Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
22187. keri123
2011. jan. 25. 22:44

Szép estét drágáim.

Gratulálok az iskolásoknak,ez pontosan megfelel így félévkor majd év végére ki lesznek javítva azok frányább jegyek.remélem azért retorziókba nem részesülnek a csemeték.

A cukrot csokoládét és a sütemény minden formáját imádom ezért vok ilyen dagadt.Igyekszem minél kevesebbet fogyasztani belőle,kisebb nagyobb sikerrel.

22186. Erzsi..
2011. jan. 25. 22:20
Köszönöm a válaszokat cukor-ügy lezárva. Ma agyon fáztam, de kénytelen voltam beállni egy hosszú sorba azért, hogy nekem is jusson azokból az adományokból. Kaptam csak ne kéne olyan sokat sorban állni, és közben tolakodnak, és lökdösődnek. Kezeim szétfagytak, már majdnem feladtam az ajtó előtt. Nem informálnak rendesen, ha egyik ismerősöm nem szól, akkor én nem is megyek át Devecserbe. Kevés az információ akik nem vagyunk ott már, azok szinte semmit nem tudnak meg időben.
22185. 004e54a7c6
2011. jan. 25. 20:45

Erzsike én sem eszem cukrot, néha becsúszik, de mostanában sokkal kevesebbet sütök, hiányzik, de az, hogy hülyére zabáljam magam a nyers tésztával, meg a krémmel, az nem. De elmondhatom, hogy... , na jó, ma is ettem, de aztán mindig lelkiismeret furdalásom van.

De nagyjából elmondhatom, hogy nem fogyasztok, csak néha, bár akkor sem kéne.

Nagyon sok a beteg, 40 fokos lázzal fekszenek a gyerekek és a felnőttek, nálunk még nincs gáz, a lányom meg volt fázva múlt héten, de már jól van. A kisfiam is kicsit köhécselt, de mára már jó.

Nekem most fáj a torkom, egész nap tüsszögtem, ezért ma este méz-fokhagyma-citromlé evés lesz, de egyébként jól vagyok.

22184. c266838064
2011. jan. 25. 17:46

Helló Csajszik!

Igen, én sem eszem cukrot, illetve csak nagy ritkán süti formájában. Mindenről le tudok mondani, csak a sütiről nem igazán.:( Nagyon nehéz annak, aki süt-főz nap mint nap, de akkor is időt kell szánni magunkra, és külön kotyvasztgatni. Én már ezt régóta művelem, mégis sunyi disznó módon rámragadtak a kilók. Már alig várom, hogy norbi-üzemmódra kapcsolhassak, mert azért annál többet lehet enni, és fincsiket. De amíg nem leszek 90 alatt, drasztikusabb fogyit folytatok. Ma aranygaluska lesz a menü, már jönnek a fincsi illatok, de amíg a csajszik és a barátaik esznek, én bevonulok egy ápdétpudinggal a szobámba, és kussba leszek. Ma reggelire diétás tejberizst ettem, de csak az adagom felét. Ebédre egy vajas barna kiflit, és édességnek a maradék tejberizst ettem meg. A vacsim puding lesz, később pedig narancs. Ez sem kevés, lehetne még csökkenteni, de egyelőre nem megy. Vannak jobb és rosszabb napjaim, nem megy mindig egyformán.

22183. Cseppkő (válaszként erre: 22182. - Erzsi..)
2011. jan. 25. 17:28

Igen, tényleg muszáj picit szigorúnak lenni magunkal, különben eltelnek hetek, hónapok, és évek is eredménytelenül. Végül is elvagyunk itt már egy pár éve együtt, nekem nincs kedvem tovább hízni, ezért mindent megteszek, hogy az idő ami elszalad felettünk, ne eredménytelenül szaladgáljon :)

Sok sikert Neked is Erzsike! Bár Te sokkal nehezebb helyzetben vagy tudom jól, de akkor is, magadon, csak Te magad tudsz változtatni!

22182. Erzsi.. (válaszként erre: 22180. - Cseppkő)
2011. jan. 25. 14:51
Ügyes vagy, nekem is változnom kell. Hiába nem megy másként.
22181. Erzsi.. (válaszként erre: 22180. - Cseppkő)
2011. jan. 25. 14:50
Tegnap még ettem, vagyis én mindennap ettem. Cseppkő akkor csak nekem olyan nagy buli ez a cukor téma.
22180. Cseppkő (válaszként erre: 22179. - Erzsi..)
2011. jan. 25. 14:42
A mai nappal? Ha tudtam volna akkor tegnap ettem volna cukrot. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy már jó ideje nem eszem cukrot, persze ünnepekkor lecsúszott egy kevés, süti formájában, de ezt leszámítva, mikulás óta nem eszem cukrot. S ha jól sejtem akkor Cami is így van ezzel. Egyébként a liszt is egyfajta cukor, én azt is mellőzöm.
22179. Erzsi..
2011. jan. 25. 14:06
Csajok mi van veletek? Ennyire azért ne tolongjatok. Kérem a válaszokat cukor ügyben, ki hajlandó a mai nappal teljesen elhagyni a fehér cukrot?? Mert én mától ilyen mérget nem eszem többet.
22178. Erzsi..
2011. jan. 25. 09:07

Sziasztok! Csajok mit szóltok ahhoz ha azt mondom cukor stop legyen, de teljesen. Mert valahol ebben a édes ízben rejlik, hogy én mindig elrontom. Ma reggel méretkeztem, mint mindig a jojo köszönt vissza rám. Nagyon elegem van ebből, inkább ezután úgy gondolok a cukorra mint a ciánra. Nem fogom fogyasztani egyáltalán.

Remélem Cseppkő jobban van a fiad. Mert nagyon rossz érzés látni, mikor szegénykék nem jól vannak. Ma reggel a picikém sem érezte túl jól magát, de elment a suliba. Láza az nem volt,inkább hányingerre kicsit. Adtam neki B6 vitamint, remélem csak egy kis gyomorrontás és semmi komoly.

22177. Cseppkő
2011. jan. 25. 07:53

Jó reggelt!

Fiam hívott a koleszból, hogy jön haza mert belázasodott :(

Látszott rajta, hogy nincs jól, de itthon még nem volt láza hétvégén.

Az ő bizije a matekon kívül 5ös. A matek eredményével meg inkább nem is dicsekednék.

A kicsinek is jó lett a bizonyítványa, 4es 5ös. Van min javítani, most azon vagyunk, hogy év végére ne nagyon legyen benne 4es.

Erzsi a fiad pedig nagysdzerűen teljesített a történtek ellenére. Persze én is mindig azt érzem, hogy többet is oglalkozhatnék velük, de hát végül is nekik kell tanulni nem nekem.

Dodóka, nem született meg az a férfi, aki nekem bármit is megtilthatna. Ha én nem akarok táncolni akkor kilépek és pasz. De tény, hogy pár nap és túl leszel rajta.

Cami , ne idegeld magad a mérleggel :)

22176. 004e54a7c6
2011. jan. 25. 06:06

Az én kislányomnak nagyon jó lett a félévi bizije, nem lett kitűnő, de csak pár négyese lett, és nem fontos tárgyakból. pl. rajz. Náluk igen érdekesen megy a rajztanítás, már elsőben utáltak rajzolni, sőt az én lányom idegrohamot kapott, ha rajzolni kellett. Szó szerint hangosan sírt. Belebeszéli a tanár, hogy ők nagyon rosszul rajzolnak, szart se ér a munkájuk. De hát igazából ki nem szarja le, nem mindegy? Pedig szerintem ráadásul szépen is rajzol, de mindegy.

A párom nem engedi meg, hogy ne járjak táncra, jó már csak 10 nap, úgyhogy kibírom, sőt még annyi sem.

22175. c266838064
2011. jan. 25. 05:46

Jó reggelt!

Zsike, Ádámkát hatalmas lelki trauma érte, szegényke ahhoz képest nagyon jól teljesített. Majd kijavítja azt a nyavajás hármast, és pont jó. A lényeg hogy jól van és ti is jól vagytok. Nem szabad benne lelkifurkát kelteni, borzalmas amit átélt kisgyerek létére.

Te pedig erősítsd a lelkedet és légy határozottabb! Tudom, ezt mondani könnyű, de meg kell próbálnod. Magadért, és értük!

22174. Erzsi.. (válaszként erre: 22173. - Keri123)
2011. jan. 24. 23:20

Keri nem megy ám ez olyan gyorsan. Kaptam időpontot azért már, és február közepe mikor a szerződést kötjük. Remélem hülyeségek nélkül fog menni, mert kicsit ki vannak az idegeim. Több emberke is azon dolgozik, ne legyek nyugodt. De mintha valakitől olvastam volna már olyant, hogy beveszem a le..arom tabl-át,(ezt teszem) és iszom utána egy jó kávét.

A félévi Ádikának most nem volt jó. Egy 3-as matekból a többi vegyesen 5-4-s. Nem tudtam rá annyira figyelni, és azért hiányzott is a suliból.(Kórházban volt, mikor ettől az iszaptól megégett).

A nagy fiamét meg nem is tudom, de ő mindig ötösöket kapott. Mindig is jó tanuló volt, és már azért ő felnőtt. Neki nagy tervei vannak, néha engem is megrémiszt velük. A picikémet kéne most szorosabban fognom, mert az apja kicsit engem is hibáztat azért a 3-as matekért. Így az én párom is génhibás pasik közé tartozik :))Még jó, hogy én azért másként látom, és nem fogom a kisgyerek lelkét összetörni, majd lesz az jobb is.

22173. keri123
2011. jan. 24. 21:52

Szép estét.

Nem hiszitek ágyba vok.Dodóka,tudom,hogy jól döntesz de nem kell mindent fel adni,szerintem a gyerekek is büszkék lesznek rád.Egész délután esett a hó,de már el is olvadt.Szeretném ha már nyár lenne.Erzsi,mikor lesz már házad mit szarakodnak már veletek.Milyen lett a félévi bizonyítvány?Beszámolót kérek.

22172. c266838064
2011. jan. 24. 20:30
Jájj de éhes vagyok egész nap. Ma két teavajas zsemlét ettem, a zsemlék jó magosak és barnák voltak, de szerintem csak színezettek. Este 6 körül bevágtam két update pudingot, és még egy narancsot meg fogok enni. Igy kb 1000 kcal lesz a fogyasztás.
22171. Cseppkő
2011. jan. 24. 11:26

Sziasztok!

Itt szépen süt a nap, de meleg az kicsit sincs.

Nem fogytam a héten egy dekát se :/

22170. Erzsi..
2011. jan. 24. 07:09
Sziasztok. Szép napot.
22169. c266838064
2011. jan. 24. 06:13
Rohadtul nincs kedvem dolgozni menni, úgy el lennék ma itthon.:(
22168. c266838064
2011. jan. 24. 06:04

Jó reggelt!

Dodóka, érdekes amit írtál, nálunk minden osztályban van jónéhány duci anyuka. És légyszi ne stresszeld már magad, nagyon csinos vagy, félrelátod magad a tükörben. Ráadásul szép vagy!

22167. keri123
2011. jan. 24. 00:03
Jóccakát.
22166. 004e54a7c6
2011. jan. 23. 20:40

Annyit ettem ma, mint eddig egész héten összesen. Vagy csak nekem tűnik úgy, nem tudom.

Tegnap a táncpróba egy tükrös teremben volt az iskolában, annyira kövér voltam a tükörben, hogy teljesen elkeseredtem. A nők között én vagyok szinte a legfiatalabb, de a többiek annyira jó alakúak, hogy az nem igaz, az az igazi örökölt jó alak, 3-4 gyerekes anyák, igaz páran kicsit csúnyácskák, és akkor finom voltam. Egy kövér sincs köztük, a combom viszi a pálmát, hú a tükör jól kihozta, pedig fekete nadrágban voltam.

22165. c266838064
2011. jan. 23. 10:40

Csináltam magamnak diétás gyümimártást a kacsahusi mellé, ha marad, meglesz a délutáni nasim is.

Elég sok dógom van délutánra, de azért igyekszem egyet gyalogolni.

22164. c266838064 (válaszként erre: 22163. - Keri123)
2011. jan. 23. 10:38
Nálunk közel sincs olyan hideg, szépen süt a nap, klassz friss az idő. Vigyázz magadra!
22163. keri123
2011. jan. 23. 10:32
Boldog vasárnapot.Itt is süt a nap csak nagyon hideg van,Reggel -10fok volt.Legalább kinyulnak a bacik.Itt mindenki meg van fázva,remélem én meg uszom elég volt karikor
22162. Cseppkő
2011. jan. 23. 09:58
Sziasztok! Szép napot! Itt már hét ágra süt :)
22161. Erzsi..
2011. jan. 23. 08:14
Sziasztok.
22160. c266838064
2011. jan. 23. 07:20

Sziasztok!

Dodóka, legalább jól érezted magad. Kár, hogy mész többet táncolni, tök jó kikapcsolódás lehet. Persze érthetők az érveid, én is ezt tenném.

22159. 004e54a7c6
2011. jan. 23. 06:35

Sziasztok! Tegnap este voltam egy szülinapon, igaz, éjfélre hazaértem, de akkor is fáradt vagyok és fáj a fejem! ÁÁÁ ezért nem iszom én soha alkoholt. A mai napon vissza fogom zabálni az összes kis dekát, amit lefogytam a héten. Már most is olyan éhes vagyok, hogy egy lovat megennék.

Előtte táncpróbán voltam, az iskolabálon egy pár szülő előad táncot, jó nehéz és állandóan gyakorolni kéne, bele se gondoltam, hogy mi lesz közben a gyerekekkel, úgyhogy én abba is hagyom, pedig tök jó, mozgás és addig sem eszem. Arról van szó, hogy dolgozom egész nap, a gyerekeim hazaérnek a suliból-oviból, én meg heti párszor hagyjam ott őket legalább 2 órára, na ezt azért nem fogadná be a kis gyomrom, nem ezt érdemlik.Tegnap 5-től fél 8-ig volt próba és még csak a felét vettük át. Jó buli ez, csak éppen annak, aki nem dolgozik és nagyok a gyerekei.

22158. c266838064
2011. jan. 22. 21:32
Most fejeztem be a melót, megyek kutyát sétáltatni. Egész rendes voltam kaja ügyileg.:)
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook