélem sok vásárlód lesz a nyáron, és sok lángost és palacsintát vesznek az emberek. Ádika olyan idegesítő zenével játszik a telefonján, érzem szinte emeli a vérnyomásomat. Mentem, majd lehet később még benézek.
23173. c266838064
2011. jún. 7. 06:54

Sziasztok!

Én is leszek a fórumon, hacsak el nem üt a villamos.:DDD

Ma reggelre icipicit visszament a súlyom, de ez még semmi. Valahogy 3 kilócskát le kéne még fogynom, oszt pont jó lenne egy darabig.:)

De új fogyis dolgot próbálok ki, ne tessék kinevetni, majd leírom a naplómban.

Úúúúgy mennék már egyet strandolni, lassan lekopik a szín a képemről. Persze mehetnék szolizni, de az nem olyan...

23172. 004e54a7c6
2011. jún. 7. 06:13

Tegnap egész jól bírtam magam, mondjuk nem kevés gyümölcsöt ettem meg, sorba hordják nekem a barátaim a cseresznyét és más finomságokat (szeder), remélem, hogy viszonozni tudom majd én is, ha érik a sárgabarack például. Nem kéne annyit zabálnom, de sikít a szervezetem a vitaminért, akkor inkább ez, mint a műfosok.

A melóhelyemen semmi újdonság, nem változtatott a főnököm se fel, se le a fizetésben, sem a munkaidőben. Adja Isten, hogy így maradjon, most nagyon jól elvagyok.

Erzsike tudom én, hogy a kiskutya kincs, nem is én nevelgetem, az én pofonomon még a madarak is röhögnek a fán, nem beszélve a kiabálásomról, én azt sem tudok. Remélem, hogy mindent el tudtok intézni Erzsike, mi itt fogunk Téged várni, nem hagyunk el. Majd ha a lányok nem érnek rá, akkor én írogatok mindenféle marhaságot, ahogy szoktam.

23171. Cseppkő
2011. jún. 7. 05:24
Jó reggelt!
23170. c266838064
2011. jún. 6. 22:47

Micsoda vihar volt itt, félelmeteseket dörgött, szegény kutyus teljesen kikészült.:( Most nyugodott csak meg, fél órával a vihar elmúltával.

Szép álmokat mindenkinek!!!

23169. c266838064
2011. jún. 6. 22:46

Zsike, átérzem, mennyire tele vagytok most gondokkal.. És akkor azt lehetett hallani, hogy 80 milliárd megmaradt az adományokból.... A kártalanításuk nem ért egy petákot sem, szégyen ez az egész.:(

De öröm, hogy költözés után Bobika ismét veletek lesz, és sok-sok örömben lesz részetek általa is. Azért bízom benne, hogy mihamarabb tudsz jönni, és akkor folytatjuk tovább küzdelmünket a kilókkal. Most egy kicsit én is lazítok, decembertől májusig elég keményen nyomtam, de meg is lett az eredménye, mínusz 13-15 kilónyi hájpacni ment le. Persze most is dagadt vagyok és az is maradok, de mégsem annyira, mint 120 kilósan. Ha tudom tartani egy-két hétig a súlyt, újra nekidurálom magam.

23168. Cseppkő (válaszként erre: 23166. - Erzsi..)
2011. jún. 6. 19:24
Gondolok majd Rád Erzsikénk! S amint tudsz tessék jönni! Mostanság én is csak keveset leszek. Remélhetőleg azért őszig nem hal ki a fórumunk.
23167. Erzsi.. (válaszként erre: 23163. - 004e54a7c6)
2011. jún. 6. 12:39
Dodóka legszebb a virág a kiskutya, bocsáss neki meg. Még gyerek és játékos, néha kell egy kis rosszalkodás is.
23166. Erzsi..
2011. jún. 6. 12:37

Vissza kell mondanom az internetet hamarosan. Mert hamarosan tényleg elérkezik az idő a költözéshez. Nem tudom mikor lesz ott olyan helyzet, hogy lesz internetünk. Így csajok ha egy időre eltűnök az nem azért lesz, mert nem jönnék. Hanem nem lesz rá lehetőségem, mert az áram életveszélyes a háznál. Engem háromszor megrázott, és áramingadozásokat észleltünk az egész házban. Életveszélyes és ezt előbb meg kell oldanunk, meg a víz fürdő teljes korszerűsítését. Régiek benne a csövek, vezetékek, nem fogunk unatkozni az biztos. Tegnap szedtem ribiszkét, mert van nekünk ott két bokorral. A málnánk nem túl bizalom gerjesztő, mert eső nélkül a kiszáradás fenyegeti. Olyan mintha rásülne a bokorra, de én nem bírom öntözni, ilyen víz árak mellett. Kút az meg nincs, Devecserben volt. Mert azt mi kitakarítottuk, szépen rendbe tettük. Itt viszont mélyebbről jönne meg a víz, azt fúratni kéne. Csak azt sem tudom mennyiért csinálnák meg, egyáltalán megéri-e. Már nagyon elegem van sok mindenből, mert olyan szemét dolgok történek. De nem fárasztalak vele benneteket.

A gyerekeimet ismerve, igen csak igyekeznünk kell az internet bekötésével. Már nemsoká vége a sulinak. Ádika várja is meg nem is. Hiányozni fognak a gyerekek neki. Már látom rajta, mert gyakran emlegeti őket. Csajok kinek hogy megy a diéta? Kerikém gratulálok a munkahelyhez. Az én fiam szeretne nyári munkára menni külföldre. Most látja nem olyan könnyű dolog a munkahely találása, pedig állandóan azt keresi a barátnőjével együtt. Mondom is neki nálunk sok munka lesz az új háznál, de az nem jó neki, mert mint a fiataloknak is kell a pénz. Azzal meg nem lesz neki pénze, hogy elmegy a nyár otthon. Mentem szép napot.

23165. Erzsi..
2011. jún. 6. 09:32
Sziasztok. Ma becsülettel elkezdem ismét a diétámat, és remélem most sikerülni is fog megtartanom a szavamat. Szép napot.
23164. c266838064
2011. jún. 6. 08:49
Sziasztok!
23163. 004e54a7c6
2011. jún. 6. 05:54

A kiskutya mindig kiszedi a gyönyörűen elültetett virágokat a virágládákból, nagyon el lett verve tegnap szegény. Ki sem merem rakni a benti virágokat, mert azokkal is végezne szerintem. Én mindig arra gondolok, hogy nagy baj, de viszont sokkal jobb, mintha a paradicsompalántákat szedné ki, vagy esetleg epilepsziás lenne ő is.

Próbálom kihozni mindenből a legjobbat.:D

Nagyon korán fent voltam, ha fasza gyerek lennék, akkor most el is intézném a futást. Mától megint indul egy új hét, úgyhogy lehet kezdeni tiszta lappal.

23162. Cseppkő
2011. jún. 5. 20:21
Mert az agyunk diktál...
23161. 004e54a7c6
2011. jún. 5. 15:35
Nagyon dörög az ég, a frász megesz, de bezzeg eső egy csepp sem esik. Megígértem a kisbabáknak, hogy leviszem őket fürdeni, de így nem megyünk. Nem főztem, és nem fogyóztam, úgyhogy inkább csendben, sőt kussban maradok. Miért van az, hogy az ember elméletben elgondolja, megfogadja, hogy csak a jót és a fogyist eszi meg, olyan könnyűnek tűnik, aztán mikor gyakorlatban alkalmazni kéne, akkor nem megy??? Na ez miért van???
23160. c266838064
2011. jún. 5. 09:16

Sziasztok, szép napot!

Nekilátok főzni: gulyásleves lesz és közkívánatra tejszínes-kukoricás-sajtos csirkemell. Délután, ha összejön, egy különleges helyre kirándulunk a barinőmmel, ha sikerül eljutnunk, mesélek róla a naplómban. Nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet, és feltétlenül szeretném tapasztalni, hogy rám hogyan hat.

Nagy tervezgetésben vagyok, a hálószobából a legszebbet és a legjobbat szeretném kihozni, de vannak korlátok. Kicsi a hely, bútor-raktárat, levegőtlen, sötét lyukat nem szeretnék. Kompromisszum hátán kompromisszum, nem is tudom, mi lesz ebből. A legújabb agymenésem szerint amit vettem néhány hónapja, azt eladom...

23159. Cseppkő
2011. jún. 5. 08:01
Jó reggelt!
23158. Cseppkő
2011. jún. 4. 06:58

Jó reggelt!

Erzsike, elbukunk, felállunk, az élet már csak ilyen. Egyszer fent egyszer lent.

23157. c266838064
2011. jún. 4. 05:49

Sziasztok, szép napot!

Ma itthon takarítok, és egy jó kis diétás túrós sütikét fogok sütni magamnak, az lesz a napi kajám. A gyerkőceim holnap jönnek ebédre, főzéssel így nem kell foglalkoznom. Fogyás egy szál sem, sőt...:(

23156. c266838064
2011. jún. 3. 22:21
Zsike, ez most ez ilyen időszak, légy türelemmel, és ne add fel! Most én is többet eszek,de biztos hogy túl leszünk ezen az időszakon, és ismét tudunk normálisan diétázni.
23155. Erzsi..
2011. jún. 3. 16:31
Sziasztok. Állandóan eszem, annyi a stressz lehet jobban tenném ha dohányoznák. Mindig megfelelni mindenkinek, már nagyon unom. Most is eszem lehet törölnöm kéne magam, a fogyis fórumról. A hat utáni akciót is elszúrtam, menthetetlen vagyok én szerintem. Az agyamat kéne kicserélni, mert a mostani nem képes a fogyást beprogramozni. Jaj, csajok holnap megint por, és nem látom a végét a dolognak. Megyek mert most csak lehúzom a hangulatot. Kellemes hétvégét.
23154. Cseppkő (válaszként erre: 23152. - 004e54a7c6)
2011. jún. 3. 07:50

Jó reggelt!

Itt szinte mindenki nyitva van már. De az tény, hogy csak akkor kezdődik a szezon igazán, ha vége a sulinak. Addig is itt elég sok gyerektábor van, és tele van mind évvégi kirándulós csoportokkal.

23153. c266838064
2011. jún. 3. 06:32

Sziasztok!

Én most sunyítok, mert a fene tudja miért, de rendesen elkezdett növekedni a súlyom, ki is vagyok rajta akadva, mert ennyire azért nem kellene.

Még nincs akkora vész, de még ennyit sem szabad ennem, mert itt a sok szép nyári göncöm, és nem fogom tudni őket hordani.

Ma munka után megyek anyuékhoz, megyünk a temetőbe, majd bevásárolni.

23152. 004e54a7c6
2011. jún. 3. 06:08

Na mi van lányok, elfogyott a mondandó???:D

Tegnap ettem ám össze-vissza mindent, hiába hét vége közeledik.

Ma dolgozom egész nap, remélem mindenki jól van, Cami, Erzsi, Keri!

Csepike tegnap a parton futottam, olyan volt, mint télen, semmi mozgás és még egy üzlet sem nyitott ki. Jó későn indul a nyár már megint.

23151. 004e54a7c6
2011. jún. 2. 07:19

Sziasztok!

Ma szabadnapos vagyok, reggel megyek futni. Mindig úgy szoktam, hogy elviszem a kisfiamat az oviba és egyúttal már beöltözve megyek, nehogy meggondoljam magam. Bár nem szeretek a parton futni, igen szép, de sokkal nehezebb valami miatt. Talán más a levegő, mint itt nálunk. Aztán szoktam inni egy kávét a melóhelyemen, ott mindig hálaistenkednek, hogy "Jaj futottál, nahát" mintha nem futnék már 9 éve.

Ma lesz a lányom néptáncvizsgája és a kisfiam ovi évzárója, pont egy időben. Miután nem tudok egyszerre két helyen lenni, ezért az ovi az enyém, a néptánc apáé.

23150. c266838064 (válaszként erre: 23148. - Cseppkő)
2011. jún. 2. 06:24

Gondoltam ám, hogy a parton tevékenykedsz, csak hát hiányoztál a leltárból!:)

Húúú, már úgy mennék én is egyet strandolni, be vagyok indulva, hogy jó színem legyen, és a balatoni napocskánál nem barnít semmi szebben. Ott én mindig bronzos leszek, a Duna mellett pedig fekete.:)

Már lenne jó idő, a víz meg legalább 23 fokos!!!

23149. Cseppkő (válaszként erre: 23147. - C266838064)
2011. jún. 2. 06:20
Hát e-miatt ne szomizz!
23148. Cseppkő
2011. jún. 2. 06:17

Szép jó reggelt!

Bocsi, de folyton rohanásban vagyok, ma már 3kor lent voltam a parton, árakat kalkuláltam, meg a kirakatokat rendeztem. Ma nyitunk, és délelőtt már jön egy gyerekcsoport palacsintázni.

Holnap meg egy felnőtt csoportnak készítek babgulyást.

Tegnap az asztalokra raktam terítőket, meg székeket a helyükre pakolásztam, ilyesmi... nagyon megy az idő, ha az üzletben tevékenykedem...

Néha be be kukkantok a telcsimmel, de azzal nem szeretek írni és lassú is, így csak olvasok.


Camika a naplódat is olvasom ám. Sajnálom, hogy most nehezebb a lányoddal, de majd helyrerázódik minden. Nálunk még nem jött el a lázadás ideje, így nem nagyon tudok érdemben hozzászólni a dologhoz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook