Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
22517. keri123 (válaszként erre: 22515. - Erzsi..)
2011. márc. 4. 20:14
Vigyázzatok ezzel a nyavalyával az én szemem még mindig nem jött rendbe pedig már egy hónapja tömnek mindenféle gyogyóval meg cseppekkel.
22516. keri123 (válaszként erre: 22509. - Cseppkő)
2011. márc. 4. 20:09

Menek a patakra mint Iluska oszt jóvan.

Sikerült szerezni alkatrészt 20ezerért,és már mosok.Nem tudni meddig.

22515. Erzsi..
2011. márc. 4. 12:14
Vissza értünk az orvostól, hétfőn mehet a suliba. Bár még mindig hőemelkedése van és most még a szeme is érzékenyé vált a láztól szerintem. Ma arra kapott szemcseppet az orvostól. Szösz én tartanák veled, de te egy sport ember vagy hozzám képest. Nekem max a séta, vagy még a Zumba jöhetne számításba. Mentem mert rengeteg a dolgom, eddig még jó vagyok. Most iszom egy kávét,és főzöm a teát az Ádikának.
22514. szösz007 (válaszként erre: 22512. - Erzsi..)
2011. márc. 4. 09:18

szióka mindenkinek!!!!


erzsi, nálam ugyanez a 3 rossz szokás vendégeskedik.

sok a munkám, nincs időm sportolni

rossz a hangulatom, nyűgős vagyok eszek

nem eszek, hanem falom, tömöm magamba a kaját...

de EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBBB!!!!

a kislányomma, férjemmel türelmetlen vagyok

a munkahelyemen nem tudok felöltözni(ahogy én szeretnék)----habár a munkahelyen minden elfelejtek...gyerekekkel foglalkozok:)és, akkor csak rájuk koncentrálok

pont ez a baj, éjszaka a gép előtt keresem az ötleteket, a zenét, a történetet ,a megvalósítást mit hogyan...kis színjátszó szakkört, irodalmi szakkört is vezetek

imádom, szeretem, de a maradék időm is elmegy....

eddig jártam edzésre , heti 5 alkalommal, vagy bicikliztem, futottam...most meg semmi:)meg is van az eredménye

SEMMI NEM ILYEN EREDMÉNYES, MINT NÁLAM A MOZGÁS HIÁNY-MINDIG MINDENKI LÁTJA AZ ERDMÉNYT:)

mivel este 7-8 között érek haza, akkor teletömöm magam...legalábbis eddig ez ment 9 óráig zabáltam:)

de itt a vég!!!

férjem, aki szeret imád és 53 kg-an ismert meg, néha kikerekedett szemmel néz a tálcámon lévő kaja mennyiségére...és az egészségem érdekében tesz pár megjegyzést

tudom igaza van...amikor elfogyott a tálcáról a kaja, akkor már én is tisztában vagyok vele, hogy nem kellettt volna!!!!

de akkor már késő......

na de, képzeljétek 20-30 kg-val többel néha nehezemre esik felhúzni a cpőmet, és a hétvégi közös, csládi kirándulások alkalmával nehezemre esik mozgatni a testem:)

EZÉRT KELL VÁLTOZTATNOM!!!

hogy egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb, egészségesebb, energikusabb, életvidás és persze nem utolsósorban szexisebb, nőiesebb nő nézzen vissza rám a tükörbe.

kezdem az esti zabálás csökkentésével, azonnali megvonást nem szabad...és elmentem futni a 6,5 éves kislányommal

majdnem meghaltammmmm..............

de jön a jó idő, bicikliznem kelllene....

az edzőtermre nem marad idő, és addig nem veszek bérletet, amíg nem tudok maximálisan kihasználni és rendszeresen járni.

most ezek a kisebb célok lebegnek a szemem előtt, mert nagyot akarni és megint belebukni..... nem szeretnék

kis lépésekkel haladok előreeee

Ki tart velem?

szép napot mindenkinek:)

22513. pancsosz
2011. márc. 4. 08:13
Szép napot!Jobbulást a kis betegeknek.Eddig 1 kiló lement.Remélem nem áll most meg 2 hétig.
22512. Erzsi.. (válaszként erre: 22505. - Szösz007)
2011. márc. 4. 08:08
Igyekszem nem negatívan gondolkodni, de most tényleg semmi ötletem, hogyan tudnák magamra hatni. Jön a nyár tudom egy csomó "takaró" ruha lemegy rólam, de én olyan hülye vagyok ez sem elég ahhoz, hogy megrendüljek. Mi kéne ahhoz nekem, hogy kitudjak lépni abból amibe már jómagam is benne vagyok biztos 15 éve. Pillanatnyi lendület,(Amit én magam is elhiszem sikerül) csalódás, lelkiismeret furdalás, szégyenérzés, szóval ezek az érzések jócskán kavarodnak bennem. Cami drága vagy és komolyan minden szavad most jólesett. Oké nem szomorkodom már tovább, hanem szembe nézek a lustábbik jellememmel. Felveszem a harcot a torkosságommal is. Szösz007 mennyit szeretnél fogyni? és hogyan képzeled a megvalósítást? Mi az amit ennek érdekében elkövetsz? Vannak-e olyan dolgok amire azt mondod, többé ezt nem engedem meg magamnak? Nálam három dolog van amin kéne változtatnom. 1. Sport 2. Mértéktartás 3. Nem engedni magamnak, csak úgy "hangulat" evéseimnek. Ez a hangulat dolog érdekes, mert akkor is kajába menekülök, ha rossz a kedvem, de fordítva is így van. Mindig találok alkalmat az evésre. Velem van a baj, mert nem vagyok kitartó, az akarat erőmet kéne megerősítenem. Megváltozom, és Erika aki szépen lefogyott (Hoxás) az már bizonyította nincs lehetetlen dolog, csak tehetetlen, és én saját magam sodróm a tehetetlenségembe. Tennem kell érte, ezt kéne már megértenem.
22511. Erzsi..
2011. márc. 4. 07:45
Sziasztok. Megyünk az orvoshoz már jobban van, de még mindig csúnyán köhög.
22510. Cseppkő (válaszként erre: 22507. - C266838064)
2011. márc. 4. 07:26
Szegénykém, állandó kísértésnek vagy kitéve. Én ma sütök diétás túrós rétest, mert már hiányzik a süti.
22509. Cseppkő
2011. márc. 4. 07:20

Jó reggelt!

Keri ezek a mai mosógépek 5-6 évre vannak tervezve. Nem úgy mint anyáink korában a teknő :D na az vaze évtizedekig szolgált :D

22508. keri123
2011. márc. 4. 06:46

Jó reggelt.

Elolvadt az összes hóóó.....Hála istennek.

B e döglött a mosógépen a drágám szét szedte ,a szervizbe azt mondták ez egy kifutott termék már nem nagyon van hozzá alkatrész,kb 5 éves a gépem....remélem vehetek másikat:(

22507. c266838064
2011. márc. 4. 05:55

Sziasztok, szép napot!

Ma vacsorára vagyok hivatalos, hurrááááá! Tegnap pedig egy volt kollegina 4!!! doboz süteményt küldött nekünk, egyik fincsibb volt mint a másik. Mindegyikből levágtam a kb 1/4 részét, így nem maradt hiányérzetem, mindegyiket megkóstoltam. Az a baj, hogy még mára is van belőle, de ismét így fogok csinálni, és kínálgatom a többieket, hogy minél előbb fogyjon el.:)

22506. c266838064 (válaszként erre: 22504. - Erzsi..)
2011. márc. 4. 05:52

Óh, Te kis lökött.:))) Hol vagy Te vesztes? 100-szor talpra tudsz állni, előre nézel, ebben a nagy bajban is Te voltál a család támasza. Aki a kutyusával ennyit tud törődni, abban mennyi szeretet lakik?? Tele vagy jóval, de már túlzásba is viszed, mert hagyod hogy a hátadon fát vágjanak.

A fogyókúra rohadt nehéz dolog, és az a lényeg, hogy ne adjuk fel, a cél mindig lebegjen a szemünk előtt!!! Ha elbukunk, hát újra felállunk.

22505. szösz007 (válaszként erre: 22504. - Erzsi..)
2011. márc. 3. 23:46

Szia Erzsi!

Köszönöm a jelet:)

De a negatív gondolatoknak véééééége

olyan nincs,hogy vesztes...ha annak gondolod magad, akkor az is leszel és akkor egyre mélyebbre süllyedsz...tudom magamról:)

De mostantól csak pozitívan gondolkodjunk, csak pozitív gondolatokkal,kis lépésekkel..ne akarjunk egyszerre csodást, túl sokat...az mindig megbosszulja magát...

én is túl vagyok pár fogyokúrán a 15 év alatt, sikeres és kevésbé sikeres idősakok vannak az elmúlt évek alatt....

de maradjunk mindig nők...NŐK, csupa nagy betűvel, mert ,ha nőnek érezzük magunkat, az erőt ad, és a nehéz időszakokat is könnyebben viseljük

Most pedig hajrá lányok

irány a terveinket megvalósítani, céljainkat kitalálni...nincs sok időnk, jöna tavasz

és a nyár...........

fürdőrucis bulival fogunk ünnepelni:)

csak hinnünk kell benne:):):))

22504. Erzsi.. (válaszként erre: 22500. - Szösz007)
2011. márc. 3. 22:20

Szeretettel üdv a csapatban, de én sajnos egy vesztes nő vagyok. Nekem már millió fogyis múlt van mögöttem, és én még mindig kövér vagyok(:


Kifogytam, és most már ötletem sincs.

22503. Erzsi..
2011. márc. 3. 22:16

Sziasztok! Az Ádámkának most ment le a láza. Holnap ismét megyünk az orvoshoz, köhög rendesen.

Magamról annyit én elbujdosom, és befogom a számat.

22502. keri123
2011. márc. 3. 21:29
Szép estét mindenkinek.A szemem megint sz arakodik,holnap péntek lehet vissza mék a dokihoz.
22501. c266838064 (válaszként erre: 22499. - Cseppkő)
2011. márc. 3. 20:30
Kb fél órája értem haza.:( Munka után elvittem anyukámat bevásárolni, segítettem egy kicsit a házi munkában, oszt szépen beesteledtünk. Most vacsizok egy diétás tejberizst, no többet ilyen fahéjasat nem veszek, annyira nem ízlik, pedig imádom a fahéjat. Elolvasgatom a naplókat, leviszem a kutyust, majd alvás lesz.:)
22500. szösz007
2011. márc. 3. 19:26

Hello Mindenkinek!!!!

Én ma kezdtem el az ACAI berry thin-t, kiváncsian várom a pozitív változást, a várva várt eredményt:)

Hozzáteszem a mozgás nem maradhat el, és az étkezésre is jobban oda kell figyelnem.

Én már annyi mindennel lefogytam:)

boldog voltam:)

aztán jötttttt mindig a kilók visszakúszása

valamit tegyünk együtt, egymásért és saját magunkért:)

fogjunk össze:)

együtt könnyebbbbbb lehetne:)

22499. Cseppkő
2011. márc. 3. 19:10

no hun van mindenki?

Hogy álltok a fogyival? Én szó szerint állok. 89-91 közt "lebegek" :D

22498. szösz007
2011. márc. 3. 09:44

Szép napot mindenkinek!!!!!

Nálunk is hófehér minden!!!!!

Szép Meseország:) (az ország nyugati része)

az én kislányom 7 éves lesz, ő szerencsére nem beteg.... én annál többször...gyerekek közt dolgozom....persze nem maradhatok itthon, csak probálkozom minden házi módszerrrel. Most a HUMINICUM nevű vitaminkészítményt szedem 2 hónapja , és ez talán segít... szinte csodát tett, azóta nem talál meg olyan keményen a betegség:)

Ma kezdem el szedni az ACAI berry thin. nevezetű fogyis táplálékkiegészítőt, és muszáj valamilyen mozgást beiktatnom, ha máskor nem akkor éjszaka.....

22497. Cseppkő
2011. márc. 3. 07:32

SZép jó reggelt Kedves fórumtársaim!

hófehér felénk minden!

22496. Cseppkő (válaszként erre: 22494. - C266838064)
2011. márc. 3. 07:31
Nálunk nyugalom volt. 11kor elaludt a kincsem és még azóta is alszik. Már voltam bent nála, tapogattam a homlokát, szerintem nincs láza. De majd ha felébred megmérjük.
22495. c266838064 (válaszként erre: 22493. - Szösz007)
2011. márc. 3. 05:51

Szia Szösz, szerintünk is rohadt nehéz, folyamatosan kell csinálni, mert aki ilyen hízásra hajlamos mint mi vagyunk, amint abba hagyja a diétát, már hízik is.

Kitartást és sok sikert neked is!

22494. c266838064
2011. márc. 3. 05:50
Jó reggelt! Hogy telt a kis betegek éjszakája? Mielőbbi gyógyulást nekik, anyukáknak pedig pihenést!
22493. szösz007
2011. márc. 3. 01:05

Sziasztok!!!! Hadat üzentetek a kilóknak???

Nem tudtam végigolvasni, csab szemezgettem a hozzászólásokból:) Én 34 éves vagyok, és k. 15 éve fogyózom, azaz küzdök a súlyommal, ismerőseim, barátnőim szerint még így is nőies vagyok, édesek, bíztatnak nagyon. De a hajdani 55 kg, mostanság 80 kg körül mozog. Rengeteg fogyókúrát kipróbáltam, szinte mindennel fogytam amíg csináltam. Azaz amíg mozogtam, edzettem és tartottam a diétát. De amint abbahagytam...ajjjaaajjj a duplája jött vissza

annyira szeretnék már tartós eredményt és szembetűnő változást..... időm kevés, sajna az edzést sem tudom rendszeresen... kitartó és maximalista embernek osmernek barátaim... úgy látszik ez a gyengémmmmm.....ez a legnehezebb. Mindenkinek szép napot, sok szerencsét célja eléréséhez. puszi mindenkinek

22492. c266838064
2011. márc. 2. 22:14
Sziasztok! Remélem a kicsikéink már jobban vannak, és mielőbb túl lesznek ezen a nyavaján. Én nem emlékszem még egy ilyen télre, mikor ennyien betegek voltak körülöttem, és most én is hetekig küszködtem. A barinőm esküszik a két evőkanál mézben elkevert 1 citrom kicsavart lé kutyulmányban. Én is ittam, de 5-6 után már visszajött. Ha meg tudják inni a lurkók, próbáljátok meg! Jobbulást nekik!
22491. Cseppkő (válaszként erre: 22489. - Erzsi..)
2011. márc. 2. 21:22
jajj... jobbulást Neki is!
22490. keri123
2011. márc. 2. 19:09

Jobbulást a kis betegnek.

Szakad a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

22489. Erzsi..
2011. márc. 2. 10:26
Jelentem az én gyermekem is beteg, most hoztam el a suliból. Még reggel csak köhécselt, nem panaszkodott. Most meg szegénykémnek 38,4 a láza. Délután viszem az orvoshoz, mert csak akkor rendel. Mentem mert a pici főnököm vár, almát adok most neki.
22488. Erzsi..
2011. márc. 2. 08:00

Jó reggelt. Most már azért más látvány fogja fogadni a férjed Cseppike, mert a katasztrófa óta megállás nélkül takarítanak. Így azért már egyes helyeken már elmegy a látvány. Ahol meg nem azt lezárták, oda senki nem mehet be, mi volt lakok is csak papírral. Hamarosan már azzal sem, mert bontani fogják a házakat. Nagyon kicsi a világ, látod egy katasztrófa embereket mozgósít az ország minden pontjáról. Szomorú dolognak tartom mikor most költenek már milliókat, pedig előtte kellett volna sokkal előbb a megelőzésre. Akkor még élhetnének azok az emberek, akiket a vörösiszap ölt meg. Mert ők nem pótolhatok semmivel, és a sok ember, és állat elszenvedett testi-lelki fizikai fájdalma... 100000 Ft-int ennyit ér a testi fájdalom, mások szemében. Nevetséges mikor a sérülteket, károsultakat, olyan helyzetekbe kényszerítik ami az emberi méltóságot szerintem már nagyon sérti. Gondolok én itt a hosszú sorban állásokra, és mikor egymást széttaposva emberek pénzért... A kiosztások nem megfelelően zajlottak sok esetben. Nem vagyok diplomás ember, de mint egy csordát nem állítanám be egy hosszú sorba a károsultakat, hanem megfelelő tájékoztatást kellett volna nyújtani, a kulturált módját választani ennek megoldására. Sok esetben volt olyanra is példa, félre informálás miatt sorban állt, olyan is több órát, akinek a végén semmit nem adtak. Tudom sokan ezt nem érzik át, de mikor majdnem szétfagy az ember arca, feje, keze, és a végén semmi... Jártam így igen, de sok ember hozzám hasonlóan. Középkornál még csak elmegy, de mikor már valaki állni is alig bír,(öreg) és az is így járt. Mert nem jó a megfelelő tájékoztatás. Cseppike a férjed akkor nagyon sok gyakorlattal rendelkezik már, és nem tudom Kópházának ilyen téren milyenek az adottságai. Lehet-e egyáltalán oda kutat fúratni. Mert nekünk Devecserbe volt, és jó dolognak tartom.

Pancsosz most rendesen csináljuk a fogyinkat, mire jön a nyár, már nem kell takargatni magunkat annyira. JÓóó:)) bikinit én már soha nem vehetek fel, azt azért tudom. Mert a hasam rettenetes, egyszer lehet meg fogom plasztikáztatni, ha lefogyok és még úgy sem tudnám elfogadni. Ami nagy valószínűséggel így van, mert nagyon nem segít az én hasamon már a fogyás sem, és a torna sem. Szép napot kívánok.

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook