Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
22487. pancsosz
2011. márc. 2. 06:50
Szép napot!Most nagyon elszánt vagyok.Én csak hétfő óta kezdtem,de most muszáj megcsinálni,amit elterveztem.
22486. pancsosz (válaszként erre: 22479. - 004e54a7c6)
2011. márc. 2. 06:46
De jó neked,hogy a gyönyörű Balaton parton futhatsz!
22485. Cseppkő (válaszként erre: 22482. - Erzsi..)
2011. márc. 2. 06:18
Említettem, hogy az uram iskolába jár szombatonként. Azt viszont nem említettem, hogy kútfúró iskolába. Igaz már 10éve fúr kutat, de papírt akar szerezni róla. No ezt csak azért írom így korán reggel, mert ma és még pár napig gyakorlatra kell mennie. És hát hova mennek? No hova? Devecserbe, meg Kolontárra. Ott fúrnak a földbe, mert talajmintákat kell venni.
22484. c266838064
2011. márc. 2. 05:49

Szép napot!

Látom, mindenkinek megvannak a tervei, céljai és ez így van jól. Betegek ne legyünk, katasztrófa ne jöjjön, és minden rendben lesz.

Én is mától bekeményítek, mert egy ideje lógtam fogyi terén, ami nem zabálást jelentett, csak konkrétan nem diétáztam annyira. Ez meg is látszik, a jojo beindult, de leszarom, mától ismét hajrá!

22483. keri123
2011. márc. 1. 21:45
Igen meggyógyultam,legalább is már nem szedek semmi gyógyót.Remélem az idén már semmi nyavalya nem kap el,mert már arra nincs időm.Ma voltam szolizni,tegnap meg a fodrásznál,be festettem a hajam barnára meg egy kis szőke csíkokat is tettek bele,nem tudok meg szabadulni a szőkétől.Ilyen bolond vok.Na de se baj majd kinövöm.Most már erősen bele kell fognom a fogyiba,mert biztos híztam amíg döglődtem.Ma egész jó idő volt,lehet mégis jön a tavasz.
22482. Erzsi..
2011. márc. 1. 21:10
Ügyes voltam magamhoz mérve, mert persze másoknál még ez mindig sok lehet. Fokozatosan veszem kevesebbre az ételt. Ma mozgásnak a tempós sétát választottam. Így nyugodt lelkiismerettel pihenhetek ma le. Ma telefonáltak nemsokára kezdik a házak bontását. (lehet jövőhéten) Lezárt terület lesz, és többé nem láthatom, fáj(: Az emlékeink ott maradtak az udvarban. Ronda arra minden már, és tudom ennek ez a rendje-módja. Csak mégis hiányozni fognak azért emberek, akiket másfelé visz az élet, nem arra amerre mi megyünk. Álmos vagyok azt hiszem mindjárt alszom is. Ma egy kávét ittam, kicsit ezt is vissza veszem. Mert vérnyomás csökkentő mellé elég max a napi kettő, de inkább az egy. Jó pihenést.
22481. c266838064
2011. márc. 1. 21:04
Ma még pihenőn vagyok, holnaptól ismét diéta, keményen.
22480. Cseppkő
2011. márc. 1. 19:38
Na milyen volt a napotok? Ki mit evett, és mit tornázott?
22479. 004e54a7c6
2011. márc. 1. 11:30

Sziasztok! Persze Pancsika, járok futni, legalább ez megmaradt, ha nem is tudom magam maradéktalanul mindig rávenni az egészséges kajákra. Ma is futottam a Balcsi parton és tegnap is, körülöttem már mindenki beteg, lányom, párom, kisfiam még nem, én nem akarok kidőlni a sorból. Az egész falu beteg, és betegen járnak be kávézni, tököm tele van az egésszel. Délutános-esti műszakot kértem, hogy itthon tudjak maradni velük ápolni, de este megy fel a lázuk és pont akkor nem vagyok itthon, mindig rettegek, hogy mi lesz.

puszi nektek, vigyázzatok magatokra.

Keri meggyógyultál???

22478. pancsosz (válaszként erre: 22471. - Cseppkő)
2011. márc. 1. 08:01

Szia Cseppkő!Igen,abban van a nagy igazság,hogy kevés kaja,sok mozgás.

Köszi jól vannak a kiscsibék.

Fiacskáid?

22477. pancsosz (válaszként erre: 22469. - C266838064)
2011. márc. 1. 07:59
Muszáj valami célt kitűznöm Cami.Mára lement fél kiló,de tudom,hogy ez nem ilyen ütemben fog menni.
22476. pancsosz (válaszként erre: 22468. - 004e54a7c6)
2011. márc. 1. 07:58
Szia Dodó!Jársz még futni?
22475. Erzsi.. (válaszként erre: 22472. - Keri123)
2011. márc. 1. 07:33
Nagyon nehezen megy Keri, mert a szerződéskötéstől minimum még 30 nap mire a teljes összeget kifizeti az állam. Már nagyon unom, mert rengeteg utána mászkálás van, mindennek. (Ha pótolni szeretném azt ami elment) Most például tegnap kaptam tányért, de mindenért utazni kell. A várakozásról meg már nem is beszélve sokszor. Közben ugye a sok locsi-fecsi pletykát akarva akaratlanul mindenki hülyeségét végig hallgatni... Mert az emberi hülyeség határtalan, és egymást sokkolják sokan és csak pánik hangulat teremtést szeretnének provokálni. A legelszomorítóbb dolog talán az, mikor még a vezetőség sem tud konkrét válaszokat adni, a kérdésekre. Ezért van az, hogy mindenfélét mondanak, mert kevés az információ olyan helyről akiktől elvárnánk. Az életünk gyökeresen megváltozott, ami miatt én nem érzem magam hibásnak. Mégis néha olyan megalázó helyzetek tudnak kialakulni, hogy eszméletlen. Nem folytatom mert ez a hely arra nem alkalmas, hogy leírjam mind azt amit tapasztalhattunk.
22474. Erzsi..
2011. márc. 1. 07:11
Jó reggelt. Kávém iszogatom, közben arra gondolok előttem a lehetőség csak tőlem függ, lefogyok vagy maradok a fölösleges kilóimmal. Ma csajok én eldöntöttem lefogyok, és nem mondom többé azt, holnap lesz az első napom. Már különben tegnap is tartottam azért, és fogytam is fél kilót. Így ma ismét az első napot indítom (de most utoljára)és szülinapomra 79 kg-t tűztem ki. Az elején mindig gyorsabb a fogyás, mert az a 1-5 kg még mikor leadjuk gyorsabb, azután szokott lelassulni. Általában olyankor meg felszoktam végképpen adni, de most türelmes leszek. Sok sikert nektek is, és akkor hajrá fogyjunk.
22473. keri123
2011. márc. 1. 07:06
Köszönöm a kvt
22472. keri123
2011. márc. 1. 07:06
Boldog tavaszt mindenkinek.Bár itt éppen esik a hó.Erzsi,nagyon örülök,hogy már történt vmi,remélem most már csak előre meneteltek és minél előbb lesz költözés.
22471. Cseppkő
2011. márc. 1. 06:50

Pancsika üdv ismét köztünk! Tarts mértéket a kajában, mozogj sokat kedvedre, és meglásd meg lesz az eredménye!

Hogy vannak a kislánykáid?

22470. Cseppkő
2011. márc. 1. 06:47

Jó reggelt!

Itt is hideg van egyenlőre. De már legalább márciust írunk, ás ez már azt jelenti, hogy közel a tavasz. én már nagyon nagyon várom, hogy meleg legyen.

22469. c266838064
2011. márc. 1. 05:39

Jó reggelt! Hogy itt milyen qva hideg van!:(

Pancsi, legyen úgy, ahogyan azt elképzelted, és hajrá!

22468. 004e54a7c6
2011. febr. 28. 13:50
Pancsi én minden reggel dobok egy hátast...
22467. pancsosz
2011. febr. 28. 13:41
Sziasztok lányok!Nagyon aranyosak vagytok,hogy ilyen szeretettel vártatok!Nagyon jól esik!:)Erzsi,minden elismerésem,hogy Ti min mentetek keresztül.Remélem azért jó irányba alakul a helyzetetek.Rólam csak annyi,hogy ma reggel dobtam egy hátast,mikor a mérlegre álltam.Heti 80-90 deka mínuszt terveztem be magamnak.Nehéz lesz,de be akarom tartani.
22466. Cseppkő
2011. febr. 28. 07:45
Jó reggeltet!
22465. Cseppkő (válaszként erre: 22458. - Erzsi..)
2011. febr. 28. 07:45
Gratulálok! Mostmár minden rendben lesz!
22464. Erzsi..
2011. febr. 28. 07:06
Sziasztok. Ma mennem kell Devecserbe elég sok intézni valóm lesz ma. Nagyon nem szeretem, de ma érzem hosszú lesz a nap megint. Öltözködésről mindig az áll jól csajok amiben jól érezzük magunkat, mással meg nem kell e-téren foglalkozni. Hacsak tényleg nagyon nyomos érvvel alá nem tudja támasztani, miért is kéne nekem mondjuk azt a bizonyos felsőmet lecserélnem. Néha a férjem próbálkozik :) de én erősebb vagyok és nem hagyom magam lebeszélni arról ami nekem tetszik. Szép napot.
22463. 004e54a7c6
2011. febr. 28. 07:00

Igen Cami és Erzsi, én is azt vettem észre, hogy aki ragaszkodik és nem újul, az elbukik. Gondolj arra, hogy ez valami jó és újnak a kezdete, tudom nehéz, de nincs mit tenni. Minket már száz éve fenyeget a veszély, hogy lebontják a házunkat az új városközpont építés miatt. Régen 10-15 éve egy barátunk is képviselő volt, és röhögve mondta, hogy ezért a szarért amiben most laktok, majd kaptok egy telket. Őt azóta nagyon megverte a sors, úgyhogy a gondolatokat és szavakat, amik róla még most is eszembe jutnak, mindig elhesegetem. Mi akkor majd felkötjük a gatyát és harcolunk, nehogy már ez a sok rohadék azt gondolja, hogy hülyék vagyunk. Lehet Erzsi, hogy ott az új otthonotokban lesztek igazán boldogok, és minden szép és jó lesz. Nem is lehet, hanem biztos.

Na mindegy már csak azt akartam írni, hogy ha hiszitek, ha nem én évről évre boldogabb és elégedettebb vagyok magammal meg az életemmel. Abszolút nem lennék 20 éves újra és nem lennék 10 évvel fiatalabb sem. Sőt a víz kiver ettől. Ahogy a kilóim száma szép lassan gyarapszik, úgy vagyok egyre elégedettebb mindennel.

22462. c266838064
2011. febr. 28. 06:09

Sziasztok, szép napot!

Zsike, jó volt olvasni Téged! Jól csinálod, előre kell nézni, új terveket, célokat szőni. Nem is kell becsontosodottnak lenni, ha valamiről látjuk hogy jó, nem kell szemellenzősnek lenni. Én is sokat változtam, amiről régen "A" volt a véleményem, most már "B", és nem azért mert hagytam magam meggyőzni, hanem azért mert beláttam, hogy úgy is van. Ami elől régen elzárkóztam, azzal most simán azonosulok. Na itt ne nagy dolgokra gondoljatok, de pl 2 éve el nem tudtam volna képzelni, hogy rózsaszínű felsőt, vagy világos nadrágot húzzak fel. Most simán.:)

22461. Erzsi..
2011. febr. 27. 21:47
Köszönöm csajok, hogy örültök és már ez a harminc nap majd csak közelebb visz minket az otthonunkhoz. Még ezt ki kell várni, most kezdem magamban gondolni, milyen lesz ott majd élni? Kicsit félek, mert azért ez, óriási változás lesz. A rokonaimtól messzebb leszünk, és azért vannak bőven, akik nagyon hiányozni fognak. Ritkábban tudok majd velük találkozni, és egy új környezetet kell megszokni. Remélem képes leszek rá, és sikerül elfogadnom érzelmileg az új helyzetünket. Az Ádámka ha jól érzi ott majd magát, akkor már nekem is jó lesz, mert nekem a pici drágám a legfontosabb. Bobikát alig várom "hazavigyem":))))mert tudom hiányzik neki is az otthon. Hiába adnak ott neki meg mindent, de mi vagyunk a családja. Azt a sok szeretett, és törődést, amit a Rex-nél kap, talán én soha nem tudom meghálálni. Sok kis sebesült, és elhagyott kis állat, talál náluk menedéket. Igazán nagyon értékes, becsületes embereket ismerhettem, meg mikor ott jártunk. Most elárulok valamit csajok nektek. Régebben mindig azt gondoltam a tetovált emberek ridegek, és kicsit (szégyen), de én tartani szoktam tőlük. Mára ez a nézetem megdőlt, és tudom nem az számít ki hogy nézz ki. Mert akár milyen a külseje, ha jó szíve van már nem is számít mennyi a tetkója, vagy milyen a külseje. (Itt extra vagány, bevállalósra gondolok). Aki a Bobikát gondozta még, ő pont ilyen tetovált kis fiatal kis nő volt. Gyerekek, de tőle mérhetetlen nagy szeretet áradt a beteg kis állatok felé. Kedves volt és hiába akadt meg a szemem a tetovált karján, még szép is volt, neki jól állt. Ennyit dióhéjban a maradiságomról:)))))és mindig tanul az ember. Nem akarlak untatni benneteket, de sajnos fogyásról nem tudok írni. Jó pihenést kivánok.
22460. 004e54a7c6
2011. febr. 27. 20:51

Nahát érdemes volt ma este benézni! Erzsi nagyon örülök, végre sikerült!

Pancsika Te meg légyszi gyere mindig, mert nagyon hiányoztál ám. Én sem írok minden nap, van, hogy nem is történik semmi, nem is fogyózom, megint rohadt sok kiló vagyok, de azért a fórumot nem hagyom el. Holnaptól ismét beindulok...

22459. c266838064 (válaszként erre: 22458. - Erzsi..)
2011. febr. 27. 20:09
Végre!!!!! Sok-sok-sok szerencsét az új otthonotokhoz Zsike!
22458. Erzsi..
2011. febr. 27. 20:01

Sziasztok. Pancsika nagyon örülök, már azt hittem soha nem írsz nekünk többet. Most már csak a Verácska, és a Csefike, hiányzik. Remélem semmi baj velük, és nem azért nem írnak mert feladták a fogyit.

Képzeljétek tegnap volt a szerződés kötésünk. Vagy 100 helyen alá kellett írni, és sok hivatalos papírt mind végig olvasni, értelmezni. Azt mondták harminc nap alatt bonyolódik le, és talán akkor már lesz ismét házunk.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook